Autor Wątek: Opinie o dodatku  (Przeczytany 168388 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #380 dnia: 18 Luty 2009, 18:40:28 »
Cytuj
Mały ich było, dla mnie zawsze sprawiał wrażenie cioty
Kwestia gustu.
A wiec zainstalowalem patch 1.07 ustawiam detale na max. Troche sie cilo wiec dalem na srednie. A tu tak zamulalo ze nie moglem nakierowac myszka na "wyjdz z gry". Dziwne ale to Gothic.

Na oficjalnej stronie jowood znalazlem zapowiedz patcha 1.08.Nowosci to:
-Itemy z gothic 3 potrzebne do questow zoztana skasowane.
-Problemy z tekstem zoztana poprawione.
-Glos zostanie poprawiony.
-Poprawiona walka.
-Poprawione ceny itemow.
-Poprawiona zdolnosc parowania
-Nowe bronie, pancerze itd.
Zapowiada sie ciekawie, trzeba czekac.
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2009, 22:50:43 wysłana przez Robben »

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #381 dnia: 23 Luty 2009, 21:12:13 »
Na oficjalnej stronie jowood znalazlem zapowiedz patcha 1.08.Nowosci to:
-Itemy z gothic 3 potrzebne do questow zoztana skasowane.
-Problemy z tekstem zoztana poprawione.
-Glos zostanie poprawiony.
-Poprawiona walka.
-Poprawione ceny itemow.
-Poprawiona zdolnosc parowania
-Nowe bronie, pancerze itd.
Zapowiada sie ciekawie, trzeba czekac.
Walki nieda się uratowac;[.A po co poprawiac parowanie?Nowe bronie...ta jasne pewnie 3 albo 5 dodadzą i sie ucieszą.Tak samo z pancerzami.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #381 dnia: 23 Luty 2009, 21:12:13 »

Offline Maliniak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #382 dnia: 21 Marzec 2009, 18:57:55 »
osobiście gothic 3 zmierzch bogów ocenił bym na 6 ponieważ w dialogach nie wypowiadają się czasami postacie i to że bezimienny jest wielkim bohaterem a tarktują go jak by go pierwszy raz widzieli. Podoba mi sie grafika wiele nowych broni zbroi i fabyła tylko troche szkoda że czasami sie zatnie nawet jak ma sie dobrego kompa.

Offline tomek007

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #383 dnia: 21 Marzec 2009, 19:10:52 »
Fabuła nooo da się przełknąć,grafika ok nie widzę różnicy z G3,ale te bugi  i jeszcze raz bugi +co kilkadziesiąt sekund przycinka,to dużo zmienia w oczach fana Gothic ... >:(

McSloniu

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #384 dnia: 22 Marzec 2009, 12:35:30 »
Najgorsze jest w tedy, kiedy gra się "przytnie" podczas walki na arenie. Postacie się "respaunują" i przeciwnik ma  full HP a my jesteśmy już ranni i zmęczeni. Albo kiedyś mój przeciwnik wyszedł za arenę, no i KONIEC PRZEGRAÂŁEÂŚ, a on mnie dalej bije a na to wszyscy PRZESTAÑ! I całe Geldern się na mnie rzuciło. ;)

Offline sebix92

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #385 dnia: 30 Marzec 2009, 14:18:28 »
Zmierzch Bogów będzie dopiero grywalny gdy stworzą nowego patcha ala community patch 1.7 bo tak to za dużo bugów z tego co słyszę. Mam jeszcze pytanie można zacząć ZB postacią z gothica 3 ?

Oktawian August

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #386 dnia: 30 Marzec 2009, 15:53:10 »
Dla mnie Zmierzch Bogów jest do dupy ponieważ:
-dużo błędów
-lagi
i wiele innych rzeczy ,których nie chce mi się wypisywać.

McSloniu

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #387 dnia: 30 Marzec 2009, 16:31:23 »
Zmierzch Bogów będzie dopiero grywalny gdy stworzą nowego patcha ala community patch 1.7 bo tak to za dużo bugów z tego co słyszę. Mam jeszcze pytanie można zacząć ZB postacią z gothica 3 ?

Nie, Zmierzch Bogów jest samodzielnym dodatkiem, podobnie jak Krzyżowiec do gry Twierdza. Nie wymaga poprzedniej części, jest tak jak by inną gra na silniku Gothica 3. Jeśli chodzi oto, to głównym bohaterem nadal jest Bezimienny, ale nie można importować statystyk postaci z G3.

Dla mnie Zmierzch Bogów jest do dupy ponieważ:
-dużo błędów
-lagi
i wiele innych rzeczy ,których nie chce mi się wypisywać.

Lagi mogą być tylko i wyłącznie grach przez internet. np. CS. Moim zdaniem Zmierzch Bogów jest niedopracowany, ale po załataniu jest całkiem OK. Oczywiście to nie to samo co pozostałe gry z serii ale mimo wszystko warto zagrać!
« Ostatnia zmiana: 30 Marzec 2009, 16:34:54 wysłana przez McSloniu »

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #388 dnia: 30 Marzec 2009, 18:21:34 »
Cytuj
Moim zdaniem Zmierzch Bogów jest niedopracowany, ale po załataniu jest całkiem OK. Oczywiście to nie to samo co pozostałe gry z serii ale mimo wszystko warto zagrać!
A dla mnie nie. Dlaczego? Dlatego że fabuła jest naciągana i do dupy, a z beziego zrobili patriote kochającego ludzi i orków. Po prostu żal.pl

McSloniu

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #389 dnia: 01 Kwiecień 2009, 16:42:53 »
A dla mnie nie. Dlaczego? Dlatego że fabuła jest naciągana i do dupy, a z beziego zrobili patriote kochającego ludzi i orków. Po prostu żal.pl

Nie ma jak wyrażanie się, wybacz ale jak słyszę słowo "żal" to widzę, że mam do czynienie z mało inteligentną osobą. Co oznacza, że "fabuła jest do dupy", "do dupy" za przeproszeniem to jest papier toaletowy. Co z tego, że Bezimienny jest patriotą, zawsze walczył o pokój w Myrtanie. Nie widze w tym nic dziwnego.

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #390 dnia: 01 Kwiecień 2009, 17:11:08 »
Nie ma jak wyrażanie się, wybacz ale jak słyszę słowo "żal" to widzę, że mam do czynienie z mało inteligentną osobą. Co oznacza, że "fabuła jest do dupy", "do dupy" za przeproszeniem to jest papier toaletowy. Co z tego, że Bezimienny jest patriotą, zawsze walczył o pokój w Myrtanie. Nie widze w tym nic dziwnego.
A ci sie nie wydaje dziwne,że żyjący za barierą skazaniec,zabójca smoków,walczący po którejś ze stron(Beliar,Innos,Adanos)nagle zaczyna się interesowac tylko Myrtaną a Varant i Nordmar ma gdzieś?
Cytuj
Oczywiście to nie to samo co pozostałe gry z serii ale mimo wszystko warto zagrać!
Po co?ÂŻeby stracic kase?

McSloniu

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #391 dnia: 01 Kwiecień 2009, 22:10:49 »
A ci sie nie wydaje dziwne,że żyjący za barierą skazaniec,zabójca smoków,walczący po którejś ze stron(Beliar,Innos,Adanos)nagle zaczyna się interesowac tylko Myrtaną a Varant i Nordmar ma gdzieś?Po co?ÂŻeby stracic kase?

Jak Ci szkoda pieniędzy na tą grę to nie kupuj, nikt Ci nie każe. Akurat tylko Adanos, bo taka jest kontynuacja Gothic 3. Ale G1 + G II + NK + G3 (Droga Adanosa) = Bezimienny walczy o Myrtane, więc widząc, że dał możliwość Myrtańczykom żyć w spokoju a oni rozpoczynają wojnę - che powstrzymać zniszczenie tego o co walczył tak długo.

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #392 dnia: 11 Listopad 2009, 20:31:44 »
Ja kupiłem go na Giermaszu w Katowicach jakiś czas temu i nie żałuję - jakby nie było to wypadkowa ceny jaką zapłaciłem za na niego dzięki WPLN wynosi 4 zł. Dobrze, że w miarę "szybko" znalazł się w promocji i każdy może nabyć go za 4 dychy, choć nadal uważam, że za taką ilość "pracy" włożonej w ten dodatek nie powinno się płacić w dniu premiery więcej jak te 40 zł. Póki co odpaliłem ją kilkanaście razy, szybko się zniechęciłem i gram teraz w coś innego, jak skończę to może przejdę ten dodatek, mam nadzieję, że zbiegnie się to z wydaniem nowej łatki o ile taka powstaje.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #393 dnia: 24 Luty 2016, 22:09:17 »
przywracanie wątku

Offline Κεαηυ

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 241
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ur mom gay
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #394 dnia: 24 Lipiec 2016, 21:09:12 »
Zmierzch Bogów aka świt bugów.
O ile G3 wśród zwykłych gier uchodzi za średniaka, to dodatek jest najzwyczajniej w świecie słaby.
Główny bohater.. Ho ho... Jaki to nie on. Bez poczucia humoru, wykonuje jeszcze gorsze zadania, niż w G3, wygląd też okropny.
NPC o ile to możliwe jeszcze bardziej zgłupieli, zaś fabuła jest chyba prosto z Hinduskich filmów. Dno totalne.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #394 dnia: 24 Lipiec 2016, 21:09:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything