Autor Wątek: bug z pancerzem  (Przeczytany 1357 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tomekk600

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
bug z pancerzem
« dnia: 12 Grudzień 2008, 23:27:27 »
mój bug polega na tym ze noszac zbroje nordmarczyka i tarcze która miał rhobar przy zdjeciu tych przedmiotów  nie odejmuja mi sie punkty ochrony przed danymi atakami a gdy zakładam przedmioty ponownie dodaja sie do tych co juz były tym sposobem mam po 240pkt ochrony przed osrzami i uderzeniami.. dodatkowo pancerz nordmarczyka mnozy sie w ekwipuniu i mam juz 3. da sie wpisac jakis kod zeby przywrócic punkty ochrony do normalnej postaci czy trzeba grac od momentu gdy było jeszcze normalnie.. mam nadzieje ze to 1 bo troche do przejscia bym miał

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: bug z pancerzem
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2008, 01:19:25 »
Standardowe pytanie:
Masz zainstalowany Patch 1.6 ?

Swoją drogą, cieszył bym się na Twoim miejscu.

Forum Tawerny Gothic

Odp: bug z pancerzem
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2008, 01:19:25 »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: bug z pancerzem
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Grudzień 2008, 01:33:41 »
A nie przemieniłeś się wcześniej w jakąś bestię? Bo ten błąd zdaje się, że przy tym występuje. Jeśli chcesz to naprawić, to jedynym wyjściem jest wczytanie poprzedniego zapisu albo już kontynuowanie gry z tym (pomocnym ;)) bugiem.

Offline tomekk600

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: bug z pancerzem
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Grudzień 2008, 09:06:59 »
A nie przemieniłeś się wcześniej w jakąś bestię? Bo ten błąd zdaje się, że przy tym występuje. Jeśli chcesz to naprawić, to jedynym wyjściem jest wczytanie poprzedniego zapisu albo już kontynuowanie gry z tym (pomocnym ;)) bugiem.

cholera zmieniłem sie w tego wilka z kamienia bogira.. no ale dzieki przynajmniej wiem czego mam nie robic :P A z takimi pomocami grac nie lubie załatwe by to było nawet na hard..

Standardowe pytanie:
Masz zainstalowany Patch 1.6 ?

Swoją drogą, cieszył bym się na Twoim miejscu.

Mam

Forum Tawerny Gothic

Odp: bug z pancerzem
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Grudzień 2008, 09:06:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything