Autor Wątek: Opinie o dodatku  (Przeczytany 168395 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Paweł I

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #120 dnia: 26 Listopad 2008, 18:25:35 »
Widzieliście?http://pl.youtube.com/watch?v=rxUKxzDtbcc same pozytywy, haha :D

Mam Zmierzch Bogów i zgadzam się z tym co jest na filmiku.Nie wiem czemu każdy go potępia bo gra jest Spoko!!!!.I zamówiłem Zmierzch Bogów jak będzie w Polskiej wersji językowej to mi przyślą w paczce a ja dam im kasę.

Offline mpx

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #121 dnia: 26 Listopad 2008, 18:27:47 »
powiem tak ja tez go kupie ale nie uwazam ze jest az tak boski [to moje zdanie]

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #121 dnia: 26 Listopad 2008, 18:27:47 »

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #122 dnia: 26 Listopad 2008, 18:31:38 »
Ja nie potępiam Zmierzch Bogów,lecz ta krótka recenzja pokazała, że Zmierzch Bogów ma same minusy.W sumie pogramy zobaczymy :)

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #123 dnia: 26 Listopad 2008, 18:32:27 »
Widzieliście?http://pl.youtube.com/watch?v=rxUKxzDtbcc same pozytywy, haha :D
"Twórcy, przed tworzeniem dodatku szczegółowo przeanalizowali życzenia graczy... czego efektem jest cała masa poprawek i usprawnień"
"Przede wszystkim zoptymalizowano engine gry, efektem tego jest jeszcze ładniejsza grafika"
"Do tego gra działa płynniej i daje się uruchomić na słabszych komputerach niż podstawka"
"Ulepszony został także system walki wręcz, bezimienny może teraz wyprowadzać... większe ilości kombosów. Już w G3 system walki był na takim poziomie, że porównywano go z grami akcji nastawionymi na bijatyki... teraz bije je na głowę!"
"Ulepszony skrypt sztucznej inteligencji"
"Mówiąc o wyposażeniu nie sposób nie wspomnieć o nowym, przejrzystym ekwipunku"
"Warto również wspomnieć o zniknięciu niewidzialnych ścian..."
Wyciąłem dla was najlepsze "rodzynki" :)

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #124 dnia: 26 Listopad 2008, 19:08:18 »
Cytat: Paweł I
Mam Zmierzch Bogów i zgadzam się z tym co jest na filmiku.Nie wiem czemu każdy go potępia bo gra jest Spoko!!!!I zamówiłem Zmierzch Bogów jak będzie w Polskiej wersji językowej to mi przyślą w paczce a ja dam im kasę.
Wydaje mi sie,że sam nie wierzysz w to co mówisz...Czytałem też, jak pisałeś,że Gothic 3 ma wg Ciebie klimat i misje są bardzo ciekawe-kwestia gustu a jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje.Ale z tekstem,że Gothic 3 jest najlepszą częścią Gothica to już przesadziłeś.Czyżbyś nie grał w żadną z poprzednich?

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #125 dnia: 26 Listopad 2008, 19:24:21 »
Cytuj
Widzieliście?http://pl.youtube.com/watch?v=rxUKxzDtbcc same pozytywy, haha

Mam pytanie... ten kto komentuje ten film.. yy on jara zioło, daje sobie w żyłę, bierze koks, zażywa herę, szprycuje się, jara jointy? Bo sam nie wiem może on nie komentuje tej gry co trzeba bo... ehh system walki był taki super że nie patrząc na ekran i wciskając sam lpm można było całe miasto wyzwolić więc PROSZÊ WYTÂŁUMACZCIE MI TO  .

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #126 dnia: 26 Listopad 2008, 19:39:59 »
"Twórcy, przed tworzeniem dodatku szczegółowo przeanalizowali życzenia graczy... czego efektem jest cała masa poprawek i usprawnień"
"Przede wszystkim zoptymalizowano engine gry, efektem tego jest jeszcze ładniejsza grafika"
"Do tego gra działa płynniej i daje się uruchomić na słabszych komputerach niż podstawka"
"Ulepszony został także system walki wręcz, bezimienny może teraz wyprowadzać... większe ilości kombosów. Już w G3 system walki był na takim poziomie, że porównywano go z grami akcji nastawionymi na bijatyki... teraz bije je na głowę!"
"Ulepszony skrypt sztucznej inteligencji"
"Mówiąc o wyposażeniu nie sposób nie wspomnieć o nowym, przejrzystym ekwipunku"
"Warto również wspomnieć o zniknięciu niewidzialnych ścian..."
Wyciąłem dla was najlepsze "rodzynki" :)
Gość zapomniał tylko dodać przed tymi tekstami coś w stylu "oto czego nigdy nie dokonano".
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2008, 19:43:36 wysłana przez Isentor »

Offline Puotek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #127 dnia: 26 Listopad 2008, 19:41:56 »
Mam pytanie... ten kto komentuje ten film.. yy on jara zioło, daje sobie w żyłę, bierze koks, zażywa herę, szprycuje się, jara jointy?
hehe, właśnie dlatego nie warto wierzyć reklamom :P

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #128 dnia: 26 Listopad 2008, 19:44:12 »
To co tu czytam jest jakby nie wiem. Jak to odebrać jako kpinę czy prawdę człowieka niewidomego, bez nóg, rąk i mózgu...

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #129 dnia: 26 Listopad 2008, 20:21:36 »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #130 dnia: 26 Listopad 2008, 20:34:29 »
Widzieliście?http://pl.youtube.com/watch?v=rxUKxzDtbcc same pozytywy, haha :D

Hah, nie no super, Gothic 3 ZB bije pod wzdlędem systemu bijatyki, cztyli np. DMC. Nie no żal.pl. Co za idiota pisał tą recenzję ;/ Walka, z tego co widzę jest dokładnie taka sama jak była, czyli zaklikiwanie wrogów na śmierć. Niewidzialne ściany na każdym rogu i na dodatek "fascynujące questy" są tak liniowe jak w AC (ale AC i tak bije Gothicka na głowę pod każdym względem). Ekwipunek jest przejrzysty jak woda w klozecie po załatwieniu swojej potrzeby. Kończąc moją wypowiedź podsumuje ją tak: rzal i bul!

Offline ligo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #131 dnia: 26 Listopad 2008, 20:35:12 »
Moje wrażenia po odpaleniu Gothica nowego, dość długo włączają się te wszystkie reklamy. Gra jako tako sama ładuje się dość szybko. Intro "powalające". Po niemiecku nic nie rozumiem... wyłączam grę, zmieniam język, intro nadal po niemiecku... dobra nieważne z tym zaczynam grę i po włączeniu języka angielskiego mam problem bo nie mam głosów postaci:/ muzyka itd jest... tak btw. mój sprzet to : Core 2 Duo E7200 2,53 ghz, 2gb Ram, Geforce 9600 GT. Gra się może przyciąć na pare sekund. Nie przeszkadza mi to zbytnio jednak... na wysokich da się grać spokojnie. Rewolucji co prawda w grafice nie widzę. Dobra, ale zaczynam grę wszystko pięknie ładnie questy zrozumiałe tylko, że no właśnie trafiam do Geldern, jeden z questów to transportować karawankę traderów i co mnie czeka? traderzy podczas bójki z orkami sami siebie zabijają!! Walka jest koszmarem swoją drogą, ten "ulepszony" system walki denerwuje... jeśli życie zejdzie poniżej polowy stamina regeneruje się raz wolniej:/ Nie wyobrażam sobie oswobodzenia miast z takim "ulepszonym" systemem walki. Jeśli chodzi o klimat to mnie szokuje jedno... Miasta są dość duże takie jak w Gothic 3, ale nie ma z kim pogadać. Kolejne zaskoczenie... Bezimienny powraca z Nieznanych krain czyli koniec gry z G3 wyglądał tak, że niszczymy artefakty Adanosa i idziemy z Xardasem, a tu, że tak powiem zonk. Idę do Geldern tam gdzie był ognisty puchar (ciemne miejsce w kopalni) i znajduję jakiś kostur oraz koronę Adanosa, która powinna nie istnieć już!         to jest screen tej korony. Sorki za to jak wygląda post, ale nie umiem wrzucić inaczej foty.

Offline Saschy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Provehito in Altum...
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #132 dnia: 26 Listopad 2008, 20:55:31 »
Widzieliście?http://pl.youtube.com/watch?v=rxUKxzDtbcc same pozytywy, haha :D

Hah, nie no super, Gothic 3 ZB bije pod wzdlędem systemu bijatyki, cztyli np. DMC. Nie no żal.pl. Co za idiota pisał tą recenzję ;/

Ja tam się zgadzam z tym w 100%! Nie dość ,że świetna fabuła to i system walki zmienili. Włączając grę najbardziej zaciekawiły mnie nowe animacje czarów jak i same nowe czary. A niewidzialne bariery to kolejna czysta bzdura. Ja osobiście żadnej nie widziałem. Od razu mówię że grę polecam wszystkich użytkownikom bo jest z 80 razy lepsza od podstawowej wersji. FG mi śmiga. Ale parametrów nie podam bo gram w wersji na Xbox360.
Fabuła też jest niesamowita. W końcu to gothic, co nie?

SPOILER! Czytaj od tyłu!
Dx iliborz acjaj eibos ino kizul eizduL <-

Offline Berdemer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #133 dnia: 26 Listopad 2008, 21:12:18 »
Cytuj
Ja osobiście żadnej nie widziałem. Od razu mówię że grę polecam wszystkich użytkownikom bo jest z 80 razy lepsza od podstawowej wersji. FG mi śmiga. Ale parametrów nie podam bo gram w wersji na Xbox360.
Na oczy nie widziałeś FG. Dlaczego taka dedukcja? Dlatego, że FG nie wyszło i nie wyjdzie na Xboksa 360.

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #134 dnia: 26 Listopad 2008, 21:15:12 »
Berdemer,ale on to z ironią napisał :)

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #135 dnia: 26 Listopad 2008, 21:40:45 »
Tak btw. mój sprzet to : Core 2 Duo E7200 2,53 ghz, 2gb Ram, Geforce 9600 GT. Gra się może przyciąć na pare sekund. Nie przeszkadza mi to zbytnio jednak... na wysokich da się grać spokojnie. 
Na wysokich Ci chodzi PÂŁYNNIE?Nie chce mi sie w to wierzyć...Ale może sie nie znam:P

Offline Thorus01

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #136 dnia: 27 Listopad 2008, 07:59:58 »
Tak btw. mój sprzet to : Core 2 Duo E7200 2,53 ghz, 2gb Ram, Geforce 9600 GT. Gra się może przyciąć na pare sekund. Nie przeszkadza mi to zbytnio jednak... na wysokich da się grać spokojnie. 
Na wysokich Ci chodzi PÂŁYNNIE?Nie chce mi sie w to wierzyć...Ale może sie nie znam:P
Mój sprzęt: Intel Core 2 Duo E8400: 3.0  , Radeon 4850,  2 giga ram.
Na takim sprzęcei chodzi mi lepiej niż Gothic 3 na tych samych ustawieniach, z tym że w Forsaken Gods mam jeszcze ustawione 4 krotne wygładzanie krawędzi.  Forsakena i tak kupie jako fan :) , mam tylko nadzieje że nie zepsująpolskiej wersji tak jak z G3.

Offline Berdemer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #137 dnia: 27 Listopad 2008, 10:16:19 »
Cytuj
Na takim sprzęcei chodzi mi lepiej niż Gothic 3 na tych samych ustawieniach, z tym że w Forsaken Gods mam jeszcze ustawione 4 krotne wygładzanie krawędzi.
No a dziwisz się? Przecież masz jedną z najlepszych kart graficznych na rynku, to samo procesor  :rolleyes:

Offline Thorus01

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #138 dnia: 27 Listopad 2008, 12:14:37 »
Cytuj
Na takim sprzęcei chodzi mi lepiej niż Gothic 3 na tych samych ustawieniach, z tym że w Forsaken Gods mam jeszcze ustawione 4 krotne wygładzanie krawędzi.
No a dziwisz się? Przecież masz jedną z najlepszych kart graficznych na rynku, to samo procesor  :rolleyes:
Miałem namyśli to że moja konfiguracja jest całkiem podobna do kolegi Ligo, więc nie ma co sie dziwićże chozi płynnie (dla niedowirerzającego Leona) :) POZDRAWIAM WSZYSTKICH FANÓW GOTHICA :D

Offline wowow

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #139 dnia: 27 Listopad 2008, 16:12:50 »
W zmierzch bogów być moze zagram już dziś . Okaże sie czy żeczywiście jest aż tak źle jak sie pisze (wolałbym nie ). Mam nadzieje ze FG nie bedzie ostatnim gwoździem do trumny serii gothic .

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #139 dnia: 27 Listopad 2008, 16:12:50 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top