Autor Wątek: Star Wars: The Old Republic  (Przeczytany 3795 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Star Wars: The Old Republic
« dnia: 19 Marzec 2013, 10:01:43 »
Cytuj
Star Wars: The Old Republic to osadzona w uniwersum Gwiezdnych Wojen gra MMORPG, stworzona przez studio deweloperskie korporacji BioWare w Austin. Akcja osadzona została kilka tysięcy lat przed wydarzeniami przedstawionymi w filmowej sadze George'a Lucasa. Gracze mają okazję wcielić się w postać reprezentującą jedną z ośmiu dostępnych klas postaci - w tym rycerzy Jedi i wojowników Sithów - i wziąć udział w widowiskowych starciach, w których stawką jest los galaktyki. Tytuł odznacza się wieloma oryginalnymi rozwiązaniami.

Chciałbym przybliżyć wam grę w skrócie nazywaną przez fanów swtor. Dawniej zagrywając się w KOTORa, według mnie jednego z najlepszych cRPGów, w dodatku stworzonym w uniwersum Gwiezdnych Wojnem, pragnąłem w niej trybu multiplayer. The Old Republic daje mi taką możliwość. W grze mamy praktycznie to samo, co serwował nam stary dobry KOTOR. Z tą różnicą, że przerobiono to na standardy i mechanikę gry MMO.
Niestety gra jest tylko po angielsku, bo BioWare jak zwykle leje na polskich graczy ciepłym moczem i czeka aż frajerzy sami zrobią im darmowe spolszczenie do produktu. Co jest już notoryczną patologią z ich strony i powtarza się przy każdym nowym tytule i większym DLC. Jednak forma angielskich dialogów nie jest jakoś szczególnie skomplikowana. Spokojnie znając język angielski na średnim poziomie, co w dzisiejszych czasach osiąga się już w liceum fabuła nie jest dla nas zwiła.
Najlepsze co daje nam gra to rozgrywka z żywymi graczami i kontynuowanie wątku z poprzednich części. Powtarzają się te same postacie. Mamy okazje spotkać Ravena i dowiedzieć się co się z nim stało po zniszczeniu gwiezdnej kuźni. W radzie jedi zasiada teraz prawnuczka Bastilii i Ravena więc smaczków w grze nie mało.

Osobiście gram na europejskim serwerze The Red Eclipse, na który wszystkich szczerze zapraszam. Mam postacie w każdej z frakcji, w każdej klasie także zawsze chętnie dołączę do gry z kimś z forum. Najważniejsze - GRA JEST DARMOWA.



Jeśli ktoś chciałby dołączyć do gry poprzez system polecania graczy byłbym bardzo wdzięczny. W tym celu wystarczy podać mi adres e-mail, na który mam wysłać zaproszenie z gry. Odpowiem na wszystkie pytania zainteresowanym grą w The Old Republic.
« Ostatnia zmiana: 24 Październik 2013, 19:50:31 wysłana przez Isentor »

Offline zią

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 31
Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Lipiec 2013, 14:03:43 »
Jeszcze nie grałem w tą gre ale jak na nią popatrzyłem to mi sie spodobała.
« Ostatnia zmiana: 25 Lipiec 2013, 14:05:58 wysłana przez zią »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Lipiec 2013, 14:03:43 »

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Lipiec 2013, 21:52:21 »
Złota łopata miesiąca lipca idzie do zią
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
Oto nagroda:

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Kwiecień 2015, 11:41:37 »
Ktoś coś? Ostatnio wydali dodatek z Ravenem, ktoś grał? Osobiście dałem sobie spokój z grą we wrześniu ubiegłego roku. Po dobiciu maksymalnego poziomu każdą grywalną klasą po stronie imperium i republiki gra oferuje jedynie niewypoziomowane rajdy. Nie wiem jak jest teraz ale jak jeszcze grałem balans kulał. W dodatku po ukończeniu gry nie dostawało się już upragnionego setu dla danej klasy co pozostawiało nas z jeszcze słabszą postacią w obliczu źle zbalansowanych rajdów.


(jakiś stary screen dla osłody)

O ile gra się z kumplami, którzy wiedzą co w trawie piszczy i posiadają trochę lepszy ekwipunek spiąć należy się tylko przy walkach z bossami. Niestety przez ostatni rok mojej gry byłem typowym casualem. Wejść po pracy na jeden dłuższy rajd i zakończyć grę. Losowanie drużyn nie działa poprawnie, losuje wyjątkowo słabo wyposażone osoby do jednej drużyny. Nawet proste rajdy stają się niemożliwe do przejścia. Po kilkunastu próbach przechodzenia rajdów z szympansami w drużynie odechciało mi się na nie chodzić. W grze jest już za duże rozwarstwienie w kwestii "mocy" postaci. Wszystko przez genialne pomysły BioWare. Był takim moment, kiedy grało się świetnie. Po jednym z największych patchy spieprzyli sprawę. Dlatego powracam do mojego głównego pytania. Ogarnęli coś ku lepszemu? Ktoś grał? Może i nawet w nowy dodatek?
« Ostatnia zmiana: 04 Kwiecień 2015, 11:44:16 wysłana przez Isentor »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Star Wars: The Old Republic
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Kwiecień 2015, 11:41:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything