Autor Wątek: List do Arcymistrza Magów Ognia.  (Przeczytany 4417 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Magnus Dux Wolly

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leży mi na sercu dobro tego forum.
List do Arcymistrza Magów Ognia.
« dnia: 13 Grudzień 2008, 13:34:57 »
Nie jestem pewien kto daje ten list w intro beziemu?To jest dyskusja na temat G1 i G2.Może to Pyrokar.Nie wiem?A i to że to do Xardasa list to się nie dziwię przecież w 2 Xardas mówi że był magiem ognia ale odszedł.Nekromanta się ukrywał więc poza Barierą pewnie nie wiedzieli że odszedł.I dlaczego dali akurat Bezimiennemu ten list.Mogli dać każdemu innemu przypadkowemu skazańcowi???!!!
P.S.Miałem wątpliwość co do założenia tego wątku ale nie znalazłem żadnego o podobnym kontekscie a temat refleksyjny.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: List do Arcymistrza Magów Ognia.
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2008, 14:02:58 »
To jest Pyrokar zresztą potwierdza to później w klasztorze magów ognia (G2). A list dał Bezimiennemu, bo akurat wtedy chciał go dostarczyć Xardasowi.

Forum Tawerny Gothic

Odp: List do Arcymistrza Magów Ognia.
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2008, 14:02:58 »

Offline Baradock

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: List do Arcymistrza Magów Ognia.
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Grudzień 2008, 14:03:21 »
ja myślę ze jakiś ważniejszy mag ognia  z poza bariery dal list swojemu uczniowi magowi i ten biegł a by dać go xardasowi ale bariera stanęła mu na przeszkodzie akurat bezi miał zostać wepchnięty przez barierę do pracy i akurat się złożyło że bezi go dostał bo akurat on miał być w koloni i dal mu go i leć dać go magom xD. A kto mógł go dać beziemu ? Może jakiś mag ale z nie tych okolic który był przyjacielem xardasa, niewiedzący o xardasie ze już nie jest magiem ognia tylko nekromanta

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: List do Arcymistrza Magów Ognia.
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Grudzień 2008, 19:38:47 »
To był Pyrokar.Chciał przekazać ten list Xardasowi, nie wiedząc, że Xardas opuścił Magów Ognia i został Nekromantą.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: List do Arcymistrza Magów Ognia.
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Grudzień 2008, 19:46:50 »
Panie MDW, taki temat już był, dawno bo dawno, ale był. Proszę więc mi tu nie pierdolić, że go nie było... Tak gwoli ścisłości, tutaj szacunek/poważanie zdobywa się:
a)Nabijając 90 postów w trzy dni (tak ja szanowny Pan)
b)Stwarzając jak najwięcej bezsensownych tematów i postów nic nie wnoszących do tematu.
c) Robiąc z siebie idiotę.
d)Pisząc wiadomości wartościowe i mądrze się wypowiadać.
Odpowiedź proszę wysłać mi na PW.
Normalnie dałbym ci takiego soczystego, krwistego warnika, że byś się zesrał na gromadę, ale kolega Fett mnie uprzedził dając ci nadzór.

Temat zamykam i mam nadzieję, że moja wiadomość da do myślenia niektórym userom.

Forum Tawerny Gothic

Odp: List do Arcymistrza Magów Ognia.
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Grudzień 2008, 19:46:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything