Strefa moddingu gier Gothic > Dyskusja o modyfikacjach

Ulubiony Mod

(1/8) > >>

Isentor:
Niech każdy wskaże swojego ulubionego moda do GI i GII&NK, oraz niech opisze dlaczego właśnie tego wybrał.


Gothic I - Diccuric
Największy mod do tej wersji gry, ciekawa fabuła, wiele nowych broni, zbroji i czarów.
Całkowicie nowy ciekawy świat. Oraz wiele nowych NPC.

Gothic II - Bumshak
Zawsze chciałem zagrać sobie orkiem, dzięki temu modowi wreszcie miałem okazje.
Jest ciekawy dla tego iż orkiem gra się inaczej niż zwykłym człowiekiem, widać to podczas prowadzenie postaci.
Do tego dochodzi jeszcze nowa fabuła i 6 rodziałów. Troche szkoda, że akcja rozgrywa się tylko w górniczej dolinie.

tH.:
Gothic I - Diccuric
Mówią, że jest to największy i najlepszy mod do pierwszej części gry. Wg. mnie jest to cos na miare Nocy Kruka, choc cała akcja dzieje się w nowym swiecie a o kolinii jest tylko kilka nie istotnych wzmianek. Moda przeszedłem w całości. Urzekł mnie jego wielki świat całkowicie odbiegający od standardowej górniczej doliny (kolonii). Ogólnie modyfikacja jest ciekawa i starannie wykonana. Polecam wszystkim zwłaszcza, że jest to pierwszy mod, który został spolszczony.

Gothic I - Gothic Strike
Mała modyfikacja, która w większy sposób nie wpływa na rozgrywkę. Dodaje kilka nowych pancerzy, beret i bronie takie jak Ak47.

Gothic II - Bumshak
Mog w którym wcielamy się w orka. Nie pograłem długo ze względu na język użyty w modyfikacji, więc za dużo o tym modzie nie moge powiedzieć.

Gothic II- G2 Textures Pack
Jest to pierwsza polska modyfikacja przenosząca niektóre tekstury terenu z Gry Gothic II do gry Gothic I.

Noc Kruka - Piratenleben
Akcja toczy się w obozie piratów, pustynnym kanionie i "wielkiej dziury". Owe lokacje są odizolowane od reszty swiata. Również długo nie pograłem ze względu na język.

Arthas:
Gothic I - Diccuric
Pierwszy, największy i najwspanialszy mod do Gothica. Ogromny jak na mod świat, ciekawa fabuła i wciagające questy. Sam mod mógłby być wydany jako dodatek do Gothica, bo jest tak duży. Przypadła mi do gustu w Diccuricu postać Ardarica, nowy świat i lokacje zupełnie nie powiązane z Gothickiem I.


Gothic I - VisiGothic
Krótka modyfikacja. Znajdujemy się w Nowym Obozie i jest on atakowany przez demony. Musimy rozdać kusze najemnikom i stoczyć walkę z potworami. Mod jest króciutki i nie wymaga zbytnio dużo myślenia i kombinowania, ale i tak przyjemnie się w niego grało.


Gothic II - Wspólnota ÂŚwitu
ÂŚredniej wielkości modyfikacja. Nowy świat i nowe zadania. Możemy dołączyć w nim do dwóch gildii: najemników i bandytów. Polecam szczególnie dlatego, że jest on bardzo klimatyczny i rozbudowany.


Gothic II: Noc Kruka - The Stranded
Akcja modu rozgrywa się na małej wysepce, na której swój obóz mają piraci. Jesteśmy rozbitkiem i musimy wydostać się z wyspy. Pomogą nam w tym piraci, jednak najpierw musimy wykonać szereg zadań i zostać przyjętym do ich obozu. Również krótki, aczkolwiek ciekawy mod.

Arthas:
Gothic I - Diccuric
Największy i najlepszy mod, jaki powstał do pierwszej części Gothica. Ogromny i ciekawy świat, wciągająca fabuła i zdumiewające i piękne, nowe lokacje. Nowy bohater i nowa przygoda. Czekam ze zniecierpliweniem na Diccuric II.


Gothic II - Die Gemeinschaft des Grauens(Wspólnota ÂŚwitu)
Nowa mała wyspa, zamieszkiwana przez dwie gildie.. Możemy dołączyć do najemników, bądź do bandytów, którzy razem żyją i zamieszkują pewną małą twierdzę. Krótki, aczkolwiek wciągający i interesujacy mod.

Kereth:
Die Bedrohung

Bardzo fajny mod do gothica .Doruwnuje Diccuricowi który też mi se podoba ale bardziej Bedrohung mi sie podoba.Wada:Po Niemiecku



Gothic 2:Noc Kruka:Die Sekte



W gothicu jedynce gralem raz sekta ale mi sie sniacy nie podobal.Ale tak Sekta jest lepsza!!!
Mozna do Guru sie przylaczyc i fajna fabula.Zadania sa inne od Guru i bardziej trudniejsze.Wada:Ta sam co w Bedrohungu nowy swiat powinien byc gdzie oni maja swoja siedzibe a nie u Bengara

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej