Forum dyskusyjne > Dyskusje na każdy temat

Wasze Imiona

(1/48) > >>

Cesc:
W tym temacie dowiemy się jak mają na imie forumowicze TawernyGothic.

Ja zaczne ;].
No to na imie mam Michał, nie zbyt lubie te imie, ale cóż imion się nie wybiera.
Ale już wole Michał, niż np: Zenek .
Drugiego nie mam, bo na chrzcie dali mi jedno, a u bierzmowania nie byłem jeszcze.

Pozdawiam.

Khaleb:
No dobra, to ja mam na imię Jarek. Lubię swoje imię bo nie jest bardzo pospolite. Najlepsze jest to, że koleś od W-Fu powiedział do mnie Przemek, a ja... Powiedziałem mu, że jestem Jarek! Odpowiedział mi: Przemek i Jarek bardzo podobne imiona, takie rzadkie...  

Arkhan:
Moje imię to Karol. Osobiście jestem do niego przyzwyczajony, i nie zmieniałbym go. W szkole mówią mi po imieniu, niemam xywki ;p. Drugie moje imię to Stanisław, a trzecie Franciszek.

Z wyrazami szacunku...

Astral:
A ja mam na imię Filip — imię męskie pochodzenia greckiego oznaczające: lubiący konie lub przyjaciel koni. xD Cóż, wolałbym jakieś inne imię, ale przynajmniej jest oryginalne. Na drugię imie mam Arkadiusz - imię męskie pochodzenia greckiego. Wywodzi od słowa (arkadios) oznaczajacego "pochodzący z Arkadii, krainy szczęśliwości". lecz nikt go nie używa i w ogóle mało osób wie o nim, generalnie wszyscy mówią do mnie po pierwszym imieniu ;P

_Snopek_:
Sebastian Jan Maksymilian
Lubie swoje imiona a w sumie dopasowało się ze wszystkie kończą się na -jan - ian :D
Tylko od Sebastiana głupie zdrobnienia wychodzą wychowawczyni mówi do mnie Sebik co mnie irytuje a bastek sebek to dla mnie wogóle jakiś nie wypal

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej