Autor Wątek: Problem z Erollem.  (Przeczytany 7964 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Problem z Erollem.
« dnia: 12 Grudzień 2008, 20:29:10 »
Mam problem z Erollem w Gothcie, chce żebym mu zapłacił 50000 sztuk złota, w tym problem, że ja tyle kasy nie mam, powiedziałem, że nie zapłacę więc przeszedłem przez górę(wszedłem na dachy domów i przeskoczyłem) i idę do Gorna, a on nic nie mówi, nie chce ze mną gadać więc co trzeba zrobić żeby ze mną pogadał? Trzeba zapłacić temu Erollowi? A jak tak, to jak?Bo jak mówiłem,tyle kasy nie mam..

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudzień 2008, 20:34:00 »
Mam problem z Erollem w Gothcie, chce żebym mu zapłacił 50000 sztuk złota, w tym problem, że ja tyle kasy nie mam, powiedziałem, że nie zapłacę więc przeszedłem przez górę(wszedłem na dachy domów i przeskoczyłem) i idę do Gorna, a on nic nie mówi, nie chce ze mną gadać więc co trzeba zrobić żeby ze mną pogadał? Trzeba zapłacić temu Erollowi? A jak tak, to jak?Bo jak mówiłem,tyle kasy nie mam..
1. Zapłać 50 tysięcy.
2. Zrób zadania dla strażnika przy bramie (wymagane posiadanie listu od Oscha dla Gorna)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudzień 2008, 20:34:00 »

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Grudzień 2008, 20:37:37 »
Czyli muszę się teraz wrócić do Trelis? Aha.A jak ja Oschowi mam zabrać ten list, jak on ze mną nie chciał gadać(przynajmniej wcześniej jak zbierałem informacje o Czarnym Magu).Ukraść trzeba czy co?

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Grudzień 2008, 20:48:43 »
Czyli muszę się teraz wrócić do Trelis? Aha.A jak ja Oschowi mam zabrać ten list, jak on ze mną nie chciał gadać(przynajmniej wcześniej jak zbierałem informacje o Czarnym Magu).Ukraść trzeba czy co?
Musisz porozmawiać z Thorusem i on rozkaże ci iść do Oscha, który zleci ci serie zadań. Po wykonaniu zadań będziesz miał dialog z pytaniem czy ufasz orkom, jeśli odpowiesz że nie, to dostaniesz list do Gorna.
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2008, 20:56:25 wysłana przez Alfeim »

Offline Australian Magic

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Grudzień 2008, 21:14:07 »
Ja zrobiłem wszystkie zadania dla Oscha i nie miałem takiego dialogu... I też nie zapłąciłem tych 50000 i przesjkoczyłem, to potem ten strażnik nawet nie chciał ze mną gadać, i musiałem wczytywać save'a przed momentem w którym przeskoczyłem sobie... czyli zacząć od nowa... ;/  ale teraz nie gram tylko (DAJ BOÂŻE!!!!) czekam na patche

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Grudzień 2008, 21:59:46 »
Cytuj
2. Zrób zadania dla strażnika przy bramie (wymagane posiadanie listu od Oscha dla Gorna)
Dla którego strażnika mamy zrobić te zadania? Dla Erolla?
Czyli trzeba iść do Thorusa i coś tam mu powiedzieć a potem iść do Oscha i wykonać dla niego zadania?

Offline Mars

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Grudzień 2008, 22:44:04 »
tak a potem wrucic do erola

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Grudzień 2008, 23:49:31 »
Ok.Zrobiłem zadania od Oscha(zanieść broń i mikstury do orka i amulet cor caloma) powiedział mi ,żebym poszedł do Thorusa to do niego poszedłem i bezi się pytał czy wie coś o tym artefakcie i zakończyłem  z nim rozmowę.Poszedłem do Oscha i nie chce ze mną gadać :/ Thorus też nie chce...Co mam zrobić? Nie dał mi tego listu do Gorna..

Offline saja88

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Grudzień 2008, 13:45:26 »
A mi kazał zaprowadzić jakieś wojska do Kana...
I drugie pytanie: Jeżeli chce dostać list od Oscha to czy mogę poinformować Thorusa o tym naszyjniku?

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Grudzień 2008, 15:34:25 »
No, mi też kazał zaprowadzić, to zaprowadziłem.a jak wróciłem od Oscha to mi coś powiedział, że nie zaprowadziłem. LOL ! jak zaprowadziłem..Możesz poinformować Thorusa o tym naszyjniku, bo bezi i tak nie mówi o jaki artefakt chodzi..Ja myślę, że trzeba zrobić dla Kana zadania i ten artefakt znaleźć Dla Ogita i chyba wtedy Osch daje ten list do Gorna..chociaż nie wiem.

Offline pogrom

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Grudzień 2008, 23:49:47 »
pobiegaj po paru miastach i poukradaj wszystko co sie da, sprzedaj(czyt. wytrzasnij skąds te 50.000) daj strażnikowi, idz do Gorna pogadaj z nim potem wroc do straznika i zacznij sie z nim tluc, inni nie zareaguja. Jak go zaklepiesz mozesz od niego zabrac 100.000 :)

edit :
znalazlem tez sposob na banalna wrecz kase;) teleport do stolicy (kamien jest na koncu cmentarzyska w Gothicie na jakiejs skrzynce) idziemy az do bramy(nie przechodzac przez most) tam skrecamy w prawo i znajdujemy grupe paladynow. Obok nich jest mala szopka i pokoik w murze. Tam sa poustawiane na stojakach bronie z czego niektore po 13.000 mozna opchnac(a broni razem ze 30 jest:)
« Ostatnia zmiana: 14 Grudzień 2008, 00:36:08 wysłana przez pogrom »

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Grudzień 2008, 01:51:40 »
Zrobiłem zadania dla Kana, znalazłem artefakt dla Ogita, a Thorus wcale ze mną nie chce gadać, Osch też :/ Chyba muszę dać te 50.000 sztuk złota temu Erollowi.Mam pytanie, czy jak odmówiłem dania kasy Erollowi, to jak zdobędę tą kasę, to mogę mu dać? Czy to koniec? Bo jak tak, to grę odkładam na półkę, bo nie chce mi się grać od nowa :/.

Offline dynio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Grudzień 2008, 09:25:06 »
ÂŻeby dostac od Hectora list dla Gorna, trzeba wykonac zadania dla Kana. Też myślałem, że bede musiał zaczynac od początku a tu taka miła niespodzianka :).

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Grudzień 2008, 11:44:56 »
Aha, to zrobię jeszcze te zadania z Gabrielem(tego kolesia tylko odprowadziłem do domu, zapomniałem go zaprowadzić do gabriela :D) to zobaczę czy Osch będzie chciał mi dać ten list.

Offline Hossa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Grudzień 2008, 17:59:03 »
Ja nie wiem czemu ale jak nacisne L (lista zadan) to mi pisze ze musze dac Erollowi tylko 5000 szt. złota...
Wiec podchodze do niego , chce z nim porozmawiac a on nawet nie reaguje i nie mowi ze np" mam dac mu spokój" albo coś w tym stylu tyko robi lekki ruch do mnie i idzie dalej.
Mam pozbierac najpierw te 50 k a pozniej podejsc?

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Grudzień 2008, 18:07:28 »
Idź zrób zadania dla Kana potem idź do Thorusa, a na koniec do Oscha.Wtedy da Ci list do Gorna jeśli zechcesz pójść drogą Gorna i idź do Erolla i z nim pogadaj, zrób misję dla niego i  Cię wpuści.

Offline Hossa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Grudzień 2008, 18:13:38 »
OK spróbuję , bo teraz Eroll nawet nie chce na mnie spojrzeć ;]
Mam nadzieje ze po tych zadaniach zacznie ze mna gadać

Offline krzychopata

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ave
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Grudzień 2008, 18:19:09 »
Nawet jak przedtem odmówiłeś mu tej zapłaty (jak ja ;) ) to gdy dostaniesz list od Osha będziesz musiał wykonać szereg zadań. Jednak te 3 (chyba) zadania to nie wiele jak na zapłatę 50 tys.

Offline Hossa

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Grudzień 2008, 19:25:43 »
Mam problem ze znalezieniem tego Urbanosa
Moglibyscie dac jakis namiary?
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień 2008, 19:29:47 wysłana przez Hossa »

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Grudzień 2008, 19:28:32 »
Mam problem ze znalezieniem tego Urbanosa i jakini pełzaczy w ktorej jest puchar...
Moglibyscie dac jakis namiary?
Urbanus jest na murze w Trelis, tam pilnuje a jaskinia pełzaczy za świątynią Trelis.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Problem z Erollem.
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Grudzień 2008, 19:28:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything