Strefa dyskusji > Dyskusja o grach studia Piranha Bytes

Ulubiona Broń

(1/30) > >>

Cesc:
Dziwi mnie, że nigdzie nie znalazłem takiego tematu...

Jakie bronie lubicie najbardziej? Które wam zaimponowały swym wyglądem i mocą?

Moje ulubione bronie to:
1. Urizel - ze względu na potęgę i wygląd.
2. Krwawe Ostrze - fajnie wygląda i jest dosyć dobre.
3. Prawo Kruka - miecz jednoręczny mocny, fajny z wyglądu i o fajnej nazwie ( nazwa kojarzy mi się z prawami ciemności).

po za tym lubię: Gniew Innosa, Miecz Nadzorcy.

pozdro

PS. Nie róbcie z tego tematu postów na 1 linijkę.

_Snopek_:
Tak więc
Broń jednoręczna - Orkowa Zguba ( Miecz jedyny w swoim rodzaju ) ( W G I Nazywa się inaczej Wrzask Berse... )
Kusza bojowa ta czerwono żółta ( super wygląd )
Z czarów to bryła lodu, ognisty deszcz ( najlepszy efekt )
ÂŁuk Bukowy z G I ( super wygląd )

Parcival:
Moja ulubiona broń to stary miecz    Ponieważ zabijasz nim pierwszego mobka :P Nie żartuję teraz na poważnie.

1. Uriziel -Wygląd oraz Obrażenia.
2. Wrzask Bersekera - dobra broń oraz fajny wygląd.
3 I Prawo Kruka - fajna Jednoręczna broń.
4. Kusza Bojowa - Super Wygląd :P Duży dmg.
5. ÂŁuk śmierci - duży dmg.
6. I jeszcze Gniew Innosa    
     

Azuredragon:
W Gothicu bardzo lubiłem dwuręczny topór który zwał się Pięść Trolla zadawał całkiem niezłe obrażenia, wyglądał bardzo ciekawie i można go było sprzedać, za całkiem niezłą sumkę. Problem z nim polegał na tym, że tego samego dnia, kiedy zdobyłem ów oręż (no i runiczną zbroję) zyskałem również Gniew Innosa, więc musiałem poświęcić fajny wygląd, na rzecz większych obrażeń. :-P

Sado:
Praktycznie uwielbiam każdą broń, która jest oryginalna w wyglądzie i jest tylko jedna.

Uriziel - na pewno ze względu na obrażenia, na jego historię, wygląd, no i to że później można go przerobić na runę. Bardzo żałuję, że ta broń przepadła (tak samo jak zbroja z magicznej rudy).

Gniew Innosa - kolejna unikatowa broń. Jak byłem początkowym graczem to zawsze próbowałem pokonać Gomeza lub ukraść mu to cacko. Broń wygląda przecudnie.

Czerwony Wiatr - Kiedy grałem w G1 to często używałem kodów. Tworzyłem (za pomocą kodów) miecze i inne bronie, a później szukałem oryginałów w grze. Z Czerwonym Wiatrem długo się trudziłem. Dopiero kiedy bawiłem się w wybijanie_obozu_na_bagnie    i kiedy zabiłem Angara to zobaczyłem, że nosi tą broń. Bardzo pociąga mnie nazwa w tej broni   (serio).


Wymieniałbym jeszcze bardzo dużo tych broni, lecz te wyżej wymienione to moje ulubione unikaty. Są także jeszcze topór Silasa, Prawo Kruka(??) no i Ulu-Mulu    

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej