Autor Wątek: Blaiareth  (Przeczytany 3441 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marwil70

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Blaiareth
« dnia: 20 Listopad 2008, 02:15:34 »
Witam
Mam problem z pokonaniem Balaiaretha- pomóżcie proszę

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Blaiareth
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Listopad 2008, 16:42:39 »
Ale powiedz coś więcej! Co chcesz? Staty. Rozdział wszystko a nie tylko tyle.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Blaiareth
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Listopad 2008, 16:42:39 »

Offline marwil70

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Blaiareth
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Listopad 2008, 01:35:35 »
rozdział3 zadanie od pradawnych - aby dostać się na wyspę muszę pokonać Blaiaretha i zdobyć teleport.  niestety po rozmowie z nim zadaje mi kilka ciosów a moje są nieskuteczne

sorry to rozdział 4
 Naucz się edytować swoje posty.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2008, 14:54:58 wysłana przez Boba Fett »

Offline Uhzonks

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Homm, Gothic, Archlord
Odp: Blaiareth
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Listopad 2008, 11:33:04 »
Ehh po co pakujesz się w 4 rozdział jak nie potrafisz go pokonać?

Idź do obozu przed kopalnią i za pomocą akrobatyki wskocz przez okno do magazynu z bronią. Wybierz coś co ci odpowiada i zabij dziada. Kiedy to zrobisz nie przenoś się od razu teleportem do uriziela, ale weź się za siebie i poexpij jak przystało.

Offline Lynx

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Blaiareth
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Grudzień 2008, 19:31:31 »
Witam, mam takie pytanie w zadaniu z Pradawnymi wybrałem scieżke Beliara (jakoś tak wyszło ), ale chodzi mi o to że zabiłem już Balaiareth'a i teleportowałem się "jego" kryształem, zabiłem te Zombie i wlazłem w teleport i przeniosło mnie do Czarnnego Maga pogadałe z nim i za cholere nie wiem gdzie jest Uriziel; ów Czarny Mag mówił coś że "mój pan czeka na ciebie w fortecy po drugiej stronie mostu"(czy coś takiego) i przyznam się szczerze że jestem w kropce i nie wiem co mam dalej zrobić i gdzie mam go szkać. Prosze o pomoc.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Blaiareth
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Grudzień 2008, 19:38:59 »
Witam, mam takie pytanie w zadaniu z Pradawnymi wybrałem scieżke Beliara (jakoś tak wyszło ), ale chodzi mi o to że zabiłem już Balaiareth'a i teleportowałem się "jego" kryształem, zabiłem te Zombie i wlazłem w teleport i przeniosło mnie do Czarnnego Maga pogadałe z nim i za cholere nie wiem gdzie jest Uriziel; ów Czarny Mag mówił coś że "mój pan czeka na ciebie w fortecy po drugiej stronie mostu"(czy coś takiego) i przyznam się szczerze że jestem w kropce i nie wiem co mam dalej zrobić i gdzie mam go szkać. Prosze o pomoc.
Nie możesz znaleźć wyjścia z tej jaskini, co? Za tym magiem, z którym gadasz jest przejście, tylko że go nie widać, bo twórcy zrobili sobie taki dowcip. Ot, cały problem.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Blaiareth
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Grudzień 2008, 20:58:23 »
Dokładnie musisz wejść w takie "krzaczory" i potem jest ścieżka pod górę. A i jak wyjdziesz z jaskini wywal sobie przed nią jakiś przedmiot a potem jak masz telekinezę łatwiej będzie ci tam trafić

Forum Tawerny Gothic

Odp: Blaiareth
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Grudzień 2008, 20:58:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top