Autor Wątek: Zwierzęta Domowe  (Przeczytany 9715 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Zwierzęta Domowe
« dnia: 08 Grudzień 2006, 15:58:45 »
Jakie macie zwierzęta domowe, oprócz brata, a może wy jesteście zwierzątkiem swojego brata  

Ja mam:
- Psa - o imieniu - Cezar.
Kiedyś miałem:
- Rybki, Papugi, Koty, Królka Miniaturke, Chomika.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2006, 20:43:22 »
Swego czasu miałem psa który wabił się Roki, i był rasy Owczarek Niemiecki. Nigdy u mnie w domu niezabrakło rybek w akwarium. Miałem dwa chomiki, Pestkę i Pestkę II   . Aktulanie niemam żadnego zwierzaka.

Z wyrazami szacunku...

Forum Tawerny Gothic

Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Grudzień 2006, 20:43:22 »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Grudzień 2006, 20:56:18 »
Ja też miałem rybki :) Znudziło mi się czyszczenie akwarium dlatego oddałem moje zwierzaki :p. Miałem także psa, czarny i wielki, nigdy nie sprawiał mi kłopotów... A mój kumpel fajnie nazwał swojego szczura: szczurek Jurek  .pozdrawiam

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Grudzień 2006, 21:44:38 »
Ja miałam kota... Był śliczny, rudy pers. Wabił się Dexter, ale to nie ja mu dałam takie dziwne imię, dostaliśmy go jak miał 2 lata, dożył 14 lat... Był świetny, wesoły bardzo żywy i pełn energii... Uwielbiał rozkładać się na moim łużku i zabierać mi jaśka.
Miałam też zółwia, Leona... Fajny był tylko taki mało kontaktowy... ÂŁaził po kuchni i podchodził ludziom pod nogi wariat jeden.
Teraz nie mam zwierzątka i tak mi pusto w domu( i kuchi bo Dexter lubił się tam rozkładać, najlepiej po środku  żeby go wszyscy omijali) i raczej nie będę mieć przez najbliższe parę lat

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Grudzień 2006, 11:02:14 »
W domu, od poczatku mam rudego kota. Jest persem. Drugim zwierzątkiem w moim domu jest pies, wabi sie Piko. Zawsze jest chętny do zabawy. Sierść jego, jest koloru białego. Jest trochę większy od kota . Uwielbiam patrzyć, jak się bawią (kot z psem). Jeden gryzie drugiego <lol2>. Może dam ich fotki kiedyś ...

Pozdro, Sam Ret.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Grudzień 2006, 16:14:19 »
Jeśli chodzi o zwierzęta domowe, obecnie posiadam jedną papużkę falistą, która tak naprawdę nie należy do mnie, ale znajduje się w moim domu. Nie sprawia ona kłopotów, a zajmuje się nią głównie moja rodzina. Niegdyś mieliśmy jeszcze jedną papużkę, jednak, niestety nie dożyła tej chwili. Kiedyś posiadałem również psa i kota, jednak pech chciał, że straciłem te zwierzęta.

Offline Aurora

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Grudzień 2006, 18:48:57 »
Ja mam psa Bułę straszny z niego przytulas. Jest owczarkiem niemieckim. Kiedyś miałam innego psa Dianę. Miałam jeszcze rybki ,ale to już dawno temu. Aha i jeszcze chomika Tadzika.  
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2006, 18:49:33 wysłana przez Aurora »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Grudzień 2006, 18:55:06 »
W całym swoim żywocie posiadałem tylko jedno zwierzę - chomika, którego nazwałem Kubuś. =P Cóż, ciężkie było jego życie. Zawsze musiał z nami wszędzie jeździć (najczęściej do mojej babci, do której mam 400 km). Choć bardzo dawno temu umarł, ciągle mu wspułczuję.  
Od tego czasu nie mam żadnego zwierzęcia w domu (mieszkam w bloku). Za to na działkę przychodzą koty (w których lubuje się moja mama oraz ja sam), które są u nas mile widziane. Często (jeśli nie zawsze) je karmimy i zawsze zwęszą, kiedy robimy sobie grilla.
Dodam jeszcze, że zawsze wolałem koty od psów, dlatego, jeśli miałbym mieć jeszcze jakieś zwierzę w domu, to tylko kot (choć było by trochę problemów z nim w bloku   ).

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Grudzień 2006, 07:15:36 »
Ja posiadam aktualnie
Koszatke -> Dizla
Psa  -> Urgo (śmieszne imie ale tak jakoś fajnie brzmiało i pasowało do niego)
Rybki -> Niewiem po co mi to ale stoią i się kiszo
Posiadałem
-> z 3 chomiki
->szczura

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Grudzień 2006, 11:26:13 »
Aktualnie posiadam mojego pupila - kundelka Kajtka, kota Cecyla i dwie myszki - brązowo-białego Maćka(pomysł siostry...) i białą Stefanie(również wyobraźnia siostry zadziałała).

Kajtek jak już mówiłem jest moim pupilem. To moją intencją było sprowadzenie go do domu od samego szczenięcego życia. Jest moim nierozłącznym kompanem. to wręcz nieprawdopodobne jaka więź potrafi nawiązać się pomiędzy zwierzęciem, a człowiekiem. Ostatnio skończył już 5 lat, więc powoli sie starzeje, ale wciąż jest skoczny i bardzo żywotny. Jest bardzo zazdrosny o Cecyla.

Cecyl  został sprowadzony do domu z pomysłu siostry. Szkopuł w tym, że zajmowała się ona nim póki był jeszcze małym puchatym kotkiem, natomiast jak wyrusł na kocura, to obowiązek karmienia itp. spadł na matke. Cecyl jest dość potulnym kotem. Czasem zachowuje się dziwnie(np. zagapiony uderza głową w ściane). Lubi wskakiwać na kolana i wtulać się co doprowadza do szału Kajetana. Skończył 3 lata.

Maciek i Stefania  są aktualnymi zwierzątkami siostry. Są u niej jakieś 2 miesiące. Wydalają ekskrementy o dość intensywnym zapachu i gryzą wszystko co popadnie(włącznie z moimi palcami). Maciej jest typem sportsmena i jest uzaleźniony od kółka na którym potrafi śmigać przez kilka godzin. Stefania natomiast jest dość leniwą domowniczką i jej ulubionym zajęciem jest wicie gniazda z wszystkiego co popadnie.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Grudzień 2006, 14:39:32 »
Ja mam w domu dwa psy i jednego kota:

Brytan-(trochę prowincjonalnie wiem ale tato się uparł) to mój pupil rasy Owczarek Colie (taki Lesie),
bardzo go lubię i dbam o niego czeszę i myje bardzo często jednak on jak widać nie ma za bardzo rozwiniętej kultury osobistej i zaraz to wyjdzie na dwór i schlapie się albo wymaże w błocie (na cóż chyba to nieuniknione bo mieszkam w małej miejscowości) umie wiele sztuczek takich jak :czołganie się, podawanie łapy, proszenie o kość lub zabawkę oraz aportowanie itp. Zawsze gry przyjdą do mnie znajomi to mogę się pochwalić, że mój pies umie tyle sztuczek.

Ramzes-(również prowincjonalnie tym razem uparła się mama) Owczarek niemiecki nie umie sztuczek i jest jeszcze większym brudasem niż jego powyższy kolega, ale i tak ma swój urok

Sowa-to mój kot. Wiem, że imię Sowa dla kota jest dziwne ale kto jej nie zobaczy to mówi, że to imię pasuje do niej jak ulał ponieważ jest jakiejś dziwnej kociej rasy (nie pamiętam jak się nazywa, ale wygląda jak prawdziwa sowa). Znaki szczególne u niej to sierść przypominająca sowie pióra i małe szpiczaste uszy które przypominają uszy wspomnianego ptaka.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2006, 17:22:11 wysłana przez DODO »

Offline mejdej

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Grudzień 2006, 18:50:56 »
Obecnie posiadam dwa zwierzaki. Jeden to kot, a drugi to pies. I choć są to dwa gatunki zwierząt z ogółu nie lubiąca się ze sobą, to moje pupilki się nie gryzą, lecz z jednej misy jeść nie będą. Pies wabi się Piko, zaś kot ÂŁatek.

Piko - dość mały pies. Jest za to bardzo gruby. Mam już go... zaraz, ile ja go mam? Nie jestem pewien, ale gdzieś około dziewięć lat. Jak na swój wiek nadal jest rozbrykany i lubi zabawę (szczególnie tą, gdzie niszczy mi piłki do nogi  ). Jest jasno-brązowej karnacji, można nawet powiedzieć, że lekko podchodzi pod rudawy kolor. Ogólnie w domu się przyjęło, że jest to pies mojego starszego brata. Podobnie jak u Triva, Piko jest strasznie zazdrosny o mojego kota.

ÂŁatek- kot jest moim zwierzakiem. Zapewne jak większość kotów lubi pieszczoty. Chciałby, żeby go ciągle głaskać. Jego imię pochodzi od jego wyglądu. Jest biały w duże, czarne łaty. ÂŁatek urodził się na moim podwórku. Jest ciut młodszy od Pika. Kiedyś strasznie lubił wędrówki. Teraz też nimi nie pogardzi, ale znacznie bardziej odpowiada mu wylegiwanie się.

Kiedyś miałem jeszcze dwa koty: Batman (podobno to ja nadałem mu takie imię) oraz Maciek (co ciekawe jest to matka ÂŁatka. Nie mam pojęcia skąd takie imię), oraz jednego psa, jednak nie pamiętam jak się wabił.

Pozdrawiam...

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Styczeń 2007, 13:02:33 »
Witajcie moim pierwszym zwierzątkiem jaki pamiętam był:

Dżeki - Był to bardzo fajny pies. Pamiętam go dobrze za czasów dzieciństwa. Lubiałem z nim chodzić na spacery i dobrze się z nim bawić. Był to bardzo odważny pies. Zdech kiedy miałem 8 lat. Pamiętam że było to zaraz po śmierci mojej babci. Dziwne nie. Zastałem go zdechłego kiedy wracałem z mamą z zakupów.  Spróbuje załatwić jego fotkę.

Misiek
- Mój drugi ulubieniec. Moja siostra dostała go zaraz po śmierci   dżekiego. Było to w Listopadzie 1999. Miał wtedy jakiś miesiąc. Nie chcę się nim chwalić ale jest to najmądzrzejszy pies jakiegokolwiek widziałem. Reaguje na większość słów jak rozmawiam z drugą osobą. Jest bardzo posłuszny i jest moim ulubionym przyjacielem.

Kiedyś też posiadałem Królika, Rybki i Pająka ale to juz inna bajka...
 

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Styczeń 2007, 13:21:38 »
No to admin, również pochwali się co w domu choduje :P. A więc w domu posiadam jednego psa i jednego kota, obecnie oczywiście.

Pies rasy, pudel a wabi się :"Lolek"

Kot natomiast zwyczajny, ale za to bardzo milutki:D


Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Styczeń 2007, 13:22:42 »
Witajcie. Hm...mowa jest u o zwierzętach jakie mamy w domu. No ta zaczne. Ja kiedyś miałem psa jamnika. Byłem bardzo z niego zadowolony ale niestety potrącił go samochód. Ale nie zginął tylko stracił pamieć no i raz go dziadek wypuścił na podworko bo była u mnie kolęda i już nie wrócił. Rok później miałem jaszczurki zwinki. Też byłem bardzo z nich zadowolony ale babcia mówiła żeby je wypuścić bo się ich bała. Ja teraz za tymi jaszczurkami tęsknie i na wakacje znowu je wylapie.

PoZdRo

Offline Dairin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Styczeń 2007, 14:36:08 »
Ja mam pieska, który nazywa się Betty. (jak z Flinstone'ów :P) Jest to owczarek niemiecki; czarny, podpalany. Bardzo lubię mojego pieska, choć czasem mnie gryzie jak się bawimy :) Generalnie, wolę psy niż koty. Zawsze organizuję w naszej szkole akcję i zbieramy pieniądze na psy ze schroniska. Nawiązując do schroniska, aż żal czasami patrzeć, jak ludzie traktują zwierzęta, które są ich najlepszymi przyjaciółmi. Ja w swojej karierze, miałam już z 6 (?) ptaszków, ale wszystkie umarły, miałam rybkę kuzynki, której się znudziła, ale mi umarła i to wsio :)

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Styczeń 2007, 17:16:34 »
Ja miałam dośc sporo zwierzaków. Głównie to gryzonie    Te słodkie małe zwierzątka ... Moje pierwsze zwierzątko to o ile pamiętam to były 2 chomiki, które dziwnie się nie lubiły. W moim domu zamieszkały też 2 szynszyle. Nie powiem, uwielbiały gryść wszystko co się napatoczy, ale i tak były to cudne zwierzaki. Aktualnie mam Królika, rasa Baran. Te słodkie długie uszka  

Offline jarem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Styczeń 2007, 17:28:36 »
Ja mam czarnego kota o imieniu Marjan (wybrał go tata). Na początku należał do sąsiadów ale tak często do nas przychodził że podarowali go nam. Miałem też psa, kiedyś się czymś zatruł i trzeba go było uśpić.
« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń 2007, 17:32:47 wysłana przez DODO »

Offline Garfild

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Luty 2007, 13:04:28 »
Witam!!!  

Ja mam dwa psy i trzy koty.

Jeden pies ma na imię Misiek a drugi Reksio.
Misiek ma biało, czarno, brązowe i bardzo długie futro,
a Reksio ma boało czarne i krutkie futro.




Jeden kot (kotka) ma na imię Kika.ÂŚmiesznie co nie.
Drugi kot ma na imie Benio a trzeci Franio. Kotka ma rudo, szaro, białe futro,    
drugi ma szaro, biało, czrne fuyro z rudom plamką,  a trzeci ma szaro, białe czrne futro.
Ale Kika ma rudo, biało, brązowo, czarne i miłe futerko.    


Pozdro!!!    Garfildzik.
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2007, 13:09:44 wysłana przez Garfild »

Offline piotr271992

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Luty 2007, 14:06:15 »
Ja obecnie mam 3 zwierzaki
- żółw wodny o imieniu Florek
- żółw piaskowy nazywany Tuptuś
- kot który nazywa się Szczurek
Mój kot jest o tyle dziwny że nie moge go głaskać bo on lubi gryść i drapać, często poluje na mnie i skacząc na mnie z foteli lub tołu. Przez niego zawsze chodze podrapany.
W swoim życiu oprócz tych zwierzątmiałem jeszcze psa(Maxa) i 2 koty Rudaska i Buraska(te były lepsze przynajmniej mnie nie gryzły i można było się do nich przytulić)

Forum Tawerny Gothic

Zwierzęta Domowe
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Luty 2007, 14:06:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything