Autor Wątek: Obrona  (Przeczytany 1982 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YanCo

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 8
Obrona
« dnia: 21 Wrzesień 2008, 17:37:57 »
Witam.Pisze ponieważ podczas grania mały błąd mi wyskakuje,chodzi oto ze nosze zwykły pancerz asasyna i w ekwipunku pokazuje mi ze mam 2 pancerze tego samego rodzaju,po zdjęciu tego pancerza ochrona w statystykach mi nie znika tylko jest taka sama,a gdy założę ten pancerz to statystyki są podwyższone(dodaje ze nie nauczyłem się zdolności zwiększania ochrony pancerza).

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Obrona
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Wrzesień 2008, 17:50:59 »
Nie nosisz przypadkiem żadnych amuletów czy pierścieni zwiększających statystyki? Co do zwiększania ochrony pancerza : http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=439158 , to dodaje ona +25% do obrony, czego nawet nie widać w statystykach. Masz najnowszego patcha?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Obrona
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Wrzesień 2008, 17:50:59 »

Offline YanCo

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 8
Odp: Obrona
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Wrzesień 2008, 18:06:56 »
Tak mam najnowszego patcha. Amulet i pierścienie też zdejmuję.

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Obrona
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Wrzesień 2008, 23:01:19 »
Najzwyklejszy w świecie bug. Podobne rzeczy zdarzały mi się przy Gothicu 2 Noc Kruka z pasem siły gdy go zdejmowałem ilość siły nie malała a gdy zakładałem pas znowu siła rosła o kolejne 5 i tak mogłem w nieskończoność ładować. Proponuje nie zdejmować pancerza żeby oszustwo nie było tak widoczne ewentualnie wczytać grę z przed momentu założenia pancerza pierwszy raz. No cóż  zdarza się.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Obrona
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Wrzesień 2008, 15:58:15 »
Witam.Pisze ponieważ podczas grania mały błąd mi wyskakuje,chodzi oto ze nosze zwykły pancerz asasyna i w ekwipunku pokazuje mi ze mam 2 pancerze tego samego rodzaju,po zdjęciu tego pancerza ochrona w statystykach mi nie znika tylko jest taka sama,a gdy założę ten pancerz to statystyki są podwyższone(dodaje ze nie nauczyłem się zdolności zwiększania ochrony pancerza).
Ten błąd występuje po przemianie w jakąś bestię, choć nie jestem pewny, czy tylko w niektórych, czy też we wszystkich. Nie zawsze się to zdarza, ale w niektórych przypadkach tak. Ja w ten sposób uzbierałem 8 takich samych pancerzy, jednak nieświadomie, bo wtedy jeszcze nie wiedziałem, że to przez to tak się dzieje. Uniknąć tego można chyba tylko po zdjęciu pancerza przed przemianą.

Offline kuba100

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Obrona
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Październik 2008, 22:31:23 »
Miałem identyczny problem z bodajże średnim pancerzem nordmarczyka. Miałem dwa i chyba po przemianie w jakiegoś potwora i powrócenia do normalnej postaci statystyki zbroi były podwojone. Niestety skapłem się z późno gdy wszystkie wcześniejsze save'y już ponadpisywałem i musiałem przejść grę z podwojonymi statystykami pancerza. Mówi się trudno. :(

Forum Tawerny Gothic

Odp: Obrona
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Październik 2008, 22:31:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything