Autor Wątek: Problem z optymalizacją Gothica 3  (Przeczytany 1483 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiek001

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Problem z optymalizacją Gothica 3
« dnia: 24 Grudzień 2008, 19:13:31 »
Witam. Chciałbym wiedzieć, co zrobić, żeby Gothic 3 chodził szybciej. Jakie programy ściągnąć, co zmienić w ustawieniach systemowych, jakie tweaki użyć i ustawienia zmienić w grafice. Próbowałem wielu metod, ale niewiele to dawało. Mam patcha 1.6 i sprzęt: Celeron 3.2, GeForce 7900 512ram, 2gb ramu ddr

Offline Baith

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Problem z optymalizacją Gothica 3
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień 2008, 23:17:15 »
ÂŚwietna rada, nie ma co... pogratulować. Nawet zmiana kompa może nie pomóc po prostu G3 ma skopany silnik i tyle, wierz mi u mnie na sporo lepszym kompie również mam problemy ze stabilnością, tnie się tylko w miastach co prawda ale za to wszedzie jest uciążliwe doczytywanie, gra wiesz się nawet na 5 sekund i nastepuje to dosyc czesto. Z twoim kompem powienienes grac na maksa, ale jak pisalem ze stabilnoscia nigdy nie bedzie dobrze. Nawet ne wiem czy powory za 4 tys by sobie radziły. Plkik Ini tweaki etc... to nie wiele daje.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z optymalizacją Gothica 3
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień 2008, 23:17:15 »

Respev

  • Gość
Odp: Problem z optymalizacją Gothica 3
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Grudzień 2008, 20:40:03 »
Cytuj
Nawet zmiana kompa może nie pomóc po prostu G3 ma skopany silnik i tyle
Fakt, lepiej nic nie robić, tylko gadać bzdury, że skopany silnik? Jakim cudem on ma liczyć na normalną płynność, skoro ma badziewnego Celerona nadającego się do biura a nie do gier?

Cytuj
Z twoim kompem powienienes grac na maksa
Haha... Uwierz, że ja na podobnej konfiguracji, tylko, że z C2D na pokładzie podkręconym na 3,2GHz i gra nie chodziła zbyt dobrze na najwyższych detalach, a co dopiero na Celeronie, wydajnością zbliżonym do Pentium IV 2GHz...

Poza tym pytanie brzmiało "Co zrobić, żeby Gothic 3 działał szybciej?". No to co ma zrobić? Nie wymieniać komputera? Gra sama mu przyśpieszy w działaniu?
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2008, 20:43:15 wysłana przez Respev »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z optymalizacją Gothica 3
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Grudzień 2008, 20:40:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top