Autor Wątek: Oceń poprzednika 5  (Przeczytany 24542 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Maj 2009, 19:18:07 »
Canisek
O nicku: Co można o nim powiedzieć. Po łacinie oznacza psa, a po hebrajsku "wsadź mi łyżkę w odbyt". Więcej mówić chyba nie trzeba...
O avatarze: Ktoś mądry i śmieszny pewnie zarzuciłby jakąs anegdotką, czy cuś, ale ja tylko powiem, że ten gość z avka ma zajebistą emo grzywkę...
O sygnaturce: Głowy nie dam, bo z biblii dobry nigdy nie byłem, ale przedstawia ona chyba poprawiny w kanie galilejskiej.Ogólnie sygna jest słit i trendy.
O prywatnym podpisie: "Pies wyje do księżyca, człowiek do mikrofonu." Czyli Canisek stwierdzi, że wyje do księżyca, bo przecież w przetłumaczeniu Canis to właśnie "pies". Hmm, ciekawe wyznanie. Jaka szkoda, że tak rzadko jestem w Chojnicach, bo bym sobie posłuchał jak Caniso wyje wieczorami wystawiając łebek przez okno. ^^
O userze, słów kilka: Było między nami kilka spięć, ale już od jakiegoś czasu się żeśmy nie pożarli, czyli jest dobrze. W ogóle wydaje mi się, że taki lepszy się trochę zrobił odkąd ma tego weterana. ;p
O jego charakterze: Hmm, chyba troszku za bardzo na powaznie bierze Marant i te sprawy... Swoją drogą własnie wyobraziłem sobie, jak Canisio mówi do swej lubej "Possij moje ostrze Valfden". Hyhy. xD Life is brutal.
Obrazek przedstawiający usera:

To tak odnośnie mojej porzedniej wypowiedzi. ;]

Jego tekst/post, który ci się spodobał: No nie wiem, było coś takiego o masturbacji gdzieś na forum, ale zacytować bym nie potrafił teraz. ;p
Zabawna związana z nim sytuacja: Najbardziej rozbawiło mnie to, jak żegnałem się z nim w forum dla MG. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy. ^^
Twój stosunek do usera: Aktualnie nic do niego nie mam.
O co chciałbyś go zapytać?: Czy dodasz mnie do znajomych na NK? :D
« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2009, 19:30:32 wysłana przez Serailito »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Maj 2009, 19:57:06 »
Serailito alias Rychu alias Ana alias MooN

O nicku: Człowiek o wielu nickach. Jego obecny jest brzydki. To przez to "ito". Bez tego wyglądało lepiej. Ale i wtedy również był wstrętny. Taki zbyt... Serailowy.

O avatarze: Ukazuje on największa ambicję i marzenie Serka. A jest nią ciągłe wielbienie Maurycego i wylizywanie mu dupy.

O sygnaturce: Jakiś zakapturzony, napakowany pan. Jakby na tym forum nie było dzieci (choćby w osobie Serka :P ) to bym napisał ze jest chujowa i szpetna jak Rów Mariański pana Mariana, ale ze gówniarzeria jest to obecna to napisze tylko że nie przypadła mi do gustu.

O prywatnym podpisie: Zajebisty.

O userze, słów kilka: No cóż... Dzieciak, który chciał być starszy. Pewnie miał problemy egzystencjalne i te próby pomagały mu to przeżyć. Poza tym jest mendą. Czy ma jakieś zalety? Nawet jeśli, to przecież o tym nie napisze :P

O jego charakterze: Hmm... no tak jak wyżej. Menda jest i tyle. Ale to go nie wyróżnia. Z drugiej strony mendami zazwyczaj nazywam tych, których w miarę lubię.

Obrazek: Tak a'propo avatara



Jego tekst/post, który ci się spodobał: Nie lubię wypełniać tego pola. Więc nie zmusicie mnie!

Zabawna związana z nim sytuacja: I drugie nie lubiane przeze mnie pole. Za dużo było takich sytuacji, by coś tu wpisywać. Jego całe zachowanie jest parodią życia normalnego człowieka.

Twój stosunek do usera: Nie przeszkadza mi. Pozwolę mu żyć

O co chciałbyś go zapytać?: Byłeś grzeczny?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Maj 2009, 19:57:06 »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Maj 2009, 20:15:08 »
O nicku: Kiedy po raz pierwszy przeczytałem ten nick, to zrozumiałem co czuł Hitler do żydów. Okropny wytwór śliskich komóreczek mózgowych Dragusia. Awful... ;/
O avatarze: Gdyby nie to, że tego chuja Jezusa nienawidzę, to bym powiedział że avek jest do dupy, jak i cała reszta Dragosaniego, no ale w związku z tym, co przedstawia owy avatar powiem tylko, że jest słit i trendy.
O sygnaturce: Kroolik, wszystkie króliki na forum zdążyły umrzeć ze starości, ael ten Dragusiowy jeszcze się trzyma. Kilka linków i to wszystko. Ogólnie to sygna jest chujowa, jak 100 odcinek Klanu...
O prywatnym podpisie: Ten cytat mi się coś kojarzy z moim wywiadem, który przeprowadziłem z Dragiem do biula, chociaż głowy nie dam. ;D
O userze, słów kilka: Satanista, antychrysy po niedawno napisanej maturze, któremu zajebali repa. I dobrze. Na pohybel satanistom!
O jego charakterze: Taki tajemniczy skurwiel. Co by tu więcej o nim powiedzieć...
Obrazek:
Hihi. ;D
Jego tekst/post, który ci się spodobał: Ten który ostanio wylądował w "post dnia". ^^
Zabawna związana z nim sytuacja: Najbardziej rozbawiło mnie jego oburzenie w Forum weteranum, jak się dowiedział, że zabrali mu reputację. :D
Twój stosunek do usera: To można tu aż tyle przeklinać? Jak nie, to się lepiej nie wypowiem. xD
O co chciałbyś go zapytać?: Czy byłeś kiedyś na roratach?

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Maj 2009, 20:18:12 »
Serailito

O nicku: Wariacja na temat podstawowego nicku. Nie podoba mi się prawie tak bardzo jak zdjęcia Sławka na naszej klasie. Zmień to proszę ;/

O avatarze: Obraz nędzy, rozpaczy, molestowania nieletnich i zwierząt. Czyli profil Iśka-Miśka. Pokazuje to w jakim stopniu Serek jest zafascynowany osobą tegoż narkomana-zboczeńca-recydywisty i miłośnika żelek. Jest tam wyraz "love", a że miłość jest ślepa to nie ma co sie Serka czepiać. W przeciwnym razie już dawno zgłosiłbym sprawę do trybunału spraw do przestępstw seksualnych w Strasburgu.

O Sygnaturce: Photoshop rządzi czyż nie? Jakaś mhhhoczna postać fantasy. Nic specjalnego. Bardziej cieszyłbym się jakby była tam jakaś naga pani ;p

O prywatnym podpisie: Dzięki Bogu brak.

O userze, słów kilka: Nabrał prawie całe TG w związku z pewnymi sprawami które są i tak niemal każdemu znane. Szacunek dla niego za to, że tego dokonał i kondolencje z powodu motywów, które go do tego posunęły. Pracowity był przez spory odcinek czasu. Kiedyś mod, jeden z mz w marancie, współtwórca biuletynu oraz modder - teraz mój analny przyjaciel.   

O jego charakterze: Jak zawsze... Menda. Mało kiedy mówi coś na poważnie. Może to i dobrze. Niekiedy zabawny, czasami nawet bardzo. Lubię go ;*

Obrazek przedstawiający usera:

Jego tekst/post, który ci się spodobał: Dużo było... Ale... :D

Pożegnania nadszedł czas... Tak właśnie dzisiaj przypada ta smutna chwila, kiedy po kilku miechach walczenia na "dwóch frontach", czyli życie prywatne i TG nastaje kres, mówiąc kolokwialnie, jedna ze stron przegrała tę batalię, wypadło na to, że przegrało TG. W dniu dzisiejszym żegnam się z posadą moderatora i MG, pozwólcie więc, że podsumuję moją współpracę z wami. Nie zrobiłem dużo, to fakt. Raptem kilka zadań, nic więcej, może więcej powiem o samych MG. Grison, zawsze cię lubiłem i lubił cię będę, dlatego bardzo miło wspominam naszą współpracę, zarówno moderatorów jak i MG. Gunses, nie znaliśmy się zbyt dobrze, ale wydawałeś mi się gościem w porządku, żyj zdrowo i miej gromadkę dzieci. Canis, byłeś i będziesz jebanym w dupę kutasem, szczerze mówiąc wolałbym gołą dupą po kaktusie jeździć niż patrzeć na twoją szkaradną mordę. Raz widziałem cię na NK i omal się nie zrzygałem, bo jak widać twa mondrośc idzie w parze z urodą. Powiem ci jeszcze jedno jesteś pośmiewiskiem wśród większości, jeśli nie wszystkich, weteranów. Mówię szczerze. Jeb się skurwysynie, a w nienawidzenie ciebie wkładam tyle siły ile ty w masturbację.

Nie przypominam sobie żadnego MG więcej, a z isentorem żegnał się nie będę, bo z nim kontakty utrzymywał będę.

Dzięki wszystkim, oprócz Canisa.

Zabawna z nim sytuacja: Kiedy okazało sie, że to on jest Rychem Magien Beliara. Wtedy rzucił moda, a na następny dzień znowu miał posadę ;]

Twój stosunek do usera: Póki co to tak 5/10 biorąc pod uwagę, ze 10 to miłość absolutna ^^

O co chciałbyś go zapytać? W jakim stopniu Muminki wpłynęły na jego dzisiejsza psychikę i relacje z rówieśnikami.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Maj 2009, 21:51:32 »
Grison

O nicku: W ogóle jakiś taki nijaki. Nic nie zmienia od kilku lat. ÂŻadnych jezusów, dziewic, krwi zła czy satana. Gris łer is jor pałer?

O avatarze: Pięcioramienna, czarna gwiazda, tyle że na białym tle. Niesie za sobą ukryte przesłanie umiłowania komunizmu przez Grisa. Choć jest zawziętym przeciwnikiem tego co w zwyczaju ma pieprzyć kozłow w głębi serca ma swojego małego irytującego komunistę. Jak każdy z czerwonych drani. Ponadto sypia z komuchem za reputacje.

O sygnaturce: Muppet ujeżdżający modelkę symbolizuje dominacje nad kobietami jaka cechuje życie seksualne Grisa.

O prywatnym podpisie: Nie ma bo nie umie wpisać. Lama!11one

O userze, słów kilka: 1 słowo reputkowa dziwka, 2 słowo reputkowa dziwka, 3 słowo reputkowa dziwka.

O jego charakterze: Nigdy nie próbuje udawać kogoś kim nie jest, wszak kim on mógłby być? Nigdy nie udaje mądrego, wszak nigdy mądry nie będzie. Ale zawsze, gdy tylko pojawi się wśród nas. Oczarowuje swoją aurą słitaśnego i niewinnego dziecka z paczką żelek.

Obrazek przedstawiający usera:


Jego tekst/post, który ci się spodobał: ";*"

Zabawna związana z nim sytuacja: Takich mamy masę. Wystarczy, że się zaloguje.

Twój stosunek do usera: Powiedzmy, że lubię.

O co chciałbyś go zapytać?: Czy to ty zjadłeś tego kota co mi go wczoraj na ofiarę złożyli?
« Ostatnia zmiana: 10 Maj 2009, 21:54:28 wysłana przez Isentor »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Maj 2009, 23:15:25 »
Insektor

O nicku: Taki nijaki, jakby znalazł go w temacie "Walnij głową w klawiaturze i pokaż co ci wyszło" Poza tym jest czerwony! Isu komuch!!!!!!!!!1111111111111jedenjedenjedenjeden

O avatarze: Isek widocznie uznał że palenie na stosie jest już przestarzałe, w końcu mamy XXI wiem, benzyna rlz!

O sygnaturce: Maurycowe przemyślenia i i ten link do siedliska szatana. Poza tym standardowy szit tj:  serwisu regulaminu etecera. Jaby nie można było kliknąć na buttony na górze stronki ;/

O prywatnym podpisie: Zgapił od Tiwa i myśli że jest fajny, no niby do niego pasuje, ale według mnie "chuj" byłoby bardziej  wymowne.

O userze, słów kilka: Admin to lamaa, kawał chuja chamaa

O jego charakterze: No niby jest ok, ale czasem przesadza, niech se będzie antychrystem (spłonie w piekle!), tylko niech się tak z tym nie obnosi.

Obrazek przedstawiający usera:



Jego tekst/post, który ci się spodobał: "Mantos jest zajebisty"

Zabawna związana z nim sytuacja: Jest ich dość dużo więc ciężko wybrać tą jedną ;p

Twój stosunek do usera: Przeważnie jest znośny.

O co chciałbyś go zapytać?: Dlaczego kłamiesz że nie lubisz chłopców? (;*)





Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #26 dnia: 11 Maj 2009, 00:44:00 »
Mantos

O nicku: No mentos. Miętusek. Nienawidze mięty :rolleyes:

O avatarze: Jakiś elfus ^^ Taki nijaki. Nie wiem po kiego dawać do avataru jakiegoś ryja. Brzydkie to (nie żeby mi się chłopcy podobali, ogólnie mówie ^^), ni śmieszne, ni fajne. Nie toleruje tego Mantos... popraw to!

O sygnaturce: To XFire to nie wiem po co tam jest, ale ta druga animacja jest zajebista, pierwszy raz gdy ją zobaczyłem to siedziałem przy tym dziesięć minut i czytałem jak idiota. Gz mentosku, gz :*

O prywatnym podpisie: ... a ma jakiś? :>

O userze, słów kilka: Mętosowo. No taki jakiś. Czasem śmieszny, czasem mądry. Czasem na siłe śmieszny. Nic do chłopca nie mam, miły młodzieniec  ;)

O jego charakterze: Nie znam osobiście to się nie wypowiem.

Obrazek przedstawiający usera:
    ^^
   (-.-)
  (| . |)
    \/\/

Sam narysowałem!!!!!!11oneone

Jego tekst/post, który ci się spodobał: "aha"

Zabawna związana z nim sytuacja: Masa tych z forum weteranum w których brał udział (w sumie jako jeden z kilku), nie potrafie wskazać tej jednej. A jak wspominałem prywatnie go nie znam więc innych nie było :]

O co chciałbyś go zapytać?: Jak miał na imię bocian który cię przyniósł :>?

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Maj 2009, 10:55:30 »
Pinat alias Peanut alias Orzech alias ,

O nicku: Obrzydliwie zerżnięty ze skeczy Dunhama. Ale jakoś mi to pasuje do tego nadpobudliwego dziecka. Poza tym forma "Orzeszek" tego nicku jest słit.

O avatarze: Królik? Królik! I gra na gitarze. Ogólnie nawet fajny. NIeco pojebany, jak właściciel zresztą.


O sygnaturce: NIHOOYA! To zapewne przemyślenia egzystencjalne Pinata. W tym okrzyku podmiot liryczny ujawnia swój romantyczny bunt wobec świata i homoseksualne zapędy.

O prywatnym podpisie: Kolejny przykład filozoficznych myśli Orzeszka. Tym razem podmiot liryczny określa sam siebie i zarazem swe marzenia. Autor chciał ujawnić tym, że jego największą w życiu ambicją, jest zostanie fistaszkiem.

O userze, słów kilka: No ogóle znośna menda. Nie wkurza mnie i składa mi ofiary, więc jest w porządku.

O jego charakterze: Jego charakter jest charakterystycznie charakterystyczny jak charakterystyczna charakterystyka charakteru charakterystycznego. Rozumiecie co nie?

Obrazek przedstawiający usera:



Jego tekst/post, który ci się spodobał: "g"

Zabawna związana z nim sytuacja: To że uważał mnie za boga, bo napisałem mu wiersza do szkoły :P

O co chciałbyś go zapytać?: Jak jest różnica pomiędzy kaczką?
« Ostatnia zmiana: 11 Maj 2009, 14:06:57 wysłana przez Dragosani »

Offline Rychu, mag Beliara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • ~Kochamm zwierzenta ale najmniej kretoszczury
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #28 dnia: 11 Maj 2009, 17:48:33 »
Dargozani
O niku: Fajnym luie takie kojaży mi sie z jakims pokemonem takim fajnym fjoletowym co mial psycho moc i wygral z pikaczu.

O awataże: zajefajny!!!11 to jakaś gwiazda metalu? ni lubie metalu ale zaczne słuhać bo to zajebista muzyka!11

O sygnaturce:
Super!!!! lóbie takie. i ten królik fajny. pomoge ci przejać władze nat śwatem! wkleje to!

o prywatnym potpisie:
ja mowie ze jestes zbyt fajny i dobry i wogole weteranem estes i nei mzoesz byc złym antyhystem bo to pewnie głupie.

o userze! spoko koleś lubie go! i bedziemy pisac na gg!

o jego harakterze: jest inteligentny i mondry kocham z nim rozmawiac na gg bo jest ekstra. przyznam sie ze gdybym nei byl hetero to chcialbym znim sie sexic  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ObrazeK http://2.bp.blogspot.com/_f-v6V5JDUP4/SL4wDjB3WOI/AAAAAAAAABg/4CBlTc37aY0/S1600-R/Heavy_Metal1+%5B%25P%5D.jpg

jego tekst ktury sie spodobał:
wszystkie bo lubie jak do mnie pisze! zawsze jest smieszny i madry i mowi madre rzeczy.

Zabawna zwiazana z nim sytuacja:
jak nie wiedzial ze to ja do niego pisze :D i myslal ze to jakas dziewica ktorej nie znam.

o co chaialbys go zapytac: wszystko o nim wiem bo jestesmy kolegami  B) B) B)




Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Maj 2009, 21:27:10 »
Rychu, mag Beliara[/size]

Nick: Rychu, mag Beliara. Nick ten zmusza użytkowników forum do zastanowienia się, czy w sadze Gothic spotkaliśmyowego Rycha, który był magiem w służbie Beliara. Zaiste, interesujący i dający do myślenia nick.
Avatar: Avatar przedstawia jakiegoś chłopa zamiatającego burdel w Nordmarze. Można więc wywnioskować, że Rysiek utożsamia się z klasą robotniczą przez wstawienie tego avatara. Można więc wysnuć wniosek, iż user ten jest sympatykiem marksizmu, tudzież komunizmu.
Sygnatura: Sygnatura jest Dragosaniego, jedna moim zdaniem lepiej pasuje Rychowi, tak po prostu.
Prywatny podpis: Podpis ten traktuje o zamiłowaniu do Gothica i zwierząt. User chce także sprawdzić naszą czujność poprzez "ale najmniej kretoszczury". W ten sposób sprawdza, czy rozróżniamy fikcję od rzeczywistości. Pomysłowe.
User: Inteligenty chłopaczyna. Zaimponował mi swoimi dwoma wierszami:
"Piaskownica, Jasiu i drzwi"
"W kościele"
Widać, że jest pomysłowy i angażuje się w życie forum, co można było zauważyć już w zeszłym roku...
Charakter:  Wrażliwy, inteligentny, mądry, oczytany i wszystko co najlepsze. Co więcej można powiedzieć?
Obrazek:

Ponieważ jest równie wszechstronny jak Leonardo Da Vinci.
Jego tekst, który ci się spodobał: Wszystkie są fajne, śmieszne i mądre zarazem.
Zabbawna sytuacja z nim związana: Ryszard nigdy nie był pośmiewiskiem forum, więc takowa sytuacja nie istnieje.
Pytanie: Kiedy zamieścisz na forum więcej swoich wierszy?
 

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Maj 2009, 21:33:44 »
Serailo


O nicku: serialowy. Kojarzy mi się z M jak Miłość. A także ze sraczem.
O avatarze: troszkę taki gejowski. Ale jest fajny i miły.
O sygnaturce: ładnie wykonana graficznie
O prywatnym podpisie: hmm
O userze, słów kilka: Bardzo miła osoba. Ponadto wierny wyznawca szatana.
O jego charakterze: Raz jest miły, raz zły, raz spokojny, raz napalony na s...
Obrazek przedstawiający usera: http://m-jak-milosc.socjum.pl/_/spolecznosci/m-jak-milosc/galeria/n03cb87f7195f244811b2dce2a368ac1f.jpg
Jego tekst/post, który ci się spodobał: "Chuj, chuj i jeszcze raz chuj. AC ma autorskie artykuły, nie są one w żadnym wypadku zgapione z TG - ani innych portali o tematyce gothicowej - bo sam jeszcze latem walczyłem z Arcania Center o usuwanie plagiatów. ;]"
Zabawna związana z nim sytuacja: gadka w temacie "Czyjego zachowania nie tolerujesz"
Twój stosunek do usera: lubię go i to bardzo
O co chciałbyś go zapytać?: Czy jesteś gejem ?

 Zapoznaj się wcześniej z regułami konkursu ,,Oceń poprzednika'', a dopiero później się w nim udzielaj.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Maj 2009, 21:48:52 »
O nicku: Cesc lub jak kto woli Chelsea London Hooligans - Head Hunters. Jedno zjebane, a drugie jeszcze bardziej. ^^ No ale nie obrażajmy czyichś gustów, mógł przecież wybrać gorzej, np. Creo Vulnero.
oavatarze: Jeden dziad mu zablokował edycję profilu, więc się nie wypowiem.
O sygnie: Hmm, sygnatura jest oryginalna. Naprwadę bardzo mi się podoba. Ciewawe wykoanie. Brawa dla Cesca za koncept.
O podpisie: To samo co on o moim, tylko że więcej.. ^^
O userze: Spami na TG< spami na AC i chuj wie, gdzie jeszcze... Ale przecież za to go kochamy. Ogólnie jest good.
O charakterze: Napaleniec jeden, pamiętam jak na AC orgię organizował w parku... ;/
obrazek:
Jego tekst, który ci się spodobał: "Aha" (Wiadomo w jakim temacie w i w jakiej ilości. ;p)
Zabawna związana z nim sytuacja: Hmm, no nie wiem. Może nie tyle z nim, co z obrazkiem przedstawiającym go. "Cesc do wora, wór do jeziora", za pierwszym razem to foto było naprwadę śmieszne. ;p
Stosunek: Lepiej przy nim nie używać słowa "stosunek", ale zaryzykuję... A tak na poważnie, to spoko gościu, da się z nim pogadać... Chociaż z nim nie gadam...
Pytanie: Czy widziałeś foto Demonical Monka? ^^

Offline Rychu, mag Beliara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • ~Kochamm zwierzenta ale najmniej kretoszczury
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Maj 2009, 20:26:12 »
Serialo

O niku: kjedys czytalem taki tygodnikowy dziennik co sie tak nazywal i tam bylo o serialach i o ma jak milosc bo czensto czytalem i hanka mostowiak tam byla. dlatego tesz lubje jego nik i jest super

o avataże: super bo to jest zdjencie profilu naszego admina insektora i ja tez lubie jego profil i czensto go przeglondam. hcialbym, rzeby muj profil tak wyglondal ale nie  bedzie bo ideal jest tylko jeden i wogoole

o potpisie: nie wjem bo to po czesku pewnie wjem bo w szkole sie ucze i jestem calkiem dobry i pani mowi ze kiedys bede umial duzo

o userze: serial to sóper user i go lubie bo jest fajny i jest weteranem a ja lubie weteranuf i som moimi kolegami i seriala lubje tesz bo jest pomocny i nie robi buenduf w postach i ocenia moje wjersze i mó śe podobajom

o harakterze: ma sóper harakter jest ingligęnty i mondry i jest studentem politologiji a stódenci som mondrzy

obrazek:

http://e.pardon.pl/pa849/2bbccbf2000b222245a41337

Bo obaj lóbimy ten serial

jego tekst ktory ci sie pspodobał: ten jak ocenial muj wjersz bo fajnie go ocenil sam bym tego lepiej nei ocenil i ocenil to fajnie i to mi śe podobało

zabawna sytuacja: rzadne bo ja sie nie smjeje s koleguf a kto sie smjeje z seriala to bedzie mial ze mnom doczyeńea  B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) ;D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

stosunek: ńe wjem co to ma znaczyc ja lóbje dziefczyny i seriala ale bym go nie kochal tak ja dziefczyny bo on jest facetem i sie tego nie robi z chlopakami hyba rze pedaly ale ja nim ńe jestem  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

pytanie: ocenisz muj wjersz jeszcze ras ?

« Ostatnia zmiana: 13 Maj 2009, 20:33:47 wysłana przez Rychu, mag Beliara »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Maj 2009, 21:27:47 »
Rychu, mag Beliara

O nicku: Nick jakże prosty, bo to tylko dopisanie swego imienia do tytułu pewnej warstwy społecznej ale jakże głęboki zarazem. Patrząc na niego od razu możemy uzmysłowić sobie jakie są zainteresowania naszego drogiego Rycha a mianowicie Czarna Magia Beliara.
O avatarze: Avatar jak ktoś wcześniej wspomniał prosty lecz treściwy, przedstawia mężczyznę wykonującego sumiennie swoje obowiązki. Widać, że dla Rycha praca jest czymś naprawdę ważnym, co się chwali.
O sygnie: Sygnaturka równie ciekawa co i avatar. Przedstawia jakże ślicznego króliczka(mam takiego samego^^) oraz tekst który jest niewątpliwie ukłonem w stronę jednego z weteranów naszego forum.
O podpisie: Rzeczowy stawiający sprawę jasno Rysiu lubi zwierzęta. Oczywiście mniej podobają mu się kretoszczury ale to jest przecież normalne takie brzydkie nagie bestiee fee.
O userze: Nie sposób wypisać tutaj wszystkich zalet Rycha jest to po prostu "Swój chłop." Od którego można dowiedzieć się wiele na temat ciekawych tematów.
O charakterze: Człowiek anioł, zawsze dąży do pokoju, harmonii ma wielkie rzesze przyjaciół o których sam często wspomina. (mam cichą nadzieję że i ja do nich dołączę niebawem ;))
Obrazek:

Tak wyobrażam Go sobie gdy tworzy...
Jego tekst, który ci się spodobał: Oczywiście oba wiersze. Chociaż opinie na ich temat wyraziłem już gdzieś indziej.
Zabawna związana z nim sytuacja: Wszystkie sytuacje z nim związane są zabawne gdyż Rychu jest obdarzony nieprzeciętnym poczuciem humoru, dzięki któremu zawsze do łez rozbawia swoich rozmówców.
Stosunek: Lubię go i szanuję. Kocham również jego wiersze:*
Pytanie: Mogę dołączyć do grona twoich znajomych?

Offline Rychu, mag Beliara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • ~Kochamm zwierzenta ale najmniej kretoszczury
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #34 dnia: 05 Czerwiec 2009, 14:35:38 »
Imie; Gordian jak sie zapytalem naóczycielki to ona powiedziała rze to taki niemiecki generau był czyli groźny!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lae I tak go lubję!!!!!!!!!!!!!1
Zdjeńće: Jakaś pani podobna do moiei mamy tszyma kszyż i tszyma sie jakiegos pana w źelonym. Ñe rozumiem ale to jest muj kolega i mi sie podoba to!!!!!!!!!!!!!11  :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :P :P :P :P :P :P :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X :-X
Drógie zdjeńće: Zajonc i jakies napisy ale pomarszczone i nie moge roszczyrtać! Fajne! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Pod imieńem: Coś o polityce ale chociasz mam z WOSU w licełum to jej nie lóbje i śe ńe wypowiemale to jest Gordian'a i lubie podpis!
O useże: Muj kolega i obaj sie lóbimy!~@
O harakteże; Kolerzeński i pszyjacielski!
Obraz:

Jego tekst: Ma taki swuj tekst i zafsze jak z nim gadam na gg to go poftaża ale nie mog e go powturzyc bo to nasz tajny tekst!!! B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B)
Sytułacja: Jak gadaliśmy na gg i się nam gg wyłonczyło i to gg się nam gg na raz jednocześnie nam obu wyłonczyło!  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Stosunek; Lóbie go ale rzeby stosunek? Hyba jakies rzarty nie hce sie z nim sexić :(:(:(:(:)
Pytanie; Skomentujesz muj komiks?
 Nie stosowanie się do zasad konkursu i używanie nadmiernej ilości emotek.

Offline Altevan'ix

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bez adminów, bez modów, tylko używkownik...
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #35 dnia: 10 Sierpień 2009, 17:26:32 »

Rychu, mag Beliara

O nicku: Rychu nie pasuje do tak mądrego i oczytanego człowieka. następna część jego nicku świadczy o tym, iż zafascynowała go Magia Beliara. Piękny nick, tylko ten "Rychu" wszystko psuje. Nie mogło być Ryszard?

O avatarze: Pięknie przedstawiony pracujący człowiek. Czyżby Rychu ukrył w nim jakieś przesłanie? Niestety jest ono zbyt mądrze ukryte bym je zobaczył..

O sygnaturce: To sygnaturka Dragosaniego. Uważam, iż wkleił ją, gdyż go lubi, lecz to nie jest potwierdzone.  Obrazek jest kawałem dobrego malarstwa.

O prywatnym podpisie: Propaguje on miłość do zwierząt, ale nie do kretoszczurów. Faktyczne, te małe wkurzające draństwa należy wytępić.

O userze, słów kilka: Mądry i piękny. Przyjacielski, trzymający twardo swoje zdanie.

O jego charakterze: Jest spokojny, wyrafinowany. Wybacza każdemu który popełnił błąd.

Obrazek przedstawiający usera:
http://4.bp.blogspot.com/_fwRSkvYPWw8/SHvRdXvZjAI/AAAAAAAABJg/LQrUW_A3FGw/s400/geniusz.jpg

Jego tekst/post, który ci się spodobał: "ale to jest muj kolega"

Zabawna związana z nim sytuacja: Jest zbyt poważny by takowe tworzyć.

Twój stosunek do usera: Ubóstwiam go. Zrobiłem nawet ołtarzyk poświęcony mu.

O co chciałbyś go zapytać?: Ocenisz moje opowiadanie? (:P)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #35 dnia: 10 Sierpień 2009, 17:26:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top