Autor Wątek: Opinie o dodatku  (Przeczytany 168383 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Respev

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Listopad 2008, 09:43:31 »
Cytuj
Ehh...liczyłem,że zagram w miare płynnie ale z tego co mówi Respev to zaczynam wątpić.
Moja konfiguracja:
Procek 4x2.2Gh
2gb Ramu
Karta 8800gt z tym,że 256mb:/
Ja nie jestem sklep komputerowy z dostępem do wszystkich części. Poza tym jakim cudem masz "Procek 4x2.2ghz"? 4 procesory po 2.2ghz? Wątpię, raczej cztero rdzeniowy procesor 2.2ghz, czyli raczej 4x550mHz. Pokaż mi grę, która była zbyt wymagająca dla Geforca 8800gt...

Cytuj
a co do wgrywalności to pewnie wyjdzie jakiś Patch pytanie tylko na ile usprawni gre.
A jakie błędy miałby naprawić ten niby patch? Nagle dograją kilkaset nowych powitań?

Offline Gabekek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 2
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Listopad 2008, 12:34:54 »
ÂŻal ... Teraz wiem ,że nie ma sensu kupować! Nie myślałem ,że JoWood aż tak zjebie sprawę ... jeśli mówisz prawdę to ja se wogóle w niego nie pogram , ah ten komp ... [2GHz , 1GB RAM , 7300GT 256MB DDR3] , mam nadzieję ,że Gothic 4 będzie lepsze ... , dużo lepsze
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2008, 12:40:16 wysłana przez Gabekek »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Listopad 2008, 12:34:54 »

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #22 dnia: 21 Listopad 2008, 12:37:59 »
Ja pewnie ją kupię w jakiejś noworocznej promocji, albo za pół roku jak wyjdzie w Platynowej kolekcji albo topsellerze.

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Listopad 2008, 15:37:32 »
Nie wiem nie znam sie zbytnio.Myślałem po prostu,że każdy rdzeń ma 2,2gh.A tak pozatym to poszli na łatwizne...chciabym tylko wiedzieć jak wytłumaczyli brak możliwości wejścia do Nordmaru?Przecież było więcej niż jedno wejście.A wie ktoś co z Varantem?Znaczy wiem,że go nie ma ale jak to zrobili?Niewidzialna ściana?

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #24 dnia: 21 Listopad 2008, 16:03:05 »
Kurde..Tak czekałem na tą grę,myślałem, że będzie bardzo dobra, lepsza od gothica3, a tutaj klapa :/ Na dodatek na moim kompie nie pójdzie zmierzch bogów...ale na szczęście brat ma lepszy komp i mu pewnie pójdzie :P Jednym słowem rozczarowałem się :/ Co oni myślą? Poszli na łatwiznę..Jeszcze się zastanowię czy kupić tą grę...No nic, bądźmy dobrej myśli, że gothic 4 będzie o wiele lepszy..Pozdrawiam.

Podejmujący Dezyzję

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Listopad 2008, 16:17:02 »
Piali też o nowych potworach!Więc pytam się jakie to są potwory?
Może Mięsożerny Mruczek, Krwiożercza Krasula, Agresywny Azor?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
WKURZYLI MNIE CI Z TRINY GAMES!   :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Respev

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #26 dnia: 21 Listopad 2008, 16:36:54 »
Cytuj
chciabym tylko wiedzieć jak wytłumaczyli brak możliwości wejścia do Nordmaru?Przecież było więcej niż jedno wejście.A wie ktoś co z Varantem?Znaczy wiem,że go nie ma ale jak to zrobili?Niewidzialna ściana?
Wszystko zawalili kamieniami (mowa o Nordmarze). Nie wiem jak z Varantem, nie mam czasu teraz na grę także nie powiem.

Cytuj
Piali też o nowych potworach!Więc pytam się jakie to są potwory?
Może Mięsożerny Mruczek, Krwiożercza Krasula, Agresywny Azor?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
m.in. Gargulec. Za dużo potworów nie widziałem, a przemierzyłem większość mapy. Potworów (w ilości) jest zdecydowanie mniej na mapie niż w Gothic 3.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #27 dnia: 21 Listopad 2008, 16:41:23 »
News o ocenie PC Games, warto przeczytać.
http://gothic.gram.pl/news.php?id=368

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Listopad 2008, 17:06:42 »
Co do Varantu - walnęli jeden wielki kamień i tyle, jak to zobaczyłem po raz pierwszy to padłem ze śmiechu :D
http://picasaweb.google.com/lh/photo/9pygCEqFtPUt6gNtdhkn2g
Gargulce były w poprzedniej części, nowych potworów jak dotąd nie znalazłem, ale zabieram się do realnego grania. Najśmieszniejsze jest to że load save zajmuje mi x3 więcej czasu niż w Far Cry 2 na full z dx10.

Mój komputer:
Procesor Intel C2D E7200 2.52Ghz
4 GB RAM
Radeon HD3850x2 (2x512mb)

Gra zacina jak cholera przy wychodzeniu/wchodzeniu do jaskiń/miast, teleportach i zbyt szybkim przemieszczaniu się po mapie.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2008, 17:13:49 wysłana przez Alfeim »

Respev

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Listopad 2008, 17:09:11 »
Najlepsze jest to, jak Panowie z PC Games skrytykowali, że dodatek im się zacinał na komputerze, na którym Crysis bez problemu daje sobie radę :d

Paweł I

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Listopad 2008, 17:10:24 »
Ja i tak kupie dodatek bo jestem fanem Gothica.Szkoda tylko tego że w dodatku jest mało godzin rozrywki.Ale i tak moją ulubioną częścią gry jest Gothic 3.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2008, 17:19:16 wysłana przez Paweł I »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Listopad 2008, 17:12:33 »
Co do Varantu - walnęli jeden wielki kamień i tyle, jak to zobaczyłem po raz pierwszy to padłem ze śmiechu :D
http://picasaweb.google.com/lh/photo/9pygCEqFtPUt6gNtdhkn2g
Heh pomińmy to, że jest to gra. Ale do czorta. Góry nie wyrastają w kilka lat.

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Listopad 2008, 17:39:20 »
No, to już od dziś wiem, na co NIE wydawać pieniędzy.

JooWood po raz kolejny leci sobie z fanami w kulki. ÂŚwietne zapewnienia - nowy system walki, wciągające questy, lepsza grafika? Ta, ale w G IV, a na razie niech ta "dzieciarnia", czyli fani zaspokoją się lataniem po zioła i innego typu gówna przez 20-25 h. W takim wypadku, G3 wydaje się być grą na prawdę dobra, choć ona zawsze dla mnie taka była.

Wracając do dodatku, jest to po prostu katastrofa. Migające cienie? Grafika w ogóle się nie zmieniła, a mi się wydaje, że jest nawet gorsza, bo jakość grafiki możemy określić ilorazem wymagań poprzez "wygląd" czyli ten cały ogół czynników, wpływających na generujący obraz. A skoro:
x*y=z - Gothic 3, gdzie x - "wygląd", y - wymagania, a "z" to jakość grafiki.
x*2y=z - Gothic 3 FG

To coś tu jest nie tak! Zwiększyli wymagania nie polepszając grafiki? To łamie prawa fizyki... A nie, to JoWood i jego polityka, oni mają już w fabryce Perpetuum Mobile, więc to chyba u nich normalka.

A co mnie dostatecznie dobiło, że już nie potrafię racjonalnie myśleć? Ten kamień... Jak wspomniał IsentoR - skały nie rosną w 3 lata, a nawet jeśli mamy do czynienia z Fizyko-U-ÂŁomnymi, to ta skała :
1) W ogóle nie pasuje do skały pustynnej.
2) Wtapia się w inne.
3) Wygląda jakby była wysrana przez Bezimiennego.

No ludzie! Już lepiej mogli dać jakąś wydmę, że niby przy otwarciu portali wzmożył się wiatr i "zadmuchał" wejście na putnię, ale taki kamień? No pięknie, degeneratom się uczyć nie chciało i myślą, że skały rosną w kilka lat.....

W moich oczach Gothic 3 FG jest już pogrążony, nie mam zamiaru tracić żywotności Ares'a ( mój komp  ;) ), ani prądu ani kilku złotych na wyborczą za taki chłam.

Pozdrawiam!

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #33 dnia: 21 Listopad 2008, 17:45:40 »
Powiem że miałem nadzieje że ulepszą grę. A tu nagle szok (prawie zawał). Zrobili rzecz niemożliwą. Zniszczyli już zniszczoną grę. Już chciałem zrobić tak żeby kupić tą grę w premierę, ale całe szczęście jest na tym forum taki człowiek jak Respev i uratował moje 80 zł. Chyba będę musiał grać ciągle na modyfikacjach do G1 bo tylko moderzy znają się na Gothic. Mam nadzieje że nie zniszczą Risen'a (Na Gothic IV już nie liczę)

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Listopad 2008, 18:12:48 »
Gierkę widziałem u mojego kolegi i mnie dość mocno zaskoczyła (nie koniecznie w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Fakt, co do grafiki zbytnio się nie wypowiem, bo dodatek nieźle przycinał i to na minimalnych ustawieniach (dla odmiany G3 działał płynnie) to i tak już na pierwszy rzut oka widać, że rewelacji nie ma. Szczerze mówiąc myślałem, że twórcy trochę bardziej się postarają, a tu dodatek wygląda tak, jakby był tworzony w pośpiechu i do tego kierowano się zasadą - jak coś nie pasuje to zawalmy to kamieniami - straszne. Co do wymagań to było to oczywiste, że wzrosną ale miałem nadzieję, że chociaż nieco przy tym poprawią grafikę i ulepszą silnik gry. Kolejna sprawa - muzyka ta sama co poprzednio, bez komentarza. Ogólnie gierki w najbliższym czasie nie kupię, bo szkoda mi pieniędzy, a i mój komputer temu nie podoła...
Cytuj
Na zakończenie tej krótkiej recenzji chcę tylko wspomnieć, że większe wrażenie zrobiła na mnie reklama firmy JoWooD przy uruchomieniu gry, niż intro "Zmierzchu bogów", które notabene wykonane jest jak slajd obrazków.
Co racja to racja. Chyba dłużej siedzieli przy tej reklamie niż przy intrze... ( z drugiej strony ile może zająć wciskanie 'Print Scrn' :D)

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #35 dnia: 21 Listopad 2008, 18:13:24 »
Zaraz Zaraz,widze,że zawali droge do Varantu ale przecież z Cape Dun też szło dostać sie na pustynie płynąc wodą...Jak to rozwiązali?Nie zdziwiłbym sie gdyby postać nie mogła pływać itp.

Respev

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Listopad 2008, 18:26:51 »
Zaraz Zaraz,widze,że zawali droge do Varantu ale przecież z Cape Dun też szło dostać sie na pustynie płynąc wodą...Jak to rozwiązali?Nie zdziwiłbym sie gdyby postać nie mogła pływać itp.
Na razie nie gram, nie doszedłem w te strony, ale może umieścili w morzu wielką skałę :d

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #37 dnia: 21 Listopad 2008, 18:29:19 »
Z tego co czytam to wygląda na to że gra się zupełnie nie opłaca. W każdym razie nic mnie przed kupnem nie powstrzyma ale najpierw poszukam wersji trial czy coś w tym stylu żeby zobaczyć na co się porywam. A co do zablokowania Nordmaru i Varantu... dziadowskie rozwiązanie jeśli mam być szczery.
Grafika identyczna jak w G3.
Co do tych "powitań" sprawa rzeczywiście skopana jeśli jest tak jak napisał respev.
itp.itd.
ale tak czy tak jak już napisałem i tak kupie (dostane) "Zmierzch Bogów"

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Listopad 2008, 18:32:30 »
Zaraz Zaraz,widze,że zawali droge do Varantu ale przecież z Cape Dun też szło dostać sie na pustynie płynąc wodą...Jak to rozwiązali?Nie zdziwiłbym sie gdyby postać nie mogła pływać itp.

A może góry wyrosły z podziemi i zablokowały przejście?
Albo woda została wypąpowana z tego miejsca?
Tak czy tak pewnie rozwiązanie jest jakieś dziwne.

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Listopad 2008, 18:40:56 »
Ta,albo z morza wyrosły niedostępne dla nikogo góry...?Jak ktoś wie na serio co sie stało z drogą prowadzoną przez wode z Cape Dun na pustynie to niech napisze...

EDIT:Nie odświerzyłem strony i nie widziałem twojej wiadomości multi95
Napisałem prawie to samo:/ Sry

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #39 dnia: 21 Listopad 2008, 18:40:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything