Autor Wątek: Miejsce Pobytu  (Przeczytany 37364 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Miejsce Pobytu
« dnia: 08 Grudzień 2006, 21:13:04 »
W jakim miejscu w Jarkendarze, lubicie przebywać najbardziej?

Ja najbardziej lubię przebywać w Obozie Bandytów a szczególnie na bagnach, tak to jest to potwory czają się z krzakami, nie wiesz co cie czeka za następnym zakrętem(że tak powiem). Na bagnach można nabić  dużo EXP.

Do Obozu Piratów nic nie mam, wiem że plaża i rum to mogło by być udane życie, ale brakuje jeszcze panienek   . ÂŻartuje, po prostu nudzi mnie nic nie robienie. Co do tych panienek to mogły by się tam przydać.
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2006, 22:18:53 wysłana przez DODO »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2006, 22:10:42 »
Dla mnie ulubionym miejscem w Jarkendarze jest wielki kanion, a w jego centrum - Dom Uzdrowicieli chyba ;D.
Lubię to miejsce za krajobraz, za to jak sie prezentuje, za muzykę grającą w tle, jedno jeziorko. Drugim ulubionym miejscem jest plaża piratów, choć w pełni poprę poprzednika, brak panienek. Trzecim ulubionym miejscem jest chata Ermity, i jej okolice, wszędzie zielono i pełno ruin...cały Jarkendar jest wspaniały!

Forum Tawerny Gothic

Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2006, 22:10:42 »

Offline Syriusz23

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Grudzień 2006, 16:03:32 »
Dla mnie ulubionym miejscem jest Kanion. Pamiętam że to tam po raz pierwszy znalazłem dom, jest bardzo ładna pustynna grafika. Jak dla mnie jest to bomba. :)


Pisz nieco dłuższe posty. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2006, 16:05:34 wysłana przez Arthas »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Grudzień 2006, 21:10:15 »
Mam wiele ulubionych miejsc w tej przecudnej krainie, ogólnie cały Jarkendar jest piękny i malowniczy, lubię przebywać i być niemal w każdym miejscu, jednak mam swoje bardziej i mniej ulubione miejsca. Moim najbardziej ulubionym miejscem w Jarkendarze jest Plaża Piratów. Panuje na niej wspaniała atmosfera i znakomity klimat, w którego tle można usłyszeć piękną i nastrojową muzykę. Bardzo lubię podziwiać i przebywać w tej lokacji, zwłaszcza wówczas, gdy następuje chwila zachodu słońca. Piękny widok. Również ciekawie i dość ładnie prezentuje się cały Obóz Bandytów i Bagna, które wyglądają tajemniczo i interesująco. Co do samego obozu, jest on dość dobrze i ciekawie ulokowany, warto zwrócić uwagę na ogromne i ładne świątynie i budowle umiejscowione o owej lokacji.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Grudzień 2006, 18:07:20 »
Hm... jeśli chodzi o cały dodatek Noc Kruka, to ja tam lubię tradycyjnie przebywać wśród swoich, czyli w mieście. Tam się czuję dość bezpiecznie (gdy już załatwimy Atillę i Moe'go), a gdy jeszcze zostanę Paladynem lub Magiem...
Cóż, jako, że swoją postać często kojarzę z łowcą nagród (czyli coś a'la mój Drak z Samotnego ÂŁowcy), uważam, że tam jest jego miejsce. Czeka spokojnie lub szuka oferty pracy (lub zleceń, jak kto woli).
Jeżeli jednak chodzi o nowy świat, to moim miejscem number one jest plaża Piratów.
Cóż, może to mieć jakiś związek z tym, że za czasów gothic.zyw byłem Piratem (chodzi o Gildie), ale szczerze mówiąc czuć tam pewien specyficzny klimat, którego np. nie czuję w obozie bandytów.
Cóż, plaża to moje miejsce i szkoda, że tak krótko tam przebywamy...
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2007, 16:29:21 wysłana przez Boba Fett »

Offline Eron

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Grudzień 2006, 18:14:36 »
Ja lubie przebywac wsrod piratow. Maja ladnz krajobrazik piaszczyste plaze moze co wiecej od zycia chciec, no i oczywiscie litry grogu i bialego rumu no teraz to pomyslicie ze lubie pic hehe... no i lubie oboz bandytow spedzam tam najwiecej czasu i nielubie jak juz koncze tam porachunki :D pozdrawiam

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Grudzień 2006, 18:39:02 »
Moim ulubionym miejscem jest plaża piratów, ładna muzyczka w tle i można nic nie robić,
usiąść sobie na ławce popijać rum lub inny trunek Samuela i podziwiać morze. Tylko jednego
brak, a mianowicie panienek  . Po prostu tam życie płynie beztrosko
« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień 2006, 20:14:28 wysłana przez DODO »

Offline Tomasso

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Styczeń 2007, 13:35:01 »
Według mnie cały Jarkendar jest najfajniejszą lokacją w NK, może dlatego iż nazywamy go Nowym Swiatem i poprostu nie znaliśmy go do tej pory.Moim zdaniem kanion to najciekawsze miejsce w Jarkendarze - super otoczenie i ta muzyka. Także malowniczo położona plaża Piratów jest fajna, będąc tam człowiek może się zrelaksować o odpocząć.Najmniej przyjaznym ale równiez ciekawym miejscem jest obóz bandytów na bagnach, z racji oczywiście ponurej atmosfery i tajemniczości.

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Styczeń 2007, 18:44:56 »
Hm... Ja lubię oczywiście cały Jarkendar bo to dla mnie przepiękna kraina. Ale szczególnie to lubię przebywać w obozie bandytów i w kanionie. Obóz bandytów lubię dlatego, że są tam spoko ruiny które można zwiedzać i być w śród bagnie. Gdzie może cię Bagienny Golem lub Trujący Truteń zaatakować. A kanion lubię dlatego, że to jest po prostu przepiękne miejsce i ta starożytna biblioteka jaka jest fascynująca. Po prostu dla mnie cały Jarkendar jest przepięknym miejscem.

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Styczeń 2007, 19:59:03 »
W Jarkendar nie mam jednego miejsca bo mam dwa   mianowicie obóz piratów i kanion.
Obóz piratów dlatego że chciałbym tam zamieszkać te widoki złoty piasek błekitna woda i butelka rumu porostu raj.
A kanion lubie go za sam wygląd jest itrygujący można powiedzieć że wygląda jak krajobras z jakiegoś westerna  .

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Styczeń 2007, 20:33:54 »
Moim ulubionym miejscem pobytu jest obóz piratów. Dostajemy tam bardzo ciekawe zadania do wykonania i z prawie każdym NPC-em łączy się jakaś misja do wykonania co jeszcze bardziej wpływa na mój wybór. Piasek, morze, szybki śledż oraz dodatkowo bardzo duża ilość skarbów dzięki którym można się wzbogacić. Dodatkowo widok na może/morze z wieży bandytów o wschodzi lub zachodzie słońca z muzyką. Tylko otworzyć piwko i patrzeć w morze i okolice  
« Ostatnia zmiana: 08 Styczeń 2007, 20:37:38 wysłana przez Boba Fett »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Styczeń 2007, 07:45:24 »
Jarkendar jest naprawdę pięknym miejscem, przyznam. Jednak mógłby być trochę większy... Ale co do samego ulubionego miejsca pobytu. Najbardziej lubię przebywać w Kanionie. Jest tam pięknie. Wszędzie zielono, polne ścierwojady jedzą sobie trawkę. W czasie tego słychać piękną pasującą do otoczenia muzykę, która buduje wręcz świetny nastrój. Tak jak większości podoba mi się również Obóz Piratów. Jest on naprawdę fajny. Na plaży są tylko chatki, a większość mieszkańców pracuje, reszta natomiast obija się rozmawiając ze sobą. Z obozu piratów jest wprost genialny widok na morze, a świetna muzyka buduje wręcz świetny klimat. Jeszcze być na plaży o zachodzie słońca, to jest po prostu wypas!   ÂŚwietne efekty świetlne są faktem. Klimat w obozie piratów buduje taką atmosferę, że może się wydawać, że jesteśmy członkiem bandy już od bardzo dawna.  Obóz Bandytów  i kotlina niezbyt mi się podobają...

Pozdrawiam

Offline Gonzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Styczeń 2007, 22:42:31 »
Obóz piratow to jest to. Wszędzie leje sie grog, ladna pogoda, moze z plycizną, fajne chatki rodem ze slonecznego patrolu i klocków lego :P.DO tego jeszcze blisko tamtad do kanionu (wypady do boblioteki starozytnych) oraz do wiezy :D. PzDrO :].

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Luty 2007, 20:49:55 »
Fajne jest to przejście łączące bagna z kanionem. Tak to dopiero Exp można sobie nabić! Wszędzie są pełzacze i nie kryją się w ciemnościach. Poza tym te oświetlające wszystko kryształy... Na drugim miejscu jest plaża piratów - ładnie za dnia wygląda. Później jest obóz bandytów - wiele questów i starych kumpli. Kanion nie przypadł mi do gustu, ze względu na orków.

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Luty 2007, 21:35:48 »
Zdecydowanie kanion. To najpiękniejsza lokacja z jaką się dotychczas spotkałem w całej sadzie Gothic. Idealnie dopracowana, te kolory - no cud miód   Do tego pasuje tam niesamowity klimat. Gdy sobie kanion przystosuję pod siebie ( wybiję orków i wredne istoty   ) to dopiero sie mi tam podoba. A biblioteka jest ogromnie ciekawa i intrygująca i dodaje kanionowi punkty

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Luty 2007, 22:27:21 »
Jarkendar wydaje mi się posiadać magiczną aurę. Jest to co prawda po drugiej stronie ekranu, jednak emanuje taką pozytywną energią, która wprowadza niejednego smutasa w bardzo dobry nastrój. Kai Rosenkranz powiedział kiedyś: "Dobra muzyka to 50% sukcesu". Muzyka wypełniła swą powinność - efekty wizualne? Także. Nie odbiegając już tak bardzo od tematu mogę powiedzieć jedno: moim ulubionym miejscem w Jarkendarze jest przede wszystkim dolina tej krainy. Po raz pierwszy użyłem tam przycisku F8, który odpowiada za "latanie" podczas Trybu Marvin. Drugą ulubioną moją "miejscówką" jest obóz piratów. Fantastyczny klimat nadaje muzyka oraz samo umiejscowienie tego obozu. Ludzie tam będący mają ciekawą leniwą mentalność, która bardzo jest podobna do mojej...

Offline XarDiego

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Marzec 2007, 13:05:16 »
Witam! Moim ulubionym miejscem jest Obóz Piratów i Bandytów oraz tereny w okół chatki Eremity(czy jak ten koleś się tam nazywał). Muzyka w tych miejscach, zwłaszcza w ostatnim dużo daje.

A mym ulubionym miejscem będzie Panel ostrzeżenia jeśli nie zaczniesz pisać dłuższych postów - DODO
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec 2007, 13:36:48 wysłana przez DODO »

Offline Bovver

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Marzec 2007, 13:18:43 »
A moim miejscem najlepszym odpowiadającym klimatem jest świątynia Adanosa , poprostu stare kamienie, muzyka, wszystko bardzo dobrze dobrane, full wypas. Drugim moim miejscem jest zaś dolina gdzie są bagienne golemy, super ;)

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Marzec 2007, 13:30:53 »
Moim ulubionym miejscem w Gothic 2 Noc Kruka jest bez wątpienia obóz piratów. Jest tam stosunkowa dużo zadań do wykonania, fajni goście no i super klimat ,gdyż jak każdy wie Obóz Piratów mieści się na plaży. Do tego jest tam fajna muzka, która wprawia w naprawde dobry nastrój. Może nie uwieżycie ale kiedyś przed szkołą specjalnie uruchamiałem Gothica 2 Noc Kruka, przenosiłem się do Obozu Pirató i słuchałem uspokajającej muzyki.      

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Marzec 2007, 23:42:59 »
Ja osobiście, najbardziej lubię przebywać w obozie piratów. Panuje tam super atmosfera i są piraci oczywiście    Poza tym lubię piratów, ponieważ w gothicu są bardzo sympatyczni, np. gdy przeszukujemy skrzynię Grega, to on się nas tylko spytał, co tu robimy i odszedł. Mają parę fajnych broni, niezłe pancerze i fajne zadania. Pozdrawiam...

Forum Tawerny Gothic

Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Marzec 2007, 23:42:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top