Autor Wątek: "Mondre głowy"  (Przeczytany 7377 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

"Mondre głowy"
« dnia: 27 Listopad 2008, 22:56:34 »
Jakiś czas temu zauważyłem jak śmiesznym stworzeniem jest człowiek. Nie spoglądajmy w historię ale popatrzmy na XXI wiek. Era postępu, gdzie każdy "mondry" obywatel ziemi może bez ograniczeń zaśmiecać serwery wszelakich for swoimi równie "mondrymi widzimisie". Dodajmy do tego, że żyjemy w Polsce. W tej chwili już robi sie tu taki malutki chlewik, w którym każda świnka chce się potaplać i wynurzać nosek innej śwince. O czym dokładnie mówię? Otóż ostatnio przeglądałem sporo stron z dyskusjami na temat muzyki(last-fm), filmów(film-web) i gier(gram.pl). Wszystkie te międzyludzkie rozmowy mają jeden mianownik - ludzi z syndromem mądrej głowy. Co ich charakteryzuje? Otóż taki jegomość (bądź niewiasta) wszystko wie NAJlepiej, na wszystkim sie zna NAJlepiej i o wszystkim zadecydowałby NAJlepiej. Ci pseudo psychologowie, socjologowie i Bóg wie co jeszcze najwyraźniej twierdzą, jakoby fakt, że potrafią trafić siusiakiem do sedesu, nie paskudząc otoczenia, czynił z nich tak zwanych "super uberów". Niektórzy z tamtejszych super gwiazd mają cały świat zasłonięty swoim wielkim ego, przez co nie zauważają, że są tak naprawdę idiotami. Połowa z nich to stworzenia, które trudzą się na nazbyt wyszukany styl wypowiedzi robiąc tym samym byka w co drugim słowie. Tutaj pasowałoby Riddle'owe "żałosne". Swoimi iście akrobatycznymi popisami starają się komuś "jechać" w miarę na poziomie aż do czasu, gdy w końcu zrozumieją, że to za wysokie progi dla amatorów nogi i ich małe móżdżki najzwyczajniej nie pociągnął takiego stylu rozmowy. Wtedy wychodzi z nich to czym naprawdę są. W swoim wywodzie zmierzam do wniosku, że niemalże połowa społeczeństwa internetowego to zadufane w sobie błazny sądzące, że jeśli umieją zaznaczyć w programie bluzgator zakładkę "bluzg inteligentny" to są już niesamowici i zupełnie nikt nie podważy ich zdania. Mówię tutaj o takich okazach jak "Sw33tbrokacikowe panny" czy też "ęląkwętnę mondrusińskie" które to nie raz sie widziało w akcji. Głównie to nastolatki porywające sie z motyką na słońce i nie zdające sobie sprawy z tego jakie są przy tym śmieszne. Niemniej jednak, jak słusznie zauważył kolega Canisek ;* "stare buce taż czasami są mało mądre..." To by było na tyle. Co o tym sądzicie?
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2008, 22:59:36 wysłana przez Grison »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: "Mondre głowy"
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopad 2008, 23:03:02 »
Ktoś ci porządnie musiał pojechać po ulubionych, wiśniowych żelkach Haribo żeś takiego bulwersa wyłapał. Grisuś nie martw się - Jezus kocha! :angel:

Forum Tawerny Gothic

Odp: "Mondre głowy"
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopad 2008, 23:03:02 »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: "Mondre głowy"
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Listopad 2008, 23:07:37 »
Ktoś ci porządnie musiał pojechać po ulubionych, wiśniowych żelkach Haribo żeś takiego bulwersa wyłapał. Grisuś nie martw się - Jezus kocha! :angel:

Mi nie za bardzo (;p) z tego faktu, że nie brałem udziału w tych dyskusjach, a jedynie sie przyglądałem. Choć nie zaprzeczam, że niejednokrotnie miałem chęć wystukać coś paluszkami na klawiaturce.
Jak widzę podszedłeś do tematu z żartem zamiast psioczyć razem ze mną ;]. Twój wybór, jednak odbije się to na twoim dziennym przydziale żelek. I żeby nie było potem, że nie ostrzegałem ;p
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2008, 23:09:39 wysłana przez Grison »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: "Mondre głowy"
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Listopad 2008, 23:10:30 »
Noc jest, nie jestem prezydentem aby zerwany o jakiejkolwiek godzinie z pełną powagą poruszać dowolny temat.

Bo co Grisie mam ci rzecz? Napsioczyć na nich? Wyjdzie na to samo co oni robią.


p.s.
A żelki mam swoje!

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Odp: "Mondre głowy"
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Listopad 2008, 23:33:12 »
Powiem krótko: Chebdolić ich ;). Nie ma co walczyć z wiatrakami (uber pro aluzja do Don Kichota), zawsze znajdzie się jakiś "mondrala" który i tak będzie dyskutował i próbował udowodnić że "Jest tylko jedna prawda i to moja prawda bo moja prawda jest bardziej mojsza niż twoja twojsza". A jeśli chodzi o "Sw33tbrokacikowe panny" to nie widze problemu, wystarczy ignorować, niech żyją w swym słodkim, różowym świecie, to samo się tyczy tych "Dupnych Pań".

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Odp: "Mondre głowy"
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Listopad 2008, 23:41:25 »
Szczerze? Mi jest takich trochę żal... bo mam wrażenie że poprzez popisywanie się, udawanie dorosłych i bluzganie leczą swoje dziecięce kompleksy. Może nie mają co robić, rodzice się nimi nie interesują, mają problemy. Ale w żaden sposób nie usprawiedliwiam `mondralek` i tym podobnych wytworów. Ale tak jak napisał Don, nie ma co z nimi walczyć bo to nie ma najmniejszego sensu i szans na powodzenie. Najwyżej można takie persony ignorować.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: "Mondre głowy"
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Listopad 2008, 15:54:28 »
Cytuj
Powiem krótko: Chebdolić ich  ;). Nie ma co walczyć z wiatrakami (uber pro aluzja do Don Kichota), zawsze znajdzie się jakiś "mondrala" który i tak będzie dyskutował i próbował udowodnić że "Jest tylko jedna prawda i to moja prawda bo moja prawda jest bardziej mojsza niż twoja twojsza".

Ależ jest sens walczyć ;] Masz racje, że ZAWSZE znajdzie się taki "mondrala", bo jest ich pełno. Każda dyskusja na pierwszym lepszym portalu poruszającym jakikolwiek temat posiada takiego geniusza, a nawet kilku - w większości przypadków kilku jeśli chodzi o ścisłość. I wtedy robi się tam wspomniany przeze mnie chlewik. Każdy każdemu coś tłumaczy w swoim niezwykle wyszukanym stylu, a gdy skończą się ładne słówka posłyszane zapewne od pani w szkółce niedzielnej, wtedy zaczyna się obrzucanie błotem. Bardzo bawią mnie sytuacje, gdy do dyskusji wpada jakaś mądrzejsza osoba zmywając wszystkim główki przytoczonymi argumentami nie obrażając przy tym nikogo. Co na to "Mądre głowy" ? Są okazy tak głupie, że będą nadal ośmieszać się rzucając k*urwami i c*ujami ale są także takie, które udadzą wielce obrażonych i zrezygnują z dyskusji maskując kapitulacje. W obu przypadkach dobro triumfuje ;p

A jeśli chodzi o "Sw33tbrokacikowe panny" to nie widze problemu, wystarczy ignorować, niech żyją w swym słodkim, różowym świecie, to samo się tyczy tych "Dupnych Pań".

Ale tak jak napisał Don, nie ma co z nimi walczyć bo to nie ma najmniejszego sensu i szans na powodzenie. Najwyżej można takie persony ignorować.

Ich nie da sie zignorować. Chociażby gdy plują na "Władcę Pierścieni" lub "Ojca Chrzestnego" ubóstwiając tym samym "High Scholl Musical" i "Camp Rock" o.O Niektóre osoby po prostu nie wytrzymują.

Szczerze? Mi jest takich trochę żal... bo mam wrażenie że poprzez popisywanie się, udawanie dorosłych i bluzganie leczą swoje dziecięce kompleksy. Może nie mają co robić, rodzice się nimi nie interesują, mają problemy.

Ależ mi nie chodzi tylko o osoby nastoletnie, którym nie do końca rozwinął się mózg, a szczególnie ośrodek odpowiedzialny za racjonalne myślenie. "Mondre głowy" to również osoby po 20-stce, 30-stce, czy nawet 40-stce i starsze o.O co szczególnie mnie załamuje. Bo o ile "Sw33t panny" i "cfaniackih cfanikuf" jeszcze jakoś można wytłumaczyć, o tyle już nie da się przetrawić starszych ludzi. Bo nic nie denerwuje bardziej niż scena gdy do komputera siądzie 50-cio letnia Bożena i zacznie na jakimś onecie czy wp głosić co ją ksiądz na religii nauczył będąc w przekonaniu, że jej wiedza to jedyny prawdziwy dogmat. 

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "Mondre głowy"
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Listopad 2008, 21:39:48 »
Na naszym forum też są "mondre glufki". Wystarczy zajrzeć do tematu "Dyskusje Teologizne", gdzie "Zaprzysiężony Związek Socjalistycznych Partii Ateistycznych" (w skrócie Ateiści lub ZZSPA) próbują udowodnić, że Boga nie ma, a księża katoliccy to zdziercy z babć jeżdżący ferrari  (;)). No ale żarty żartami. Takie "mondre glufki" jak w np mojej klasie są denerwujące. A najbardziej mnie wkórza, gdy pewne wymalowane i nie mające dla nikogo żadnego szacunku panienki (swoją drogą wielkie fanki "przebojów" takich jak High Scholl Musical czy Camp Rock) uznają za wstyd siedzenie obok lub naprzeciwko mnie, czy też rozmowa za mną, zaś najgorsze to gdy jednej przypadkiem dotknę (dzisiaj np, gdy przeciskałem się na korytarzu przecisnąłem się akurat obok jednej z nich i po chwili usłyszałem: "Fuj!"). Albo na przedmiocie zwanym "sztuka" ta "mondra glufka" wyciągnęła pilnik i zajmowała się poznokciami nawet nie wyjmując książek czy zeszytu, podczas gdy nauczycielka się produkowała...

Cytuj
Ich nie da sie zignorować. Chociażby gdy plują na "Władcę Pierścieni" lub "Ojca Chrzestnego" ubóstwiając tym samym "High Scholl Musical" i "Camp Rock"
Faktycznie ich nie da się zignorować. Pół biedy, gdy są fankami jednego z tych filmów uznając nieco pozostałe (np moja, trochę przemądrzała siostra). Mam trochę pecha, bo za każdym razem, gdy leci Camp Rock moja siostra go ogląda blokując przy tym telewizor i pozostałe filmy!

Cytuj
rzucając k*urwami

Lub też używając ich zamiast części zdania. Np ku*wa na miejscu przecinka lub kropki (np "I wtedy powiedziałem że ku*wa coś tam ku*wa coś tam i coś tam ku*wa).

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: "Mondre głowy"
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Listopad 2008, 00:28:22 »
No...
Niektórym ludziom wydaję się po prostu, że jeśli udało im się ukończyć 4 klasę podstawówki z piątką z polskiego, są mądrzy i ruszają na podbój świata. Niestety często pierwszym ich celem są fora internetowe. Mi to specjalnie nie przeszkadza, bo można się z nich pośmiać, ale do czasu, kiedy nie zaczynają robić z siebie głupszych niż są. Taka jest prawda i tego się nie ukryje, tylko ile można dyskutować na jeden temat :-[

No a co wyższej wypowiedzi wypowiedzi, która niebywale mnie rozśmieszyła, to:

Cytuj
(np "I wtedy powiedziałem że ku*wa coś tam ku*wa coś tam i coś tam ku*wa).
To żeś chłopie zarzucił przykładem nie ma co.

Cytuj
Mam trochę pecha, bo za każdym razem, gdy leci Camp Rock moja siostra go ogląda blokując przy tym telewizor i pozostałe filmy!

O chryste, jakie to straszne! Powinieneś ją wygnać z domu, kupić sobie czipsy i pepsi, po czym siedzieć i oglądać to co ty chcesz, bo przecież tylko twoje ulubione filmy są mądre, a wszystkie inne nie!

Cytuj
uznają za wstyd siedzenie obok lub naprzeciwko mnie, czy też rozmowa za mną, zaś najgorsze to gdy jednej przypadkiem dotknę (dzisiaj np, gdy przeciskałem się na korytarzu przecisnąłem się akurat obok jednej z nich i po chwili usłyszałem: "Fuj!").

To kolego widzę, że się cieszysz wspaniałą reputacją w szkole. Gratuluje, nie chciałbym cię zobaczyć, skoro nawet kiedy cie dotykają mówią fuj. Z mamą jest ta sama sytuacja?

Cytuj
Ich nie da sie zignorować. Chociażby gdy plują na "Władcę Pierścieni" lub "Ojca Chrzestnego" ubóstwiając tym samym "High Scholl Musical" i "Camp Rock" o.O Niektóre osoby po prostu nie wytrzymują.

Jednego nie rozumiem. Skoro połowa z was mówi, że trzeba ignorować i się z nimi nie zadaje, to gdzie wy cholera słyszycie, gdy w swoim gronie przyjaciół obrzucają błotem tego przykładowego "władce pierścieni"? Bo nie wiem jak można ignorować i w tym samym czasie z nimi konwersować.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: "Mondre głowy"
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Listopad 2008, 08:46:30 »
Jednego nie rozumiem. Skoro połowa z was mówi, że trzeba ignorować i się z nimi nie zadaje, to gdzie wy cholera słyszycie, gdy w swoim gronie przyjaciół obrzucają błotem tego przykładowego "władce pierścieni"? Bo nie wiem jak można ignorować i w tym samym czasie z nimi konwersować.

Jakbyś, nie zauważył Peanutku ;* zacytowany przez ciebie fragment napisałem ja. A o ile sobie przypominam to nigdzie nie rzekłem, że trzeba ich ignorować, wręcz przeciwnie. Do tego jestem niemal pewien, że nie przeczytałeś całego tematu lub przejrzałeś go "po łebkach" stąd teraz to nieporozumienie ;p
Podałeś mój przykład, że obrzucają "Władcę Pierścieni"... Gdzie to słyszymy? Ja nigdzie, pisze jedynie o tym co widzę w internecie. No, może niekiedy słyszało się jak ktoś psioczył na jakieś dzieło ale to było dawno temu i nie prawda ;p Wystarczy spojrzeć na komentarze do tego i innych filmów na FW.pl czy okolicznościowe tematy na Onecie czy innym portalu ( jestem pewien, ze na innym też się da takowe coś zobaczyć ;] ). Sądzę, że nie będziesz musiał długo szukać aby zobaczyć coś w stylu "mój brat to ogląda i ja go nie rozumiem.. to głupi film i daje mu ocene 1 !!1". Tak też piszą roożowe dziewczynki zaraz po tym jak ocenią swój kochany HSM3 i wykorzystają maksymalną liczbę znaków w komentarzu na dziubaski ( :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* ... ) pisząc o tym kolesiu pięknym jak dziewczynka i ładnie uśmiechającym się do kamery. No może przesadziłem ;] Nawet obrońcy dobrych filmów czy muzyki często pokazują swój poziom. Ktoś w kilku składnych zdaniach wypowie sie niepochlebnie o jakimś filmie lub zespole muzycznym, który mi osobiście sie bardzo podoba, a już sypie sie na niego grad uwag. Coś w rodzaju "idź oglądać muminki jak ci sie nie podoba" o.O
  Wcale nie twierdzę, że przeciwna linia frontu walki z "roożami" zachowuje sie inaczej. Wielu jest takich jak to wcześniej określiłem "cfaniackih cfaniakuf", którzy mając się za krytyków kina. Wpadają do działów takiego "Camp Rock" i jadą ostro po religii wszelakich dziewcząt. Często ich komenty są na podobnym poziomie czyli "głópie h*ujstwo nie wjem jak to morzna oglądać". Jak widać zero wzajemnego szacunku.
Skoro już się tu rozgadałem to powiem jeszcze, że na takim "Sw33t Brokaciku" jest podobnie. Podejrzewam, że połowa tamtejszych userów to chłopcy rejestrujący się tam aby porzucać k*rwami w "roożowe laski" uważając tym samym, że mają więcej oleju w głowie niż one.

A najbardziej mnie wkórza, gdy pewne wymalowane i nie mające dla nikogo żadnego szacunku panienki (swoją drogą wielkie fanki "przebojów" takich jak High Scholl Musical czy Camp Rock) uznają za wstyd siedzenie obok lub naprzeciwko mnie, czy też rozmowa za mną, zaś najgorsze to gdy jednej przypadkiem dotknę (dzisiaj np, gdy przeciskałem się na korytarzu przecisnąłem się akurat obok jednej z nich i po chwili usłyszałem: "Fuj!").

Nie wiem jak wyglądasz tak wiec sie nie wypowiadam ^^. Nie no, w szkole to nie zauważam aż tak owego "syndromu". To pewnie dlatego, że tam każdy się mądrzy i już nie zwracam na to uwagi ;p Poza tym opisywałem tu przypadki internetowe zgodnie z zasadą --> Normalna osoba --> Forum --> Anonimowość --> Totalny Idiota ;] Widzę za to w szkole "Zespół Obrażonej Księżniczki" kiedy to panna jest przekonana, że to ona jest ta NAJ i każdy kto stanie jej na drodze, za głośno mówi, gdy obok niej przechodzi lub po prostu zabiera za dużo powietrza podczas wdechu jest traktowany jak intruz, jak wrzód na zdrowym organizmie jej doskonałego, wyimaginowanego w chorej główce królestwa.
Zabawne jest patrzenie wtedy na taką osobę. Wygląda ona mniej więcej tak: bezbłędna minka wyrażająca niewypowiedzianą pogardę, czasami jeszcze jakieś bogate zdanie (w końcu ma ona 3-4 z polskiego). Brakuje jeszcze tylko zatkania uszu i tupania z całej siły w podłogę krzycząc: "to moja ostatnia linia obrony".

A to co mnie ostatnio zarazem rozbawiło i poirytowało ;]

Dyskusja o Camp Rock ^^
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad 2008, 09:22:14 wysłana przez Grison »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: "Mondre głowy"
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Listopad 2008, 09:51:26 »
Wystarczy spojrzeć na komentarze do tego i innych filmów na FW.pl czy okolicznościowe tematy na Onecie czy innym portalu ( jestem pewien, ze na innym też się da takowe coś zobaczyć ;] ). Sądzę, że nie będziesz musiał długo szukać aby zobaczyć coś w stylu "mój brat to ogląda i ja go nie rozumiem.. to głupi film i daje mu ocene 1 !!1". Tak też piszą roożowe dziewczynki zaraz po tym jak ocenią swój kochany HSM3 i wykorzystają maksymalną liczbę znaków w komentarzu na dziubaski ( :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* ... )

...pisząc o tym kolesiu pięknym jak dziewczynka i ładnie uśmiechającym się do kamery. No może przesadziłem ;] Nawet obrońcy dobrych filmów czy muzyki często pokazują swój poziom. Ktoś w kilku składnych zdaniach wypowie sie niepochlebnie o jakimś filmie lub zespole muzycznym, który mi osobiście sie bardzo podoba, a już sypie sie na niego grad uwag. Coś w rodzaju "idź oglądać muminki jak ci sie nie podoba" o.O
Rozchodzi się o to, że o gustach się nie dyskutuje. Jednemu spodoba się wspominany Władca Pierścieni, komuś innemu Camp Rock, a pozostali zachwycą się filmem Szaleństwa Anki Nimfomanki. I łaj nad tym rozkminiać?

Nie ma sensu psioczyć jeden na drugiego. Można wyrazić swoje zdanie mówiąc coś w stylu "mnie ten film się nie podobał, "dla mnie ten film jest żałosny". Ale nie, że  jest głupi bo tak. Zaś wszyscy którzy myślą inaczej to różowe debilki lub stosujący tani żel za 2 złote impotenci. Nie wiem czemu moderatorzy na filmwebie śpią. Komentarze służą do wyrażenia swojego zdania. Ale z tego co widzę obecnie stosuje się je do obwieszczenia światu jedynego poprawnego punktu widzenia oraz powyzywaniu się od dzieci przez 16 latków.


p.s.
To fuj mnie zniosło z krzesła...

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "Mondre głowy"
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Listopad 2008, 23:53:41 »
Cytuj
Rozchodzi się o to, że o gustach się nie dyskutuje. Jednemu spodoba się wspominany Władca Pierścieni, komuś innemu Camp Rock, a pozostali zachwycą się filmem Szaleństwa Anki Nimfomanki. I łaj nad tym rozkminiać?
No ale jeżeli różowa debilka psioczy na film taki jak Władcy Pierścieni (który oprócz świetnej fabuły ma jeszcze różne mądre przesłania), ubustwiając przy tym High Scholl Musical (gdzie z byle powodu zaczynają skakać, "śpiewać"; film w dodatku jest idiotyczny jak jasna cho***a itp) to jest coś nie tak, prawda? Bo władca pierścieni to obraz, gdzie poszzególne lementy mają różne przesłania, a ten drugi "film" to jak dziecięcy rysunek jakiegoś ludzika.

Cytuj
O chryste, jakie to straszne! Powinieneś ją wygnać z domu, kupić sobie czipsy i pepsi, po czym siedzieć i oglądać to co ty chcesz, bo przecież tylko twoje ulubione filmy są mądre, a wszystkie inne nie!
Gdybyś po raz szósty.siódmu słyszał te wycia z Camp Rock zmieniłbyś zdanie... Przynajmniej już skończył się sezon na puszczanie tego w telewizji (ufff), ale wciąż pozostaje ten nieszczęsny Disney Chanel (:(). Ale skończmy już na ten temat...

Cytuj
Wygląda ona mniej więcej tak: bezbłędna minka wyrażająca niewypowiedzianą pogardę, czasami jeszcze jakieś bogate zdanie (w końcu ma ona 3-4 z polskiego)
Jakbyś widział tą samą osobę co ja!

Cytuj
To kolego widzę, że się cieszysz wspaniałą reputacją w szkole. Gratuluje, nie chciałbym cię zobaczyć, skoro nawet kiedy cie dotykają mówią fuj. Z mamą jest ta sama sytuacja?
Ekhmm... Te dwie dziewczyny to taki szczególny przypadek. W szkole jestem raczej lubiany, tylko te dwie panienki coś kręcą nosami (ale co się dziwić, jeżeli taka wyjmuje sobie na lekcji różne kosmetyki czy "narzędzia" w stylu pilnika i poświęca czas na dekorowanie siebie zamiast poświęcić go na lekcję i produkującego się nauczyciela).

Cytuj
p.s.
To fuj mnie zniosło z krzesła...
Miałem gorzej. W jednym momencie chciało mi się wymiotować słysząc "słodki" głos tamtej dziewczyny. Jednocześnie mało nie osunąłem się na ziemię ze śmiechem na ziemię (to wyglądało by mniej więcej tak >  :laugh: + wymioty)
« Ostatnia zmiana: 30 Listopad 2008, 08:05:14 wysłana przez MooN »

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: "Mondre głowy"
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Grudzień 2008, 12:56:36 »
Nie czytałem postów wyżej, tylko ten pierwszy. No dobrze, ale ty też mówisz o sobie. Ty wiesz najlepiej jacy my to "mondrzy" ludzie. Ty jesteś najlepszy bo nie jesteś tym "mondrym" człowiekiem (skoro tak to głupim, niestety). Oczywiście niechce cie obrazic ani wywoływac jakiejś kłótni. Wrażenia "mondrego" postu nie da się uniknąc. Ale i tak żelki haribo wymiatają :D.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: "Mondre głowy"
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Grudzień 2008, 21:58:13 »
Nie czytałem postów wyżej, tylko ten pierwszy. No dobrze, ale ty też mówisz o sobie. Ty wiesz najlepiej jacy my to "mondrzy" ludzie. Ty jesteś najlepszy bo nie jesteś tym "mondrym" człowiekiem (skoro tak to głupim, niestety). Oczywiście niechce cie obrazic ani wywoływac jakiejś kłótni. Wrażenia "mondrego" postu nie da się uniknąc. Ale i tak żelki haribo wymiatają :D.

Oczywiśćie... można mnie posądzić o "mondro głowstwo" ( że tak sobie nowe wyrażenie stworzę ;p ). Ale nie sądzę abym zaliczył się do tych "sweet princesek" chociażby z powodów takich jak:

- staram się uzasadniać swoje oceny i oprzeć o coś wiarygodnego, a nie zmyślonego w chorym umyśle internetowej mendy
- moje wypowiedzi nie wyglądają tak: "wal sie głupia k*rwo, twoja stara je ogórki, a twój stary nic nie je i jest kretem jeb sie a tibia i tak jest zajebista" ( jak ja lubię przytaczać te stare cytaciki )
- nie udaje super UberPro wpadając do jakichś dyskusji bądź do gier MMO
- nie pisze totalnych durnot żeby podreperować swoje spaczone ego

Napisałeś:

Cytuj
Ty wiesz najlepiej jacy my to "mondrzy" ludzie.

Czyli twierdzisz, że zaliczasz się do tych osób?

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: "Mondre głowy"
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Grudzień 2008, 22:04:16 »
Apropo tibii i śmiesznych cytatów. Grając kiedyś na jednym otsie, naknąłem się na dość śmieszną osobę. Grisonek powinien mnie zrozumieć bo on gra (hah, wydałem cie). Ubiłem gościa kilka razy, po czym go zostawiłem w spokoju. Na drugi dzień sie zaczęło. Przez tydzień, codziennie na przemian chciał mi płacić 1000000k żebym go zostawił, po czym nagle odmieniało mu się w główce i mnie wyzywał od "idiotuw" i "nobuw" (przy okazji robiąc z siebie ub3r pr0, który na otsie 10x Evo nie mógł 100 lvla wbić) itp. Ale jeden jego tekst mnie po prostu zniszczył, mianowicie:

"spie*dalaj ty gupia kur*wo, twoja stara miesza gulasz kolanem a twuj stary ma zemby jak wentylki od stara".

No nie do końca zrozumiałem jego wypowiedź, tym bardziej, że za 10 minut chciał mi płacić, żebym zostawił jego i jego gildię w spokoju, jakbym jej cokolwiek robił. :D.

Forum Tawerny Gothic

Odp: "Mondre głowy"
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Grudzień 2008, 22:04:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top