Autor Wątek: Wojna - Zielone Równiny  (Przeczytany 35609 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #40 dnia: 13 Październik 2008, 19:57:43 »
Nifrenithil wyjął szybkim ruchem wyjął miecz i podbegł do najbliższego orka. Schylił się przed potężnym uderzeniem, po czym szybko pchnął przeciwnika w klatkę piersiową. Ten nie zdązył tego zauważyć. Nif ruszył dalej, upojony pierwszą śmiercią. Szybko znalazł następnego wroga. Wykonał zwinny obrót i chlasnął orka na odlew, w szyję. Ten padł.

Zabite Orki 13/7000

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Październik 2008, 20:03:30 »
- Więc walcz i nie daj się zabić! - krzyknął Sado z uśmiechem na ustach, podbiegając do kolejnego poborowego. Szybko uderzył od góry, jednak ork sprawnie zablokował cios, blokując ją drzewcem topora. Dracon powtórzył czynność, jednak tym razem znów stało się to samo. (2x klasyczne pchnięcie, Walka mieczem V, Klinga Valfden). Zanim ork zdjął aktualną pozycję obrony, Sado szybko pchnął go, wbijając miecz w brzuch wroga.
(pchnięcie, Walka mieczem V, Klinga Valfden) Ork opluł go krwią i wypuścił topór z ręki. Sado złapał rękojeść dwoma rękoma i mocno szarpnął, wyciągając ją z mięsiwa wroga. Następnie szybko ciął  po tętnicy szyjnej i odskoczył, by nie ulec obryzganiu krwią.

Zabite Orki 14/7000

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Październik 2008, 20:03:30 »

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #42 dnia: 13 Październik 2008, 20:04:01 »
- Czy mam fajkę, przyjacielu? To tak samo jakbyś się pytał czy wziąłem miecz na wojne, oczywiście że zabrałem ją ze sobą - odpowiedziałem, po czym zacząłem biec razem z innym w kierunku orków.
Kiedy biegłem ktoś lub coś mnie potrąciło i wypadłem z równowagi. Przewróciłem się na ziemie i poczułem kilka ogromnych butów na plecach. Szybko się podniosłem i zobaczyłem trzech żołnierzy otoczonych przez czterech orków. Postanowiłem im pomóc. Zbliżyłem się do jednego z orków i wbiłem sztylet prostym pchnięciem w jego plecy (Cięcie Valfden, Pchnięcie). Szybko się odwrócił, ale nawet nie zdążył się spojrzeć, bo jego głowa już toczyła się po ziemi odcięta przez wojownika. Trzech pozostałych orków rzuciło się w moją stronę. Zacząłem biec ile tchu w płucach (kondycja). Po kilkunastu metrach przewróciłem się o kamień i spodziewałem się najgorszego. Próbowałem podnieść się z ziemi, ale to wielkie zielone bydle przytrzymywało mnie swoją nogą. Nagle usłyszałem świst strzał i orkowie padli martwi.



// Ludzie, to są orki, a to orkowie. Mam nadzieje że przestaniecie nękać te biedne ssaski? //

Zabici orkowie 18/7k

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #43 dnia: 13 Październik 2008, 20:06:21 »
Doman chcesz się pobawić z orkami? Jeśli tak to mi byś pomógł. Jeżeli będziesz chciał pomóc to chroń moje tyły. - Po wymówieniu tych słów widział jak 3 orków było nieprzygotowanych do walki. Do pierwszego strzeliłem (Krycz 3) potężnym strzałem w głowę która zaczęła pryskać krwią. Zostało jeszcze 2. Rzucili się na mnie. Pierwszemu strzeliłem w kolano, a drugiemu rozciąłem gardło mieczem (Klinga Valfden). Wystarczyło zabić jeszcze jednego, któremu strzeliłem w rękę.

Zabite Orkowie 20/7000
Niezdolne do walki: 1

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #44 dnia: 13 Październik 2008, 20:09:07 »
Melitele spojrzała się obojętnym wzrokiem na ogromną armię wroga. Westchnęła razy głęboko, poczym wyciągnęła swój miecz (Ostrze Valfden 3) przez dłuższą chwilę jej wzrok ‘utkwił’ na nim. Poczym złapała go mocno w rękę i zaczęła biec w kierunku jednego z orków. Od razu zaatakowało, ork jednak skutecznie odparł atak. Ork odwzajemnił atak swoim oburęcznym toporem, lecz wampirzyca zablokowała atak (blok z odbiciem) i zaatakowała ponownie, tym razem trafiając w przeciwnika (pchnięcie). Jej ostrze przebiło brzuch potwora. Melitele oczywiście korzystając z osłabienia przeciwnika zadała kolejny ciosy (klasyczne pchnięcie) Raniąc go w ręke. Na końcu, gdy przeciwnik leżał już na ziemi zadała ostateczny potężny cios w głowę orka, pozbawiając go życia.

Zabite orki 21/7000

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #45 dnia: 13 Październik 2008, 20:11:46 »
Wampir wyciągnął swoje ostrze z pochwy i ruszył na wrogów. Zobaczył dwójkę orków biegnących, jeden wyprowadził atak swym toporem na Foltesta, Konsul zablokował cios i ork wypadł z rytmu walki(Atak: Blok z Odbiciem), Wampir wyprowadził pchnięcie w brzuch(Atak: Pchnięcie), ostrze bez trudu przebiło odzienie orka, Wampir wyciągnął ostrze i wyprowadził cięcie w szyję orka(Atak: Potężny Cios), głowa orka potoczyła się w stronę drugiego orka. Drugi ork zaczął szarżować na Konsula, Wampir znikł, serce orka przebił miecz Funkcjonariusza(Atrybuty: Chwilowa Niewidzialność; Atak: Pchnięcie). Wampir rozejrzał się po polu bitwy i dołączył do swoich...

_________________
Zabite orki 23/7000

Offline Smok Finkregh

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 0
  • Yzush Ek Aulash Detr Shiqua!
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #46 dnia: 13 Październik 2008, 20:13:55 »
Fafnir szybkim ruchem ręki wyjął swoją klingę i ruszył do boju. W oko wpadł mu ork poborowy. W szybkim biegu (Kondycja) ułożył ostrze równolegle do ziemi, przygotowywując się do pchnięcia. Gdy dzieliło go od orka około 0.90 metra, Fafnir wykonał atak (Pchnięcie). Trafił w prawe biodro orka, ciężko go raniąc. Ork wykonał za pomocą Kahr-Toka klasyczne pchnięcie. Fafnir wykonał szybki unik i ominął ostrze topora. Elf wykonał szybkie cięcie (Klasyczne pchnięcie) i trafił orka w serce, tym samym go uśmiercając. Zauważył lecącego w jego kierunku drugiego orka, który atakując dwoma toporami trafił Fafnira w nogę. Niewielkie zadało mu to rany. Elf zaatakował i przebił rękę orka bez trudu, po czym wykonał klasyczne pchnięcie w szyję, kończąc żywot poborowego.

(Kondycja, Klinga Valfden, Pchnięcie, Klasyczne Pchnięcie)

Zabite Orki 25/7000

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #47 dnia: 13 Październik 2008, 20:15:20 »
Anvarunis znów wybiegł naprzeciw orkom. Zauważył dwóch niedaleko siebie. Wampir wyjął Ostrze Vlafden3 i Amatroski miecz jednoręczny, a gdy był blisko orków, rzucił amatorskim mieczem prosto w jednego z nich odcinając mu tym samym głowę (Walka dwiem brońmi, Walka mieczem V). Anvarunis szybko podbiegł do drugiego potwora i wyprowadził atak Potężny cios. Ork wciąż próbował walczyć więc Anv wykonał blok (Blok z odbiciem) i szybko atak (pchnięcie). Bestia padła martwa u stóp wampira. Wyczuł on jednak pędzącego na niego trzeciego już orka, który był tuż jego pleców (Atrybut: Wyostrzone zmysły). Nagle wsunął miecz między ramie a bok i przebił orka na wylot. Szybkim ruchem wyciągnął klingę i wykonał ciecie (pchnięcie) od lewej do prawej, precinając tętnice bestii. Zaraz po tym zabrał swój amatorski miecz i wrócił w pobliże przyjaciół.
Walka mieczem V

Zabici Orkowie 28/7000

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #48 dnia: 13 Październik 2008, 20:15:20 »
- Hah! To jest świetne! - wrzasnął Sado atakując od boku orkowego wojownika, walczącego dwoma mieczami. (Klasyczne pchnięcie, Klinga Valfden, walka mieczem V) Jego cios został sparowany, a ork szybko odskoczył do tyłu, próbując pchnięcia z lewej strony. Dracon szybko się schylił, unikając ciosu i ciął wroga po nogach. (Klasyczne pchnięcie, Klinga Valfden, walka mieczem V). Ork wrzasnął, a Sado szybko powstając pchnął mocno swój miecz brzuch przeciwnika. Następnie przekręcił miecz w środka i zapierając się, wyjął go ze środka. Mocnym kopniakiem położył już prawie martwego wroga na ziemię, pozostawiając go śmierci. Następnie szybko podbiegł do rannej ofiary Pavulona i pchnął jej miecz w plecy.
- Nigdy nie zostawiaj rannych. Załatwiaj ich od razu!

Zabici Orkowie 30/7000

Napisaliśmy posta w tej samej sekundzie, dlatego nei pokazało mi, ze napisałeś nowego. Poprawione.

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #49 dnia: 13 Październik 2008, 20:15:55 »
Aerandir rozglądał się po polu bitwy, po chwili zdjął z ramienia łuk (krycz 3), wyciągnął strzałę z kołczanu, nałożył ją na cięciwę i wystrzelił w jednego z hordy Orków. Strzała poszybowała do Orka trafiając go w głowę (walka łukiem V). Cel padł martwy. Następnie wyjąłem kolejną strzałę i wystrzeliłem w kolejnego z najeźdźców, jednak teraz pocisk ugodził Orka w klatkę piersiową (walka łukiem V). Zielonoskóry padł na ziemie próbując wyjąć strzałę, jednak śmierć przyszła szybciej.

_________________
Zabici Orkowie: 31/7000

Ekwipunek:

Noszony ekwipunek:
1.
2. Krycz 3
Zasięg: 150 metrów
Rodzaj: łuk
Poziom wykonania: III
Opis: Stworzony z 50 sztuk drewna, ważący 2kg.

69x strzała z brązu
wytrzymałość - 6
ostrość - 5
ciężar - 4
3. Ostrze Valfden 3
Ostrość: 6
Wytrzymałość: 5
Typ: jednoręczny
Rodzaj: miecz
Poziom wykonania: III
Opis: Wykuty z 40 sztuk żelaza o zasięgu 0,6 metra, ważący 6kg.
4.
Nazwa odzienia: Szata Wampira Numenoru
Rodzaj: szata
Wytrzymałość: 1
Ciężar: 1
Opis: Uszyta z 200 sztuk Alfistru. Ponadto odbija promienie słoneczne.

Umiejętności:
- walka bronią jednoręczną
- walka bronią oburęczną
- walka dwiema broniami
- walka brońmi strzeleckimi

Specjalizacje:
- Walka Mieczem V
- Walka Toporem II
- Walka Sztyletem II
- Walka Młotem I
- Walka Kijem I
- Walka z Tarczą II
- Walka ÂŁukiem V

Ataki:

Ataki do walki bronią jednoręczną:
- Klasyczne pchnięcie
- Blok górny
- Blok z odbiciem
- Pchnięcie
- Pchnięcie w tył
- Potężny cios

Ataki do walki brońmi miotanymi:
- Strzał 2 pociskami
- Potężny strzał
- Strzał 3 pociskami
- Celny strzał

Zaklęcia:
- ÂŚwiatło
- Sen
- Telekineza

Atrybuty wyuczone:
- Wytrzymałość na ból
- Szczęście
- Akrobatyka
- Kondycja
- Hard ciała

Pozyskiwanie:
- Skór
- Kłów
- Pazurów
- ÂŁusek
- Organów

- Obdzieranie z futer małych zwierząt
- Obdzieranie z futer dużych zwierząt
- Upuszczanie krwi I (max. 3 litry)
- Upuszczanie krwi II (max. 6 litrów)
- Pozyskiwanie trucizny stopień I (Krwiopijcy)
- Pozyskiwanie trucizny stopień II (topielce)

Atrybuty rasowe:
+ wyostrzenie zmysłów
+ chwilowa niewidzialność
+ długowieczność
+ przemiana w nietoperza
- śmiertelność
- głód krwi
- wrażliwość na promienie słoneczne

Pas:
3l krwi

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #50 dnia: 13 Październik 2008, 20:16:15 »
Gunses ruszył do następnej gromady orków, było tam 3 sztuki. Gunses wyciągną miecz (Ostrze Vlfden 3) i zaczął szarżować w kierunku orków. Bestie ujrzały Wampira, wyciągnęły swoje topory. Gunses doskoczył do nich i wykorzystując swe wampirze zdolności znikną (chwilowa niewidzialność). Orki zdezorientowane szukały Wampira, rozglądając się we wszystkie strony. Gunses staną pomiędzy nimi. ÂŚcisną silnie miecz w dłoni i pchną pierwszego orka w brzuch i pociągną wzdłuż, rozpruwając i wypuszczając orkowe wnętrzności (Pchnięcie; Potężny cios). Wampir stał sie widzialny i praktycznie czując oddech orka na plecach obrócił broń w ręku i wykonał pchnięcie w tył. Ostrze przeszło między ręką a ciałem wampira wbijając się w brzuch drugiego orka. Wampir złapał z drugie Ostrze Valfden 3, wykonując piruet ciął orka w szyję. Krew wyrwała się w tętnicy, doprowadzając orka do śmierci. Wampir szybko się odwrócił. Parował uderzanie trzeciego orka... Blok był jednak za slaby a uderzenie zbyt silne. Gunses odleciał na 2 metry do tyłu. Wampir wykonał błyskawiczny przewrót w tył. Wylądował na kolanach. Zauważył atakującego orka. Cadacus używając wrodzonych zdolności stał się niewidzialny (Chwilowa niewidzialność). Szybko i zwinnie zaszedł orka od tyłu. Ciął w ścienna (Potężny cios). Ork zawył z bólu, upadł na kopana, podtrzymując się na rękach. Gunses wyrzucił miecz z lewej dłoni. Przyłożył trzymane w prawej dłoni Ostrze Valfden 3 do pleców Orka w miejscu serca. Pchną z całej siły, ork zawył.. (Pchnięcie; Potężny cios) Zamilkł i padł na ziemie martwy. Gunses podszedł do truchła, nachylił się, wbił w szyje orka kły i zrobił parę porządnych łyków krwi. Wstał, zebrał miecze i rozejrzał sie po polu bitwy.

Zabite orki  33/7000

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #51 dnia: 13 Październik 2008, 20:16:56 »
- Moja kolej - powiedział Doman, po czym zaczął wypatrywać sobie ofiarę. Po chwili zobaczył orka, oddalonego od reszty. Bez wahania pobiegł w jego kierunku. Gdy był już blisko, stwór wyciągnął swą oburęczną broń. Doman nie czekając aż ork zaatakuje, wykonał potężny cios (Potężny cios), który trafił w szyję przeciwnika. Stwór jednak, cały czas stał na nogach. Po chwili wykonał pchnięcie, jednak elf zablokował ten cios, a w dodatku odbił go, wytrącając przeciwnika z rytmu (Blok z odbiciem). Cios ten, był bardzo słaby, dlatego Domanowi poszło tak łatwo. Nie tracąc czasu, wojownik wykonał kolejny potężny cios (Potężny cios). Tym razem, trafił w lewe żebro. Przeciwnik padł na ziemię martwy.
- Jeden mniej - powiedział Doman, po czym wrócił na swoje miejsce.

Zabite orki  34/7000

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #52 dnia: 13 Październik 2008, 20:17:30 »
Wyciągnąłem miecz i ruszyłem na najbliższego orka, w momencie gdy ork wyprowadzał cios z góry wykonałem szybkim ruchem zdecydowane pchnięcie wbijając miecz w klate orka. Przeciwnik zacharczał, upadł na kolana upuszczając broń, wtedy wykonałem cięcie z lewej pozbawiając orka głowy... Kątem oka zauważyłem drugiego przeciwnika biegnącego w moją stronę, nie obracając się wykonałem pchnięcie w tył zabijając orka.
-Areandir! Dwóch na liczniku...

[miecz valfden 3, pchnięcie, cięcie lewostronne, pchnięcie do tyłu]

Zabite Orki 36/7000

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #53 dnia: 13 Październik 2008, 20:21:09 »
Elf stał przez chwilę, patrząc w kierunku wrogich armii. Korciło go, by wznieść się w powietrze, ale nie, czekał...

------------------------------------------------------------



Ekwipunek:

1.
2. Ostrze Valfden 2
3.
4.

Nazwa broni: Ostrze Valfden 2
Ostrość: 6
Wytrzymałość: 5
Typ: jednoręczny
Rodzaj: miecz
Poziom wykonania: II
Opis: Wykuty z 35 sztuk żelaza o zasięgu 0,6 metra, ważący 6kg

Nazwa odzienia: Zbroja milicji
Rodzaj: zbroja
Wytrzymałość: 6
Ciężar: 5kg
Opis: Wykuta z 200 sztuk mosiądzu.

Umiejętności::

o Walka brońmi miotanymi
o Walka bronią jednoręczną
o Walka bronią oburęczną


Specjalizacja:

o Walka mieczem - II stopień wtajemniczenia
o Walka łukiem - V stopień wtajemniczenia
o Walka kosturem - III stopień wtajemniczenia


Ataki:

Ataki do walki bronią jednoręczną:
- Klasyczne pchnięcie - cięcie lewo-/prawostronne; góra/dół

Ataki długich broni oburęcznych:
- Uderzenie obustronne
- Parowanie
- Pchnięcie

Zaklęcia:

*Amarangol

- Korzeń
- Rój
- Opętanie Bestii
- Leśna ochrona
- Kontrola nad zwierzęciem
- Zabójcze pnącza
- Stworzenie Drzewca
- Zmniejszenie Potwora
- Obudzenie Enta

*Lindangol

- Mała Błyskawica
- Lekkość
- Wietrzna aura
- Duża Błyskawica
- Grom
- Piorun Kulisty

*Naurangol

- Ognista Strzała
- Ognista Aura
- Lekkie Leczenie
- ÂŚrednie Leczenie

*Urangol

- Przemiana w Kruka
- Wyostrzenie zmysłów


Atrybuty wyuczane:

o Lewitacja
o Koncentracja
o Pozyskiwanie
- kłów
- skór
- pazurów
o Pozyskiwanie trucizny stopień I (Krwiopijcy)
o Pozyskiwanie trucizny stopień II (topielce)
o Akrobatyka
o Wytrzymałość na ból
o Teleportacja (po lekcji 2)
o Wysoka charyzma
o Odbijanie zaklęć kosturem
o Perswazja
o Kondycja


Atrybuty rasowe:

+ Długowieczność
- ÂŚmiertelność

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #54 dnia: 13 Październik 2008, 20:23:34 »
Sado, chowając się za dwoma wolnymi wojownikami, ponownie zdjął łuk z ramienia. Celował 10 sekund i wystrzelił swoją strzałę w stronę Poborowego orka. (Walka ÂŁukiem V, Krycz 3, Potężny Strzał). Strzałą przebiła gardło wroga, zabijając orka na miejscu oraz unieruchomiła jeszcze jednego, stojącego obok. Sado ponownie wycelował, tym razem normalnie i oddał strzał, trafiając w głowę i zabijając ponownie wroga.  


Odjęliście 2 orków

Zabici Orkowie 40/7000

Offline Smok Finkregh

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 0
  • Yzush Ek Aulash Detr Shiqua!
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #55 dnia: 13 Październik 2008, 20:25:06 »
Po zabiciu dwóch swoich pierwszych przeciwników, młody elf spostrzegł kolejnych dwóch orków. Fafnir czekał aż dwa mięśniaki podbiegną do niego, a gdy już byli blisko, wykonał potężny cios (Potężny cios) co sprawiło, że jeden z orków padł jak kamień martwy. Członek oddziału 251 wykonał szybkie cięcie (Klasyczne pchnięcie) ale ork wykonał blok i klinga Fafnira zderzyła się z toporem orka. Ten wykonał pchnięcie i chciał zabić elfa, ale Fafnir wykonał szybki unik i wykonał silne cięcie (Klasyczne pchnięcie) co zabiło kolejnego orka poborowego. Na Fafnira rzucił się od tyłu jeszcze jeden ork, ale elf wcześniej usłyszał bieg bestii i wykonał pchnięcie w tył (Pchnięcie w tył) godząc orka. Obrócił się i zaatakował orka uderzając go ostrzem w głowę.

(Klinga Valfden, Potężny cios, Klasyczne pchnięcie, Pchnięcie w tył, Kondycja)

Zabici orkowie 43/7000

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #56 dnia: 13 Październik 2008, 20:25:36 »
Elveon popatrzył po ogromnej armii wroga, przymrużył oczy i uniósł się na 4 metry nad ziemią. Wyciągną dłoń i skierował ją w kierunku pierwszego, lepszego orka. Zaczął koncentrować w niej energię magiczną. Gdy zgromadził dostateczną ilość wypowiedział formułę zaklęcia.
-Qiiltuarishesh Arishesh, Izanisheshhu Ilish(Tchnienie śmierci)
Ciemna smuga dymu powędrowała w kierunku orka uśmiercając go. Następnie mag zdjął z pleców naładowaną kuszę i skierował ją w kierunku następnego orka. Po kilkunastu sekundach celowania Elveon strzelił. Nie był co prawda wytrawnym strzelcem, ale trafił prosto w płuca istoty. Ta padła na ziemię dusząc się...

(Lewitacja, Tchnienie śmierci, Valfdeńska Kusza 3)

Zabici orkowie 45/7000
« Ostatnia zmiana: 13 Październik 2008, 20:40:05 wysłana przez Elveon »

Offline Danielin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #57 dnia: 13 Październik 2008, 20:25:47 »
Danielin wyciągnął miecz i ruszył do boju. Podbiegł do jednego z orków, machnął Ostrzem Valfden 3. Zranił orka. Ork chciał oddać, lecz Danielin zniknął (chwilowa niewidzialność) obiegł orka naokoło i pchnął mieczem w niego. Ork padł. Wampir spojrzał w tył i zobaczył, że kolejny ork biegnie w jego stronę. Użył pchnięcia w tył i ciężko zranił orka. Następnie użył klasycznego pchnięcia i dobił orka. Danielin pochylił się nad orkiem, spił trochę krwi i ruszył dalej...

Zabici orkowie 47/7000

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #58 dnia: 13 Październik 2008, 20:26:10 »
Dobra już nie zostawię. Pamiętaj jednak że ja jestem facetem. - Pavulon odpowiedział. - Gdzie jesteście moi "przyjaciele"? O tam jesteś. - Widząc orka strzelił mu prosto w gardło. ÂŻeby już nie wstał strzelił mu w nogę. Ork tak mocno zawył że 4 jego kompanów pobiegło na mnie. 2 orków powaliłem 2 potężnymi strzałami w szyję. Jednego zabiłem celnym strzałem w brzuch i oko, a jednemu przez przypadek strzeliłem w kroczę. Ork powalił się na ziemię. Podbiegłem do niego i zabiłem go ocięciem głowy.

Zabici orkowie  52/7000

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #59 dnia: 13 Październik 2008, 20:26:58 »
Gunses ruszył szybko, jak tylko szybko pozwalał mu biec organizm Wampira (Kondycja). Zauważył orka, wyciągną miecz. Biegł szybko i używając wrodzonych zdolności stał sie niewidzialny (Chwilowa niewidzialność) Podbiegł do niczego nieświadomego orka, lekko wyskoczył i ciął (potężny cios) w głowę orka, która została rozcięta, Ork padł martwy. Gunses upadł na ziemie, przekoziołkował, wylądował na kolanach. Był już widzialny. Ruszył dalej. W biegu schował ostrze przemienił sie w nietoperza, zakręcił kółko nad polem bitwy, wypatrzył samotnego orka. Pikował na niego od strony pleców. Cadacus przemienił się w Wampira tuż nad plecami Orka, zwalając go z nóg. Ork ciężko uderzył o ziemie. Gunses nie czkając nie chwili dłużej wyciągną miecz, i przyłożywszy ostrze do pleców orka pchną z całej siły (Pchnięcie; Potężny cios). Ork zawył z bólu. Miecz przeszył go na wylot w okolicach serca. Po chwili bestia była już martwa. Gunses wstał z ziemi, schował miecz, przemienił się w nietoperza i odleciał...

(Ostrze Valfden 3; Walka mieczem - V; Kondycja; Chwilowa niewidzialność; Przemiana w nietoperza; Pchnięcie; Potężny cios)

Zabite orki  54/7000

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wojna - Zielone Równiny
« Odpowiedź #59 dnia: 13 Październik 2008, 20:26:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything