Autor Wątek: Okładka Zapomnianych Bogów  (Przeczytany 16852 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Xerxes

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Okładka Zapomnianych Bogów
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Sierpień 2008, 16:02:17 »
Taaaa...myślę że okładka za dużo nam nie mówi ale z tego co piszą to gra się zapowiada ciekawie , mimo to nie sądze że to będzie jeszcze to samo co g i g2 , zagramy bo TO będzie się nazywać gothic i da nam nadzieję na powrót do tych nieprzespanych nocy nad g1 i przechodzeniem po kilka(naście?) razy tej gry. Wracając do tematu... co do grafiki to sądze że z tym updatem chodzi tylko o to żeby ładniej napisać że silnik zostanie naprawiony. Wymagania wg mnie mogą tylko zmaleć, w g3 spełniałem zalecane a cięło się jak... no! (silnik zostaje ten sam a ulepszenie go jest równe z poprawą jakości silnika niekoniecznie kosztem naszego sprzętu ;)) Bronie , mapa etc. - no to wkońcu dodatek więc tego się po nim spodziewamy! 15-20 h gry - może być nawet 10 byle by dobrej gry. Zostaje nam tylko oczekiwanie na premierę i wyłapywanie nowych informacji. Pozdrawiam.

Offline Krzysztof232323

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Okładka Zapomnianych Bogów
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Sierpień 2008, 21:41:17 »
Mam nadzieję że Pyranha Bytes się spisze na medal jak to było w G2NK. Czas rozgrywki trochę krótki lepiej by było z około 100 godzin :D, a na poważnie jak będzie ciekawy dodatek to wystarczy. Interfens walki niech polepszą bardziej go schrzanić już chyba nie mogli :-\. Wymagania graficze mam nadzieje że nie podwyższą się bo mi się teraz na maksymalnych nie przycina ale jak wzrosną to... :'( Parę itemów się przyda, zadań też jak to przystało na dobry dodatek. Okładka nawet niezła, pewne podobieństwo istnieje do podstawki. PoZdRo.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Okładka Zapomnianych Bogów
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Sierpień 2008, 21:41:17 »

McSloniu

  • Gość
Odp: Okładka Zapomnianych Bogów
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Sierpień 2008, 22:59:37 »
Okładka fajna, mam nadzieje że dodatek też taki bedzie ;]. Ma 100% jak bedzie po PL  to bedą i napisy i dialogi. Jak w każdym Gothicu. Chciałby żeby można mieć np. dom. Jak w Oblivionie. Zamek ;] W Gothic 2 ja zawsze jak zabijałem bandytów Dextera to udawałem że to już moja posesja.

Canis

  • Gość
Odp: Okładka Zapomnianych Bogów
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Wrzesień 2008, 17:08:56 »

Cytuj
* nowy system walki z nową regułą
Cóż, Idealna walka nie była, myszka swoje przecierpiała, cały czas trzeba dusić lewy przycisk myszy, co jakiś czas prawy, nie było zbytnio czym zaszaleć dotąd, mam nadzieję, ze teraz będzie lepiej. A no i ten błąd chyba, z potworami, poco kibice... potwory powinny wszystkie atakować... no ale walka była tak genialnie zrobiona, że wówczas każdy szybko by zdychał, no bo nie ukrywajmy, każdy potwór był w stanie zabić bohatera, mimo, ze ten był doskonale wyszkolony ;] .
Cytuj
* około 15-20 godzin rozgrywki
Oby miłej i przyjemnej rozgrywki, jak najbardziej dopracowanej...
Cytuj
* polepszona jakość grafiki ze względu na update silnika
no Grafika ogólnie w G3 nie była zła, co prawda, niektóre postacie swoim wyglądem już zabijały... ale źle nie było. Oczywiście, nie żebym stękał że będzie lepiej...
Cytuj
* ogromny, realistyczny i utrzymany w odpowiedni klimacie świat
Co tu dużo mówić, im klimatycznej tym lepiej... nie tyle ogromny, a dopracowany powinien być...
Cytuj
* paczka nowych broni, zbrój, przeciwników i zadań
no jak zwykle, absolutna konieczność, żeby było co robić i z czym robić... mam nadzieję, ze nie zawiodę sie na nowych zadaniach i będą... ciekawsze, a nie, same kill questy...

A odnośnie okłądki... szału nie ma... ale tragedii też... takze, będzie dobrze ;] .

Offline Bellator

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Okładka Zapomnianych Bogów
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Wrzesień 2008, 23:28:58 »
Okładka jest prosta tak jak okładka Gothic 3 czyli bez szaleństw

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Okładka Zapomnianych Bogów
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Wrzesień 2008, 00:07:23 »
W Gothicu okładka nigdy nie wyglądała jakoś specjalnie dziwnie. Zawsze była stonowana i dostosowana do klimatu części bądź dodatku. Tak samo jest z tą okładką.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Okładka Zapomnianych Bogów
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Wrzesień 2008, 20:31:10 »
Nowe bronie i rzeczy są dobre. 20 godzin rozrywki też jest dobre. Przecież znając życie znajdzie się czas na "zabawy" które łącznie zajmują mi pare godzin (np. podziwianie wspaniałych efektów ragdollu). Ale lepsza grafika? To już podstawka mi ledwo idzie! Ogroooomny świat, pewnie będzie tak jak w podstawce czyli, że bez ładowania poszczególnych lokacji. Może to dziwne, ale ja już wole żeby lokacje się ładowały. Nowy system walki i nowy interfrejs, czyli nic nowego. Niestety, to będzie tylko odgrzewany kotlet. Nic nie przebije klimatu Gothica 1, czy 2. Noc Kruka przyjełem w sumie jakoś średniawo i nic nie wskazuje żeby z Zapomnianymi Bogami miało być lepiej. Bardziej mnie interesuje nadchodzący Crysis: Warhead, czy już wydane Stalker: Czyste Niebo albo "zwykły" Crysis (z czym troche bardziej ten drugi).

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Okładka Zapomnianych Bogów
« Odpowiedź #27 dnia: 28 Wrzesień 2008, 19:24:55 »

Co do okładki spuer 8)
A do reszty to mam nadzieje że cytuje
"Miejmy nadzieję, że nie jest to tylko czcze gadanie i dodatek do Gothica 3 okaże się czymś lepszym od podstawki. A zaprezentowana okładka w wersji polskiej poza tekstem nie ulegnie zbytniej zmianie."
jeśli gra(dodatek) będzie taki jak w zapowiedziach, to na pewno starzy fani po niego sięgną a może i Gothic wzbogaci się o grono nowych fanów. ;D

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Okładka Zapomnianych Bogów
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Listopad 2008, 13:33:38 »
Mamy polską okładkę. Czytać news.

http://gothic.gram.pl/news.php?id=365

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Okładka Zapomnianych Bogów
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Listopad 2008, 16:13:00 »
No dość nawet, ale niczym się nie różni poza nazwą od tej pierwotnej. Okładka jak okładka, ale widzę, że poradnika tam nie dadzą, skoro nie ma napisane na pudełku.
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad 2008, 16:16:13 wysłana przez Robben »

Canis

  • Gość
Odp: Okładka Zapomnianych Bogów
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Listopad 2008, 18:19:49 »
No dość nawet, ale niczym się nie różni poza nazwą od tej pierwotnej. Okładka jak okładka, ale widzę, że poradnika tam nie dadzą, skoro nie ma napisane na pudełku.

Ja tam nie miałem napisane na pudełku Gothica 3, ze będzie jakiś poradnik, a był mini poradnik O.o , także dziwi mnie, czemu sądzisz, ze akurat musi być napisane O.o, chyba, ze to tylko moja okładka tego nie miała :/ wtedy zgłoszę zażalenie, co to ma być...

Cóż, zabójczo piękna nie jest oczywiście, ale będzie pasować do G3 ;] swoim wyglądem...

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Okładka Zapomnianych Bogów
« Odpowiedź #31 dnia: 14 Listopad 2008, 21:43:58 »
No... cóż, napisane jest, że w pudełku będzie oprócz samej gry instrukcja i wirtualne pieniądze, więc pomyślałem, że w sumie poradnik też powinien być zapisany, jakby miał być.
Ale mimo to może jednak rzeczywiście będzie dołączony do gry. Zresztą na co komu są potrzebne jakieś poradniki...?

Offline LinkLess

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 136
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Okładka Zapomnianych Bogów
« Odpowiedź #32 dnia: 17 Listopad 2008, 06:11:23 »
Okładka spoko, ale nie wiem skąd taki polski tytułu :/? Klimatem może odpowiedni, ale jeśli chodzi o tłumaczenie to kuleje. Zastanawiam się jeszcze czy mapa będzie. ÂŚwiat ma być zmieniony, miasta odbudowane, więc mapa z podstawki nieaktualna. Pre-order zrobiony, więc pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać. W końcu to tylko 2 tygodnie. 

Offline czechu1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Okładka Zapomnianych Bogów
« Odpowiedź #33 dnia: 18 Listopad 2008, 22:32:18 »
Okładka jest spoko Ważne to co będzie w środku bo jak jak MADDog liczę na Mapę i jakąś książkę w której opiszą wstęp itp. Ale najważniejsza gra.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Okładka Zapomnianych Bogów
« Odpowiedź #33 dnia: 18 Listopad 2008, 22:32:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top