Autor Wątek: Opinie o dodatku  (Przeczytany 169486 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #100 dnia: 24 Listopad 2008, 21:57:27 »
Emhm, to znaczy mój synu powiem ci tak: Oczywiście.
Bronie, które udostępnił user stronę wcześniej
A kilka stronek wstecz widać odjazdową w kosmos (ech...) zbroję.

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #101 dnia: 24 Listopad 2008, 22:37:42 »
Pamiętacie? Twórcy obiecali nam istotę wpółświadomą, na pograniczu ludzi i orków.
Oto screeny ów stworzenia:

http://i36.tinypic.com/epiyk0.jpg
http://i38.tinypic.com/1042e4l.png

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #101 dnia: 24 Listopad 2008, 22:37:42 »

Offline truebezi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ronald Reagen
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #102 dnia: 24 Listopad 2008, 23:08:29 »
Pamiętacie? Twórcy obiecali nam istotę wpółświadomą, na pograniczu ludzi i orków.

W sumie miałem przeczucie że autorzy dodatku pójdą właśnie w tą stronę ( z resztą wyrażałem tą opinię na forum ), chociaż nie przypuszczałem że ta istota będzie w taki "przedziwny" sposób wyglądała - po Twoim opisie widzę że te istoty  zachowują się jak sępy w Varrancie czyli: brak jakichkolwiek śladów inteligencji. Chociaż są bardziej ruchliwi od sępów, które w ogóle się nie ruszały, a jedyny ślad że żyły to były odgłosy jak się je zaatakowało
« Ostatnia zmiana: 24 Listopad 2008, 23:10:44 wysłana przez truebezi »

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #103 dnia: 24 Listopad 2008, 23:43:55 »
Do sępów raczej bym ich nie porównywał. Istota przedstawiona na zdjęciu mimo, że stoi cały czas w kompletnym bezruchu, jest w przeciwieństwie do sępów, zdolna do zaatakowania człowieka, ale dopiero gdy człowiek pierwszy okaże wobec niej agresje oraz te stworzenie posiada niewiarygodną siłę. Wewnątrz jaskini, przy której robiłem zdjęcie ów istocie, znajdują się jeszcze czterej przedstawiciele tego gatunku, którzy również stoją jak wryci w ziemie, oraz nieznaczna liczba topielców. 

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #104 dnia: 25 Listopad 2008, 07:36:20 »
Mógłbyś podać miejsce gdzie je spotkałeś? Sam chętnie je zobaczę.

Offline dynio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #105 dnia: 25 Listopad 2008, 11:00:54 »
http://games.softpedia.com/get/Patch/Gothic-3-Forsaken-Gods-English-Release-Patch.shtml - nowy patch, poprawia niektóre błędy związane z questami oraz samą rozgrywką, poprawia także stabilność dodatku.

Offline Puotek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #106 dnia: 25 Listopad 2008, 11:38:14 »
To oficjalny patch czy fanowski?

A co do tej nowej istoty: nie porusza się dopóki się jej nie zaatakuje... ÂŚmieszne, wygląda to tak jakby twórcy zapomnieli dokończyć tworzenia tego czegoś... partactwo :|

Paweł I

  • Gość
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #107 dnia: 25 Listopad 2008, 14:17:12 »
A mi się podoba ta nowa rasa i tylko szkoda że stoi bez ruchu jak jakieś drzewo.

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #108 dnia: 25 Listopad 2008, 16:02:12 »
Mógłbyś podać miejsce gdzie je spotkałeś? Sam chętnie je zobaczę.

Niedaleko za wioską Ardea, jest kamienny krąg w którym niegdyś przesiadywał Goniec Leśny Chris. Tuż za kamiennym kręgiem w strone Vengardu po lewej stronie znajdziesz jaskinie, tam też spotkasz te istoty.


Offline czechu1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #110 dnia: 25 Listopad 2008, 19:05:08 »
Ten Kamienny mur wewnątrz gothy jakiś taki dziwny XD bez bramy ani nic i w jednym miejscu ma kilka metrów a w drugim 1.5 XD

Offline Vigo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #111 dnia: 25 Listopad 2008, 22:06:00 »
Powiem tak:
Spieprzyli sprawe na całej lini... Po tym co przeczytałem na forum to dałbym mu ocenę 0,5/10 Jestem pewien że ludzie którzy tworzyli dodatek nigdy nie grali w Gothica... Mało tego, jestem jeszcze pewniejszy że niejeden fan Gry Gothic który miałby edytor do Gry zrobiłby lepszy dodatek!!! Po tych obrazkach to zdawało mi się że ten dodatek robił SZEÂŚCIOLATEK!!!! Samo to że w stolicy zagroda krów się znalazła... normalnie porażka... NIECH UDOSTÊPNIÂĄ NARZEDZIA DO EDYTACJI G3 TO ZOBACZÂĄ CO POTRAFIÂĄ FANI GRY!!! NIE INTERESUJE MNIE ÂŻE NIE MOGÂĄ BO NIE MAJÂĄ CZEGOÂŚ TAM... JoWood i Tirina Games (nie wiem jak sie to pisze bo to nawet firmy nie przypomina, to raczej jest za przeproszeniem banda debili szukająca szybkiego zarobku) wyjdą na pewno źle na tym że wydali takie coś... już mi nie chce sie nie chce pisać o tym co to za program jest... Ja bym tą produkcję określił tak:


FATAL ERROR



Dodam jeszcze że nie mam zamiaru kupować gry.. NIE DAM ZAROBIÆ DEB.... ÂŚCIÂĄGNE GRE !!!
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad 2008, 22:08:23 wysłana przez Vigo »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #112 dnia: 25 Listopad 2008, 22:08:23 »
Rozumiem twoje wzburzenie, ale staraj się jednak pisać odrobinę spokojniej. Nie obrażaj ludzi, którzy stworzyli tę grę, bo pomimo tego, że nic z tego nie wyszło starali się.

Offline Vigo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #113 dnia: 25 Listopad 2008, 22:11:59 »
No niewiem czy sie starali... to co widać na obrazkach z gry przechodzi ludzkie pojęcie... Byłeś w Krakowie na Wawelu? albo w Malborku? widziałeś tam jakieś pozostałości po farmie w środku miasta? takie budynki powinny byc poza miastem... Panowie poszli na szybki zarobiek... Chcieli zrobić ale nie dla jakości i satysfakcji lecz dla kasy...

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #114 dnia: 25 Listopad 2008, 23:00:56 »
Vigo, zgodzę się z Tobą w 100%.
Serail, również przyznam Ci w pewnym sensie racje. Starali się ... w poprawieniu wyglądu krów oraz umieszczeniu ich jak najwięcej, gdzie tylko się dało. Wyobraź sobie taką sytuacje. Jesteś w Silden, patrzysz, obok karczmy znajduję się wypchana po brzegi zagroda z krowami, wychodzisz z Silden, krowy przy drodze. No nie róbmy sobie jaj Panowie... Dodatkiem można nazwać Noc Kruka, ale nie Zmierzch Bogów. Nie oceniam tego tworu, bo tak to można nazwać, po przesadnej ilości krów, lecz po spapranej robocie. Jest to po prostu kiepska modyfikacja, (nie do końca)znakomicie wykonanego przez Piranha Bytes, Gothic'a 3.

Urzekło mnie jedno zdanie użyte przez Isentor'a w newsie na stronie głównej. Pozwolę sobie je przytoczyć.

"Jest to zmierzch, ale nie bogów, a serii Gothic."

Jedno krótkie zdanie, a wyraża tak wiele.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad 2008, 23:07:38 wysłana przez Nostress »

Offline Puotek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #115 dnia: 26 Listopad 2008, 13:09:02 »
Dla znających angielski polecam wątek na forum joowood:
http://forum.jowood.com/showthread.php?t=158410
Gracze wypisali sporo bugów o których nie było tutaj mowy...

Offline suchy20

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #116 dnia: 26 Listopad 2008, 13:53:15 »
Ej wiecie moze o co chodzi z tymi magami wody co dają te klucze do czego bedą te klucze. Gothic chodzi mi Słabo dodatek to jest zle zoptymalizowany a podstawowa wersja to jest cos w porównaniu z dodatkiem a tak duzo ludzi nażekało na g3 a dodatek jest duzo gorszy PS. U gorna w gocie jak odworzyłem skrzynie to byla zbroja chyba nordmarczyka i miecz 160 obrazen ale nie zdązyłem zrocic screan bo ni sie gra zwiesiła

Offline wowow

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #117 dnia: 26 Listopad 2008, 17:44:58 »
Sledze rozwój tej gry od czasów pierwszej wzmanki na jej temat. Na moim kompie gothic 3 na full chodził dobrze , liczylem na podobne wymagania aby móc komfortowo grac , tymczasem czytając poprzednie komentarze okazuje sie ze gre odpalę najwyżej na średnio-niskich detalach . Poprostu brak mi słów. Inne gry oferujące znacznie lepszą grafikę mają znacznie mniejsz wumagania np. Call of duty 4 . Ci hindusi po prostu zepsuli markę jaką był gothic , i pozostaje tylko czekac na gothica 4 i odkładać kasę na nowego kompa . :)
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2008, 17:51:50 wysłana przez wowow »

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #118 dnia: 26 Listopad 2008, 17:59:57 »
Widzieliście?http://pl.youtube.com/watch?v=rxUKxzDtbcc same pozytywy, haha :D

Offline mpx

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #119 dnia: 26 Listopad 2008, 18:12:34 »
oceniają zmierzch bogów jak był był nie wiadomo jaki a i że system walki był po prostu boski :o

Forum Tawerny Gothic

Odp: Opinie o dodatku
« Odpowiedź #119 dnia: 26 Listopad 2008, 18:12:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything