Autor Wątek: Pocisk Gadhara/ÂŁowcy orków.  (Przeczytany 3620 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Huor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Pocisk Gadhara/ÂŁowcy orków.
« dnia: 07 Grudzień 2008, 11:53:12 »
Witam. Mam problem z zadaniem od maga w obozie przy kopalni Gadhara. Karze mi odszukać pocisk z jego "maleńkiej" katapulty. Nie wiem gdzie ten pocisk jest. Zadanie od przywódcy łowców orków również sprawia mi kłopot. Mam poszukać jakichś informacji od orków czy coś i nie wiem gdzie mam ich szukać. Proszę zamieścić jakiś screen mapy z miejscem gdzie jest pocisk i ten co mówi informacje dla łowców orków.

PS: Solucja nie jest do końca jasna.

Canis

  • Gość
Odp: Pocisk Gadhara/ÂŁowcy orków.
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Grudzień 2008, 13:53:25 »
Cytuj
Główna fabuła nawiązująca to zakonu Pradawnych rozpoczyna się od maga (Gardhar) z obozu strażników przed kopalnią. Mag wyśle nas na zwiedzanie terytorium orków w poszukiwaniu miejsca gdzie uderzył pocisk z jego „maleńkiej” katapulty. Wejście do jaskini jest pomiędzy Obozem Orków a wieżą Xardasa w dole, niedaleko bajorka.

jest sobie wieża Xardasa i jest bagno/jeziorko przy tej wierzy, a przy tym jeziorku jest odsłonięte zejście i tyle...

http://gothic.gram.pl/galeria/displayimage.php?album=4&pos=3

masz tu zaznaczoną wieże, widać bajorko i spaceruj tam...

Cytuj
Rozmawiamy z Valkirem, szefem ÂŁowców. Zleca nam znalezienie przyczyny, dlaczego w Koloni pojawia się tylu orków szczególnie Elit. Idziemy jak do wieży Xardasa, przed tym wąwozikiem z Golemami jest jaskinia po lewej. Tam widać w wejściu Elitę, który do nas zagada. Dowiemy się co i jak, zabijamy kogo trzeba i wracamy do Valkira. W środku jaskini jest teleport, o którym mówił ork, ale działa tylko w jedną stronę: orkowie mogą tutaj przybyć, ale nie mogą stąd zwiać. Valkir nam podziękuje i dostaniemy od niego pancerz łowców.

No a tu jaśniej (prościej) nie potrafiłbym wyjaśnić ;/ .

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pocisk Gadhara/ÂŁowcy orków.
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Grudzień 2008, 13:53:25 »

Offline Huor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Pocisk Gadhara/ÂŁowcy orków.
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Grudzień 2008, 14:12:40 »
Aha. Dzięki. Wprawdzie mam nie całą mapę kolonii, ale powinienem znaleźć.

Co do tych łowców orków to nie mam zielonego pojęcia gdzie jest wąwóz z golemami. Wprawdzie przeszedłem "podstawówkę", ale to było dawno.
« Ostatnia zmiana: 07 Grudzień 2008, 14:15:36 wysłana przez Huor »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Pocisk Gadhara/ÂŁowcy orków.
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Grudzień 2008, 14:18:45 »
Jeszcze zanim zamkną. Idź po prostu do wieży Xardasa tylko nie idź od razu do golemów tylko schodź sobie ścieżką w dół w stronę bajorka. jak odwrócisz się w prawą stronę zobaczysz martwego łowcę orków. podejdziesz trochę bliżej a z jaskini wyskoczy na ciebie ork elita. Pogadasz z nim i już po zadaniu. A potem zejdziesz sobie kilka metrów niżej i po lewej stronie przy wejściu do jaskini będzie stało 2 elity. Wchodzisz tam bierzesz kryształ z samego dna i wracasz do Gadhara.

Offline Huor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
Odp: Pocisk Gadhara/ÂŁowcy orków.
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Grudzień 2008, 17:00:03 »
Odkryłem to sam, ale wielkie dzięki :). Temat do zamknięcia.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Pocisk Gadhara/ÂŁowcy orków.
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Grudzień 2008, 17:00:03 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top