Autor Wątek: Kaczor Donald  (Przeczytany 2937 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Kaczor Donald
« dnia: 08 Grudzień 2006, 19:42:02 »
Nie wiedziałem w którym dziale by umieścic więc dałem go tutaj.

O tak chyba każdy zna tego Kaczora i jego przyjaciół.

Robiąc porządki na strychu, natknełem się na pudło, a w tym pudle ponad stert komiksów "Kaczor Donald" (jescze 4 lata zaprzestałem kolekcjonowanie). To był coś oczywiście wziełem kilkaegzemplarzy i przeczytałem. Powrót do dzieciństwa - o tak. Rzecz jasna komkisy są zbawane, nawet bardzo. Szczególnie Sknerus - stary skąpiec. Donlad - wieczny pechowiec. Te dobranie ról, jest idealne.
Mnie najbardziej rozbawili: Sknerus, Donald, Siostrzeńcy, Bracia Be, Goffy.

Co o tym sądzicie, czy wam też się podobają komkisy z tej serii?

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Kaczor Donald
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudzień 2006, 15:03:50 »
Przez około dwa lata kupowałem komiksy Kaczora Donalda. Warto do tego jeszcze dodać to, że nabywałem także Gigantosa (co? 250 stron komiksu, nie mogłem czegoś takiego przegapić =P).
Kaczor Donald to jeden z komiksów, które najbardziej lubiłem i lubię czytać. Przy niektórych tekstach można się nieźle pośmiać, a prócz tego, większość przygód jest bardzo ciekawa.
Moimi ulubionymi bohaterami są Sknerus (pierwsze miejsce, a jak?   ) oraz Goguś (kuzyn Donalda). Resztę oceniam jakoś tak średnio.
Najbardziej w Kaczorze Donaldzie nie lubiałem komiksów poświęconych Myszce Miki i jej przyjaciołom. Jakoś mnie nie kręciła. Zawsze je omijałem i przechodziłem do przygód Kaczora (najlepiej McKwacza).

Forum Tawerny Gothic

Kaczor Donald
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudzień 2006, 15:03:50 »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Kaczor Donald
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Grudzień 2006, 11:12:19 »
Stare, dobre czasy...

Do tej pory mam na strychu całą stertę "Kaczorów Donaldów", jednak już do nich nie powracam. Mimo wszystko, gdy byłem jeszcze małym dzieckiem, kochałem tą gazetę i zawsze czekałem z niecierpliwością na kolejny numer. Bardzo lubiłem same komiksy, których było trochę, ale również czekałem na kolejne gadżety, które również sprawiały mi ogromną przyjemność i radość. Muszę przyznać, iż najbardziej podobał mi się sam Kaczor Donald, na dalszy plan schodzili: Sknerus, Goguś, Dasy - ukochana Donalda, Siostrzeńcy, a także Myszka Miki i Goofy, jednak i tak lubiłem czytać przygody każdego z tych bohaterów.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Kaczor Donald
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Styczeń 2007, 20:31:40 »
Kaczor Donald - chyba najpopularniejszy komiks świata. Od czasu do czasu lubiałem wziąść do ręki jeden z komiksów i se poczytać. Zawsze nieźle się bawiłem i śmiałem. Pamiętam, że był u mnie kolega, który zawsze przywoził mi te komiksy. Kiedy chodził do kibla brał ze sobą jeden komiks. Siedział tam 20 minut, wysr** się, ja  grałem na kompie, on się położył i zaczął czytać. Wg. mnie Kaczora Donalda można czytać w każdym wieku, mimo tekstów dla dzieci. Gadżety także były fajne, ale komiks lepszy. Pierwsze miejsce - Donald, Sknerus, Siostrzeńcy. reszty za bardzo nie lubiłem

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Kaczor Donald
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Styczeń 2007, 09:48:28 »
Seria Komiksów Kaczora Donalda zapisała się do historii takowych produkcji jaką jest komiks i naprawdę odniosła nie mały sukces na polskim rynku jak nie tylko. Wiele ludzi młodego pokolenia sięgało po tegoż rodzaju pisma, w czym osobiście również brałem udział.

Zawszę będę pamiętał te wszystkie dni w których miał wyjść nowy numer i zawsze w kioskach były kolejki. Kaczor Donald swoją prostotą i przyjemnym dla oka desingiem przyciągał młodych i trafiał jak w dziesiątkę na wszelkie gusty i guściki. Zawszę miło będę wspominał lekturę tych komiksów które nieraz napawały mnie śmiechem i poprawiały humor. Dobrym dopieszczeniem całej esencji tejże rozrywki poprzez czytanie były dołączane prezenty które nieraz jeszcze bardziej zachęcały do czytania Kaczora Donalda i przygód jego przyjaciół.

Pozdrawiam.

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Kaczor Donald
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Styczeń 2007, 18:08:50 »
Nie będę mówił jak popularny jest zrzędliwy kaczor jest zarówno jak w komiksach jak i kreskówkach bo nie ma za bardzo co mówić. Kiedy byłem młodszy kupowałem komiksy kaczora Donalda jak i Giganty. Oglądałem również kreskówki z nim na TVP1 lub oglądałem te nagrane na Video. Komiksy bardzo mi się podobały między innymi tym jak były rysowane. Ta kreska coś w sobie miała  . Oczywiście przygody Donalda, siostrzeńców, Sknerusa itd były interesujące i przy okazji humorystyczne. Lecz po jakimś czasie wyrosłem z tego a na jednej z półek w mojej szafce leżą masy numerów kaczora i gigantów. Choć przyznam że czasami chętnie do tych komiksów wracam. A kreskówkę z Donaldem oglądam dalej  .

Offline slawex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Kaczor Donald
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Luty 2007, 22:31:44 »
Taa te komiksy były najlepsze pamiętam jak się wypożyczało z biblioteki te komiksy(były o wieeele grubsze) i kupowało ze sklepu z jakimś gadzetem :)
a teraz to tylko widuje 2 kaczory na TVN ale bez rodzinki(również zabawne xP) ^^

Offline Reynevan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Kaczor Donald
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Luty 2007, 22:46:09 »
Tak , dobrze pamiętam jak usilnie wyciągałem kasę od mamy by kupić sobie nowy numer tejże gazety. Uwielbiałem czytać o przygodach Donalda, Sknerusa i goofiego, ale tak naprawdę chodziło tylko o różne gadżety dołączone do gazety  . Choć sam komiks też był super. Muszę przyznać, że nawet ostatnio zacząłem razem z młodszą siostrą oglądać w TV ich przygody

Forum Tawerny Gothic

Kaczor Donald
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Luty 2007, 22:46:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything