Strefa dyskusji > Dyskusja o grach studia Piranha Bytes

Ulubiona Broń

<< < (2/30) > >>

Wzoran:
Z broni jednoręcznej najbardziej lubie Miecz Blizny (najlepsza  ) oraz Wrzask Berserkera.
Wśród broni dwuręcznych wiadomo wymiata Uriziel   Nie wiem czemu lubię Kościany ÂŁuk ( chyba za nazwę ). Kocham czar pierścień śmierci :)

Dydu:
Uriziel- za jego obrażenia i magiczną moc w jaki zabijał była to broń, którą został pokonany Gomeż.

Gniew Innosa- broń o sile. Nastepna broń po Urizielu magicnym mieczu.

Broń na smoki- zadawały duże obrażenia w walce ze smokami dawały lepszy efekt.

Berseker- duża broń, którą trzeba się posługiwać.

Garond:
Z mieczy najbardziej lubię:
1. Oczywiście uriziel za wygląd, obrażenia, fabułę związaną z nim itd.
2. Krwawe ostrze ten miecz znalazłem w ÂŚÂŚ wśród zwisających z nieba szkieletów i bardzo mi przypadł do gustu, bo fajnie wyglądał i uratował mi wtedy życie bo zaatakowała mnie na raz spora grupa pełzaczy i szkieletów.
3. Miecz nadzorcy z tym mieczem się bardzo zżyłem, nie jeden ork pożałował spotkania wtedy ze mną  
Z broni dystansowych nie mam jakiegoś ulubionego bo w G1 rzadko używam takich ale gdzieś tak w połowie gry za pierwszym razem dość często atakowałem z łuku wiatru i wojny za obrażenia.
Z magii natomiast najbardziej lubię:
1. Ognistą burze za obrażenia i efekt
2. Lodową fale za unieruchomienie (bo obrażenia szczerze mówiąc zadaje marne)

Gonzo:
Ulu-mulu ma w sobie to coś. Budzi szacunek i respect orkow, a i wystarczy, zeby pokonac zebacz czy cos. Swoja droga twórcy mieli leb na karku, ze wymyslili te historie z Ulu-mulu :P.

Potem Innos Zone i ostrze burzy, które znajdyjemy w piwnicy :D. PzDrO :].

PyRoKaR:

--- Cytat: CRC ---- Duże magiczne ostrze na smoki dobrze się z nimi biega koło smoków,    
- Magiczne ostrze na smoki trochu długo zabija się smoki ale może być,
- ÂŚwięty kat dobrze musi ludzi ha ha,
- Ciężkie magiczne ostrze bojowe do tej broni trzeba mieć facjatę,
- Gniew Innosa ta broń niema nic złego,
- Topór Berserkera fajnie w niej wygląda HE He,

- Magiczne ostrze bojowe szybko zabiłem nim Bolko,
- Ostrze burzy a tym zabiłem kamiennego Smoka,
- Barbarzyński topór bojowy to moja najlepsza broń bo się z nią nigdy nie rozstaje,
- Kordelas tą broń przeszedłem prawie pół gothic 2
- Miecz zakonu tą broń próbowałem najszybciej zdobyć.

A gdzie są wyjaśnienia co do twojego wyboru ? - DODO

--- Koniec cytatu ---
Sorki ale tu omawiane są bronie z g1 a nie z g2... ale jesli nie wiesz w jakiej zakladce forum jestes to trudno... Moje ulubione to : jednoreczna - Miecz Blizny :) zawsze zabijam blizne w 2 rozdziale i zbieral sile do jego miecza :) fajny wyglad i masakryczne obrazenia jak na miecz jednoreczny

dwureczna - Gniew innosa, niestety dostepny dopiero w 6 rozdziale kiedy mozna juz zabic gomeza, obrazenia, chyba najsilniejsza bron oprocz uriziela

Dystansowa - kusza wojenna, także jest bronią blizny :P fajny wyglad i obrazenia

Magia - Deszcz Ognia :) duzy obszar i obrazenia :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej