Autor Wątek: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze  (Przeczytany 14605 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline VETOM!R

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • gryinfo.com
Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« dnia: 14 Październik 2008, 20:07:34 »
Pewnie wiele osób słyszało o kanale telewizyjnym "Hyper", niedawno ukazał się na ich oficjalnej stronie gameplay "Gothic 3: Forstagen Gods" w tle którego wymieniane jest wiele informacji dotyczących dodatku.

Gameplay: http://hyper.pl/wideo/start?587ea34be31a808b8dc62f9e448581e2
« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2008, 16:33:19 wysłana przez Isentor »

Offline truebezi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ronald Reagen
Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2008, 20:16:42 »
Widzę że ktoś zauważył mojego wczorajszego posta o  emisji z GC na Hyperze. :-X Mnie ciekawi tylko kim są tajemnicze istoty " dorównujące inteligencją orkom ", z którymi przyjdzie się nam zmierzyć. ;D. Jeśli się przyjrzycie w pewnym momencie pokazany jest zapowiadany tzw. szybki skok.   
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2008, 20:30:12 wysłana przez truebezi »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2008, 20:16:42 »

Offline VETOM!R

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • gryinfo.com
Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Październik 2008, 20:49:46 »
Cytuj
Mnie ciekawi tylko kim są tajemnicze istoty " dorównujące inteligencją orkom "
Może jaszczuroczłeki.

W wywiadzie można obejżec mapke, widac tam troche skrojony Nordmar i bardzo Varant

Offline truebezi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ronald Reagen
Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Październik 2008, 21:20:20 »
Ciekawa sugestia z Jaszczuroczłekami, ale mi się przypomina jeden ze screenów jeszcze sprzed powstania Gothic 3 (na razie nie mogę go znaleźć ): występowała tam istota podobna trochę do orków, ale całkowicie "zdziczała" ( trzymała  za szyje ścierwojada ) w tle było widać całkowicie spalony obszar.
Przypominają mi się zapowiedzi JoWood sprzed kilku miesięcy że dawne sojusze upadną, mi się wydaje że któregoś z przyjaciół trzeba będzie się pozbyć żeby zjednoczyć Myrtane. Ciekawe którego trzeba będzie "skasować", a może będzie wybór którego z nich można będzie wyeliminować ( będzie problem z wyborem ).

Chodziło mi o istoty ( faktycznie Geboren ma  rację że są to orkowie z pierwszych projektów ), ze screenów nr. 43 i 44 na stronie: http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;slideshow,19,10035,42,-1,-1;core.html
Chociaż trzeba pamiętać że Beliar odwrócił się od orków, więc być może skierują się w stronę siły która opanuje Bezimiennego i niektórzy z nich upodobniliby się do swoich braci z Khorinis ( wiem że wyobraźnia mnie teraz poniosła  ;D )
Fajnie by było natknąć się na taką górę mięsa. 
 
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2008, 22:22:04 wysłana przez truebezi »

Offline Crisis.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 210
  • Reputacja: 0
  • mUa
Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Październik 2008, 21:46:06 »
Sam gameplay jest ciekawy, parę rzeczy, których byłem ciekaw zostało wyjaśnionych tam i za to dziękuję. Jednak tak naprawdę to nie powiedzieli niczego nowego. Bądź co bądź sam filmik ciekawy. ;) Walka tam pokazana jak na moje oko jest taka sama, o magii mówili, a jej nie pokazali, a szkoda, nawet jeśli ma być taka sama. Grafika na tym samym poziomie, a już można było zauważyć nowe budynki.
Co do samych szczątków fabuły powiedzianej tam. Przyjaciele nasi niektórzy mogą być burmistrzami miast, jednym z nich na pewno będzie Gorn, to moim zdaniem pewniak - pewnie będzie siedział w Gothcie. ;]

Cytuj
Mnie ciekawi tylko kim są tajemnicze istoty " dorównujące inteligencją orkom ", z którymi przyjdzie się nam zmierzyć.
Spójrzmy na to też ze strony Arcanii: A Gothic Tale, moim zdaniem to te same moce, które jakoś zawładnęły naszym bohaterem/Rhobarem 3.

Cytuj
mi się przypomina jeden ze screenów jeszcze sprzed powstania Gothic 3 (na razie nie mogę go znaleźć ): występowała tam istota podobna trochę do orków, ale całkowicie "zdziczała"
To był ork, a screen, o którym mówisz był jednym z pierwszych w ogóle pokazanych fanom - wniosek? screen można dać do kosza, pewnie jest to jeden z pierwszych pomysłów na orka.

Cytuj
Przypominają mi się zapowiedzi JoWood sprzed kilku miesięcy że dawne sojusze upadną, mi się wydaje że któregoś z przyjaciół trzeba będzie się pozbyć żeby zjednoczyć Myrtane. Ciekawe którego trzeba będzie "skasować", a może będzie wybór którego z nich można będzie wyeliminować
Cóż, według mnie będzie wybór jakiś, może będzie trzeba kogoś zabić, a może nie. Jednak nie jestem pewien czy owe sojusze to między nami, a np. Diegiem, Gornem czy nawet Magami Wody.

Bywajcie.

Offline truebezi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ronald Reagen
Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Październik 2008, 22:40:18 »
Geberon-zarządcami poszczególnych terytoriów oprócz Gorna będą Thorus (  sprzyjający pozostałym orkom ), Lee i  Anog  ;D

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Październik 2008, 08:53:35 »
A ja nie wiem czemu nie mogę obejrzeć tego filmiku. W ogóle żadnego z tej stronki. Zna ktoś jakieś alternatywne źródło?

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Październik 2008, 14:13:57 »
Trzeba przyznać, że trochę się w świecie Gothica 3 pozmienia. Niektórych miast nie potrafiłem rozpoznać, ale system walki wciąż wydaje mi się taki sam :( Co do potworów, to pewnie wrócą kretoszczury, ogary, ale będzie kilka nowych.Na podstawie wszystkich opublikowanych materiałów wciąż nie mogę ocenić dodatku pozytywnie ani negatywnie - dla mnie zupełna NIEWIADOMA.

Offline Najemnik Bogów

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Październik 2008, 15:20:03 »
mi się niepodoba zmniejszenie świata.
a co do drogi to pewnie wybrali droge innosa

Offline Xam

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Październik 2008, 15:49:52 »
Jak widać WIELKICH zmian w systemie walki za bardzo nie ma - a szkoda.
Koleś nie chciał zdradzić, którą drogę wybrali ale na Games Convention i tak się wydali - stronę Xardasa ;) Bezio po 2 latach pobytu w Niezbadanych Krainach powraca by zobaczyć co się zmieniło w Myrthanie - dowód?

http://pl.youtube.com/watch?v=yRvPEFcPoC0&NR=1

Zapraszam ;)
« Ostatnia zmiana: 15 Październik 2008, 16:02:00 wysłana przez Xam »

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Październik 2008, 15:58:39 »
Jak widać WIELKICH zmian w systemie walki za bardzo nie ma - a szkoda.
Hmmm jak myślicie, które zakończenie wybrali oni? ;P
Bo ten trailer jest stary? Dopiero później hyper przetłumaczył go na polski. Co do systemu walki, będą zmiany, tylko nie są pokazane we wczesnych trailerach. Wybrali droge Adanosa http://gothic.gram.pl/forum/index.php/topic,17646.msg124655.html#msg124655

Offline Xam

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Październik 2008, 16:35:53 »
Bo ten trailer jest stary? Dopiero później hyper przetłumaczył go na polski. Co do systemu walki, będą zmiany, tylko nie są pokazane we wczesnych trailerach. Wybrali droge Adanosa http://gothic.gram.pl/forum/index.php/topic,17646.msg124655.html#msg124655

Stary? To po kiego dzisiaj umieścili linka do niego w newsach Tawerny?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Październik 2008, 16:45:41 »
ÂŻeby ludzie posłuchali sobie o tym po polsku.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Październik 2008, 17:18:23 »
Ja dokładnie tak samo jak MadDog nie mogę obejrzeć tego ani żadnego innego filmiku ze strony Hypera. Szukałem trailera na Youtube, ale bez skutków. Jeżeli ktoś znalazł filmik na innej stronie to bardzo proszę o podanie linku.



Mam najnowszego Firefoxa, a nie wyskakuje mi komunikach o brakujących wtyczkach, więc zapewne mam wszystkie potrzebne. Trudno - u siebie nie oglądnę ale u kuzyna czy kumpla zapewne się da więc pójdę do kogoś.
« Ostatnia zmiana: 15 Październik 2008, 19:42:00 wysłana przez Kirgo32 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Październik 2008, 17:21:01 »
Nie znajdziesz filmiku na innej stronie bo to materiał Hypera publikowany tylko w ich serwisie. Odpal to na firefoxie wyskoczy ci komunikat jakich wtyczek brakuje.

Paweł I

  • Gość
Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Październik 2008, 18:06:49 »
Ten gameplay bardzo mi się podoba ;D i cieszę się że to co było w gameplay to prawda.Ciekawi mnie jakie istoty będą dorównywać orkom w inteligencji , ale nie będą od nich mądrzejsze.

Offline Alchemistrz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Październik 2008, 18:24:08 »
No to co przetłumaczyli w Hyperze, to ja sam sobie przetłumaczyłem już kiedys... :D Koleszka tam na wywiadzie zachwala tak ten dodatek, jak gdyby to mial wyjsc eXtra dodatek na miare XXI wieku, ale zapomnial chyba, ze ludzie w dzisiejszych czasach zrobili sie wymagajacy. Jak popatrzylem na walke to posmutnialem, co za smutek znowu kroi sie klikanie LPM + PPM, nie wiem po co dodali 16 nowych stworkow, skoro te 2 G3 byly smutne, a w szczegolnosci Potwor nazwany... "Potwor' szczyt !! Spotkamy kobiety w miastach oo to juz cos XD on nie musi mi mowic na jakim zakonczeniu zaczeli prace ja wiem Innosa XD i Wy zreszta tez Ciekawe czy porawili system kolizjii, bo w G3 walka odbywala sie w 1 plaszczyznie... blee i najlepsze byly wilki, ktore byly grozniejsze od Orka z toporem. Zobaczymy co pokaze nam nowy Troll, bo ten w G3 to obok kurczaka najlatwiejszy zwierzak do zabicia, wystarczyla kusza albo luk i po sprawie.. Niezla kupa. Ogolnie mam nadzieje, ze trafi sie nam chociaz klimat z G1, gdzie fajnie bylo pocuc klimat intrygi i nieufnosci. Zobaczymy ja zycze dobrze tworcom Gothic FG

Offline truebezi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ronald Reagen
Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Październik 2008, 17:12:26 »
Czytam sobie dzisiaj "Clicka" nr.10 w którym jest artykuł o Arcanii, nic nowego nie wnosi on do dotychczasowej wiedzy jaką posiadamy, ale zaintrygowała mnie pewna informacja o dodatku. Autor wspomniał że: " Na potrzeby rozszerzenia opracowano (...) sześć typów potworów, w tym pewną rasę, którą twórcy nazywają "wpół świadomą".. Ciekawe co to za rasa. Macie jakieś sugestie?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Październik 2008, 19:31:32 »
Wpół świadoma? Wpół świadomy był też ogr jak i goblin. Nic nadzwyczajnego. Kolejny tępy mutant z toporem.

McSloniu

  • Gość
Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Październik 2008, 16:44:41 »
Ja bym postawił na Jaszczuroczłeków. Wielu niepodobało się to ze G 3 z G II, nie miało takiego powiązania jak G (1) z G II. Może wprowadzą potwory z II których w trójce nie było. Mi by się to spodobło.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gameplay i duużo szczegółów w HYPER'ze
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Październik 2008, 16:44:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything