Autor Wątek: URBANUS  (Przeczytany 1870 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline qbafari

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
URBANUS
« dnia: 13 Grudzień 2008, 00:56:43 »
Mój problem wygląda następująco: Mam misje w której Urbanus ma mnie zaprowadzić do obozu bandytów. Nie może tego zrobić, gdyż podczas toczenia walki z jakimś kolesiem z Montery, Urbanus utknął w ścianie. Zablokował sie i nie moge go wyciagnać, ani przepchać. Rozmawiać z nim mogę, ale nic po za tym. probowałem wejsc w niego "ctrl + f" i wydostać sie z ''pułapki" Pomoglo ale... Potem nie wiem jak wrocić w postać bezimiennego. Czy jest na to sposob? Jesli nie to mogłbym prosić o wysłanie screena mapy z zananoczym miejsecem tego obozu. Moj e-mail: rasta7man@wp.pl

Z góry dzieki  ;)

Ya man!  B)

Respev

  • Gość
Odp: URBANUS
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2008, 09:51:18 »
Urbanus musi dojść do miejsca misji. Jeśli nie dojdzie, nawet jakbyś załatwił sprawę z obozem bandytów, to i tak misja nie zostanie zaliczona.

Forum Tawerny Gothic

Odp: URBANUS
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2008, 09:51:18 »

Offline qbafari

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: URBANUS
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Grudzień 2008, 10:10:51 »
No to teraz drugi motyw: Wchodze w niego ''ctrl + f" Uwalniam go z ''piłapki" i teraz jak wrócić do postaci bezimiennego? Jest na to sposób?

Udało mi sie go wyciągnąć z tej ściany, ale teraz jest drugi problem... Urbanus idzie, wychodzi za  brame Montery i staje. Stoi i nigdzie nie chce iść. Znalazłem sposób na to, lecz on do końca nie działa. Robie tak: Bije go dopóki ork nie ma resztki życia, on pije miksture lecznicą, a potem idzie dalej. (Tak trzeba zrobić jakieś 5 razy) Doprowadził mnie do jakiegoś obozu, ale tam nie ma ludzi! Pomocy!

A trzeba wykonywać tą misje? Nie moge go poprostu zabić?
« Ostatnia zmiana: 13 Grudzień 2008, 17:25:40 wysłana przez momo »

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: URBANUS
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Grudzień 2008, 15:37:06 »
Tam powinni być Bandyci i jeden powinien mieć ten Artefakt Ogita..w sumie ja jak szedłem do Ardei to spotkałem tych Bandytów i ich zabiłem.

Offline qbafari

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: URBANUS
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Grudzień 2008, 16:40:31 »
No to ja tez ich zabiłem. Amulet dałem Ogitowi. Więc misje tak jakby nie patrzec zaliczona?

Forum Tawerny Gothic

Odp: URBANUS
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Grudzień 2008, 16:40:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything