Autor Wątek: Oceń poprzednika 5  (Przeczytany 24534 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Oceń poprzednika 5
« dnia: 06 Listopad 2008, 20:24:27 »
Sens tematu jest prosty. Oceniasz według podanego wzoru autora ostatniego postu.


Wzór:
O nicku: (oczywiste)
O avatarze: (oczywiste)
O sygnaturce: (oczywiste)
O prywatnym podpisie: (oczywiste)
O userze, słów kilka: (oczywiste)
O jego charakterze: (oczywiste)
Obrazek przedstawiający usera: (oczywiste)
Jego tekst/post, który ci się spodobał: (jakiś cytat, zwrot, lub cały post, który kompletnie ściął cię z nóg, zasmucił, czy nawet podniecił)
Zabawna związana z nim sytuacja: (oczywiste)
Twój stosunek do usera: (lubisz go, boisz się, a może ubóstwiasz?)
O co chciałbyś go zapytać?: (oczywiste)


Regulamin:
Odpowiadamy pełnymi zdaniami. Nie mniej niż dwoma zdaniami do jednej kategorii. Nie będziemy nikomu liczyć wyrazów ale jeśli ktoś nie zna usera niech sobie daruje, jak ma pisać jakieś głupoty na siłę. Niech lepiej pójdzie poszukać czy go w kuchni nie ma...

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Listopad 2008, 21:17:53 »
O nicku: Isek wywalił ze swojego niknejma to cudowne "R" i zastąpił je "r" , przez co stał się przeciętny jak Finczyk w Finlandii. Cóż, o samym nicku rozpisywał się nie będę, bo cholera wie co on tam znaczy, ale kiedyś czytałem że to twór generatora nicków.
O avatarze: Jakaś włochata małpa z jednym okiem, a na pierwszym planie widnieje "ISENTOR". Cóż, ma przynajmniej avatar ze swoim nickiem ;]
O sygnaturce: Kilka linków do miejsc, które czasem się przydadzą. Pod spodem jakiś cytat, ktoś kiedyś mówił, że to z "Dr. House'a"  ale głowy nie dam, a pod spodem Altairowa sygna.
O prywatnym podpisie: No, oto opis Isentorqa, "zbyt pokręcony, by żyć"- zgadzam się z tym w stu procentach, bo tego co czai się w główce Mauryca nie wie nikt, nawet najstarsi indianie.
O charakterze: Cóż, to zależy po internecie krążą legendy, że Isu powiedział kiedyś "dziękuję", ale serwis paranormalne.pl powiedział, że to niemożliwe. A tak naprawdę, to Is jest dobrym chłopaczyną, po prostu nie lubi gdy ktoś mu truje dupę (pozdrowienia od Serka ;*).
Obrazek przedstawiający usera:
Jego tekst/post, który ci się spodobał: Hmm, no nie wiem. ÂŚmieję z się z wielu jego "żarcików", żeby mu przykrości nie zrobić. ;]
Zabawna związana z nim sytuacja: Czy ja wiem, nigdy nie starałem się takich sytuacji zapamiętywać, jeśli jednak miałbym coś wybrać, to myślę, że to kiedy IsentoR poprosił mnie o wysłanie ważnego maila w jedno miejsce w sprawie TG, odpowiedź dostałem w ten sam dzień, jednak nie chciałem przekazać mu w wypoczynku i odpowiedź dałem mu gdzieś 2 tygodnie potem. Ale Isek się wtedy zirytował, że szkoda gadać. ;p
Twój stosunek do usera: Cóż, uświadomił mi jedną, bardzo ważną rzecz, że nie można zaprzyjaźnić się przez internet, ja poszedłbym dalej i powiedziałbym, iż przez internet nie można wywnioskować, czy dana osoba jest wrogo, czy przyjaźnie nastawiona, nie mozna przecież przez tlen//g wyczuć ironi czy też innego gówna. Jeśli miałbym jednak wybierać, to jak już mówiłem, Isek to dobry chłopaczyna.
O co chciałbyś go zapytać?: Gdzie by poleciał gdyby miał rakietowe wrotki? (On odpowie na to?)


Sprostowanie:

Avatar wraz z podpisem został usunięty przez totalitarne władze TG, nie będę wymieniał nicka, ale powiem że nie chodzi o Isa. Cóż, sygnę zmieniłem przed napisaniem twojego posta, a przedtem miałem jedną taką fajną od Peanuta, więc wiesz. Co do mojego wieku, to mówiłem już kilka razy, jestem na studiach, pracuję, lecz tutaj, na forum to nie ma znaczenia, mogę rozmawiać nawet z 8 latkiem, jeśli tylko będzie wystarczająco inteligentny. Co do dwóch pytań, cóż, koni nie lubię, bo nie podoba mi się jak srają na wiejskie drogi, przez które często zmuszony jestem prezjżdżać, a gejem nie jestem! To, że wysłałem Griskowi prezent na Naszej-Klasie niczego nie znaczy! Mój nick jednak nie wziąłem od słowa serial", lez wpisałem w generatorze nicków moje imię i nazwisko, potem pozmieniałem literki i wyszło Serail. Jeśli zaś chodzi o Ryha, to podczas "Rychugate" nie wyglądało to za ciekawie, teraz jednak mamy co wspominać, a ja nie biorę tego wszystkiego aż tak poważnie. Zawsze jednak kiedy w tv leci reklama "Oszczędzaj z rysiem Ryszardem" przypomina mi się Rychu, mag Beliara. ;]
« Ostatnia zmiana: 06 Listopad 2008, 21:55:22 wysłana przez Serail »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Listopad 2008, 21:17:53 »

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Listopad 2008, 21:32:31 »
Serail (Bueheh)

O nicku: Serail, no skojarzenie jasne, przychodzi na myśl serial, i myślę że stąd wziął ten nick. no chyba że miał jakieś inne tajemne źródło ale o tym nie wiem.

O Avatarze: Ekhem, nasz Endriu pojawił się na forum. Pewnie po to by kultywować kulturę pracy i pobieraniu zasiłku w stylu seraila. Zawsze lubiłem naszego kochanego polityka, więc piękny avatar!

O sygnaturce: Mhroczny facio, hm pewnie z jakiejś gry? Sygnaturka jakoś mi się kojarzy z tą Diomedesa, bo praktycznie na obu jest jakiś gościu i nick usera. Taka ta sygnaturka, nijaka, ale moze być.

O prywatnym podpisie: Nie no kto jak kto ale Serail jest ostatnią osobą którą bym podejrzewał o takie zamiary. Ehh, co ten postępujący świat robi z ludźmi, nawet taką normalną osobę jak Serail sprowadza na złą drogę. Szczerze, to nie radziłbym Ci kroczyć tą drogą zUa.

O charakterze: Hmm, ciężko by tu wszystko sprecyzować, rozmawiałem z nim kilka razy i sprawia wrażenie spokojnego gościa, z którym łatwo się można dogadać. Serail jest, hm po prostu normalny nie ma jakiś tam swoich widzimisie.

Obrazek przedstawiający usera:


Jego tekst/post, który ci się spodobał: Post Rycha Maga Beliara w którym pisał że jest powszechnie lubiany. Odpowiedzi na tamten post były jedyne w swoim rodzaju.

Zabawna związana z nim sytuacja: Najbardziej związana z nim sytuacja była z Rychem który terroryzował forum przez jakiś czas. Po prostu niektóre posty rycha były seryjnie, dobre.

Twój stosunek do usera: Hmm,  ogólnie rzecz biorąc Serail, to swój chłop, nawet jak już ma szkołę za sobą nie wyznaje zasady "Jestem starszy a ty jesteś młodszy, więc jestem lepszy". Można z nim normalnie pogadać jak z rówieśnikiem.

O co chciałbyś go zapytać: Spytałbym go czy jest gejem i co sądzi o koniach.

(Prosiłbym gdyby ktoś już mnie chciał oceniać, żeby to była osoba którą, znam bo lepiej czytać opinii o sobie od znajomych, niż od osoby którą, widzi się pierwszy raz w życiu. To taka mała prośba :P

Już poprawione :D)


Odpowiedź:
Co do twojego pytania, to nie mam ulubionej gry. Jednak bardzo lubiełm kiedyś Max Payna jedynkę, te dreszcze emocji były jedyne w swoim rodzaju. A z tych nowszych gier, lubię crysisa za wolność wyboru zabijania i masę do tego sposobów, zasadzek itp.
Co bym zmienił na TG? Hm, ciężko odpowiedzieć, właściwie TG jest dobrą stronką w takiej formie w jakiej jest teraz, no może tylko przywrócenie licznika postów bym poparł, a tak to nic po za tym.

Aaa a co do podpisu to dokładnie chodziło mi o kawałek tekstu piosenki "Jesus of Suburbia", w wolnym tłumaczeniu to by było: Biegnij! Uciekaj! Znajdź to w co wierzysz!
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2008, 22:49:50 wysłana przez Rahtar »

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Listopad 2008, 20:56:22 »
                                                   Rahtar

Nick-Rahtar kojarzy mi się jakoś z piratami a nick nawet oryginalny.

Avatar-Jakiś szkieletor podobny do kota. A jak napisałem powyżej pirat.

Sygnaturka-Nie wiem o co chodzi ci z tym filmikiem ale niech państwo sobie zobaczą. Sygna przeciw króliczkom też jest niezła,ale strzeż się Rahtar przed Dragosanim bo jego króliki cię zjedzą XD.

Prywatny podpis-Nie wiem co mam sądzić o jego podpisie ale z tego co udało mi się przetłumaczyć to znaczy ,,Bieg! Ucieknij! Znajdować, co wierzysz!

Charakter-Nie miałem okazji z tym userem porozmawiać ale wydaje się być miły i pomocny. Pisze też czasami krótkie posty a czasami długie rozbudowane.

Obrazek przedstawiający usera:



Jego post,który ci się spodobał:-Nie umiem dokładnie powiedzieć,który to tekst ale to chyba ten ,,Dodajcie jeszcze shreka i osła  :D to będzie ok ''


Zabawna sytuacja z nim związana-Czytałem jego posty ale nawet nie mogę sobie przypomnieć takiej sytuacji.

Stosunek do usera-Szanuję tego usera i go nawet lubie za nawet długi pobyt na TG oraz za rozbudowane posty.

O co chciałbyś go zapytać-Chciałbym go zapytać jakie są jego ulubione gry oraz co chciałby zmienić na TG.


P.S
Co do twojej prośby Rahtar to ja cię przecież nawet znam.


Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Listopad 2008, 23:23:56 »
                                                                    Darth Vader

O nicku: pewnie z gwiezdnych wojen... No cóż ten nick mi się bardziej podoba niż wcześniejszy (Zietek!!!), ale nie powala mnie. Tak zwyczajny po prostu, którego nawet łatwo zapamiętać i wymówić. W sumie może być.
O avatarze: oczywiście też gwiezdne wojny. Nie interesują mnie gwiezdne wojny, tak więc ten avatar z tym gościem nie za bardzo mi się podoba. Ale zaś nie jest najgorszy.
O sygnaturce: pan nie ma żadnej sygnaturki, tylko podpis ,,Niech moc będzie z tobą'', haha, nic fajnego. Ale fajnie, że mnie podtrzymujesz na duchu tym tekstem.
O prywatnym podpisie: znowu ,,Niech moc będzie z tobą''. Takiego podpisu to szkoda czytać. Po co dwa razy to samo pisać? Wstawiłbyś jakiś lepszy tekst, a nie takie głupoty.
O userze słów kilka: pisze takie sobie posty z błędami, mało wnoszące do tematu, niezrozumiałe, śmieszne i głupie oraz krótkie. Dawno go nie widziałem na forum, ale jak widać wrócił. Mam nadzieję, że się chłopak teraz poprawi i nie będzie pisał tylko dlatego, żeby nabić sobie posty i przestanie być n00bem.
O charakterze: nigdy z nim słowa na komunikatorze nie zamieniłem, przez co nie wiem jaki on naprawdę jest. Na forum wydaje się być trochę nierozgarnięty, więc w rzeczywistości też pewnie taki jest. Myślę jednak, że jego zachowanie nie jest naganne. Nie awanturuje się, więc chociaż tyle dobrze :D.
Obrazek przedstawiający usera:

Jego tekst/post, który ci się spodobał: jest ich sporo, ale wybrałem ten: Skąd wiesz że śniący przywołał orków!Orków nie przyzwał śniący tylko beliar!A może to po prostu jakaś rasa która z niewiadomych przyczyn była w gothicu!. Muszę przyznać, że do tej pory ten post mnie zwala z nóg. 
Zabawna związana z nim sytuacja: no, z takimi gośćmi to jest zawsze sporo zabawnych sytuacji, ale najlepsza to była ta, kiedy próbował się bawić w moderatora. W jednym temacie napisał ,,Temat zamykam''. Niestety ta sztuka mu się nie udała :(.
Twój stosunek do usera: szczerze? Nie liczę się z tym userem w ogóle. Ani go nie lubię, ani lubię, po prostu jest mi obojętny. Co prawda nie jestem do niego źle nastawiony, raczej tak pozytywnie, o ile nie powie na mnie oczywiście złego słowa.
O co chciałbyś go zapytać?: kiedy zmądrzejesz i dorośniesz (pytanie retoryczne) ::)? I czy po tej opini na ten temat mnie lubisz? To w sumie tyle.

@down - nie prawda, że noszę dziurawe bokserki, bo ich nie noszę.  

 
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad 2008, 12:51:52 wysłana przez Robben »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Listopad 2008, 23:41:49 »
Roboban

O nicku: Czy ja wiem? Może to skrót od Rob budowniczy? W subie rginalny, ale po cholerę drugie B? Bliźniaki syjamskie?
O avatarze: Phi, ja też ring widziałem. Jak w telewizji pokazywali, a jeszcze mi dziewczyka z telewizora nie wylazła ;/ Może drzwi zamknięte są...
O sygnaturce: Phi. Mało orginalny. Nick swój napisał dorzucił straszną czachę którą zietków straszy ;/
O prywatnym podpisie: Towarzysz Kozłow zajmie się toboą bluźnierco ;p. Robota to życie!
O userze, słów kilka: Jako że nie dane było mi się z nim poznać zbyt blisko (zboczuchy ;p) to zbytnio się nie rozpiszę. Z początku za nim nie przepadałem. Chociażby dlatego że głupoty pisał w dziale problemy, ale nie było tak źle. Ten pierdoła mi się w pomoc wecpchnął ;/ Ogólnie to jest nawet w porządku. Nie spamuje i pisze z rozumem. Jest bezpośredni i to w nim lubię.
O jego charakterze: Zachowuje się jak mietek spod sklepu ;/ Z czerwonym nozem gania wszystkich po wsi z kijem w ręku.
Obrazek przedstawiający usera:
Jego tekst/post, który ci się spodobał: niestety nic mi nie przychodzi do głowy ;/ może jak coś mi się przypomni dopiszę
Zabawna związana z nim sytuacja: Nie pamiętam dokładnie, ale to było jeszcze na polchacie jak Nifcośtam gadał z nim o orientacji seksualnej albo o wojsu (albo o jednym i drugim)
Twój stosunek do usera: Nijaki. Nie darzę go nie chęcią ale też nie powiedziałbym że go lubię.
O co chciałbyś go zapytać?: Czy to prawda że nosisz dziurawe bokserki?

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Listopad 2008, 14:27:17 »
                                                            Mantos

O nicku: z gumami miętowymi, cukierkami, mentosami, itp, mi się ten nick kojarzy. Fajny, fajny nick, podoba mi się.
O avatarze: avatar jaki był kiedyś, taki jest i teraz. Ten elf ze szpiczastymi uszami nawet mi się podoba. Elfy też lubię.
O sygnaturce: co to ma być? Jakieś napisy w sygnaturce, a po kliknięciu na nią, wyskakuje stronka, która nie wiem na czym polega. E tam, takie sygnaturki to są cienkie.
O prywatnym podpisie: MONDRY Mantos czy MÂĄDRY Mantos? Mondry nie jesteś, ale czy rzeczywiście mądry to nie wiem. Na pewno nie jesteś najmądrzejszy. W każdym razie nie ma się czym chwalić :P.
O userze słów kilka: nie jestem z nim bardzo blisko powiązany, ale jestem pewny, że jest ok. Ciupie ostro w Marant, pisze bardzo dobre posty i pomaga, chociaż mu od jakiegoś czasu na to nie pozwalam. Zresztą  już nie musi się robić takim dobrym dla innych, bo zdobył statuetkę Innosa.
O jego charakterze: jego zachowanie mi pasuje. Nie cwaniakuje, prowadzi normalne rozmowy i nie widziałem też, żeby się z kimś wyzywał. Chociaż myślę, że gdyby go ktoś wnerwił, to by mu naklną. Ogółem mówiąc gościu jest ok.
Obrazek przedstawiający usera:

Jego tekst/post, który ci się spodobał: cóż... jakoś do tej pory nie zauważyłem tekstów, które by mi rzuciły się w oczy.
Zabawna związana z nim sytuacja: także nic specjalnego mi nie przychodzi do głowy... Chociaż może to, że Ana o mało nie usunęła konta przez niego, można uznać za zabawną sytuację.
Twój stosunek do usera: nie jest to byle jaki user, spamer, czy n00b, tak więc powiem, że się z nim liczę. Lubię go w sumie i nie mam do niego żadnego ,,ALE''.
O co chciałbyś go zapytać?: ile masz lat?

@down - wyrosły mi, gdy skakałem, ale takie to były skrzydła, jak po wypiciu RedBulla.
   
« Ostatnia zmiana: 12 Listopad 2008, 22:40:45 wysłana przez Robben »

Canis

  • Gość
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Listopad 2008, 21:24:11 »
Robben
O nicku: Robben... kojarzy mi się od razu piłkarz holenderski... Arjen Robben, który... chyba jeszcze jest w Realu Madryt... Co prawda, nie widziałem jeszcze nigdzie, by ktoś tak sie nazwał... no ale jednak... Czyżby dla tego ten nick... bardzo prawdopodobne... Poza tym, Rob Ben... Rob kojarzy mi się z przywódcą gildii złodziei w zajeździe książęcym w Divine Divinity... Ben to Ben i tyle... nie no nick nie najgorszy.

O avatarze: Widzę, ze jesteś fanem filmu The Ring. Ta.... fajny horror. fajna była ta studnia... i jak wychodziła ta dzieweczka z niej, śmiesznie to wyglądało... no ale lekki nastrój film budził...

O sygnaturce: Eh... zwyczajnie napisany nick, no i czaszka jakby od tyłu rozświetlona, a wszystko na granatowym tle... takie sobie to...

O prywatnym podpisie: Nieprawdę głosi... praca ważna... w końcu musi być za co pić... no chyba, ze ma się nieograniczone fundusze, no to wtedy...

O userze, słów kilka: Nie ma to jak gracz Marantu... Zbytnio go nie znam, wiele to ja go nie widziałem, i wiele nie słyszałem o nim... z tego co zdążyłem zauważyć to to, ze ma sporo wiadomości, a widziałem ich trochę, początkowo wyglądały dość mizernie w stosunku do innych sławionych w pisaniu postów, natomiast z czasem wygląda to coraz lepiej...

O jego charakterze: Coś na wzór prawdziwego terrorysty... Nie no raczej owieczka... z takim czarnym owłosieniem...

Obrazek przedstawiający usera:



Jego tekst/post, który ci się spodobał:

Pierwsze myślę o Bezimiennym, potem Xardasie a następnie o Diego, Miltenie, Lesterze i Gornie a na końcu o magach, świecie, fabule, itp.

A czemu nie o kobietach... Gothic to też kobiety... no ale rozumiem, że ostatnio panuje na fascynację przedstawicielami tej samej płci, może i Robbena ogarnęła...

Zabawna związana z nim sytuacja: hmmm... niestety, do tego punktu nic nie znajdę, ani nie przypomnę sobie... Nic mi nie wpada na myśl...

Twój stosunek do usera: Neutralny... na pewno, gdybym go zobaczył, nie biegał bym za nim z siekierą krzycząc: "Giń w Imię szatana", ani też, nie sklepał bym mu pyska w geście przyjaźni, a już na pewno nie dał bym mu butelki z miodem pitnym...

O co chciałbyś go zapytać?: Patrząc na twoją sygnaturkę przeczytałem również: "Czasem trzeba skoczyć z mostu, żeby wyrosły skrzydła." Not o chciał bym zapytać, czy jak skakałeś, to rzeczywiście wyrosły ci skrzydła? czy po upadku z wysokości psycholodzy ci to wmówili byś dalej nie próbował?

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Listopad 2008, 23:21:29 »
O nicku: Canis... wystarczy wpisać na wikipedie i wszystko jasne. Po za tym po włosku cane to "pies" (bez obrazy) więc nasuwa jasne skojarzenie. Cóż, jak dla mnie nienajgorszy nick, przynajmniej o wiele lepszy od poprzedniego.

O avatarze: Nie lubię tego avataru, ten gościu jakiś za poważny jak na canisa. Powienien sobie dać avatar z wielkim "Love and Peace. Jesus love us!", to by do niego pasowało Idealnie. A tak na serio, to nie zmieniaj może być, mimo że mi się nie podoba.

O sygnaturce: Cóż, jeszcze jedna rzecz która mi się nie podoba. Ostatnio wybuchła plaga na sygnaturki z monsterami podpisanymi własnym nickiem, nie lubię tego, nie podoba mi się praktycznie wogóle ta sygna. No i link do miejsca w którym Canis jest zwyczajnie poniżany i wyzywany ale także gdzie są składane hołdy ku jego czci. Hm, kolejna moda która jednak nie jest aż taka zła, więc powiedzmy że może być.

O prywatnym podpisie: "E pluribus unum." Szczerze nigdy nie wiedziałem co to oznacza i wciąż to się nie zmienia. Hm, ja lubię podpisy, mówiące coś o userze, żywiołowe, a w skrajnych przypadkach nawet cytaty, jednak canis, mógłbyś się bardziej wysilić.

O userze, słów kilka: Cóż, canis jest jednym z userów którzy się przyczynili (nawet choć trochę) dla rozwoju TG. Dobry gracz marantu, dużo postował, ale jak wiadomo wszem i wobec nie dostał rangi "Weteran" o.O. Jak dla mnie to dziwne no ale nie wnikam.

O jego charakterze: Cóż, canis to zagadka, raz normalny, trochę żartobliwy, a raz poważny jak na pogrzebie. Ciężko tutaj powiedzieć coś konkretnego, ale jest powściągliwy, uprzejmy i kulturalny, chociaż czasami aż do przesady. Pisze często oficjalnie, co wprawdzie nie jest złe, ale jak dla mnie robi sobie tym opinie sztywniaka. Jednak czasami, jakby doznaje wewnętrzenj przemiany i tu (O.O) się okazuje że nawet on umie żartować. Dziwne, no ale jak powiedziałem canis to zagadka.

Obrazek przedstawiający usera:


Jego tekst, post który Ci się podobał:  (I pomyśleć że to pisał Canis o.O )

Cytuj
2 czy oddasz krew: napewno! krew bede oddawał, już bym oddawał, lecz matka sie niezgadza ale to nieistotne, jeszcze dwa latka

Pozdrawiam Canis

PS. Mam nadzieje ze niezostanie to uznane za spam ...

Zabawna związana z nim sytuacja: Hmm... czytałem że kiedyś groził że zniszczy Ombros :D. nie było mnie wtedy ale musiało to fajnie brzmieć :P.

Twój stosunek do usera: Cóż, nie czyham przed jego domem z załadowanym CKM'em ale też nie wręczam mu bukietu kwiatów i nie wysyłam mu listów miłosnych. Nie mam nic do niego, staram się nawiązać coś co mozna by nazwać koleżeństwem, ale przyznam że łatwe to nie jest.

O co chciałbyś go zapytać: Spytałbym go dlaczego jest tak poważny że aż zbyt poważny.


Odpowiedź:
Nie no nie było tak źle włączyłem sobie super wytrzymałość, i mimo że straciłem kontrole nad tłumem napalonych 19-stek, przezyłem to i było całkiem fajnie. Ale szkoła, moje przekleństwo przywróciło mnie do rzeczywistości przy samym końcu, więc dostałem lekkiego szału. No co tak patrzycie? A kto by nie dostał...
« Ostatnia zmiana: 15 Listopad 2008, 00:12:22 wysłana przez Rahtar »

Canis

  • Gość
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Listopad 2008, 23:51:24 »
Rahtar
O nicku: Rahtar wyraz dwusylabowy... Huashtu Qiashhu. No cóż, z pewnością oryginalny, nie wiem co znaczy... ale wpisanie w gogle... niewiele mi pomogło... ale cóż, brzmi nawet znośnie... wygląda nawet jakoś...

O avatarze:
No tak... Ju ar e pajret? czaszka, ale oczy są, przewiązana czerwoną chustą i opaska na jednym oku... szczerze mówią, nie podoba mi się nadmiernie... taki zwyczajny... jak kiełbasa... albo, jak taki zwykły banan... nie to co czikita...

O sygnaturce: Przynajmniej jeden, co się buntuje, przeciw kroolikom. link do fil;mika, i tam inne teksty, no szału nie ma, nie powaliłeś na kolana, ale z pewnością brawa, za ten protest, za tą odezwę antykrooliczą...

O prywatnym podpisie: Rahtar.... a napisałeś, ze ja mam kiepski podpis... twój nic lepszy w moich oczach O.o . "Biegnij! Uciekaj! Znajdź to w co wierzysz!" takie tam pf... nieciekawe... niby sensowne... ale takie tam...

O userze, słów kilka: porządna chłopina z niego. I pożartować z nim można i porozmawiać bardziej poważnie, właściwie, rozmowa jest zazwyczaj jak jest, dość spora, ale, jeżeli określić temat... to jest to dość trudne... ale rozmowa zawsze ciekawa w większym, bądź mniejszym stopniu, na przykład teraz, o edukacji we Włoszech, w miejscu gdzie mieszka... n/c ... Pisze dobre posty, odpowiedniej dość długości, co by tu jeszcze napisać... no gracz marantu... oczywiście.

O jego charakterze: Oczywiście pozytywny, przyjazny. nie przypominam sobie momentu, w którym by pokazał swoje pazurki bezpodstawnie. Można powiedzieć, że osoba dość różnorodna, jeżeli chodzi o rodzaj rozmów, nie raz i nie dwa nasze rozmowy były o poważniejszych tematach, a czasami... to o humorze jego wypowiedzi nie muszę nikogo przekonywać, jeżeli zna Rahtara. oczywiście potrafi się śmiać...

Obrazek przedstawiający usera:

http://www.scmiro.friko.pl/NONAME/slides/StaryGrzyb.JPG

http://www.joemonster.org/i/a/neo.jpg

Jego tekst, post który Ci się podobał:

Cytuj
"http://gothic.gram.pl/forum/index.php/topic,13125.msg81091.html#msg81091"
Tego strażnika można obejśc na luzie tylko trzeba troszkę pokombinować, wskakujesz na mur idziesz wzdłuż niego wskakujesz do środka i się skradasz no i resztę już wiesz.

Zabawna związana z nim sytuacja: Cóż... pierwsza rozmowa z nim była zabójcza dla mnie, jak się zapytał czemu chciano mnie zabić na marancie, to normalnie padłem niemalże martwy...

Twój stosunek do usera: Och nie będę jechał do Włoch by go zabić... ewentualnie powitam go z granatnikiem już na terenie Polski... Nie no oczywiście przyjemnie mi się z nim rozmawia, co powoduje, ze mój stosunek do niego jest jak najbardziej pozytywny.

O co chciałbyś go zapytać: już mówiłeś o swoich "postępach" w ÂŚwiadomym śnie", no to teraz przyznaj się, bo wiemy, ze było to dla ciebie męczące, wysiwiałeś i wyłysiałeś z tego właśnie powodu?
« Ostatnia zmiana: 15 Listopad 2008, 00:04:33 wysłana przez Canis »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Listopad 2008, 10:26:27 »
Canis

O nicku: Lepszy od poprzedniego, krótki szybko wpada w ucho. Nie widziałem by ktoś go przekręcił jak to bywa w przypadku innych nicków. Trochę podobne do przypraw Kamis. Ale jakoś tak bywa już na tym forum, że mamy herbatę eregrina, przyprawę canisa i mentosowe cuksy.
 
O avatarze: Mhroczny i zuy. Jakby Canis chciał rzec bójcie się mnie wypatroszę was i pożywię się osoczem z waszych ciał. I ten krawat nadaje avkowi nutkę pseudo kultury Canisa.

O sygnaturce: E tam taka grafika ze złym piorunomiotem wyglądajaćym na lisza. I link do serwisu "jest" powracający co kilka lat w łaskę userów. Ach piękne...
Cytuj
Canis jest gópim hójem leczącym n00by

O prywatnym podpisie: "E pluribus unum" co w wolnym tłumaczeniu oznacza "ja i mój dildo jesteśmy jednością" przez niektórych źle tłumaczone na "z wielu jedno". Myślę, że jest to hasło przewodnie Canisa BA pokuszę się o stwierdzenie, że jest to jego motto życiowe.

O userze, słów kilka: Canis zawsze chętny do pomocy, trujący dupę na każdym kroku. Próbuje robić wiele rzeczy na raz ale finalnie dochodzi do winsoku, że one jednak nie są dla niego. Tak będę ci wypominał biuletyn do końca twoich marnych dni i o jeden dzień dłużej. Ponadto bywa pomocny w marancie, każdy gracz zna Doktora Canisa. Do dziś nie wiem czy leczy rannych w boju wojów bo dobrym samarytaninem jest, czy może lubuje się w obmacywaniu umięśnionych, spoconych klat.

O jego charakterze: Upierdliwi, zrzędliwy, pracowity jak mu się w młodych chłopcach za pracę zapłaci i czasem ale to czasem przez ułamek sekundy, bardzo uważnie patrząc można zauważyć przebłysk geniuszu w jego zwojach mózgowych.

Obrazek przedstawiający usera:


Jego tekst/post, który ci się spodobał: Wszystkie dyskusje w pokoju MG... :D I nie pokaże bowiem cham i menda. Chyba, że ktoś naprawdę chce to podam numer konta, gdzie możecie odsyłać mi pieniądze, które zgubiłem przed waszymi domami.

Zabawna związana z nim sytuacja: Jak pokazałem mu truciznę, a ten wychlał strzelając samobója bo źle zrozumiał przesłanie.

Twój stosunek do usera: Lubię jak nie pisze o marancie.

O co chciałbyś go zapytać?: Czy rozdziewiczył już tego misja co mu go wysłałem na urodziny?

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Listopad 2008, 10:57:54 »
Isentor

O nicku: Hmm... o wiele lepszy od tego xardasa co miał wcześniej. Nick przeszedł metamorfozę z IsentoRa do Isentora. A szkoda przynajmniej wcześniej było z czego się pośmiać, jak ktoś przekręcał nick. Krótki, łatwy do zapamiętania i ... teraz łatwy do napisania.

O avatarze: Hmm... Czarno biały, przedstawiający Isentora w nocy z tanim winem w ręku. Avatar wg. mnie dynamiczny i to, że jest czarno- biały nadaje mu to coś ;]

O sygnaturce:
Hmm... Robota Altaira... A ja nie lubię patternu ;] Nie zbyt mi się podoba, ale po sygnaturce wiem, kto napisał posta, jeśli nie widzę nicku ;D

O prywatnym podpisie: Powiem wam prawdę: W prywatnym podpisie Isentor zakodował wiadomość, która brzmi:
 Wierzcie we mnie, a dostaniecie przebaczenie. Zbierajcie kasę dla mnie, a będzie biedni i szczęśliwi. Oddajcie dziewki mi, a zostaniecie abstynentami sexualnymi.

Ale tak prywatny podpis pasuje do niego, bo cóż pokręcony to jest, bo kto chciałby utrzymywać te forum ^^,.

O userze: Pracowity, pijak, należy do AST i AAT . Zbyt rzadko wychodzi z domu i zbyt rzadko w nim zostaje :D Ten człowiek do chodzące wynaturzenie natury, bo żadnej cechy nie można do niego przypiąć. Po za tym od czasu do czasu miły. Mam do niego tylko jedną pretensję: Czemu nie przesłał mi zdjęcie swego nago? x]

O charakterze: Wredny, zrzędliwy, inteligentny i miły. Upierdliwy i znośny. CZarny i biały. Pokręcony i normalny.

Obrazek:


Jego tekst/post, który ci się spodobał:

Cytuj
Nie


Zabawna sytuacja z nim związana:
Wtedy kiedy zaczyna sie rozmowa i na wszystko odpowiada: NIe;]

Twój stosunek do usera: Lubię jak nie pieprzy mi o Marancie. Ciągle go o to proszę , a on i tak 24/7 zero przerwy. Czasami mam juz dość i wyłączam komunikataor.

O co chciałbyś go zapytać?: Zginę za ten post i stracę funkcję apostoła?

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Listopad 2008, 14:49:45 »
Devristus

O nicku: Phi, jakieś tam pierdułki, ale jestem dumny że udało mi się go zapamiętać! Trochę przekombinowany, ale może być. Nawet znośny i pasuje do jego pojebanej osoby.

O avatarze: Tak jak wisiał tak wisi, od kiedy pamiętam ma takie cuś. Jeszcze tam miga jego stary nick, może powinien się postarać i zmienić avek na bardziej aktualny ;/

O sygnaturce: No userbar n/c TG user. Po cholerę ci taki skoro piszesz na forum tejże strony. ;/ Jeszcze jakieś oczy których nikt już od dawna nie mył, pasuje do niego bo on się przecie nie myje. Całość zaopatrzona jego nickiem, prawdopodobni w obawie przed splagiatowaniem tej piękniej sygny!

O prywatnym podpisie: No, wreszcie się popisał. Krótko i sensownie, czuję w tym jego ducha.

O userze, słów kilka: Hmm, siedzi to dość długo, ale czasami potrafi się popisać totalną głupotą , często przynudza i potrafi się zgubić nawet na prostej drodze. No wujasku... Jednak go lubię, potrafi mnie wkurwić, ale ma coś w sobie (nie, to nie żelki ;/) że staje się nawet znośny

O jego charakterze: Swoje poczucie humoru chyba został w toalecie ;/, często przynudza, jęczy, stęka i ma jak już wspomniałem hmm... te swoje pomysły

Obrazek przedstawiający usera:



Jego tekst/post, który ci się spodobał: łoj ciężko o coś takiego

Zabawna związana z nim sytuacja: Ach.. Jak się z niego śmiałem że zabijak tak łatwo tarasce a on pisze do mnie na gg, że jest mondry i ważny i wie co robi, a parę godzin później Isu wywalił go z wyprawy...

Twój stosunek do usera: Lóbie hója, bo on jest fajny i misiowaty.

O co chciałbyś go zapytać?: Jesteś pedofilem?



Mam nadzieję że oceni mnie w końcu ktoś, kto mnie zna ;/

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Listopad 2008, 17:50:25 »
Mantos

O nicku: Spełnia dwa, według mnie, najważniejsze kryteria. Jest jako tako oryginalny i łatwy do zapamiętania i wymówienia. Jednak do słitaśności jeszcze mu wiele brakuje.

O avatarze: Twarz jakiegoś brudnego elfa, który ma minę jak srający pies na pustyni. W dodatku ma z rogu brzydkie kwadraciki. ogólnie średnio mi się podoba. Ale plus za to że nie jest z Gothica.

O sygnaturce: Jest świetna. Naprawdę. Według mnie największa zaletą Mantosa jest właśnie ta sygna.   

O prywatnym podpisie: Nie dość że kłamstwo to jeszcze z błędem. Poza tym "Mondry Mantos" brzmi jakoś sztucznie. Naturalniej brzmi "Mondry Canis",

O userze, słów kilka: Robal, zboczeniec i menda. Ale to nie wyróżnia go z tłumu userów TG. Poza fajoska sygnaturką nie dostrzegam widocznych zalet.

O jego charakterze: Spaczony charakter ma ten niewierny. Chociaż raczej nie jest tak porąbany jak niektórzy z tego forum.

Obrazek przedstawiający usera:


Jego tekst/post, który ci się spodobał:

- Giń szatanie!

Zabawna związana z nim sytuacja: On jest cały zabawny. Wystarczy ze pomyśle "Mantos" i zaczynam się śmiać. No weźcie na niego spójrzcie i go nie wyśmiejcie... [nie ma to jak wymijające odpowiedzi].

Twój stosunek do usera: Nienawidzę go. Ale nie czujcie się poszkodowani. Was tez nienawidzę.

O co chciałbyś go zapytać?: Lubisz żelki o kształcie fallusa?

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Listopad 2008, 19:36:10 »
Dragosani
 
O Nicku: Jakby nie było podobny do nazwy pewnego pokemona. Domyślnie [Dragosini] czy jakoś tak ;/ Osobiście kojarzy mi sie bardziej z jakimś opiekuńczym misiem przynoszącym dzieciom cukierki niż z uosobieniem zła. To tak jakby ktoś chciał robić karierę w amerykańskim porno mając pseudonim "Słodka Lodzia xxx" No cóż, mimo tych wszystkich przywar nick dźwięcznie brzmi w ustach pani od informatyki mówiącej "Paweł wyłącz to dragosani i rób algorytm" podczas gdy czytam posty z forum na lekcji ;p

O Avatarze: Jakiś miły chłopiec widnieje na tymże obrazu. Pewnie chodzi na majówki i daje dużo na tacę. Kojarzy mi sie z liderem Behemotha. Może nawet to on ;/

O Sygnaturze: Kroolik!! :** Loffciam krooliki bo są fajne i fajne, a przede wszystkim fajne. Ostatnio ich kult upadł ale to tylko chwilowe przyćmienie ich potęgi. Niebawem powrócą w pełnej chwale i zaludnią świat. Fajna akcja z tymi kroolikami i dobrze wygląda taka krooliczasta wariacja ze znakami interpunkcyjnymi i literkami. Ponadto ta  głupia strona typu... "misia69 jest..." Ble.

O prywatnym podpisie: Eee... no cóż. Too... sexy... chyba nikt mu nie powiedział, że podchodzenie do niewiast i proponowanie im obijania pośladków surowym porem nie jest fajne ;/ W zasadzie fajne hasło ale tak jakoś nie pasuje ;/

O userze, słów kilka: Ech... biedny chłopczyk, samozwańczy wódz kroolików i doświadczony pensjonariusz domu dla istniejących inaczej "Wczesna Jesień". Na TG już spami od dziada pradziada i nawet mu to wychodzi. Zabawny taki trochę jest i śmieszny w dobrym tego słowa znaczeniu. Kocham się w nim po kryjomu i wzdycham do jego zdjęcia w kostiumie do opalania.

O jego charakterze: No chory to on jest, a w każdym razie zdrowy na pewno nie. Jednak jak każdy wie, liczę to jako olbrzymi plus ;*

Obrazek przedstawiający usera:

Klik

Jego tekst/post, który ci się spodobał:

Po pojawieniu się kroolika na czacie:

Cytuj
O! Kroolik!! Złóżcie mu pokłon!!

Zabawna związana z nim sytuacja: Hmmm... Hmmm... Już dwa zdania? Ok. To kończę. Tak na serio to było ich sporo o czym świadczą głosy w mojej głowie ale jakoś sobie nie przypominam w tej chwili ;p

Twój stosunek do usera: Lubbusiam go chociaż aż tak dobrymi znajomymi to my nie jesteśmy.  Ogólnie to brak czasu. On woli siąść na bujanym kucyku i ze śliną na brodzie rozmyślać o zniszczeniu świata, a ja wolę possać żelki miętowe.

O co chciałbyś go zapytać?: Jak to jest być wampem?
« Ostatnia zmiana: 16 Listopad 2008, 19:39:10 wysłana przez Grison »

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Listopad 2008, 20:36:52 »
Grison
Nick: ÂŹle, baaardzo źle mi się kojarzy. Bo rymuje się z prison a to znaczy więzienie. A więzienie nie jest fajne. Dlatego takie jest straszny ten nick...
Avatar: Brzydki pan w masce gazowej. Najwyraźniej coś mu bardzo śmierdzi dlatego ją założył. W sumie niebrzydki avek i nawet mi się podoba ;) Mam wrażenie że to postać z jakiejś gry jest.
Sygnaturka: Obejrzałam filmik i nawet smutny się okazał. Ale to raczej nie jest możliwe to co jest na tym filmiku... chyba
O prywatnym podpisie: No i wydało się, Grison chodzi i robi dzieci a potem je biedne straszy. Zły z niego ociec...
O userze słów kilka: Jest conajmniej dziwny, co w sumie nie jest dziwne. No cóż, w sumie to on (ona?) jest biedny(a?) i taki malutki(a?) i tak mi go (jej) szkoda, bo tutaj na tym forum może mu się stać krzywda bo to takie słodziutkie i niewinne maleństwo.
O jego charakterze: Radony i słodziaśny jak każde małe dziecko
Obrazek:

Jego tekst/ post który mi się spobał: W sumie żaden, bo nie czytam postów siedmioletnich dziewczątek
Zabawana z związana z nim sytuacja: Jakoś nie widziałam, może dlatego że a)żadko jestem na czacie b) jak by się spokojniejszy wydaje jak jestem na czacie. Ale z tego co wiem to mały zboczuszek z niego
Twój stosunek do usera: Mam ochotę go (ją?) przytulić bo to takie niewinne maleństwo skazane na spaczenie przez zUycH i mhRoCznycH userów TG
O co chciałabym go zapytać: Czy wolisz różowego króliczka playboya czy sado-maso misia?
« Ostatnia zmiana: 16 Listopad 2008, 20:39:41 wysłana przez Metztli »

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Listopad 2008, 22:27:42 »
Metztli

Nick: Hie, hie... Fajnie się go wymawia, można sobie język połamać, no ale co mnie do tego. Przynajmniej oryginalny :P

Avatar: Gdybym był pokemonem pewnie powiedziałbym tak : "JaKi $łiTa$ny ^^", ale nie jestem więc powiem po prostu - fajny. Ten króliczek zarąbiście wygląda.

Sygnatura: Co sie będę rozpisywał... "Klasyka" czyli jakiś obrazek i .in xD Cóż, ja też tak mam x]  A obrazek fajny. Met zawsze skądś takie fajne cuś znajdzie x]

O prywatnym podpisie: w pełni się z nim zgadzam :P


O userze słówk kilka: Co tu dużo mówić : sweet vampire xD. Uważajcie bo ona lubi od tyłu... no tego ugryźć, a nie, zboczki xP.

O jego charakterze: Radosna, "słitaśna" XD, no co by tu jeszcze... Hmm. Słucha dobrej muzyki :D

Obrazek:


Jego tekst/ post który mi się spobał: Pisze na tyle mądre posty, że raczej zabawne ani specjalnie inteligentne nie są XD

Zabawna związana z nim sytuacja: Jak mi w poprzedniej edycji, dała do  obrazka jakiegoś kota, a najlepsze jest to, że na mnie w szkole mówią kotek x]

Twój stosunek do usera: Lubię ją, bo jeszcze mi nie podpadła... Jeszcze :P A poza tym to... a już nic nie wymyślę x_X

O co chciałbym go zapytać: Kto Cię zaraził manią na vampirki?

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #17 dnia: 25 Listopad 2008, 14:34:58 »
Diomedes

Nick: Z tego co pamiętam z j.polskiego i historii, to był to był to król bodajże Tracji. Co do samej persony Tgowej, to cóż, nie wiem co go skusiło do wybrania sobie takiego niknejma, ale zły nie jest.
Avatar: Gdybym był zboczonym erotomanem, to powiedziałbym, ze jest to zaschnięte nasienie na firance z wygraberowanym "Diomedes", ale że nie jestem, to nie powiem nic...
Sygna: Cóż, zrobił ją sam. A na niej widnieje jakaś postać obok której pisze 'Dark Angel", cóż ładne to to jest.
Prywatny podpis: Taa...
O userze: Cóż, gadałem z nim 4 razy, jeśli wierzyć mojemu tlenowemu archiwum. Taki ot szarak. ;] Zwykły człowiek.
O charakterze: Cóż, komunista albo hipis, bo nie chcaił kasy za sygnę, co w dzisiejszych czasach jest dziwne.
Obrazek:

Jego tekst, który ci się spodobał: Patrząc na jego ostatnie posty i rozmowy na tlenie, to nie było takiego świetnego tekstu, który zwaliłby mnie z krzesła i sprawił, że poturlałbym się pod ścianę.
Zabawna związana z nim sytuacja: Cóż, nie zanotowałem czegos takiego.
Twój stosunek do usera: Lubię go, bo zrobił mi sygnę, a jako że jestem znany z tego, że młodzież na forum traktuję na równi z "dorosłymi", to wiek raczej nie ma wpływu na to, jakie uczucia do niego żywię. ;p
Pytanko: Czy gdybyś miał drewniane prącie, to byś to zoperował?

Sprostowanie: Nie wiem nic o tym, że jakiś Kazimierz mi się przyglądał. To jest kłamstwo. Jeśli chodzi o podpis prywatny, to zauważyłem, że Mantos napisał, ze jest mondry, a ja w swej mondrości napisałem, że jestem od niego mondrzejszy. Co do życia prywatnego, to ostatnio coraz rzadziej mam czas siedzieć z wami szaleńcami, ale nie grozi mi jeszcze brak czasu na was- moje złotka. Grison, wierz mi albo nie, niedawno czytałem ten felieton, jak i kilka postów o moim multikoncie i śmiałem sie tak jak (no własnie nie wiem jak ;/). Co do dystansu, który Gris utrzymuje do mnie, to to kłamstwo jest, nie ma miedzy nami żadnych granic. A czy lubię żelki? Tak, ale tylko te o smaku marchewkowym. Mniam.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad 2008, 20:32:40 wysłana przez Serail »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Listopad 2008, 20:04:33 »
Serail

Nick: Coś jakby Samo ÂŻycie... może M jak Miłość. Niee to jednak nie serial tylko Serail ;] Nie wiem co go skłoniło do wymyślenia tejże nazwy ale już sie do niej przyzwyczaiłem. Na pewno lepsza niż poprzednia "hagen4" ;p Dźwięczna i słodziuchna. To tego stopnia słodziuchna, że ostatnio na dyktandzie napisałem "Kazimierz oglądał serail" zamiast "serial" o.O

Avatar: Jakiś chłop ze wsi ubrany w garnitur. Wygląda na to jakby śmiesznie mówił. Kompletnie nie wiem kto to jest ;/

Sygnatura: Toż to mhhoczny wędrowiec! Taka sobie sygnaturka. Nawet troszkę bardziej taka sobie niż mniej ;p Kolorystyka fajna. Rysunek troszkę mniej.

Podpis: Cóż... nie ma to jak robić z siebie mondrego na własne życzenie. Niestety ciemna masa nie może być mondrym ot tak np. jak Canis, który swego czas zdobył ten przydomek z dnia na dzień. Nadal próbujcie drogie dzieci a moźe kiedyś... kiedyś zasłużycie na to miano.

O userze: No oczywiście mod dobry. Nie grozi mu zakaźna choroba zwana życiem prywatnym, ponieważ pracuje na TG ;] Szkoda tylko, że to multikontysta i kłamca ;/

O charakterze: Fałszywa glista... wróć... prawdomówny i wzorowy kolega. Niechaj nasza przyjaźń kwitnie! Bardzo pomocny. Mamy chyba podobne poczucie homoru co sie chwali. Loffćam go!

Obrazek: Isentor i Serail :D

Jego tekst, który ci się spodobał: Od cholery było tych śmiechowatych wypocinek.

A tu takie pierwsze z brzegu:

Cytuj
Też tak kiedyś mówiłem "Nie jestem alkoholikiem". Stale to sobie powtarzałem.   
Czy to coś dało? Nie.

Zabawna związana z nim sytuacja: Felieton tzw. "przeprosinowy" związany z multikontem i z jednodniową utratą moda. Może to nie po Bożemu ale śmiałem sie jak niemowlak, któremu ktoś pokazał kolorową grzechotkę.

Twój stosunek do usera: Nie do końca mu ufam, a do większości z tego co pisze podchodzę z dużym dystansem. Mimo lubię go bo chyba się w gruncie rzeczy rozumiemy. Prafta ;*?

Pytanie: Czy lubisz żelki? Bo ja bardzo.
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad 2008, 20:07:14 wysłana przez Grison »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Listopad 2008, 22:14:31 »
Grison


Nick: Sam w sobie ciekawy. Nie spotkałem takiego, choć stokroć bardziej wolałem Kapitana Grega. Ale o gustach sie nie dyskutuje.

Avatar: Ta obleśna gwiazdka stała się symbolem homoseksualistów. Ogólnie rzecz biorąc nie mam pojęcia skąd Grison ją wziął, ale jest bardzo sympatyczna (tak na oko). Tylko że od samego patrzenia niedobrze się robi ;].

Sygnatura: Fajna, fajna...

Podpis: Kawałek piosenki RHCP, który spotyka się często. Nic nadzwyczajnego.

O userze: Co ja mam tu napisać. Mówią, że był dobrym modem, no ale to było dawno i nie prawda. Teraz pisze dobre posty, jest miły dla innych użytkowników i tak ogólnie... porządny chłopok.

O charakterze: Przebiegły, szczwany lis. Durny człowiek. Zbyt poważny. Ale co tu dużo mówić, ten typ tak ma. A tak na poważnie to człowiek ten potrafi mnie rozbroić swoimi żartami, gdyż jest to człowiek prześmiewczy, aż miło się z nim gada. Bywa, że niektóre jego żarty już przekraczają granicę dobrego smaku, lecz to na prawdę sporadycznie, więc jestem w stanie mu to wybaczyć.

Obrazek:
Chyba nic nie określa go lepiej, niż ta gwiazdeczka ;].

Jego tekst który ci się spodobał: "siema"

Zabawna związana z nim sytuacja: Kiedy zaczął rozmawiać z moją siostrą o damskiej bieliźnie.

Twój stosunek do usera: Nienawidze gnoja.

Pytanie: Nosisz stanik?
« Ostatnia zmiana: 29 Listopad 2008, 13:08:35 wysłana przez Peanut »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oceń poprzednika 5
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Listopad 2008, 22:14:31 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything