Autor Wątek: Opinie o dodatku  (Przeczytany 168370 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #360 dnia: 07 Styczeń 2009, 19:10:19 »
To mogli się za to nie zabierać.
Niby jak? W koncu dostali siano wiec musieli cos tam zrobic. Gniot nie gniot ale kasa jest.

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #361 dnia: 08 Styczeń 2009, 20:08:25 »
Ehh...ja też dorzucę swoje 5 groszy (tego nie można przemilczeć).
Gdy po raz pierwszy uruchomiłem GIII to byłem zawiedziony optymalizacją kodu i ogólnie grą (bugi etc.), ale jakoś dało się grać i ukończyłem grę nie raz;] Detale gdzieś średnio - wysokie i gra nie przycinała aż tak.Uruchamiając GIIIZB gra mi się tak cieła (średnio - wysokie ustawienia) że nie wiedziałem czy to jeszcze ten pokaz slajdów z intro czy też już gra...to była rzeź o,O! Twórcy odwalili wielką "siupe"! Optymalizacja...albo dobrze, już się tyle tego wszyscy czepiali że nie ma sensu, abym powtarzał, wielkie G! Przed kupnem ZB czytałem kilka recenzji i opinii...gracze pisali że to porażka itp. Ale pomyślałem sobie "-Dla fana Gothic'a to przecież danie obowiązkowe!-No i w końcu to dodatek do GIII więc nie może być aż tak źle!" - Moi drodzy, otóż jest aż tak źle, a nawet gorzej! Nie opłaca się kupywać gry (zwłaszcza przy obecnej cenie).Wyjdzie niedługo z CD-A, albo w eXtra klasyce;]
Trzymajmy tylko kciuki, abyśmy nie spotkali się z takim rozczarowaniem przy G4 czy Risen'ie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #361 dnia: 08 Styczeń 2009, 20:08:25 »

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #362 dnia: 09 Styczeń 2009, 16:28:16 »
To i ja dam swoje 5 pierników, w Zmierzch Bugów grałem u kolegi ( swoją drogą szkoda mi go wydać 80zl czy ile tam na gówno) zadania dla bezimiennego są wprost żałosne ktoś kto uratował Myrthane, ma zbierać listy, i pomóc karczmarzowi z jego żoną wolne żarty. Denerwowało mnie również że co zdanie bohater podkreśla jaki to on jest Macho i czego to on nie zrobił( Czyli zachowuje się jak nadęty idiota) Gra tak średnio co 15-30 sekund ma przecinkę przez cale 2 godz grania 2 razy zmuszony bylem resetować komputer, system walki jest dalej zjebany jak był nie patrząc na monitor rozwaliłem mistrza areny...i po co te gadania o wytrzymałości skoro biegałem jak chciałem.. 3/4 Bugów z g3 wróciło np. Where is the guru czy inne tego typu. Ogólnie gra zrobiła na mnie złe wręcz żałosne wrażenie i nie radze jej kupować bo szkoda kasy za te 80zl dokładamy chyba 40 i mamy Death Space czy Far cry 2...

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #363 dnia: 18 Styczeń 2009, 21:31:05 »
Teorytycznie da sie przejść grę bez wywoływania konsoli,ale po prostu jest tyle bugów że nie wytrzymałem.Mój biedny kolega chce wywalić 8 dych na grę,które będzie mu się cieła-1,5 GB RAM.Zawiodłem się.Zmniejszyli świat gry,niektóre postacie nie maja imion.Zadajemy śmiertelnie słabe ciosy tracąc tylko wytrzymałość,to wypada beznadziejnie.W kufrach znajdujemy 10X ciekawsze rzeczy niż u handlarzy,itp.Już lepiej pograć w G3,bo taniej,i większy świat.
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2009, 21:35:35 wysłana przez Mieszko »

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #364 dnia: 18 Styczeń 2009, 22:07:12 »
Teorytycznie da sie przejść grę bez wywoływania konsoli
Nie u wszystkich mnie na przyklad wkurzala ta wytrzymalosc bo obojetnie ile jej mam to i tak malo zadnego wiekszego potwora nie da sie pokonac, wiec sobie zwiekszylem na 2000 i mam spokuj z tym "ulepszonym systemem walki".

Offline dzikiben4

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #365 dnia: 19 Styczeń 2009, 16:30:48 »
Swoja drogą zabrakło mi Lee w Vengardzie :O? Co jest?

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #366 dnia: 19 Styczeń 2009, 18:39:04 »
Swoja drogą zabrakło mi Lee w Vengardzie :O? Co jest?
To taki bug tez tak mam. Lee jest po drugiej stronie muru gdzie sa demony slabeusze.

Offline pawelek110

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #367 dnia: 20 Styczeń 2009, 14:16:10 »
Dla mnie zarówno G3 i G3ZB to śmiech z poziomem trudności, na hard żeby tak łatwo było w porównaniu do G1 i G2 to mnie wkurzało, dobrze ze podstawka w wersji ostatecznej 1,70 bedzie trudniejsza ,bedzie lepiej wyglądac, wczytywac sie szybciej i chodzić jeszcze lepiej.
Niestety słabej fabuły podstawki i dodatku nie da sie uratowac. Na tym polu G1 i G2 są niedoścignione.
Co do dodatku to jest w sumie jeszcze prostszy niz podstawka , co z tego ze pasek wytrzymałosci jest, jak można w 10 minut znaleźc najlepsze zbroje w grze.
Dużo ludzi naciska podczas walki B i w ekipunku
odnawia sobie eliksirami energie i wytrzymałosc, a przeciwnik nic nam w tym czasie nie robi.
Bo inaczej trzeba biegac by pasek sie odnowił by znów atakowac. Wiec nie mówcie ze ten pasek cos utrudnił skoro mozna sobie go podładowywac bez konsekwencji
że ktos nas uderzy. w G1 i G2 takie cos było niemozliwe bo gdy cos pilismy przeciwnik by nas ubił.
Jestem ciekaw czy w wersji 1,0,7 naprawiony jest bug z Lee i czy wszystkie kwestie maja głos.

McSloniu

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #368 dnia: 21 Styczeń 2009, 15:32:46 »
Fabuła świetna? Co w tym świetnego? Zdegenerowany, mający w dupie wszelkie prawa i zasady więzień z kolonii karnej, który przez wszystkie poprzednie części próbował uratować swój tyłek nagle staje się patriotą walczącym o lepsze jutro i szczęście ciemiężonego ludu Myrtany. Do tego te jego wyniosłe i narcystyczne teksty. WTF?



Specjalnie dla Brunnena, który chodzi spać po wieczorynce.

Ej sory... ale CO? Wszyscy gadają że stara przeciągana fabuła... może mieli w dodatku zamieścić zupełnie nową prawie nie powiązaną z poprzednimi częsciami historię??? Ludzie co wy? To dodatek! Zapomnieliście? Prawda ZB wyszedł kiepsko....bardzo kiepsko... i mogli go zrobic lepiej. Ale co do fabuły to wcale nie jest najgorzej. Wynika ona bezpośrednio z zakonczenia G3.

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #369 dnia: 21 Styczeń 2009, 16:09:39 »
Nie wynika... Gothic już patrząc na 3 zupełnie odbiega jeśli chodzi o charakter głównego bohatera. Ale! Jeszcze w 3 jako tako zależało mu na całym świecie. Dopiero w dodatku przeszedł transplantacje mózgu i postanowił ni z gruchy ni z pietruchy zostać królem.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #370 dnia: 21 Styczeń 2009, 19:03:11 »
Fabuła jest jeszcze gorsza niż podstawce. Tam była ciekawsza i bardziej oryginalna, a tu fabuła po prostu wygląda tak, jakby ją jakiś nieudacznik wymyślił, za przeproszeniem. Elementy w fabule, takie jak Oko Innosa, szpon smoka ożywieńca, bestia i do tego bohater zachowujący się jak idiota, są dla mnie śmiechu warte. No, tak, jak się nie miało pomysłu na fabułę, to trzeba było wykorzystać elementy z drugiej części Gothic'a...

Ej sory... ale CO? Wszyscy gadają że stara przeciągana fabuła... może mieli w dodatku zamieścić zupełnie nową prawie nie powiązaną z poprzednimi częsciami historię?? Ludzie co wy? To dodatek! Zapomnieliście? Prawda ZB wyszedł kiepsko....bardzo kiepsko... i mogli go zrobic lepiej. Ale co do fabuły to wcale nie jest najgorzej. Wynika ona bezpośrednio z zakonczenia G3.
No, jak ktoś ukończył Gothic'a 3 drogą Innosa lub Beliara, to nie wynika.

Offline dzikiben4

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #371 dnia: 22 Styczeń 2009, 00:28:54 »
Mimo wyboru ścieżki Adanosa nadal widoczne są niedociągnięcia fabularne. Chociazby to ,ze żady ludzi się nie zakończyły a Kan, wielki herszt orków zwraca się do nas tak, jakby nigdy z nami nie gadał... Pieprzyć taki dodatek.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #372 dnia: 22 Styczeń 2009, 11:33:56 »
Na gothic phx.pl znalazlem w pytaniach do spellbound ciekawe rzeczy
Jeden koles skarzyl sie ze w gothic 1 i 2 mozna bylo znalezc mocne przedmioty na poczatku gry bla, bla ,bla. Jak widac tworcy chyba na tym poscie sie wzorowali i mamy najlepsze pancerze na poczatku gry. Spellbound tez gadalo ze wzoruja sie na gothic 2 wiec trine games wszystko zerznela jak oko inosa czy szpon smoka orzywienca. Nasuwa sie tylko jedno: zal i bol  :(.
« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń 2009, 11:40:37 wysłana przez Amadi »

Offline DarKilleR

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #373 dnia: 24 Styczeń 2009, 15:30:33 »
a ja mam pytanie takie: czy najnowszy patch poprawia największego moim zdaniem babola - czyli wędrówkę Lee w nieznane? chętnie byłoby wiedzieć, ze mozna go znaleźć tam, gdzie jego miejsce, czyli w sali tronowej.
jeżeli nie: czy działa już konsola na kody (mnie w wersji 1.0.6 nie działała)? może w końcu uda się zastosować chociaż 'go to lee' -.-

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #374 dnia: 26 Styczeń 2009, 16:46:41 »
W CD-Action Zmierzch Bogów ocenili na 4/10. Sądzę jednak, że to i tak za duża ocena. Ale cóż, jakby dali niższą jeszcze to musieliby dać ją do Kaszany, a szkoda byłoby patrzeć, że tak wybitna gra w takim dziale wylądowała :P.   

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #375 dnia: 26 Styczeń 2009, 21:03:57 »
W CD-Action Zmierzch Bogów ocenili na 4/10. Sądzę jednak, że to i tak za duża ocena. Ale cóż, jakby dali niższą jeszcze to musieliby dać ją do Kaszany, a szkoda byłoby patrzeć, że tak wybitna gra w takim dziale wylądowała :P.  
No właśnie w Play ocenili 3/10.Według mnie to uczciwa ocena.Był tam tylko jeden plus:"pomiędzy bugami jest jakaś historia".

McSloniu

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #376 dnia: 26 Styczeń 2009, 22:03:05 »
W CD-Action Zmierzch Bogów ocenili na 4/10. Sądzę jednak, że to i tak za duża ocena. Ale cóż, jakby dali niższą jeszcze to musieliby dać ją do Kaszany, a szkoda byłoby patrzeć, że tak wybitna gra w takim dziale wylądowała :P.  
No właśnie w Play ocenili 3/10.Według mnie to uczciwa ocena.Był tam tylko jeden plus:"pomiędzy bugami jest jakaś historia".

Oczekiwaliście cudów? Niewiem jak by go stworzylio to i tak był by marny, jak już G3 wielu nie przypadł do gostu. Jedynym sposobem by było naprawienie tego co było marne w Gothic 3:
Fabuła: Nie jest najgorsza, to w końcu dodatek, przecież nie wymyślili by nowej... no ale fabułą to jakoś 5 / 10.
Walka: Praktycznie nie uległa zmianie, dreobne poprawki - 6 / 10.
Muzyka - mimo że w Gothicu 3 była cudowna, to pozostawili bez zmian, nie trzeba było wiele - przekształcić troszkę starą muzykę, dodać kilka nowych. 4 / 10
ÂŚwiat gry - tu minus, niby fabuła rozgrywa się TYLKo w Myrthanie ale odcięcie Nordmaru i Varantu za pomocą skał było totalnym niewypałem. 2/ 10
Grafika: Troszkę podpracowana: 6 / 10
Ekwipunek : gdyby nie to jak możemy to łatwo zdobyć - to dałbym nawet 8 l - ale tak musze dać 6 / 10.
No i bugi: Nawet nie mówie o drobnych błędach ale np. znikanie postaci typu Lee! 1 / 10.
Do tego strzał z samodzielnym dodatkiem tez nie był najlepszy, był beznadziejny...
I jak tu może wyjść dobra ocena. Moim zdaniem to gra dopiero po solidnych poprawkach i patcham bedzie znoścna do grania. Jednak polecam miłośnikom Gothica!
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2009, 22:07:01 wysłana przez McSłoniu »

Offline DJEndriu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #377 dnia: 12 Luty 2009, 13:41:11 »
kicha totalna. .. juz na wstepie mi tnie ! podzielam zdanie kolegi wyżej.

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #378 dnia: 12 Luty 2009, 14:20:17 »
Aha i dodam jeszcze,że dla mnie najsmutniejsz problem,chodzi o  to(już w G3 się zaczęło)że brakuje mi tego dawnego beziego.Jego sposób bycia,jego sarkazm...a tutaj to wszystko prysło.W G2 i G1 uśmiechałem się,słysząc jego "cięte" wypowiedzi.W G3 już tego nie było,dlatego tak jakoś smutno.

Offline dzikiben4

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #379 dnia: 18 Luty 2009, 17:45:40 »
Aha i dodam jeszcze,że dla mnie najsmutniejsz problem,chodzi o  to(już w G3 się zaczęło)że brakuje mi tego dawnego beziego.Jego sposób bycia,jego sarkazm...a tutaj to wszystko prysło.W G2 i G1 uśmiechałem się,słysząc jego "cięte" wypowiedzi.W G3 już tego nie było,dlatego tak jakoś smutno.

Mały ich było, dla mnie zawsze sprawiał wrażenie cioty :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #379 dnia: 18 Luty 2009, 17:45:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top