Autor Wątek: Wyroby i kadencja  (Przeczytany 6156 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rychu, mag Beliara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • ~Kochamm zwierzenta ale najmniej kretoszczury
Wyroby i kadencja
« dnia: 13 Wrzesień 2008, 17:25:35 »
Witam. Wrócilem na wasze forum teraz rozpoczynam nowe zycie na forum pisze bez bledow i wogule. Ale mam pytanie kto jest na forum administratorem i kto jest modemai oras kiedy beda wybory na nowych modw tzn. kiedy skonczy sie kadencja starej ekipy i rozpocznie sie kadencja nowe, a wiec kiedy beda wybory bo mysle ze teraz przyszedl czas na to aby do wladzy doszli nowu ludzie. Sory SientoR ale takie życie chociaz ty mozesz dalej byc adminem.

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Wyroby i kadencja
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Wrzesień 2008, 17:31:08 »
Piszesz bez błędów? a co to jest:

Cytuj
kto jest modemai oras

Admini mają kolory czerwone i pochodne od niego. Modzi są zaznaczeni na czerwone. Nowe wybory modów będą wtedy kiedy będzie to konieczne. W ekipie są nowi ludzie, którzy dodali młodszej krwii ekipie.

Cytuj
Sory SientoR ale takie życie chociaz ty mozesz dalej byc adminem.
Admini się nie zmieniają. A ty z takim tokiem myślenia dojdziesz do ślepego zaułka.

I nie Sientor tylko IsentoR.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wyroby i kadencja
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Wrzesień 2008, 17:31:08 »

Offline Rychu, mag Beliara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • ~Kochamm zwierzenta ale najmniej kretoszczury
Odp: Wyroby i kadencja
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Wrzesień 2008, 17:33:39 »
Admini i modzi sa na czerwono to jak rozroznic kto jest kto? A mi hcodiz o to kiedy konczy sie kadencja starych modow i na ich miejsce przyjda inni bo takie cos powinno byc.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Wyroby i kadencja
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Wrzesień 2008, 17:36:26 »
Admini są na czerwono.
Super moderatorzy na niebiesko (vide ja).
Zwykli modzi są na zielono.

A kadencja każdego z członków zarządu kończy się wtedy, gdy podpadnie adminowi lub gdy sam wycofa się z tej roboty (np. z braku czasu). Ja, dajmy przykład, jestem już tutaj w sumie 2 lata moderatorem i zamierzam jeszcze trochę pociągnąć.

Offline Devristus Morii

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Wyroby i kadencja
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Wrzesień 2008, 17:37:50 »
Nie ma określonej daty końca starej ekipy modów. Wytłumaczęci to tak:
Dostajesz pracę na stanowisku moderatora i możesz stracić tą posadę kiedy nie będziesz wywiązywał się ze swoich obowiązków. Tak więc stara ekipa modów może trwać wiecznie...
Kiedy jeden z modów zostanie zdegradowany na jego miejsce zostanie wybrany zastępca....

MODZI SÂĄ NA ZIELONO

ADMINI NA CZERWONO

Offline Rychu, mag Beliara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • ~Kochamm zwierzenta ale najmniej kretoszczury
Odp: Wyroby i kadencja
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Wrzesień 2008, 17:38:43 »
To jest zle. Powinny byc wybory powiecmy co 2 miesiace albo pol roku. To byloby lepiej. Kto zgadza sie ze mna? Bo inaczej mlodzi userzy nie maja szans na range moda.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Wyroby i kadencja
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Wrzesień 2008, 17:39:14 »
Admini i modzi sa na czerwono to jak rozroznic kto jest kto? A mi hcodiz o to kiedy konczy sie kadencja starych modow i na ich miejsce przyjda inni bo takie cos powinno byc.

Modzi są na zielono, a smod na niebiesko. Nie ma takiego czegoś jak kadencja moderatora i nie jest t ow najmniejszym stopniu potrzebne. Nie bawmy się w politykę.
To jest zle. Powinny byc wybory powiecmy co 2 miesiace albo pol roku. To byloby lepiej. Kto zgadza sie ze mna? Bo inaczej mlodzi userzy nie maja szans na range moda.

Ale w czym to ma pomóc? W tym, żeby nowi bawili się w modów, czy w tym, żeby forum było dobrze pilnowane?
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień 2008, 17:40:41 wysłana przez ..:KERTH:.. »

Offline Rychu, mag Beliara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • ~Kochamm zwierzenta ale najmniej kretoszczury
Odp: Wyroby i kadencja
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Wrzesień 2008, 17:52:49 »
SientoR powiedz cos, powiedz ze mam racje!

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Wyroby i kadencja
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Wrzesień 2008, 18:01:58 »
Widać że przyszedłeś znowu siać zamęt na forum z tego co widzę to juz zamieściłeś kilka nowych tematów i przewiduję że za niedługo za twoją "nadmierną aktywność" znowu dostaniesz warna, ale oczywiście to jest już wola adminów i innych członków ekipy TG

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Wyroby i kadencja
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Wrzesień 2008, 18:03:13 »
To jest zle. Powinny byc wybory powiecmy co 2 miesiace albo pol roku. To byloby lepiej. Kto zgadza sie ze mna? Bo inaczej mlodzi userzy nie maja szans na range moda.
Ot wymyślił... A widziałeś żeby gdzieś na innych forach też były wybory "ekipy rządzącej"? Bo ja nie. Gdyby każdy nowy user miałby zostawać modem to forum stałoby się po prostu jednym wielkim burdelem. A z drugiej strony po co zmieniać ludzi, którzy dobrze pełnią swe funkcje? Bez sens...
Cytuj
pisze bez bledow i w ogóle
Nic dodać, nic ująć...
@Topic - a o jakie wyroby ci chodzi? :P

Offline Rychu, mag Beliara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • ~Kochamm zwierzenta ale najmniej kretoszczury
Odp: Wyroby i kadencja
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Wrzesień 2008, 18:03:50 »
Po rozmowie z SientoRem doszłem do wniosku ze ten pomysl jest glupi. Dzoslismy do wniosków ze modem zostane jak bedzie potrzebny jakis nowy mod. Temat zamykam.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Wyroby i kadencja
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Wrzesień 2008, 18:05:45 »
Postaram się być na domiar wyrozumiały. Nie uczynię tego co zapewne na moim miejscu uczyniłby w tym momencie każdy inny admin, czyli potocznie mówiąc pizdną cię w łeb i odesłał do mamy.


a wiec kiedy beda wybory bo mysle ze teraz przyszedl czas na to aby do wladzy doszli nowu ludzie.
Odpowiednie funkcje otrzymują wykwalifikowani ludzie. Oczywiście w tym przypadku nie ma co mówić o jakiś specjalnych wymaganiach. Nie mniej jednak modem nie zostanie debil, który ma ochotę powlepiać kilka warnów i poszpanować zielonym kolorkiem. Tylko odpowiedzialna osoba sumiennie wykonująca powierzoną jej pracę czyt. moderacja forum.


Sory SientoR ale takie życie chociaz ty mozesz dalej byc adminem.
Przylazł do mojej piaskownicy i mi wielką łaskę robi, że mi się da łopatką pobawić. Paradoks!


A mi hcodiz o to kiedy konczy sie kadencja starych modow i na ich miejsce przyjda inni bo takie cos powinno byc.
Nie powinno. Sądzę, że userzy już ci wytłumaczyli tą kwestie.


To jest zle. Powinny byc wybory powiecmy co 2 miesiace albo pol roku. To byloby lepiej. Kto zgadza sie ze mna? Bo inaczej mlodzi userzy nie maja szans na range moda.
Młodzi userzy nie mają mieć szansy na zostanie modem. Bo ideą forum nie jest myśl przewodnia brzmiąca "zostań jak najszybciej moderatorem". Tym bardziej nie mam zamiaru przyjmować do naszego grona osób, których nie znam, bo kto wie czy na kimś takim można polegać. Opcje moderatora to nie jest zabawka.


Po rozmowie z SientoRem doszedłem do wniosku ze ten pomysl jest glupi. Dzoslismy do wniosków ze modem zostane jak bedzie potrzebny jakis nowy mod. Temat zamykam.
A kimże jest ten twój przyjaciel SientoR?
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień 2008, 18:06:39 wysłana przez Isentor »

Offline Aaron15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyroby i kadencja
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Wrzesień 2008, 11:22:59 »
Po rozmowie z SientoRem doszedłem do wniosku ze ten pomysl jest glupi. Dzoslismy do wniosków ze modem zostane jak bedzie potrzebny jakis nowy mod. Temat zamykam.
Nie możesz zamknąć tematu,bo nie jesteś moderatorem. Ty moderatorem? Szczerze w to wątpię. Nie rozumiem tego... Kto to Sientor? Chyba ci chodziło o administratora Isentor'a ? Isentor zawszezostanie administratorem czy ci się to podoba czy nie,więc nie mów takich rzeczy .
« Ostatnia zmiana: 14 Wrzesień 2008, 11:25:25 wysłana przez Aaron15 »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wyroby i kadencja
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Wrzesień 2008, 11:22:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top