Autor Wątek: Quentin i jego banda.  (Przeczytany 2307 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Huor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Quentin i jego banda.
« dnia: 13 Grudzień 2008, 11:07:33 »
Otóż w bazie Quentina znalazłem jakiegoś gościa który strzegł jaskini. W jaskini była jakaś kobieta z która nie można było porozmawiać (był tylko KONIEC). Czy jest jakiś quest z tym związany?

Offline Werewolf16

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Quentin i jego banda.
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2008, 12:15:14 »
Tak jest quest zwiazany z porwaniem.
Cytuj
III. Porwanie

Zadanie rozpoczyna się od znanego wszystkim Rosta, czyli kopacza, który się na nas rzuca po drodze z Placu Wymian. Rost bełkocze coś o jakimś porwaniu i nas atakuje. Kolejna osoba związana z zadaniem to Kroll, jest on zamknięty w lochach zamku, w SO. Klucz do celi jest na ławce tam gdzie przesiaduje Bullit. Kroll poprosi nas o pomoc w ucieczce z więzienia. Musimy przynieś mu zbroje strażnika, bo boi się, że strażnicy go rozpoznają w łachmanach. Kiedy dostanie zbroję musimy go wyprowadzić poza bramę zamku. Wtedy opowie nam o Kirze, która znajduje się w jaskini w obozie Bandytów. Jaskini pilnuje Dolar, wpuści nas tylko jeżeli uwolniliśmy Krolla. Kira ma dość ciekawe dialogi. Zleci nam pomoc Krollowi w doprowadzeniu go do obozu Bractwa. Kroll ma się tam dowiedzieć wszystkiego o ÂŚniącym. Kroll czeka na nas przed SO. Zaprowadzimy go do sekciarzy. ÂŚledztwo Krolla trwa cztery dni. Wtedy z nami zagada no i trzeba go zaprowadzić do Kiry. Kira po wypełnieniu zadania da nam pewne pismo, samo zobaczycie, jakie.
Zadanie to miało być dłuższe, mam przygotowany dalszy wątek (bezpośrednio związany z Lee i jego przeszłością), ale brakło mi czasu na to. Może je kiedyś dokończę.


Masz

Forum Tawerny Gothic

Odp: Quentin i jego banda.
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2008, 12:15:14 »

Offline Huor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Quentin i jego banda.
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Grudzień 2008, 12:19:15 »
Aha dzięki. Temat do zamknięcia.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Quentin i jego banda.
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Grudzień 2008, 12:19:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top