Autor Wątek: Stacje Radiowe  (Przeczytany 5217 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Stacje Radiowe
« dnia: 08 Grudzień 2006, 19:46:02 »
Czy słuchacie radia, jeżeli tak to jakie stacje wybieracie?

Ja zbyt często radia nie słucham, z reguły tylko jak jest włączone, np: w kuchni, pokoju.
Oto moje ulubione stacje:

Radio RMF FM i Polskie Radio Wrocław - słucham jedynie gdy jestem w kuchni, bo takie z reguły tam leci, a tak wogóle nie zwracam na to uwagi jakie leci ;].

Radio ZET - gdy jadę gdzieś samochodem, albo w łazience(pod czas mycia ).

Muzyczne Radio - takie radio leciało w szkole, takie puszczane jest w wielu sklepach, więc jak przebywam gdzieś w tych pomszczeniach to niestety - słucham tej stacji.


Pozdro.
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2006, 20:55:17 wysłana przez DODO »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Stacje Radiowe
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2006, 20:46:43 »
Rzadko słucham radia, jeśli już to rano kiedy mam wychodzić do szkoły. Aczkolwiek IMHO najlepsze przeboje lecą właśnie z RMF FM, które jeśli radio słucham , to właśnie wcześniej wymienione.

Z wyrazami szacunku...

Forum Tawerny Gothic

Stacje Radiowe
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2006, 20:46:43 »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Stacje Radiowe
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Grudzień 2006, 21:10:18 »
Jak dla mnie RMF jest niezłe, ale nie zawsze mam ochote słuchać "przebojów" jakie w nim lecą, bo czasem robi mi się od nich nie dobrze. Z Radiem Z jest tak samo, choć na tej stacji radiowej coraz trudniej trafić na ciekawą piosenke... A z Eską to jest różnie! Jeśli puszczają verbe itp. czyli pseudo hip-hop to mam ochote spalić te radio, lecz gdy czasem słyszę kawałki takie jak np. Still Dre to cieszę sie, że w Polsce i Polskiej rozgłośni można usłyszeć coś takiego...

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Stacje Radiowe
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Grudzień 2006, 21:15:01 »
Radia słucham "od święta" -> bardzo rzadko, więc nie znam i nie gustuję w poszczególnych i różnorodnych stacjach radiowych, których możemy posłuchać w Polsce. Czasem zdarzy się posłuchać, gdy jadę z kimś samochodem bądź w innej sytuacji, ale zdarza się to bardzo rzadko i sporadycznie. Jeżeli już włączam radio, wybieram i wsłuchuję się w program stacji RMF FM MAXXX, reszta stacji mnie nie interesuje i zupełnie mi nie podchodzi pod ucho.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Stacje Radiowe
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Grudzień 2006, 21:21:43 »
Ja czesto słucham radia. Zazwyczaj EskiRock, choć czasem potrafią puścić taki kicz że wole siedzieć w ciszy. Ale przeważnie leci fajna muzyka. Lubię też Antyradio, niestety rzadko słucham bo mi słabo odbiera, ale zato muzyka jest świetna. Często tam leci Kazik, Metallica, Nirvana... Moje kochane zespoły

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Stacje Radiowe
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Grudzień 2006, 21:40:08 »
Cytat: Metztli
Lubię też Antyradio, niestety rzadko słucham bo mi słabo odbiera, ale zato muzyka jest świetna.
Oj tak muzyka jest świetna, jak również sami prowadzący audycje poruszają ciekawe i dość zabawne tematy. Osobiście nawet nie próbowałem tego włączać na przedmiocie zwanym radiem w końcu od czego mam kompa i winapma bądź inny program odbierający internetowe stacje radiowe...w końcu antyradio nadaje również z neta.
Ów stacji słucham sporadycznie gdy nie mam nic ciekawego do "puszczenia" na składzie...mój ulubiony program to oczywiście antylista prowadzony między innymi przez Kubę Wojewódzkiego. A gdy już naprawdę nie mam co robić włączam RMF FM.

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Stacje Radiowe
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Grudzień 2006, 19:44:00 »
Ja jedynie słucham radia zet gdyż tylko ono mi wpada do ucha. Zazwyczaj wtedy lubie sie położyć na łóżku i zaczać marzyć o niebieskich migdałkach

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Stacje Radiowe
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Grudzień 2006, 20:07:18 »
Antyradio - słucham go chyba najczęściej, pomijajać fakt, że radio włączam raz na ruski miesiąc. Dosyć ciekawa muzyka, choć zdażają się też pewne niewypały. Poza tym niezłe audycje... można się czasami pośmiać.

Roxy FM - kilka miesięcy temu miałem bardzo dobre zdanie o tej stacji, ale obecnie zmienia się to diametralnie. Zbyt często puszczają shit, podchodzący pod disco - typowe granie pod publikę. Co nie zmienia faktu, że w Roxy w pierwszej trójce ma swoje miejsce.

Eska Rock - to samo, co w przypadku Roxy. Zbyt często pojawiają się tam przypadkowe utwory, typowe dla Zetki, albo RMF. Czasami puszczą jednak coś ciekawego, przy czym można ucho zawiesić.


Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Stacje Radiowe
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Grudzień 2006, 21:31:05 »
Ja tam radia słucham żadko. Pewnie wyglądało by to inaczej gdybym mógł słuchać przez internet, ale i tak mi net już ledwo zipie, i boje się, że jak odpale jeszcze radio to już nic nie zrobie. Jak już słucham to Radia Kraków. Czsęsto puszczają fajne stare kawałki, a poza tym w weekendy fajne audycje o 20.00.

PS:Antyradio? Jakoś nigdy nie słyszałem. Mam takie pytania: Nadaje w małopolsce? Na jakiej częstotliwości?
Za odpowiedzi dzięki. Pozdro...

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Stacje Radiowe
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Grudzień 2006, 14:19:06 »
Jedynie za jakim radiem przepadam, to jest to Radio Zet. Cóż, zawsze jak jadę gdzieś samochodem (najcześciej są to minimum pięciogodzinne podróże przez pół Polski   ), to jestem zmuszony słuchać tej stacji do znudzenia. Dlaczego do znudzenia? Otóż zawsze słyszę te same utwory, prawie że nie ma nigdy nowości, ciągle te same piosenki. Szczerze, to można się przyzwyczaić, puszczają też niekiedy jakieś fajne perełki.  
Ale tak na długą mętę to radio może się wydawać zbyt nudne. Jednak po kilkudziesięciu godzinach słuchania go wreszcie można je polubić.  

Lubię także RMF FM, ale jego niestety mam przyjmeność sluchać raz na ruski rok.

Offline Rajca

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 8
Stacje Radiowe
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Grudzień 2006, 17:31:02 »
Ja zaś słucham jedynego słusznego radia jakim jest Radio Maryja. Po każdej audycji czuję, że moja nienawiść do plemienia żydowskiego i masońskich wrogów kościoła wzrasta, że aż mam ochotę z imieniem Boga na ustach, poprowadzić krwawą krucjatę przeciw temu robactwu. Zaś szczytem moich uniesień duchowo-cielesnych są audycje ojca dyrektora, gdyby tylko ojciec wszystkich wszechpolaków zechciał częściej się wypowiadać to zaniechałbym  myślenia nawet o życiu seksualnym, on mnie przyprawia o orgazm.
A tak w zasadzie to nie słucham radia od ponad roku, wcale a wcale...choć dwa razy w sytuacji „bez muzycznej” słuchałem Polskiego Radia 3, naprawdę przypadło mi do gustu, mimo że publiczne(a co publiczne to dom.)

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Stacje Radiowe
« Odpowiedź #11 dnia: 16 Grudzień 2006, 00:12:44 »
Ahh... radio. Nie przepadam za radiem i większość czasu poświęcanego muzyce spędzam przy kompie lub u jakiegoś znajomego(/znajomej :P). Jednakże jest pewne radio, którego przez pewien czas słuchałem codziennie "do poduszki", a mianowicie jest to  Radio Bis. Przypadło mi ono do gustu. Grają tam większość prześwietnych piosenek a i są bardzo ciekawe rozmowy. Najbardziej przypadła mi do gustu piosenka o misiach... ehh, zawsze sie z niej będę śmiał, nigdy nie zapomne.
Zaśpiewałbym wam, ale po pierwsze nie umiem śpiewać, a po drugie nie umiem śpiewać.

Papa  .

Offline Cordex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Stacje Radiowe
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Grudzień 2006, 14:44:04 »
Ja słucham najczęściej radia Eska Radom jest po prostu zarąbiste i nic mu nie dorówna. Po północy można posłuchać hip-hop non stop. A wcześniej lecą same nowe kawałki. Radio Eska jest różne spotkałem się z radiem Esaka Gdańsk jak jechałem nad morze. Miłego słuchania ( 106.9 to są parametry na tą stacje).
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień 2006, 14:58:32 wysłana przez DODO »

Offline Dairin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
Stacje Radiowe
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Styczeń 2007, 21:52:13 »
Hehe, ja generalnie lubię wszystkie radia (Hit Fm, Radiostacja, Eska i Eskanord bardziej niż RMF i ZET :P) Podałam radia, które odbierają w całej Polsce, wiec probelmu ze zrozumieniem mnie nie będzie :) Hm, jeśli, jak już wspomniał BF, chodzi o długie podróże samochodowe, które bardzo lubię, to tu wszyscy mają mnie dość. :D Bo zazwyczaj jak jedziemy, siedzę z przodu. I bardzo mnie denerwuje, kiedy prezenterzy zaczynają za dużo gadać, albo lecą reklamy. Wtedy przełączam na inną. I jak mamy w samochodzie 6 stacji, to zawsze jest na 4, jak gadają włączam na 1, potem na 5, potem na 2 potem na 6 :)( 1. Hit fm, 2. Rmf fm, 4. Radiostacja, 5. Eskanord, 6. Zet)  I wszyscy się denerwują ;) Ale generalnie jak jadę z mamą, to jest luz. Mama nie narzeka na to, włączamy zawsze głośno muzykę, ja śpiewam :D:D Jak w "Ryki z bryki" ;)

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Stacje Radiowe
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Styczeń 2007, 22:47:29 »
Bardzo często słucham Hit FM. Podają tam, a raczej podawali dobrą muzykę - teraz jest już tylko uc | uc | uc | (techno jak by co). Często także słucham Gadu Radio Rock, gdyż bardzo podoba mi się ten styl muzyki. Po za tymi radiami nie słucham już nic z repertuaru muzyki młodzieżowej. Słucham najczęściej audycji jazzowych na jazz.pilsner.pl. Nie pogardzam także RMF Classic - bardzo mnie to odpręża.

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Stacje Radiowe
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Styczeń 2007, 15:03:06 »
W sumie radia słucham tylko wtedy, gdy znudzą mi się moje własne płyty. Potrzebuję wtedy jakiejś odmiany i zapuszczam TRÓJKE. Nie żadne tam umcy umcy, tylko spokojna, muzyka. Raz nawet usłyszałem po 23 godz. audycje minimax a jej gościem był Peter z Vadera. Szkoda że takich audycji jest naprawdę mało   A propos, jeśli ktos może mi podać nazwe jakiejś dolnośląskiej radiostacji i fale na jakich nadaje byłbym wdzięczny (proszę jednak o stację z muzyką rockową itp. a nie jakies "supertechno radio fm" czy coś...:)

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Stacje Radiowe
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Styczeń 2007, 14:16:40 »
Ja słucham tylko jednej stacji - Radiostacja, a dlaczego? Bo jest tam dużo humoru (Notowani rox) i dużo świetnej młodzieżowej muzyki. Innych jakoś nie słycham bo nie preferuje muzy typu madonna itp.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Stacje Radiowe
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Luty 2007, 09:20:29 »
Jeżeli już mam możliwośc, posłuchania radia, to oczywiście nie rozstaje się z eską. Moim zdaniem jest to radio, którego nie zastąpi żadna inna stacja. Na tej fali znajdziciecie wszystko. Od popu, do zmixowanych kawałków. Jeszcze raz polecam ją każdym, kto w wolnych chwilach lubi relaksowac się przy radiu.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Stacje Radiowe
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Marzec 2007, 21:17:49 »
Witam! Moją ulubioną stacją radiową jest Tok fm. Ludzie tam rozmawiają, o różnych rzeczach w naszym kraju i poza nim. Czasem puszczają w nim muzykę, ale taką bluesową. Radio Zet, też jest fajne, bo puszczają czasem w nim niezłą muzykę. Tak w ogóle, to nie słucham radia, bo bardzo rzadko puszczają metal, który najbardziej lubię, tylko jakieś techna, hip-hop i pop. Nienawidzę tego. Pozdrawiam...

Offline sid

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Stacje Radiowe
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Kwiecień 2007, 22:32:37 »
Jak dla mnie to Radio Zet i RMF FM są identyczne. W pracy, jak kumpele przełączały te stacje to często się zdarzało, że leciały te same utwory. Osobiście słucham Pr. 3 Polskiego Radia. Choć i Bis to niezła stacja, ale raczej rzadko włączam.

Forum Tawerny Gothic

Stacje Radiowe
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Kwiecień 2007, 22:32:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top