Autor Wątek: Meandry Umysłu  (Przeczytany 7250 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szeregowiec Kabanos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: -78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jeśli mnie widziałeś to NIC juz cię nie zdziwi
Meandry Umysłu
« dnia: 27 Listopad 2008, 13:08:59 »
Przepraszam jeśli taki temat już był albo to nie odpowiedni dział ale mam problem. Nie moge wykonać misji meandry umysłu(trzeba przywrócić Fortuno pamięć). Zrobiłem już zielonego nowicjusza i mu go dałem i co dalej? Prosze o szybką odpowiedź poniewarz dłuugo gram w Gothic'a i jeszcze nigdy nie ukończyłem tej misji. Niedaje mi ona spokoj

Z powarzaniem Dzagi

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Odp: Meandry Umysłu
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopad 2008, 14:41:42 »
Cytuj
47.Meandry umysłu

Zleca: Fortuno

Nasz znajomy z obozu na bagnie z G1 Fortuno ma problemy z pamięcią i jest na głodzie narkotykowym. Najpierw musimy zabrać z jego kufra recepturę „Zielonego Nowicjusza” i przygotować dla niego skręta, po wypaleniu go Fortuno odzyskuje przytomność, ale nic nie pamięta. Idziemy, więc do zbieracza ziół przed obozem i rozmawiamy z nim o Fortuno daje nam on recepturę mikstury, która pomoże Fortuno. Przygotowujemy miksturę i dajemy ją do wypicia Fortuno, po jej wypiciu Fortuno odzyskuje pamięć i udziela nam kilku ciekawych informacji. UWAGA:, jeżeli źle przyrządzimy miksturę możemy zabić naszego kumpla, zaleca się mieś wyszkolenie w alchemii przynajmniej na tyle by muc warzyć eliksiry many i lecznicze.

On po prostu udziela nam kilka informacji po daniu mu tego Nowicjusza i nic więcej. Więc inaczej mówiąc, wykonałeś zadanie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Meandry Umysłu
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Listopad 2008, 14:41:42 »

Offline Szeregowiec Kabanos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: -78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jeśli mnie widziałeś to NIC juz cię nie zdziwi
Odp: Meandry Umysłu
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Listopad 2008, 15:35:18 »
Aha, ale zadanie dalej jest w Zadaniach Aktualnych i to mnie troche wkurza. ale i tak wielkie dzięki za pomoc. Chodzi mi oto że jak mu już dałem ten eliksir( o dziwo przeżył xD) to dalej mam w zadania aktualne to -.-, pewnie znowu jakiś bug mam. Temat do zamknięcia

Forum Tawerny Gothic

Odp: Meandry Umysłu
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Listopad 2008, 15:35:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top