Strefa moddingu gier Gothic > Dyskusja o modyfikacjach

Ulubiony Mod

<< < (2/8) > >>

wErNi:
hmm ostatnio przeszedłem Diccuric. Heh fajne motywy tam są (np. statek kosmiczny, czy domek na drzewie) i ciekawa fabuła. Wcześniej przechodziłem mod Bumshack, The Den i Stranded. Ostatnio ściągnąłem sobie moda Piratenleben, ale nie miałem okazji go przetestować... może jutro ;]

Gonzo:
Diccuric Zacząłem grać w Diccuric;a od razu, kiedy tylko wsyszło polskie spolszczenie do tego mod'a. ciekawa fabuła, duży świat, nowe rozwiązania to zdecydowanie plusy tej modyfikacji. Grafika mi sie podoba, bo jest taka sama, jak w Gothic 1. Niestety grę często psuły błędy zewnętrzne( nagle bez powodu wywalała do Windows'a) jak i wewnętrzne (np: gdy kładłem się spać w śpiworze to nie bło go widać ;/). Ogólnie jesli ktoś nie grał w tego Moda, a chce zagrać w takiego zmodernizowanego Gothic'a 1 to poleacam. PzDrO :].

MR. Nazgul:
1)Sturmbringer-
Nic ciekawego. Mamy nową broń miecz Sturmbringer i dwa zadania. Nie grałem zbyt długo.

2)Die Liebenungen
Nawet fajne. Tylko zbytni nie znam niemieckiego więc nie widziałem o co chodzi.xD

3) Blade
Wcielamy się w postać Blade'a. Mamy wyćwiczoną akrobatykę i  katanę.

Grison:
Gothic Mroczne tajemnice(G1)- Super modyfikacja. Ja odbieram ją jako swoisty dodatek to pierwszej części sagi. Nowe organizacje, mnóstwo misji no i nawiązania do następnych części gry- Super. Jednakże w tej chwili dubbing nie jest dostępny nad czym naprawde ubolewam.

Bumshak(G2NK)- Również bardzo fajna modyfikacja. Nie za długa, nie za krótka, w sam raz. Oglądanie świata z perspektywy orka, który ze zwykłego pomocnika staje się hetsztem jest naprawde przyjemne.

Mielizna(G2NK)- modyfikacja nawet ciekawa. Z początku fabuła do bólu liniowa lecz potem gdy nasz bohater zostaje(chwilowo) zombie fabuła się rozkręca. Jednakże wtedy gramy jeszcze ok.30 minut i mod się kończy.
Wniosek: nawet fajny mod lecz strasznie krótki.

Pattrix:
Gdzie można ściągnąć Diccurit? Na tej stronie link coś nie działa.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej