Autor Wątek: GTA: San Andreas  (Przeczytany 7736 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
GTA: San Andreas
« dnia: 08 Grudzień 2006, 19:15:56 »
Napewno w nią graliście. A za co ją podziwiacie?

Podziwiam ją za:
- Duże możliwości :
- Gdy wskoczysz na samochód, najlepiej tir i gdy w niego strzelisz, to tir jedzie z dużą prędkością i gdy masz snajpere strzelaj w opony( samochodów za tobą) to fajna będzie zabawa.
- Podoba mi się tuning samochodów.
- Podoba mi się rozwijanie postaci.
- Duży wybór, walk: karate, boks, kid boksing ( jak go na uczysz u trenera w siłowni).
- Duży wybór samochodów, ciuchów, tatuaż iyp.
No i jest fajna zabawa, w czasie gry, no wiadomo rzeźnie lol .
To by było na tyle.
Pozdro.
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2006, 21:16:10 wysłana przez DODO »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2006, 19:55:13 »
GTA San Andreas to bardzo fajna gra, którą przeszłem cztery razy ( ale oczywiście wole gry RPG )

Lubie ją za:
- fabułę
- dóża ilość broni
- można zrobic sobie fryzure według upodobań  
- ciuchów tyle...
- samochody, chociaż nie wiem czemy nie zrobili samochodów marki
  Audi, Peżo, Reno, Fiat  , Mazda, Suzuki... , czyli taki które jeżdżą
  po Europie
- motocykle, samoloty  i inne pojazdy którymi można było sie przemieszczać
- szczegulnie podobały mi sie pościgi policyjne przy trzech gwiazdkach  
- i oczywiści przy tej grze szybko mija czas  

Pozdrawiam

Forum Tawerny Gothic

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2006, 19:55:13 »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
GTA: San Andreas
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Grudzień 2006, 20:19:42 »
Jedna z lepszych gier owego gatunku. Wiele ciekawych i interesujących innowacji w stosunku do poprzednich części  - od tatuży poprzez tunig samochodów. Czy to trening na siłce, czy pobieranie nauki sztuki walki - każdy znajdzie coś dla siebie. Fani Samolotów, Pociągów, Autobusów, motorów, wyścigówek - świat dla was. ÂŚwiat dużych pięniedzy. Gra oferuje ukończenie kursów - czy to samolotów czy szkoły jazdy, co dla mnie - ma duży plus. Kolejną innowacją jest ala Rpg'owe statystyki - siła, szybkość, max zdrowie, i poszczególne opanowane bronie. To tylko mała garstka tego co oferuje San Andreas, gra, która dla mnie po świetnym acz krótkim Vice City, odniosła wielki sukces.

Z wyrazami szacunku...

Arkhan

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
GTA: San Andreas
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Grudzień 2006, 20:52:19 »
GTA:SA... Piękny tytuł...
Gra mnie wciągnęła od samego początku. Wiele rzeczy było zupełnie nowych w stosunku do poprzednich części. Charakteryzowanie swej postaci trochę mnie denerwowało. Dużo było z tym roboty i trzeba było mieć na to trochę czasu. Podobały mi się zaś różnorodne misje, zwłaszcza w pierwszym mieście, gdyż tam było najwięcej akcji dotyczących gangów. Przejście całej gry zajmuje wiele godzin, tak więc jest to gra dla cierpliwych.

Offline mejdej

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
GTA: San Andreas
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Grudzień 2006, 23:06:19 »
Samą grę uważam za udaną. Posiada fajny klimat i fabułę. Główny bohater jest spoko. Jest dużo możliwości rozwoju postaci. Grę przeszedłem, jednak nie wydaje mi się, bym zrobił to jeszcze raz. Znudziła mi się. Przez pewien czas grałem w MP (MultiPlayera). Gra staje się ciekawsza. Do wyboru jest wiele serwerów. Od normalnej rozgrywki, przez wyścigi i wojny między drużynami. Gdy gramy normalnie mamy wiele możliwość, np. tworzyć własne gangi, wykupować posidłości itp. MP jest dla mnie o wiele ciekawszy niż normalna gra...

Thoro

  • Gość
GTA: San Andreas
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Grudzień 2006, 23:10:24 »
Cytuj
- samochody, chociaż nie wiem czemy nie zrobili samochodów marki
Audi, Peżo, Reno, Fiat (IMG:style_emoticons/ubc/].gif) , Mazda, Suzuki... , czyli taki które jeżdżą
po Europie

Abo autoryzowanymi markami nie można rzucać tu i tam. Nawet taka licencja na użycie logo, na durnej teksturce kosztuje... i to dużo.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
GTA: San Andreas
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Grudzień 2006, 15:56:09 »
Grand Theft Auto: San Andreas to jedna z najlepszych gier akcji i chyba nie mająca równych w swoim gatunku. Warto przyznać, iż w porównaniu do Vice City, które było równie świetne i doskonałe niemal pod każdym względem, w San Andraes zastosowano i wprowadzono wiele nowości i innowacji, dzięki którym gra jest jeszcze lepsza, ciekawsza i bardziej wciągająca. Wiele rzeczy rozbudowano i co najważniejsze, zwiększono nieco możliwości bohatera pod wieloma względami. Od zawsze serię GTA cechował i wyróżniał znakomity klimat, który w poprzednich dwóch częściach serii był doskonały, a w SA jest jeszcze lepszy. Na prawdę, twórcom udało się w całości i po mistrzowsku wprowadzić gracza w klimat Gangsta Rap, z którym mamy w SA do czynienia Nie mogło zabraknąć wspaniałej muzyki, która towarzyszy nam podczas podróżowania przez San Andreas, jest wspaniała i przyjemna dla ucha - ogrom stacji radiowych, każdy może znaleźć coś dla siebie, przez to gra się nie nudzi i nie jest monotematyczna. Na uwagę może również zwrócić fakt, że w stosunku do wcześniejszych gier spod znaku Rockstar Games, akcja SA toczy się na dużo większym terenie, niż np. w GTA 3, dając przez to graczowi więcej swobody działania. Do zalet i plusów można także dodać to, że gra nie ma zbyt dużych wymagań sprzętowych. Co do minusów, jest ich z pewnością bardzo mało i raczej grze nie można zarzucić niczego, poza grafiką, która mogłaby być nieco lepsza, no ale wszystkiego mieć nie można. Poza tym występują drobne błędy i bugi, które nie mają większego znaczenia na przebieg rozgrywki. Podsumowując, San Andreas to gra wielka niemal pod każdym względem i polecam ją każdemu, nikt nie powinien się zawieść.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
GTA: San Andreas
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Grudzień 2006, 20:36:12 »
Akurat San Andreas jest to najbardziej udana produkcja z serii Grand Theft Auto. Ma nawiązanie do części poprzednich co czyni rozgrywkę bardziej ciekawą. Najbardziej podobała mi się misja, kiedy mieliśmy wrócić do Liberty City (GTA 3). Wiele jest miejsc przeniesionych z rzeczywistości do tego wirtualnego świata. Kolejny plus, to wojny gangów. Nie podoba mi się tylko, że wracając "na stare śmieci" możemy być z Grove Street. Osobiście chciałbym zobaczyć jak akcja się toczy z oczu Ballas'ów. Doceniam tę produkcję także, za umieszczoną w niej muzykę z lat dziewięćdziesiątych. Czas akcji gry i muzyka są sobie równe... Jest masa plusów tej gry, jednak szczędząc czasu i oczu naszym użytkownikom - skończę tutaj.
« Ostatnia zmiana: 25 Grudzień 2006, 20:42:26 wysłana przez DODO »

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
GTA: San Andreas
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Grudzień 2006, 23:30:46 »
GTA SA na prawdę doby tytuł, ale nie dla dzieci :P  Niestety coraz więcej bachorów w to gra , nawet 10 latki w to rżną a potem się dziwić że agresja się szerzy.

Każdemu kto ma ponad 16 lat polecam poniżej nie zalecane (no chyba że masz mocną psychikę i nie jesteś podatny na sugestie )

Takie pytanko do piszących w tym temacie, czy ktoś w ogóle zwrócił uwagę na fabułę ? Czy tylko rzeź i  bezrozumne przechodzenie misji na zasadzie strzelaj do wszystkiego i próbuj wszystko co możliwe, bez myślenia ;) ? :D
« Ostatnia zmiana: 26 Grudzień 2006, 01:00:37 wysłana przez DODO »

Offline TOOL

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
GTA: San Andreas
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Grudzień 2006, 23:21:18 »
San Andreas hmmm to według mnie to przereklamowane amerykańskie badziewie, a dlaczego?? Ponieważ świat jest tak duży, że można się zagubić, poza tym nudne misje i głupia fabuła, cały czas to samo. To nie to samo co GTA 3 które było powalającą dobre i ciekawe, w tą grę chciało się grać, Vice City jakoś przeszło, ale San Andreas to już kompletna porażka.

Plusy:
- grywalność
- zabawa z niszczenia itp.
- grafika

Minusy:
- Muzyka
- Fabuła
- Klimat
- ÂŚwiat
- Cała reszta!
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2006, 11:07:19 wysłana przez DODO »

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
GTA: San Andreas
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Styczeń 2007, 22:52:27 »
GTA:SA jest całkiem niezłą grą. Niestety nie jest na tyle ciekawe, żeby chciało mi się przejść całą. Szczerze, to wolę porobić se jakieś jajca na kodach :P
Co prawda fakt, że SA jest przereklamowane, jednak jeżeli nie macie żadnej innej porządnej gry do pogrania, SA będzie jak znalazł. Dzięki temu że gra jest nieźle zabugowana można porobić naprawdę śmieszne rzeczy :]

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
GTA: San Andreas
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Styczeń 2007, 15:00:59 »
Za długo w nią nie gram bo nie miałem do tego kompa, ale z poruwnaniu z poprzednimi częściami jest lepsza. Dobre jest w niej to, że mogę robić co chcę zdobywam reputację, policja jest bardziej dokuczliwa. Dobre jest to też iż muzyka jest super wielę godzin słuchania dobrych starych zespołów. Większy teren działan. Podbijanie dzielnic i inne. Ta gra jest ciekawa bardzo.

Offline Thorus15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 0
GTA: San Andreas
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Lipiec 2007, 14:07:33 »
Myśle sobie, że pogram od kilku miesięcy w GTA, tak więc załanczam, pkazuje sie na chwilę klepsydra a później znika i gra się nie załancza, ewentualnie wyskakuje mi:
gta_sa.exe - Błąd aplikacji
Instrukcja spod "0x00746929" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x00000000". Pamięć nie może być "read".
Kliknij przycisk OK, aby przerwać dzałanie aplikacji
Kliknij Anuluj, aby rozpocząć debugowanie programu.

Usunołem i zaistalowałem gre ale to nic nie pomogło, użyłem równiesz przywracania systemu ale nic z tego.

Mój sprzęt: Win XP, Cele 11Ghz, 256 MB RAM, Radek 92SE
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec 2007, 14:10:53 wysłana przez Kamil13 »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Lipiec 2007, 10:23:25 »
GTA San Andreas jest o wiele gorsze od GTA 3 i Vice City. Mi sie to w ogóle nie podoba. Zagrałem w to tylko bo chciałem zobaczyć nowości których nie było w poprzednich cześciach GTA.

PLUSY :
- spora grywalność
- spora mapka
- duża ilość misji

MINUSY :
- Klimat ( w ogóle go nie ma w porównaniu do wcześniejszych 2 części !!!! )
- Muzyka
- Fabuła

Moja ocena GTA SA 4\10

Cytuj
Sam nie wiem czemu, ale czytając twojego posta, odnoszę wrażenie, że pisałeś go w celu nabicia licznika, nie wyrażenia swojej opini na temat gry... Ponad to, sprawiasz wrażenie, jakbyś w ogóle w SA nie grał, ale to tylko moje skromne zdanie.
Odnosisz złe wrażenie. Licznika nie lubię nabijać nie potrzebnymi postami. Gre przeszedłem 3 razy. Nie bardzo wiem co Ci sie w moim poście nie podoba wg mnie jest on dobry. Mi sie GTA SA nie podoba więc to napisałem nie będę kłamał.
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2007, 09:57:17 wysłana przez Orc Szaman »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
GTA: San Andreas
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Lipiec 2007, 22:49:15 »
Cytuj
Ostatnio naszła mnie chęć by znowu zagrać sobie w SA...
Heh no uprzedziłeś mnie z tym postem, bo mnie właśnie ostatnio tknęło coś podobnego. W San Andreas grałem już rok temu i ostatnio z racji tego, że są wakacje, więcej mam czasu, a i rozrywki mniej skomplikowanej szukałem to odkopałem SA. Heh...no i mnie tknęło. Dla mnie San Andreas jest takim współczesnym klasykiem. Grą przy której czuć pasje twórców. Rockstar wie jak nakręcić młyn wokół swoich gier, ale żadna z nich nie przyniosła tych milionów przez przypadek. GTA to po prostu niesamowicie grywalne, smakowite, klimatyczne i ogólnie wychędożone w kosmos gry, a San Andreas jest kulminacją tego wszystkiego.

Długo by wymieniać zalety, ale dla mnie najważniejsza jest ta jedna - fabuła. Nie ma co ukrywać, że wiele z misji w GTA jest rozgrywanych na jedno kopyto(pojedź, zabij, wróć), ale to właśnie wątek fabularny sprawia, że to wszystko rozgrywane po raz setny wciąż bawi. Głosy podkładane są z najwyższą starannością i to one właśnie nadają należytą barwę tym licznym postacią. Jest przecież CJ - gangsta z prawdziwego zdarzenia, który chce dla ziomków ja najlepiej, jest Big Smoke - uzależniony od jedzenia kombinator, który wiecznie znajdzie sposób, Sweet - znerwicowany brat Carla, który stara się nie pokazywać swoich uczuć...takich osobliwości jest naprawdę wiele, a każdy z nich jest przedstawiony w należyty sposób. Mistrzostwem dla mnie jest postać Jeffreya, czy jak kto woli OG Loca, siedemnastoletniego pseudo gangstera, który w niesamowity sposób kozaczy, pyskuje i ogólnie tworzy swoją kreacje po mistrzowsku. To wszystko sprawia, że się wsiąka w ten klimat, czuje się to nędzne osiedlowe życie, bez perspektyw.

Nie samą historyją człowiek jednak żyje. To co nakręca gracza w GTA poza samą fabułą to akcja i możliwości jakie stawiane są przed nami. Wystarczy wyjechać swoim lśniącym Stallionem na terytorium Ballas, by poczuć, że nas tam naprawdę nie lubią. Pełno broni, samochodów, motorów, rowerów, łodzi, samolotów...od zatrzęsienia, a wszystko do naszego użytku. Nie wspominając już o różnych elementach sima, jak możliwość przebierania swojego alter ego, chodzenia do fryzjera, na siłownie...no mnóstwo. W GTA zawsze jest coś do roboty. Jak nie chce ci się wykonywać ordynarnych misji to wystarczy, że wskoczysz na rower i postarasz się wykręcić najlepszy rekord w stójce, albo poszukasz miejsc do zamalowania osiedlowym graffiti. Wraz z postępem w grze takich możliwości przybywa, a gracz się tylko bawi.

I napisze podobnie jak poprzednik. Mówcie co chcecie, ale ta gra to dla mnie absolutne 10/10, bo gracz przy niej się po prostu bawi. Zamiast zamartwiać się ile to siły, zręczności czy magi potrzebuje na ubicie lodowego smoka, wole wsiąść na PGR-600 i śmignąć z UZI porobić trochę zamieszania na terytorium Vagos. Jedynym minusem jest już trochę archaiczna grafika, ale to i tak nie przeszkadza we wcielaniu się w postać CJ'a. A ten kto tego nie czuje jest pendejo! Grove street 4 life...
« Ostatnia zmiana: 08 Lipiec 2007, 22:52:57 wysłana przez Trivet »

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
GTA: San Andreas
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Lipiec 2007, 20:04:56 »
Gra jest świetna dla mnie. Prawdziwy klasyk pośród klasyków. Grę przeszedłem w bardzo szybki czas jakim jest kilka dni i kilka nocek. Świat jest naprawde olbrzymi, misje przeważnie dobre, ale czasami można znaleść misje, które wk*$&* do potęgi, np misje z samolotami.

Pozwólcie, że skomentuje jednego usera jakim jest 'Orc Szaman';

Cytuj
- Muzyka

Zacznijmy od tego, że muzyka jest świetna! Masz pełno stacji, pełno utworów i PEŁNO gatunków. Nawet jeśli Ci się nie podoba ta muzyka to może dać sobie własną (tak to jest możliwe, nie trzeba nic instalować, wystarczy wrzucić mp3 do folderu "User Tracks" i słuchasz sobie własnej muzyki -.-)! Tutaj nie powinno być żadnego minusa od NIKOGO!

Cytuj
GTA San Andreas jest o wiele gorsze od GTA 3 i Vice City

Nibym czym jest gorszy?

Cytuj
- Fabuła

Założe się, że jej wogóle nie znasz, bo jakbyś znał i rozumiał to byś nie mówił, że jest zła.

Cytuj
- Klimat ( w ogóle go nie ma !!!! )
Cytuj
Gre przeszedłem 3 razy.

LAWLZ

Cytuj
Ponad to, sprawiasz wrażenie, jakbyś w ogóle w SA nie grał, ale to tylko moje skromne zdanie.

Zgadzam się.
« Ostatnia zmiana: 10 Lipiec 2007, 20:07:20 wysłana przez Aeskel »

Offline Thorus15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 0
GTA: San Andreas
« Odpowiedź #16 dnia: 07 Sierpień 2007, 20:39:11 »
W SA mogłem zagrać opiero rok po piremierze a jakoś ja i mój brat, mieliśmy uszkodzoną płytkę i musieliśmy kupować nagrywarkę, jakoś poszło odpaliliśmy SA. Wsześniej ukończyliśmy całe VC i III. Byłem miło zazkoczony fabułą gry różniącą się od poprzednich części. W 3 dokonywaliśmy zemsty, VC staraliśmy się odzyskać pieniądze skradzione naszej rodzinie. A w SA mieliśmy pomóc naszemu bratu Sweetowi ziomalom z naszego gangu GSF znów wyjść na szczyt. Młodszy brat CJ został zamordowany przez konkurencyjnny gang Ballas, a jego matka zgineła w dziwnych okolicznościach...Tak rozpoczołem przygodę z SA.

Mamy o wiele więcej bonusów: Tagi w Los Santos, Zdjęcia do zrobienia w San Fierro, Znaleźenie podków w Las Venturas i znaleść muszle rozrzucone po wodach SA, a skoro o tym mowa kiedy wpadniemy do wody nareszcie nie toniemy. Możemy być Napakowany, być sprinerem lub być grubaskiem, można nawt trzymać niektóre 2 spluwy.

Wróćmy teraz do fabuły: Z początku gry myślałem że całe życie spędzimy w LS, odbijając tereny naszemu gangowi, a tu bęc, jena jednej z misji pokoazujemy że Big Smoke i Rayder nasi najlepsi przyjaciele, zarazem wspólne szefofstwo GSF zdradza nas z buntowniczymi gliniarzami i naszym śmiercionośnym wrogiem Ballas. A do tego zostawili płapkę na naszego brat Sweeta, udaje się nam go uratować, ale ceną jest to że Sweet ląduje w szpitalu więxiennym, a nas Oficer Tennpeny wywozi gdzieś na wieś.

3 miast, w każdym po kilka misji, a pozatym pola i pustynie. Do samochodów, samolotów, rówerów i motorów nie będe się czepiał.

Offline DonPedro

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
GTA: San Andreas
« Odpowiedź #17 dnia: 16 Sierpień 2007, 00:34:15 »
gralem w gta san andreas i powiem ze bardzo mi sie podoba ze wzgledu na wiele mozliwosci takich jak zmiana fryzury,ubrania,jezdzenia samochodem,motorem poprostu jak jakis zwykly czlowiek mozemy go podpakowac lubie jak jest na makasa umiesniony ale pozatym sa bardzo fajne misje znaczy niektore.

Offline Rotten

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
GTA: San Andreas
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Sierpień 2007, 10:23:30 »
hm... kolejna gra firmy Rockstar... osobiście mam mieszane uczucia... w końcu grało się po kilka godzin w 3 i vice, czekałem aż wyjdzie  SA początek z tymi rowerami mi się spodobał i postanowiłem że dam jej szansę... w mieście misje jakoś wychodziły.. fajnie sie grało nie bylo zbyt monotonne... ale gdy przenieśliśmy się na wieś (sorry dawno grałem nie pamiętam zbyt dobrze jak ta lokacja sie nazywała) co robiliśmy misję dla takiej babki czy coś... tam rozwalało mnie dojeżdżanie do misji... ale jakoś się grało...

z durgiej strony nie podobało mi sie nadmiar opcji... owszem to że mogłes pakować na siłowni albo zmieniać fryzury, tuningować auta było bardzo... nowe.. wiadomo w poprzednich częściach tego nei było.... ale posiadanie dziewczyny, skoki ze spadochronu wydaly mi sie już takie... zbędne... jakby RG chciało napychać tych opcji żeby cos ukrycia gra była dobra... fabuła.. misje... ale te opcje mnie troche zniechęciły...

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
GTA: San Andreas
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Sierpień 2007, 09:45:44 »
GTA:SA jest fajną grą i cenie ją za świetnie zrobioną fabułę oraz w ogóle. Tylko czasami wydaje mi sie że przesadzili troche z możliwościami jakie można wykonywać. Podobno jest taka jedna misja że leci sie samolotem tak daleko aż do vice city O_O. GTA:SA jest tez fajne przez neta polecam zagrać. Mianowicie wchodzisz na serwer wybierasz postac i strzelasz sie z innymi :D.

Forum Tawerny Gothic

GTA: San Andreas
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Sierpień 2007, 09:45:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything