Autor Wątek: Kamienie przodków  (Przeczytany 1393 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline torno

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Kamienie przodków
« dnia: 08 Listopad 2008, 17:26:18 »
witam , mam problem z zdobyciem kamienia przodków Algira , wiem ale juz za poźno ze ma go szaman za pozno pogadałem z tym barbarzyńcą co chce na niego polowac przy grobowcu Algira , rozwaliłem wszystkich orków i zanim doszłem do szamana to juz uciekli tchórze  orki a on miał kamien i zapisałem gre  :( trzeba bez przerwy wczytywac i zapisywac bo niewiadomo co sie zle zrobi,  a pytanie moje takie jaki jest POPRAWNY DZIAÂŁAJÂĄCY KOD na ,,Kamień Przodków Algira'' wiem ze It_Ancestor_Stone_05 wpisuje i nic to wpisuje marvin i ten kod i tez nic czyli nie działa ,wpisuje give i kod i niby Działa ale NIE mam dalej tego kamienia  i pisze mi
Added 1x It_Ancestor_Stone_05 (0000000) to player's inventory , i bez sens bo obojetnie co wpisze np: Added goły tyłek (0000000) to player's inventory to sie wpisuje ze niby jest juz niewiem potrzebuje tego kamienia bo zawaliłem niechcący a gram bez kodów od początku tylko teraz chce użyć , pomóżcie mi zeby kod zadziałał w 100%

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Kamienie przodków
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2008, 17:35:13 »
Wpisz kod, zabij i zabierz kamień:
spawn Orc_Raider_Shaman_Angir

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kamienie przodków
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Listopad 2008, 17:35:13 »

Offline torno

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Kamienie przodków
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2008, 18:38:21 »
dzieki przyjacielu , ale i tak juz zapozno wiesz co zrobilem :P wpisałem kod
It_Ancesor_Stone_05  a miało byc
It_Ancestor_Stone_05  ten 1 nie działał 2 zadziałał ale miał byc tylko kamien a wszystkie przedmioty w grze sie pojawiły niewiem jak to mozliwe ale nie wpisywałem kodu give all  ale zeby nie psuć klimatu bo gram bez kodów wszystkie przedmoty na kodzie zdobyte wyrzuciłem do skrzyni a moje wziołem , sam zdobęde wszyskie tak gra jest ciekawsza :] , temat mozna zamknąć , pozdro jeszcze raz dzieki !

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kamienie przodków
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2008, 18:38:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything