Autor Wątek: Poszukiwania Nekromanty  (Przeczytany 7244 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #40 dnia: 02 Grudzień 2008, 22:01:08 »
Panie Aragornie widać że to chyba twoi ulubieni przeciwnicy. Idziesz jak burza.- krzyknął elf do walczącego towarzysza. Elf spostrzegł że jedna z mumii próbuje atakować z prawej. Szybko doskoczył do niej i zadał cięcie. Miecz obciął prawą dłoń ożywieńca i rozciął bandaże na klatce piersiowej mumii. Cios ten nie zrobił jednak na mumii zbytniego wrażenia i już po chwili zamierzała się do ataku lewą ręką. Elf był jednak szybszy i zanim mumia zaatakowała Gordiana ten obiegł ją z prawej strony u uderzył mieczem w szyję odwracającego się potwora. Miecz jednak nie odciął całkowicie głowy więc elf zaatakował z drugiej strony. Tym razem cios był nie omylny, dało się słyszeć cichy trzask łamanego kręgosłupa i chwilę po tym głowa mumii potoczyła się w głąb jaskini. Elf przeszył jeszcze mieczem słaniające się bezgłowe ciało potwora i wrócił do swych towarzyszy czekając na kolejną ofiarę. Przydała by nam się pochodnia, ale że nie pomyśleliśmy trudno. Musimy sobie i bez niej dać rady.- powiedział w stronę towarzyszy.


3-1=2 mumie

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Grudzień 2008, 22:10:49 »
Wole walczyć z żywymi. Zostały aby dwie mumie, zaatakowałem jedną z nich szybkim cięciem pozbawiając ręki, następny cios pozbawił mumii głowy.[Cięcie z prawej]

1 mumia

Forum Tawerny Gothic

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #41 dnia: 02 Grudzień 2008, 22:10:49 »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #42 dnia: 02 Grudzień 2008, 22:47:26 »
Gordian podbiegł do ostatniej mumii i z całą mocą uderzył w ramię. Słychać był trzask łamanej kości. Elf ponowił atak tym razem uderzył celniej trafił w staw odcinając prawe ramię mumii. Mumia uderzyła z lewej, Gordian miał czas tylko na to aby zasłonić się mieczem. Ręka mumii uderzyła w ostrze. Gordian nie czekając na ponowienie ataku uderzył w nogę mumii raniąc ją dosyć konkretnie. Mumia zacharczała i znowu próbowała dosięgnąć Gordiana ręką tym razem elf jednak odskoczył i ręka uderzyła powietrze. Gordian wykonał duży zamach i wyprowadził poziome cięcie atakując brzuch ofiary. Mumia nic nie robiła sobie z tego ataku tylko dalej zaczęła zbliżać się do elfa. Ten jeszcze raz zadał cios tym razem trafił pozbawiając mumię głowy. Heh trochę się zmachałem ale przynajmniej droga wolna i mamy pewność że zbliżamy się do celu.- rzucił do towarzyszy

Zostało 0 mumii
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2008, 23:07:41 wysłana przez Gordian »

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #43 dnia: 02 Grudzień 2008, 22:51:09 »
Od wejścia biegł krasnolud, który został z tyłu jako zabezpieczenie przed górskimi napastnikami i innymi wrogami.
-Oooo... jakie ziołowe zapachy, cieszę się, że zupke gotujecie, ale... O cholera! Nic dla mnie nie zostawiliście?! - żartobliwie żalił się kompani gdy ujżał pokonane mumie.


EDIT: Pisało martwe mumie, mumia wyjściowo jest martwa więc chciałem sprecyzować, bo przecież nie da się drugi raz czegoś zabić.
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2008, 22:55:08 wysłana przez Domenic aep Zirgin »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #44 dnia: 02 Grudzień 2008, 23:01:49 »
Wiesz panie krasnoludzie jest takie porzekadło "Kto późno przychodzi, ten sam sobie szkodzi" trzeba było się ruszyć a nie szukać nie wiadomo kogo tam na zewnątrz w taką śnieżycę.- rzucił elf niby umyślnie się drocząc.

//"Mumie to zmumifikowane ciała ożywione za pomocą czarnej magii" więc chyba można takiego dziada zabić:D

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #45 dnia: 02 Grudzień 2008, 23:05:01 »
-Niech Ci i tak będzie. Spalmy to ścierwo, bo kto wie, może ten magus przeklęty znów je do sług swych przywoła... - rzucił inicjatywą Domenic.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #46 dnia: 02 Grudzień 2008, 23:07:10 »
Mam propozycję podcinajmy nogi i zróbmy sobie z nich pochodnie bo za chwilę to na mumie trafimy jak wpadniemy w jej objęcia, przez przypadek oczywiście.

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #47 dnia: 02 Grudzień 2008, 23:09:18 »
-Chwali się, chwali. Rwijmy więc kulasy i ruszajmy w głąb jaskinii. - rzekł krasnolud i po chwili cała brygada wyposażona po 3 kończyny mumii ruszała drogą w ciemnośc rozjaśnianą bladym światłem ich prowizorycznych pochodni.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #48 dnia: 03 Grudzień 2008, 16:45:21 »
Nagle wśród ciemności zauważyliście światło. Podeszliście bliżej. To było ognisko, w miarę posuwania się dalej było widać oraz więcej szczegółów pomieszczenia. Ujrzeliście prowizoryczne łóżko i poczuliście odór gnijącego mięsa. Nikogo nie zobaczyliście. Aż nagle do waszych uszu dobiegło chrząknięcie spod stosu skór.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #49 dnia: 03 Grudzień 2008, 16:54:57 »
Gordian powoli podszedł do łóżka i lekko trącił ręką kogoś kto leżał nimi przykryty. Hym-chrząknął Kim jesteś?- zapytał i oczekiwał na odpowiedź.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #50 dnia: 03 Grudzień 2008, 17:46:57 »
- J.. ja, a mumie? Co z nimi? Jak tu weszliście? - powiedział roztrzęsionym głosem

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #51 dnia: 03 Grudzień 2008, 17:51:31 »
-No jakby Ci to wytłumaczyć...mumie gryzą piach, wąchają kwiatki od spodu etc.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #52 dnia: 03 Grudzień 2008, 18:02:20 »
- Uff, to dobrze, pojawiły się tu tydzień temu, nie mogłem stąd wyjść, ale co was sprowadza w góry? Myślałem, że do śmierci już nie zobaczę nikogo przyjaźnie nastawionego.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #53 dnia: 03 Grudzień 2008, 18:41:42 »
-Szukamy...Zaraz wpierw powiedz kim Ty jesteś.

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #54 dnia: 03 Grudzień 2008, 20:30:41 »
-Gadaj! Jeno nie kłam bo jak piwo kocham podzielisz los mumii! - negatywnie nastawiony do kmiota krasnolud wpadał w pasję.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #55 dnia: 03 Grudzień 2008, 20:43:12 »
Domanicu! Cóż za maniery!- trzepnął ręką w głowę krasnoluda elf. Niech nasz przyjaciel sam powie kim jest i dlaczego mieszka tutaj sam. Oraz oczywiście czy nie wie skąd mogły wziąć się te mumie?- powiedział łagodnie elf.

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #56 dnia: 03 Grudzień 2008, 21:08:09 »
-Jak to skąd? Sam je przywołał - burknął prawie niesłyszalnie krasnolud właściwie sam do siebie. Wyostrzył zmysły, rozejrzał się po pomieszczeniu gotowy do odparcia ataku.
Tylko psiakrew czego się mogę spodziewać... - pomyślał Domenic.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #57 dnia: 03 Grudzień 2008, 22:10:49 »
- Jestem... znaczy byłem alchemikiem, znalazłem się ty, ehh, długa historia. Mumie przylazły parę dni temu, ukryłem się i nie wychodziłem z jaskini. Myślałem, że tu umrę z braku pożywienia, aż zjawiliście się wy. Wybaczcie mi, ale może nie macie jakiegoś mięsa przy sobie? Jestem bardzo głodny.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #58 dnia: 03 Grudzień 2008, 22:13:48 »
Niestety nie mamy przy sobie nic. Sami dawno nic nie jedliśmy oprócz kilku jagód, które znaleźliśmy w lesie. Opowiedz nam swoją historię a potem wyjdę i może upoluję coś. Nie zauważyłeś tu jakichś zwierząt? Bo my niestety po drodze niczego oprócz wilków nie spotkaliśmy. -powiedział elf

Offline Hagnar Wildschwein

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1198
  • Reputacja: 902
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ostatni Cyc
    • Karta postaci

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #59 dnia: 04 Grudzień 2008, 10:40:29 »
I Jego mumi... pomyślał Domenic coraz bardziej niecierpliwiąc się i wręcz niepokojąc o najbliższe chwile.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Poszukiwania Nekromanty
« Odpowiedź #59 dnia: 04 Grudzień 2008, 10:40:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top