Autor Wątek: Wojna - Zielone Równiny  (Przeczytany 35640 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #200 dnia: 14 Październik 2008, 11:24:15 »
Ruesh Izxuilxu, Anesh Qiesh Osh Huysh Qioshel - wrzasnął Sado, wcześniej się przygotowawszy. Dziesięć wielkich płonących  kamoli spadło na zacieśniających się orków. Część ginęła od samego przygniecenia, zaś inni zajmowali się ogniem. Oddział był bardzo mocno ściśnięty, gdyż przywołańce Canisa tak manewrowały, by orkowie byli jak najbliżej siebie. Od tego atak zginęło 75 orków
- Teraz ty, Dev!

Zabici Orkowie 1076/7000
Krasnal Poborowy 0/45000
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22000
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8000
Krasnal Elita 0/14000

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #201 dnia: 14 Październik 2008, 11:26:30 »
Devristus skupił swoją energię magiczną w dwóch dłoniach. Skoncentrował się przez co jego czary stały się silniejsze  i wypowiedział:
- IRIH
- IRIH

W dwóch dłoniach pojawiły się błękitne energie, które wystrzeliły do nieba. Nad orkami, niebo zrobiło się czarne a z niego spadł potężny grad piorunów. Pioruny zniszczyły 40 orków, gdyż orkowie byli ściśnięci przez zabawki Canisa.
- Hmm... Znowu ubyło mi energii ;]

[Koncentracja, Grad Piorunów]

Zabici Orkowie 1116/7000
Krasnal Poborowy 0/45000
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22000
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8000
Krasnal Elita 0/14000

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #201 dnia: 14 Październik 2008, 11:26:30 »

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #202 dnia: 14 Październik 2008, 11:27:53 »
nagle Anvarunis zauważyl trójkę orków biegnących ku niemu. - Klasyczny atak, trzech na jednego... - pomyślał i wyjął obydwa swoje miecze (Amatorski miecz jednoręczny i Ostrze Valfden 3). Nie tracąc ani chwili rzucił (walka mieczem V) amatorskim mieczem wprsot w klatkę piersiową jednego z orków, padł martwy. Pozostała dwójka nadal biegła. Lecz w pewnym momencie wampir zniknął (chwilowa niewidzialność) na ich oczach, zatrzymali sie i obracali głowami we wszytskich kierunkach. Nagle jeden z nich padł wciąż żywy z powodu podcietych ścięgien. A zaraz po tym jego kończyny unisły sie ku górze z powodu ciosu (pchnięcie) ostatecznego wykonanego przez niewidoczny miecz. Anvarunis musiał znów stać się widzialny a tym samym naraził się na atak  orka. Nie było inaczej, ork wyprowadził atak górą, lecz został zablokowany (blok górny). Nagle miecz wampira wbił mu się w serce (Potężny cios), tego nie da się przeżyć, padł martwy. A Anv wrócił miedzy swoich

Zabici Orkowie 1019/7000
Krasnal Poborowy 0/45000
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22000
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8000
Krasnal Elita 0/14000

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #203 dnia: 14 Październik 2008, 11:30:40 »
Wampir rozejrzał się, wytarł miecz o trawę i rzucił się na najbliżeszego orka. Stanął mu na barkach i wbił klingę w klatkę piersiową. Wyskoczył, zamienił się w nietoperza i wylądował za jednym z wielu przeciwników. Zamachnął się i z chrupnięciem wbił mu ostrze w czaszkę. Otarł miecz i ruszył dalej.

Zabici Orkowie 1021/7000
Krasnal Poborowy 0/45000
Jaszczuroczłek Żołnierz 0/22000
Jaszczuroczłek Łucznik 0/8000
Krasnal Elita 0/14000

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #204 dnia: 14 Październik 2008, 11:35:22 »
Elveon wyciągną swój kostur, i wycelował nim w orka. Szybko skoncentrował w nim energię magiczną. Przez noc energia adepta znacznie się podniosła i teraz mógł bez przeszkód używać magii. Gdy w krysztale znalazła się dostateczna ilość mocy, Elveon wypowiedział słowa zaklęcia.
-Qiiltuarishesh Arishesh, Izanisheshhu Ilish
W momencie gdy Elveon wypowiedział słowa zaklęcia, z kryształu kostura wyłoniła się czarna łuna która powędrowała w kierunku orka. Dzięki mocy kostura czar był dwukrotnie potężniejszy i z łatwością zabił wrogą jednostkę. Następnie Elveon z powrotem założył kostur na plecy i wyciągną runę ognia.
-Heshar - krzyknął mag. W prawej dłoni pojawiła się kula ognia. Gdy nabrała odpowiedni rozmiar adept nekromancji rzucił nią w następnego orka. Trafił w twarz bestii która zawyła z bólu. Elveon szybko schował wyładowaną runę i wyciągną swój miecz. Błyskawicznie teleportował się do orka i uderzył ostrzem miecza w tułów. Cios ten był śmiertelny dla orka, który padł na ziemię bez życia...


(kostur śmierci, teleportacja, runa ognia, ostrze Valfden 3, tchnienie śmierci, koncentracja)

Zabici Orkowie 1023/7000
Krasnal Poborowy 0/45000
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22000
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8000
Krasnal Elita 0/14000
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2008, 11:38:20 wysłana przez Elveon »

Canis

  • Gość
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #205 dnia: 14 Październik 2008, 11:37:19 »
- "Tak! zemsta, zemsta, zemsta na wroga..." - powiedziałem i rozłożyłem ramiona, skumulowałem energię do dwóch zaklęć, ale już mając w zapasie na kolejne zaklęcie. wypowiedział zaklęcia:
- Upush Huxuash! (Burza)
- Ishuash Ru, Iaishosh Huush aroshel! (Grad Piorunów)
wytworzyły się dwie strzały, które już mknęły w niebiosa, a ja juz miałem energię magiczna skumulowaną i wydałem ko9lejne zaklęcie:
- Ishuash Ru, Iaishosh Huush aroshel! (Grad Piorunów)
Pomknęła i trzecia strzała. niebiosa zasunęły się czarną, nieprzeniknioną kurtyną. zaczął padać gęsty deszcz i wiać porywisty wiatr. A chmury zwiastowały zbliżająca się zagładę. zaklęcie było skoncentrowane nad orkami. z niebios zaczęły padać co chwila, sekunda wręcz gromy z niebios, mordując gęsto stojące w oddziale jednostki. zginęło tak 60 orków. Smoki nadal atakowały ogonami i paszczami identycznie enty, łącznie zabiły kolejne 50 orków, a ich manewrów nie było końca...


Zabici Orkowie 1233/7000 (ej nie róbcie błędów, piszcie poprawnie)
Krasnal Poborowy 0/45000
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22000
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8000
Krasnal Elita 0/14000

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #206 dnia: 14 Październik 2008, 11:37:42 »
Doman zauważył orka, zmierzającego w jego kierunku. Natychmiast wyciągnął swój miecz (Klinga Valfden) i ruszył w kierunku stworzenia. Gdy byli już blisko siebie, elf wykonał potężny cios (Potężny cios), który trafił w lewą rękę przeciwnika. Ork nie tracąc czasu, wykonał pchnięcie swym oburęcznym toporem. Doman jednak, wykonał blok górny (Blok górny), blokując tym samym uderzenie stwora. Po chwili elf rzucił swym mieczem (walka mieczem III stopień wtajemniczenia) w szyję przeciwnika, który padł na ziemię. Następnie, wojownik wziął swą broń i dobił orka.

Zabici Orkowie 1234/7000
Krasnal Poborowy 0/45000
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22000
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8000
Krasnal Elita 0/14000

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #207 dnia: 14 Październik 2008, 11:38:08 »
- Bitwa rozpoczęła się już na dobre - pomyślałem.
Byłem już zmęczony jak cholera, ale się nie poddawałem. Wypatrzyłem samotnego biegnącego orka z dwuręcznym toporem. Zacząłem go ścigać (Kondycja), ale nie musiałem, bo ten jak tylko mnie dostrzegł zaczął szarżować w moją stronę. Odskoczyłem na prawo i wykonałem szybkie cięcie. Jednak ork był szybszy (Kondycja) i sparował mój cios, wytrącając mi broń z ręki. Podziwiałem te potwory, niby prymitywne bestie, a posługują się bronią tak, jakby posiadali ją od urodzenia. Ale nie czas o tym myśleć. Ork wykonał pchnięcie, ja jednak szczęśliwie uniknąłem ciosu i podniosłem swoją broń z ziemi. Wykonałem blok i odbiłem jego własną broń (Blok z odbiciem), co wytrąciło go z równowagi. Wykonałem dwa proste cięcia, uszkadzając prawą rękę orka, ale on chyba się tym zbytnio nie przejął (Hart Ciała), bo podniósł broń i zamachnął się toporem na moją głowę. Kucnąłem i pchnąłem swoim sztyletem prosto w jego brzuch. (Pchnięcie, Ostrze Valfden)
Ork zatoczył się po ziemi. Dla pewności, wbiłem mu sztylet w jego serce.



Zabici Orkowie 1235/7k
Krasnal Poborowy 0/45k
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22k
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8k
Krasnal Elita 0/14k

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #208 dnia: 14 Październik 2008, 11:47:39 »
Elveon uniósł się nad ziemią aby zwiększyć sobie zasięg widzenia. Zdjął z pleców kusze i naładował ją. Wybrał jednego z wielu orków i celował w głowę. Po chwili wystrzelił, a bełt chybił. Mag szybko przeładował broń i wystrzelił ponownie. Tym razem nie chybił. Strzała trafiła w płuca orka a ten padł na ziemie dusząc się. Dla pewności adept nekromancji wystrzelił jeszcze jednego bełta który dobił nieszczęśnika.

(Valfdeńska Kusza 3, 3 bełty - zostało mi 92)

Zabici Orkowie 1236/7k
Krasnal Poborowy 0/45k
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22k
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8k
Krasnal Elita 0/14k

Offline Dragosani

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #209 dnia: 14 Październik 2008, 11:53:50 »
Drago stał się niewidzialny i z wyciągniętymi mieczami, ruszył na dwóch orków. Zwinnie prześlizgnął się między nimi i zadał szybkie cięcia w ich szyję. Orkowie nie widząc zagrożenia padli na ziemię z poderżniętymi gardłami. Drago stał się widzialny na co trzeci ork zareagował rykiem bojowym i ruszył do ataku. Ciął jednym ze swoich toporów, lecz wampir zablokował cios Klinga Valfden. Chciał wykorzystać chwile i wbić Ostrze Valdfen w pierś orka, lecz ten zablokował cios drugim toporem. Drago odskoczył nieco, wypuścił z dłoni Ostrze Valfden i wykonał Potężny cios, używając Klingi Valfden. Broń przełamała prosty blok orka i wbiła się w jego pierś. Następnie podniósł wypuszczony miecz i zmienił się w nietoperza. Wzleciał w górę, by szukać kolejnych ofiar.

(Chwilowa niewidzialność, przemiana w nietoperza, specjalizacja w mieczu III, Ostrze i Klinga Valfden)

Zabici Orkowie 1239/7k
Krasnal Poborowy 0/45k
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22k
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8k
Krasnal Elita 0/14k

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #210 dnia: 14 Październik 2008, 12:01:40 »
Sado odetchnął. Czuł, że dzisiaj wykorzystał już dość dużo energii magicznej i kolejne czarowanie mogło by się dla niego źle skończyć. Wycofał się na tyły, do łuczników i krzyknął:
- ÂŁucznicy, chodźcie do mnie. Jestem Sado Kher, dowódca Oddziału 251. Dołączcie do mnie i walczcie u mojego boku!
Kilkunastu łuczników zwróciło uwagę na jego głos i podeszło do Dracona. Za nimi z powątpieniem poszło jeszcze paru. Sado naliczył 30 łucnzików. Wskazał gestem, by poszli za nim. Ustawili się za grupą walczących wojowników, którzy wyraźnie mieli przewagę nad grupką orków.
- Po lewej nadciąga grupa orków. Ona jest naszym celem!
ÂŁucnzicy posłusznie napięli cięciwy, celując w piętnasto osobowy oddział orków. Strzały posypały się uśmiercając każdego poborowego.
- ÂŚwietnie!

Zabici Orkowie 1254/7k
Krasnal Poborowy 0/45k
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22k
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8k
Krasnal Elita 0/14k

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #211 dnia: 14 Październik 2008, 12:15:55 »
Gunses znów pędził w krwawym szale. Biegł na jednego z orków, miał już wyciągnięte miecze (2x Ostrze Valfden; Walka mieczem - V). Zmylił Orka, udając że będzie biegł z jego prawej strony. Jak się spodziewał, ork zamachną się, zamierzając ciąć Wampira z prawej, ten jednak zrobił zwód. Przeskoczył na lewą stronę orka, wyskoczył w powietrze tnąc orka w szyję (Atak lewostronny). Zwierze padło martwe. Gunses zaczął biec dalej. Kolejny ork atakował go toporem z góry, Wampir parował (Blok leworęczny) Wykręcając piruet, ciął po brzuchu wypuszczając wnętrzności orka na zewnątrz (Atak praworęczny).
Gunses ruszył dalej, zauważywszy czwórkę orków, dwóch z przodu, i dwóch dalej z tyłu, Wampir używając swych zdolności ''rozpłyną się w powietrzu" (Chwilowa niewidzialność). Podbiegł do czwórki orków, trzymając miecze równolegle do rąk. Podskoczył i już klasycznie zdjął pierwszą dwójkę silnymi i jednoczesnymi uderzeniami w głowę (Atak lewostronny; Atak prawostronny). Stał się widzialny, szybko rzucił w jednego z dwóch nadbiegających orków swój miecz. Ostrze wbiło sie w płucach, doprowadzając do śmierci bestii. Ostatni ork ciął z góry, Gunses parował (Blok z odbiciem) wytrącając orka z rytmu. Gunses nie tracąc ni chwili dłużej, wykręcił półobrót, staną do orka tyłem i wykonał pchnięcie w tył, pozbawiając orka życia. Następnie odwrócił się, złapał opadającego Orka, i wbił mu się w szuję kosztując pożywnej krwi. Po czym Gunses poszedł po miecz, który był wbity w klatkę piersiową wyciągną go. Schował miecze do pochw i czekał na rozwój wydzieleń...

Zabici Orkowie 1260/7000
Krasnal Poborowy 0/45000
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22000
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8000
Krasnal Elita 0/14000
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2008, 12:24:17 wysłana przez Gunses »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #212 dnia: 14 Październik 2008, 12:23:48 »
- Uważajcie, zbliża się kolejny oddział. Prawo, około 20 orków.
Szybkie napinanie cięciwy i niestarannie oddane strzały, sprawiły, że padło tylko 10 orków. Poborowi zbliżali się nieubłaganie. Nieco szybsi łucznicy zdążyli jeszcze napiąć cięciwy i wystrzelić  strzałę, co spowodowało śmierć kolejnych 4. Nagle biegnącemu oddziałowi zagrodziło drogę trzech wojowników Valfdeńskich.
- Cholera nie mają szans. Jednak dali nam szansę. Napinać cięciwy! – wrzasnął Sado, nakładając strzałę i celując w orka, który właśnie zabił wojownika. Strzałą przeszyła szyję, zabijając poborowego na miejscu. Pozostali dwaj wojownicy padli od ataków toporem,  jednak w tym momencie łucznicy wystrzelili. Jeden z orków padł na ziemię , by uniknął strzał, reszta zginęła nafaszerowana pociskami.  Poborowy podbiegł do Dracona i zadał cios z ukosa.  Sado schylił się, jednak oręż wroga zaczepił o kołczan wytrącając i niszcząc parę strzał. Sado nadal schylony wyciągnął miecz i ciął poziomo po brzuchu. Ork wrzasnął, lecz Dracon wbił mu miecz w brzuch, zakańczając jego żywot.

Kołczan: 50 strzał

Zabici Orkowie 1280/7000
Krasnal Poborowy 0/45000
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22000
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8000
Krasnal Elita 0/14000

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #213 dnia: 14 Październik 2008, 12:24:36 »
- Hmm... powtarzamy akcję panowie? Może Elrond się przyłączy? - rzekł do Sada i Canisa Dev
 Elrond przyłączasz się do nas - krzyknął do niego Demon.

Nagle 2 orki zaatakowały Demona, ale ten zaczał ziać ogniem. Orkowie nie wychamowali w porę i wpadli w strumień ognia. Zostali spaleni.


Zabici Orkowie 1282/7000
Krasnal Poborowy 0/45000
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22000
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8000
Krasnal Elita 0/14000

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #214 dnia: 14 Październik 2008, 12:31:26 »
- Deszcz meteorów, jest bardzo elitarnym czarem. Jeżeli użyję go dzisiaj jeszcze raz... prawdopodobnie zginę. Więc przykro, może jutro - uśmiechnął się Sado, po czym krzyknął do oddziału łuczników - piętnastu orków na lewo. Powoli napinać cięciwy, są dość daleko.
Dracon napiął cięciwę, nałożył strzałę i celował 10 sekund. Potężny strzał trafił jednego orka w głowę, zabijając go na miejscu i unieruchamiając dwóch następnych. trzydzieści strzał poszybowało w stronę tego oddziału, pozbawiając życie kolejnych 10 wrogów. 4 żywi, ranni od strzał, próbowali się wycofać, jednak paru łuczników ponownie napięło strzały.
- Celować w szyję lub w głowę. - powiedział Sado wypuszczając strzałę, która dosięgła uciekającego orka. Kolejne pociski ukatrupiły kolejnych trzech uciekinierów.

Zabici Orkowie 1297/7000
Krasnal Poborowy 0/45000
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22000
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8000
Krasnal Elita 0/14000

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #215 dnia: 14 Październik 2008, 12:35:08 »
Elveon wylądował na ziemi i wyciągną miecz. Podbiegł do pierwszego orka którego dostrzegł i zaatakował go. Ork sparował cios i wyprowadził kontrę. Elveon wykonał szybki unik i zaatakował z góry. Atak się nie powiódł a ork zaatakował ponownie. Atakował oszalałe, bez żadnego pomysłu co wykorzystał Elveon  teleportując się za jego plecy i przebijając bestie na wylot. Nagle maga zaszedł od tylu kolejny ork, i uderzył, lecz Elveon w ostatniej chwili zdążył z obroną. Ork wyprowadzał silne ciosy, które z trudem udawało się blokować. Ork przerastał maga pod względem fizycznym, więc walka nie była wcale łatwa. Elveon starał się znaleźć lukę w obronie orka który atakował z całej siły. Po kilku minutach walki, adeptowi nekromancji udało się przełamać obronę bestii i wbić mu swój miecz, tym samym uśmiercając orkowego żołnierza...

(Ostrze Valfden 3, teleportacja lewitacja)

Zabici Orkowie 1299/7000
Krasnal Poborowy 0/45000
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22000
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8000
Krasnal Elita 0/14000

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #216 dnia: 14 Październik 2008, 12:36:31 »
Momo w ostatniej chwili odskoczył na bok, unikając dużego orkowego topora. Bestia odwróciła się i uniosła topór wysoko w górę chcąc wyprowadzić potężne uderzenie, jednak jako, że elf był znacznie szybszy i dysponował lżejszą bronią jednoręczną, zdążył wyprowadzić pchnięcie w brzuch przeciwnika. Szybko wyrwał miecz i odskoczył unikając ciężkiej broni, która wyleciała umierającemu orkowi z rąk. Momo poprawił mu jeszcze szybkim sieknięciem w głowę. Zielonoskóry upadł na ziemię wykrwawiając się na śmierć.

Zabici Orkowie 1300/7000
Krasnal Poborowy 0/45000
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22000
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8000
Krasnal Elita 0/14000

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #217 dnia: 14 Październik 2008, 12:37:17 »
- No dobra
Demon skupił ponownie energię magicznął w dłoniach. Skoncentrował się i wypowiedział:
- Ishuash Ru, Iaishosh Huush aroshel!
- Ishuash Ru, Iaishosh Huush aroshel!
We dwóch dłoniach pojawiły się kule energii, które wystrzeliły w gorę. Nad orkami pojawiły się znowu pioruny. Czar zabił 41 orków,a demon trochę osłab w energii magicznej.

[Koncentracja, Grad Piorunów]

Zabici Orkowie 1341/7000
Krasnal Poborowy 0/45000
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22000
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8000
Krasnal Elita 0/14000

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #218 dnia: 14 Październik 2008, 12:40:14 »
Elf stał w powietrzu parę kroków od Deva.
- Oczywiście... Ihigi - powiedział. W jego dłoni zmaterializował się piorun kulisty, którym cisnął w jednego z orków.
- Co robimy?

Zabici Orkowie 1342/7000
Krasnal Poborowy 0/45000
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22000
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8000
Krasnal Elita 0/14000

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #219 dnia: 14 Październik 2008, 12:41:55 »
- 100 metrów od nas, duży oddział, co najmniej 20. Nie... 25. Celujcie powoli, w nogi. - wrzasnął Sado, napinając kolejną strzałę. Celował 10 sekund, po czym wystrzelił potężny strzał, prosto w klatkę piersiową. Jeden z głowy, a dwaj obok unieruchomieni. Za pociskiem Sada, posypał się grad strzał. Piętnastu orków oberwało w nogi i upadło na ziemię. Kolejne napinanie cięciwy i wypuszczenie strzał. Reszta biegnących poborowych upadła na ziemię, od strzał wbitych w mięśnie u nóg. Parę strzał dobiło leżących już wrogów.
- Ostatnia salwa... załatwcie ich! - wrzasnął Sado, także napinając łuk. Ostatnia, 31 strzalowa salwa dobiła leżących na ziemi orkowych wojowników.

Zabici Orkowie 1367/7000
Krasnal Poborowy 0/45000
Jaszczuroczłek ÂŻołnierz 0/22000
Jaszczuroczłek ÂŁucznik 0/8000
Krasnal Elita 0/14000

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #219 dnia: 14 Październik 2008, 12:41:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything