Autor Wątek: ÂŚwięta i Sylwester w Gothicu  (Przeczytany 1875 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

McSloniu

  • Gość
ÂŚwięta i Sylwester w Gothicu
« dnia: 29 Grudzień 2008, 22:07:42 »
Mam takie pytanie gdzie spedzilibyście ÂŚwięta i Sylwestra w Gothicu?
Temat nie jest zbytnio poważny, ale prosze o nie usunięcie go ze względu na to iż niedługo Sylwester :D.

Moja propozycja to w Nordmarze w Klanie Ognia, ogień w kominku, smarzone miesiwo prosto z polowania. Dla rozrywki pojedynk z wojownikami Klanu.


Albo w Khorinis, na placu wisielców. Oczywiście jesli wchodzi w gre darmowe piwo. :D

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: ÂŚwięta i Sylwester w Gothicu
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień 2008, 22:27:52 »
Ten temat przebija nawet "Ulubiony farmer" z działu G2. Ludzie, czy wy znacie granice dyskusji między farmazonami?
Cytuj
Moment, moment! To jest MÓJ temat i wyróżnia się spośród pozostałych cool. Czemu go akurat wziąłeś za przykład?? Język Nieważne, a co do samego tematu, to fajny, gdyby oczywiście nie chodziło o Gothica niemającego nic wspólnego z rzeczywistością. Ale ja sądzę, że pan McSłoniu dla żartów założył ten temat, czyż nie?
Na innych forach śmieją się że userzy TG mogą godzinami dyskutować o tym kto jest lepszy, Lobart czy Akill.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2008, 10:20:46 wysłana przez Alfeim »

Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŚwięta i Sylwester w Gothicu
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień 2008, 22:27:52 »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: ÂŚwięta i Sylwester w Gothicu
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Grudzień 2008, 01:21:43 »
Ten temat przebija nawet "Ulubiony farmer" z działu G2. Ludzie, czy wy znacie granice dyskusji między farmazonami?
Moment, moment! To jest MÓJ temat i wyróżnia się spośród pozostałych :mellow:. Czemu go akurat wziąłeś za przykład??? :P Nieważne, a co do samego tematu, to fajny, gdyby oczywiście nie chodziło o Gothica niemającego nic wspólnego z rzeczywistością. Ale ja sądzę, że pan McSłoniu dla żartów założył ten temat, czyż nie?

Forum Tawerny Gothic

Odp: ÂŚwięta i Sylwester w Gothicu
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Grudzień 2008, 01:21:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top