Autor Wątek: Jakie znane nam postacie powinny pojawić się w G4?  (Przeczytany 7719 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wybraniec Bogów

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Jakie znane nam postacie powinny pojawić się w G4?
« dnia: 15 Listopad 2008, 18:19:41 »
Jakie poztacie z G1,G2,GNK i G3 powinny się pojawić w Gothicu 4?
Moim zdaniem powinien pojawić się Xardas albo Wenzel.
A waszym zdaniem? Piszcie.

Offline PwneD

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie znane nam postacie powinny pojawić się w G4?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Listopad 2008, 19:40:56 »
Według mnie to oczywiście czwórka przyjaciół, bezi i może nowe postacie ( zależy gdzie będzie się działa akcja gry )

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jakie znane nam postacie powinny pojawić się w G4?
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Listopad 2008, 19:40:56 »

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie znane nam postacie powinny pojawić się w G4?
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Grudzień 2008, 19:29:18 »
Moim zdaniem w Gothic 4: Arcania powinni się znaleźć starzy przyjaciele Bezzimiennego i Xardas, reszta jest nie potrzebna. No i oczywiście nowe postacie.

Według mnie to oczywiście czwórka przyjaciół, bezi i może nowe postacie ( zależy gdzie będzie się działa akcja gry )
Akcja gry ma się dziać nadal w Myrtanie, tak widziałem na screenach. I ma się dziać 10 lat po wydarzeniach z Gothic 3.

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie znane nam postacie powinny pojawić się w G4?
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Grudzień 2008, 20:06:18 »
@Brunnen:
W Myrtanie?To by było durne..Nowa gra- nowe LOKACJE itp.Dodatek to jeszcze rozumiem..
@topic:
Ja myśle, że Xardas,Diego,Gorn,Milten,Lester,Lares,Thorus no i oczywiście nowe twarze :)

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie znane nam postacie powinny pojawić się w G4?
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Grudzień 2008, 20:47:07 »
Cytuj
Akcja gry ma się dziać nadal w Myrtanie, tak widziałem na screenach. I ma się dziać 10 lat po wydarzeniach z Gothic 3.
Przecież nie od wczoraj wiadomo, że akcja Arcani ma się toczyć na Wyspach Południowych.

A co do postaci, to powinna się pojawić przynajmniej część starych znajomych. Pewny jest tylko Lester.

Offline Kermitt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gothic Fan
Odp: Jakie znane nam postacie powinny pojawić się w G4?
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Grudzień 2008, 23:21:18 »
Ja myślę że czas skończyć z tymi przyjaciółmi. Xardas już powinien dednąć w dodatku. Diego nadal urzęduje w Mora Sul w skarbcu i ma w dupie jakieś południowe wyspy. Lester codziennie jara ziele które sam hoduje i nie trafi na wyspy. Milten (to już było w Gothicu 3 [!] w intrze po zakończeniu drogą Adasia) 'jako stary siwy człowiek stanie się najmądrzejszym z mądrych i zacznie przekazywać swą wiedzę studentom'.

Cytuj
Pewny jest tylko Lester.

Skąd masz pewność że Lester się w Arcanii pojawi ?

EDIT: Nie każdy człowiek jest wszechwiedzący i nie zawsze ma czas by czytać każdy news o Arcanii. Ale mimo dzięki za odpowiedź
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień 2008, 23:46:35 wysłana przez Kermitt »

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie znane nam postacie powinny pojawić się w G4?
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Grudzień 2008, 23:26:37 »
Cytuj
Skąd masz pewność że Lester się w Arcanii pojawi ?
Bo Spellbound oficjalnie to ogłosiło,że będzie Lester napewno w Arcani?Co do reszty przyjaciół też powinni być.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie znane nam postacie powinny pojawić się w G4?
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Luty 2009, 08:34:18 »
Cóż ja mam tutaj jakieś wątpliwości nie pamiętam czy to miało być historia normalnie rozgrywana po G3 no i ZM czy też przed G1 :p.

Najpierw po: moim zdaniem zależało by to jaką drogą twórcy zechcieli rozpocząć (chodzi mi o to że np. rozpoczynasz przygody z drogi BELIARA/INNOSA/ADANOSA) cóż jak by rozpoczeli ADANOSA to dosyć dziwne ale z tego co pamiętam w G3 Xardas mówił (przy wybieraniu ADANOSA) że muszą zniszczyć czy coś w tym stylu sami siebie przechodząc przez ten portal tym samym hero jest inny ;p, ale jak w G3 ZM powrócił Bezi ? To znaczy że jednak się nie zniszczyli tam, więc tutaj co do postaci to raczej all kumple beziego, Thorus na pewno :p, Pedro wątpie iż wogóle przeżył później :p i dużo innych jakiś new.

Przed: Uuuuu to tu raczej zbytnio by nie było Diega, Miltena i innych gdyż on ich poznał w Górniczej Dolinie tymczasem mógł zyć sobie gdzieś w Myrtanie, więc co do przyjaciół to tu zielono jest xD, ale wtedy chyba przygody by się skończyły kiedy by wrzucali Beziego do GD.

Offline McSloniu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zakon Płonącej Róży
Odp: Jakie znane nam postacie powinny pojawić się w G4?
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Kwiecień 2009, 21:23:12 »
Moim zadaniem: Wrzód! ;D
A tak na prawdę to Diego, Milten, Gorn i Lester. Choć niekoniecznie w pełnym składzie.
[
quote author=Wybraniec Bogów link=topic=18104.msg129461#msg129461 date=1226769581]
Jakie poztacie z G1,G2,GNK i G3 powinny się pojawić w Gothicu 4?
Moim zdaniem powinien pojawić się Xardas albo Wenzel.
A waszym zdaniem? Piszcie.
[/quote]

Xardas ginie w Zmierzchu Bogów, po za tym był w każdym Gothicu.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie znane nam postacie powinny pojawić się w G4?
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Kwiecień 2009, 22:39:32 »
Cytuj
Xardas ginie w Zmierzchu Bogów, po za tym był w każdym Gothicu.
Jesteś do tyłu z informacjami, bo Speelbound już powiedziało, że Xardas pojawi się w Arcani (a intrem ze ZB się nie sugeruj, bo zostało zrobione po to, byleby tylko było).

Offline McSloniu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zakon Płonącej Róży
Odp: Jakie znane nam postacie powinny pojawić się w G4?
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Kwiecień 2009, 18:07:51 »
Jesteś do tyłu z informacjami, bo Speelbound już powiedziało, że Xardas pojawi się w Arcani (a intrem ze ZB się nie sugeruj, bo zostało zrobione po to, byleby tylko było).

Bezsensownie... mimo to jaki jest Zmierzch Bogów to był jedną z kilku części Gothica. Skoro Gothic 4 jest kontynuacją ZB, bo Bezimienny zostaje królem w ZB, a w G4 też nim jest, więc nie rozumiem dlaczego śmierć Xardasa, nie sprawi, iż nie pojawi się w Gothicu 4. Moim zdaniem Spellbound robi błąd. Mi nie podoba się to, że Xardas jest przesz wszystkie Gothicki. Jakiś nieśmiertelny kolo...

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie znane nam postacie powinny pojawić się w G4?
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Kwiecień 2009, 18:32:35 »
Bezsensownie... mimo to jaki jest Zmierzch Bogów to był jedną z kilku części Gothica. Skoro Gothic 4 jest kontynuacją ZB, bo Bezimienny zostaje królem w ZB, a w G4 też nim jest, więc nie rozumiem dlaczego śmierć Xardasa, nie sprawi, iż nie pojawi się w Gothicu 4. Moim zdaniem Spellbound robi błąd. Mi nie podoba się to, że Xardas jest przesz wszystkie Gothicki. Jakiś nieśmiertelny kolo...
A tak w ogóle to nie wiem, skąd wziąłeś informacje, że Xardas zostaje uśmiercony, skoro w intrze ZB nie jest to właściwie pokazane.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Jakie znane nam postacie powinny pojawić się w G4?
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Kwiecień 2009, 13:32:20 »
W Arcania: A Gothic Tale powinny się znaleźć starzy przyjaciele Bezimiennego,Xardas,Angar,Thorus,Magowie Wody z G1 i G2NK,Paladyni z G3 czyli Markus,Wenzel,Roland,Cobryn i oczywiście nowe postacie.
« Ostatnia zmiana: 24 Kwiecień 2009, 13:40:54 wysłana przez Proglan »

Offline Maliniak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jakie znane nam postacie powinny pojawić się w G4?
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Sierpień 2009, 13:48:01 »
JA uwazam ze lee jako dowodca wojska milten diego lester  lares wenzel i wiele innych
 Brak uzasadnienia.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jakie znane nam postacie powinny pojawić się w G4?
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Sierpień 2009, 13:48:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything