Autor Wątek: Assassin's Creed  (Przeczytany 17469 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #40 dnia: 17 Listopad 2008, 15:59:38 »
O, jak ja lubię takie posty. Napisz ty po ludzku, wklej do worda, to pogadamy. Zapodaj też konfigurację komputera, bo nie wiem, co innego odpowiedzieć.

hubertusek11

  • Gość
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #41 dnia: 17 Listopad 2008, 16:11:01 »
windows xp , dwurdzeniowy Inter Core Duo 2 ,2.2 , 1 gb ram  graficzna gigabyte GEFORCE 7300 GT 256mb zgodna z direxem dzwienkowa tez direx 9.0 c


gdy gram to z gry mi wychodzi

orginal pl
« Ostatnia zmiana: 17 Listopad 2008, 16:18:02 wysłana przez hubertusek11 »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #41 dnia: 17 Listopad 2008, 16:11:01 »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #42 dnia: 17 Listopad 2008, 16:16:19 »
Oryginał czy pirat? Kumpel miał to samo na piracie...

hubertusek11

  • Gość
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #43 dnia: 17 Listopad 2008, 16:17:36 »
orginal pl.
   

pS : spelniam wymagane wymagania
« Ostatnia zmiana: 17 Listopad 2008, 16:20:08 wysłana przez hubertusek11 »

Oktawian August

  • Gość
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #44 dnia: 19 Grudzień 2008, 20:33:51 »
Mam Assassin's Creed, w całości po polsku.Gra jest cudowna.Assassin's Creed ma cudowną grafikę,animacje,dźwięk i ma jeszcze ciekawą fabułę i do tego przenosi nas w czasy Trzeciej Krucjaty w 1191r.BARDZO REALNE MIASTA AKKA,DAMASZEK,JEROZOLIMA i siedziba Asasynów MASYAF.I jak chcemy dojść do innego miasta to możemy się teleportować albo podziwiać świat Królestwa jaki jest bardzo realny.ASSASSIN'S CREED TO BARDZO REALNA GRA.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 2009, 18:24:07 wysłana przez Oktawian August »

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #45 dnia: 23 Marzec 2009, 15:54:58 »
Grałem :P.To najpierw minusy:
-w walce wrogowie stoją jak kołki i czekają,aż asasyn podejdzie bliżej
-nuda śledztw które trzeba wykonac męczy
Dodatkowe zadania na peceta są beznadziejne.Wyścig po dachach?Ja mam już większe emocje podczas wspinania się po budynkach.Zabicie łuczników?Ja ich dla przyjemności kasuje,albo czyszcze teren na akcje.Niszczenie stoisk...czy ja wiem?Takie złe nie jest.Za AC przemawie grafika,fabuła,akrobatyka,piękne widoki,w miare duża swoboda,zmyślny arsenał.Nie zapomne,jak robiłem akcje z ukrytym ostrzem,albo rzucałem nożami w przechodniów i żołnierzy.Bardzo fajna ścieżka dźwiękowa.Podoba mi się koń.Troche dziwnie się nim sterowało,ale to nie samochód.Ogólnie
5,2/6

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #46 dnia: 23 Marzec 2009, 16:48:43 »
Mam Assassin's Creed, w całości po polsku.Gra jest cudowna.Assassin's Creed ma cudowną grafikę,animacje,dźwięk i ma jeszcze ciekawą fabułę i do tego przenosi nas w czasy Trzeciej Krucjaty w 1191r.BARDZO REALNE MIASTA AKKA,DAMASZEK,JEROZOLIMA i siedziba Asasynów MASYAF.I jak chcemy dojść do innego miasta to możemy się teleportować albo podziwiać świat Królestwa jaki jest bardzo realny.ASSASSIN'S CREED TO BARDZO REALNA GRA.

Możesz mi powiedzieć gdzie jest ten realizm? Chyba nie w skakaniu ze 100m do stosu siana, albo wspinaniu się na gmachy kościołów po ścianie. Sokoli wzrok jak się nie mylę też jest realny; każdy assassyn ma coś takiego wbudowane w oczy. Wracając do akrobatyki, Altair umie skakać, wspinać się, jest mistrzem ostrza, jazdy konno, zawsze trafia nożami do celu. A! Nie umie pływać... czy to mądre?
Nie mówię, że gra jest zła czy mam coś do niej. Uważam ją za bardzo dobrą grę, ze wspaniałą grafiką, niezłą  rozkminką, przyjaznym gameplay'em i zachowaniem paru szczegółów historycznym. Ale stwierdzenie, że Assassin,s Creed jest realistyczny to lekka przesadza. Albo jakby to powiedziała stara baba na targu: "świeże jaja tylko w soboty i kiedy kury zniosą."

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #47 dnia: 23 Marzec 2009, 17:45:57 »
Cytuj
albo wspinaniu się na gmachy kościołów po ścianie
Tu się z tobą nie zgodzę.Gdzieś czytałem(przed premierą)że każdy wystający na 5cm element na budynku da się chwycic.O ile dobrze pamiętam,to asasyn łapie się różnych kołków i krawędzi okien,więc można się chwycic.
Cytuj
Chyba nie w skakaniu ze 100m do stosu siana
No racja.Albo że zgubią asasyna kiedy będzie siedział na ławce,a przecież(jeżeli w okolicy nie ma kapłanów)ma bardzo wyróżniający strój.Z tym pływaniem to też niedorzecznośc.Albo to normalne,że po obszarze po którym chodzi Altair nie spotkałem ani jednego dziecka?Niezbyt.

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #48 dnia: 23 Marzec 2009, 17:54:42 »
Z tego co udało mi się grać (A trochę grałem). To nie raz widać jak rzeczy których się łapie ledwo wystają poza krawędź budynku i jestem pewny, że to nie jest 5cm. Ale tu nie chodzi o to. Wątpię by ktoś był w stanie wspiąć się od postawy na kościół. 

Forum Tawerny Gothic

Odp: Assassin's Creed
« Odpowiedź #48 dnia: 23 Marzec 2009, 17:54:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything