Autor Wątek: Ostatni Poziom Kontroli  (Przeczytany 2558 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Ostatni Poziom Kontroli
« dnia: 11 Październik 2008, 23:36:43 »


Ostatni Poziom Kontroli- najnowsza, 3 solowa płyta Marcina Martena znanego jako "Abradab". Myśle, że z czystym sumieniem mogę ten album nazwać jednym z lepszych albumów hip-hopowych (ściśle mówiąc to "rapowych", bo przecieź wiadomo, że hip-hop to nie muzyka) tego roku. Tekstom dAb'a, jak zwykle, nie brakuje ironii i specyficznego zdystansowanego podejścia. Na płycie nie mogło zabraknąć Gutka, który wypadł co najmniej bardzo dobrze. Oprócz Gutka na płycie gościnnie wystąpili również: Losza Vera,  IGS, Grubson, JAreX, Marika oraz uwielbiany przez coraz większe rzesze nastolatek- O.S.T.R., wszyscy wywiązali się ze swoich zadań bardzo dobrze. Muzycznie płyta wypada równie dobrze co lirycznie. Jeden z utworów wyprodukował już wcześniej wspomniany Adam Ostrowski. Z pewnością plusem jest pojawienie się "żywych" instrumentów, co nadaje płycie hmm... świeżości... z pewnością wpływa na nią korzystnie. Ja, a z tego co zauważyłem nie tylko ja, musiałem "oswoić się", z tą produkcją. Może to zabrzmi głupio, ale gdybym napisał tą mini-recenzje po pierwszym odsłuchaniu z pewnością nie wypowiedziałbym się w samych superlatywch.
"O.P.K." to moim zdanie najlepszy jak dotąd wydany krążek Abradab'a, bijący na głowę "Czerwony Album", i prawdopodobnie jeden z lepszych hip-hopowych albumów wydanych w tym roku.
Tych co już odsłuchali album zapraszam do wyrażania swoich opinii, a tych co jeszcze nie słyszeli o nim  odsyłam do empika ;).

Offline Asgarhan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Ganar en el Nou Camp no es posible..." - Schuster
Odp: Ostatni Poziom Kontroli
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Październik 2008, 15:51:46 »
Co ty Respev pierdzielisz, płyta jest spoko.
A wg. mnie płyta g... warta. Zresztą jak reszta płyt 'Daba. Słabe flow, teksty momentami idiotyczne. Rozczarowanie takie samo jak płyta Lilu i ÂŁony.

Mówić tak o członku kalibra...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ostatni Poziom Kontroli
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Październik 2008, 15:51:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything