Autor Wątek: Weteran  (Przeczytany 48959 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Weteran
« dnia: 10 Wrzesień 2008, 15:40:37 »
Przyznawanie grupy weterana uległo zmianie. Przypomnę, że grupa daje dostęp do tajemniczego forum weteranów, gdzie starzy użytkownicy mogą oddać się swej dekadenckiej naturze pisania postów. Grupa aktualnie przyznawana jest automatycznie po osiągnięciu progu 2000 postów i dobiciu do aktywności 100%. Po otrzymaniu grupy zostaje ona z użytkownikiem dożywotnio, poza przypadkiem utracenia 2000 postów.

Grupa weterana widoczna jest jako główna grupa tylko, kiedy nie posiadacie przypisanej grupy funkcyjnej np. obywatel, lord elekt itp. W przypadku posiadania innej grupy głównej nie tracicie praw i dostępów weterana, grupa ta po prostu staje się niewidoczna z poziomu profilu. Gdyby znaleźli się wśród was koneserzy karmelowego koloru i żółto-czarnej tarczy z orłem, istnieje możliwość wymuszenia widoczności grupy weterana. Prośby takie poszę kierować w temacie z przyznawaniem grup.

Wszyscy, którzy są z nami od starych czasów i pamiętają co działo się przed tekstem "dawno, dawno temu w galaktyce" otrzymają specjalną grupę - Weteran. Jest to grupa dla naprawdę starych wyjadaczy także proszę o nie zrzędzenie mi czy komuś innemu z ekipy na PW wypraszając się o jej nadanie.


Bonusy jakie daje wam grupa na pewno sami zauważycie. Nie ma potrzeby wyjaśniana tego aspektu.


Weterani wiedzą, że admin bywa zapominalski wiec upomnieć się o swoje zawsze można...
« Ostatnia zmiana: 03 Kwiecień 2015, 13:02:24 wysłana przez Isentor »

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Odp: Weteran
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrzesień 2008, 17:24:29 »
Gest dla tych, którzy istnieją już od początków forum :). Co prawda zarejestrowałem się jako 4xx (na poprzednim layoucie), ale niestety pewnie się do niej nie zaliczam. Ciekawe jakie są to korzyści ;)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Weteran
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Wrzesień 2008, 17:24:29 »

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Odp: Weteran
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Wrzesień 2008, 19:25:31 »
Czy ta grupa jest zarezerwowana wyłącznie dla najstarszych użytkowników, będących obecnie bardzo aktywnymi, czy wystarczy to pierwsze?

Pytam się, gdyż miło by było dostać tę rangę, zwłaszcza jak było się aktywnym już na pierwotnej wersji serwisu.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Weteran
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Wrzesień 2008, 19:27:23 »
Ano zarezerwowane dla ludzi z większym stażem oraz takich, którzy w wystarczającym stopniu przysłużyli się dla portalu.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Weteran
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Wrzesień 2008, 20:02:37 »
Ohh widzę że też na niego zasłużyłem w jakiś sposób :] Grupa ewidentnie się wyróżnia spośród innych szarawych zwykłych userów. ÂŁadny kolorek. Pozostało tylko pogratulować pomysłu  8)

Aha, zauważyłem, że mam nieograniczoną skrzynkę na PW  :D, no chyba że mi się nie załadowała to grafika która to pokazuje...

« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2008, 20:04:42 wysłana przez Elrond »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Odp: Weteran
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Wrzesień 2008, 22:24:37 »
Serail jako że nie może się stażem poszczycić to dorabia ideologię że ci zasłużeni też - gadaj zdrów, my swoje wiemy heheh :P

Canis

  • Gość
Odp: Weteran
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Wrzesień 2008, 23:10:26 »
Cóż bela, jestem od niektórych Weteranów dłużej na forum i mam więcej postów od nich, więc musieli jakoś się przysłużyć dla forum, ze oni zasługują a ja nie... i szczerze mówiąc, bardzo mnie dziwi ze nie jestem uznany za weterana, gdy są osoby, które niecały rok temu dołączyły a nimi są, chociażby Gunses... nawet ty przybyłeś co prawda kilka dni, ale jednak, później.

« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2008, 23:11:08 wysłana przez Canis »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Weteran
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Wrzesień 2008, 00:23:11 »
Cóż bela, jestem od niektórych Weteranów dłużej na forum i mam więcej postów od nich,

Jestem dłużej i też nie mam xD ÂŁączmy się w bólu Canis'ie :D A wracając do tematu uważam, że pomysł z wprowadzeniem takiej grupy jest całkiem niezły. Nie da się ukryć, że zawsze miałeś coś takiego w sobie Isentor...
« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień 2008, 00:24:10 wysłana przez DODO »

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Weteran
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Wrzesień 2008, 06:38:08 »
i szczerze mówiąc, bardzo mnie dziwi ze nie jestem uznany za weterana

:-*

Pomysł rangi weterana, jest oczywiście bardzo dobry. Podobno szlachta przy nim wymięka ;/ Ale w jakiś sposób się na niego prędzej czy później zasłuży. Oczywiście gratulacje dla weteranów. ;)

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Weteran
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Wrzesień 2008, 10:09:39 »
Cytuj
Serail jako że nie może się stażem poszczycić to dorabia ideologię że ci zasłużeni też - gadaj zdrów, my swoje wiemy heheh Język
Ranisz mnie Bela.
Cytuj
ÂŁadny kolorek. Pozostało tylko pogratulować pomysłu  Spoko
Nareszcie ktoś pochwalił kremowy kolorek...
Cytuj
Nie da się ukryć, że zawsze miałeś coś takiego w sobie Isentor...
IsentoR zawsze miał w sobie takie wewnętrzne fuj.

Respev

  • Gość
Odp: Weteran
« Odpowiedź #10 dnia: 11 Wrzesień 2008, 12:21:24 »
Cóż bela, jestem od niektórych Weteranów dłużej na forum i mam więcej postów od nich, więc musieli jakoś się przysłużyć dla forum, ze oni zasługują a ja nie... i szczerze mówiąc, bardzo mnie dziwi ze nie jestem uznany za weterana, gdy są osoby, które niecały rok temu dołączyły a nimi są, chociażby Gunses... nawet ty przybyłeś co prawda kilka dni, ale jednak, później.


Ekhm:
Cytuj
Weterani wiedzą, że admin bywa zapominalski wiec upomnieć się o swoje zawsze można...

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Weteran
« Odpowiedź #11 dnia: 11 Wrzesień 2008, 12:59:30 »
A ja mogę? To, że nic nie pisałem nie znaczy, że nie wchodziłem tutaj przez ten cały czas.

Canis

  • Gość
Odp: Weteran
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Wrzesień 2008, 14:47:03 »
Wiesz Respev, upominałem się i i tak nie dostałem także... ;] . Nawet można ująć te dwa posty co tutaj napisałem jako swego rodzaju upomnienia.

Oczywiście, nieograniczona skrzynka PW (bo tak jest jeśli dobrze wiem), nowy kolorek i w ogóle to dobre wynagrodzenie za długi pobyt i pomoc serwisowi i w ogóle...

Cóż, Jak powiedział Eregrin, nic innego jak pogratulować tym co zostali wybrani na weteranów.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Odp: Weteran
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Wrzesień 2008, 15:42:56 »
Canis, bo poza licznikiem postów i długością przebywania na forum, to liczy się także coś jeszcze, czego widocznie tobie brakło mimo iż się upomniałeś.. Patrząc na twoje kryteria to powinni przyjąć i Kertha w pierwszym wydaniu bo przecież postów ma od zajechania - a jednak poza Sadem go przedrzeźniającym żadnych Kerthów nie widzę.. Widzisz Canis moje niedocenianie ciebie nie jest odosobnionym przypadkiem, powiem więcej - jest nas wielu xD

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Weteran
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Wrzesień 2008, 18:10:36 »
Też chętnie dołączył bym do Weteranów, no cóż ale co mogę powiedzieć kiedy tu dołączyłem hmmm.... na pewno nie na początku stworzenia forum... dojście do was nie zależy chyba odemnie??

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Weteran
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Wrzesień 2008, 18:48:19 »
Cóż bela, jestem od niektórych Weteranów dłużej na forum i mam więcej postów od nich, więc musieli jakoś się przysłużyć dla forum, ze oni zasługują a ja nie... i szczerze mówiąc, bardzo mnie dziwi ze nie jestem uznany za weterana, gdy są osoby, które niecały rok temu dołączyły a nimi są, chociażby Gunses... nawet ty przybyłeś co prawda kilka dni, ale jednak, później.
Czy zawsze muszę być wytykany palcami. Weź sobie wytykaj Mantosa, który też ma Weterana a przybył miesiąc po mnie na TG!

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Weteran
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Wrzesień 2008, 18:56:25 »
Do weteranów nie trafia pierwszy lepszy user z brzegu, który 2 lata temu napisał 3 posty. Bądź nabił sobie licznik tysiącem wiadomości w przeszło miesiąc.

Weteran to osoba, która zrobiła coś dla portalu lub userów, robi to nadal lub robiła to przez pewien czas. Jeśli delikwent nie ma w swojej karierze szczególnych zasług dla serwisu to nie ma co się głupio pytać "czy dostane?".
« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień 2008, 18:57:12 wysłana przez Isentor »

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Weteran
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Wrzesień 2008, 21:50:19 »
Fajny pomysł z tymi weteranami. W końcu będzie widać kto wie dużo o TG. Nie powiem że nie chciałbym być weteranem. Oczywiście wątpię że kiedyś do nich dołączę (prędzej to dołączę do Marantu). A i możecie powiedzieć co trzeba zrobić żeby do nich dołączyć (to nie dla mnie, tylko dla tych co myślą że są weteranami).

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
Odp: Weteran
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Wrzesień 2008, 21:51:33 »
Mimo że JAK NA RAZIE  porzuciłem grę w Marant, myślę że zasługuję na weterana gdyż dużo w grze zrobiłem. Kto wie, może dzięki temu że dostanę tę grupę wrócę do gry? ;p

P.S. To nie jest szantaż jakby co ;]

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Weteran
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Wrzesień 2008, 22:52:01 »
Fajny pomysł z tymi weteranami. W końcu będzie widać kto wie dużo o TG. Nie powiem że nie chciałbym być weteranem. Oczywiście wątpię że kiedyś do nich dołączę (prędzej to dołączę do Marantu). A i możecie powiedzieć co trzeba zrobić żeby do nich dołączyć (to nie dla mnie, tylko dla tych co myślą że są weteranami).

Widzisz? Dalej zadajesz durne pytania ;/

Mimo że JAK NA RAZIE  porzuciłem grę w Marant, myślę że zasługuję na weterana gdyż dużo w grze zrobiłem. Kto wie, może dzięki temu że dostanę tę grupę wrócę do gry? ;p

P.S. To nie jest szantaż jakby co ;]

Taa, a mi to powiedziałeś że nie masz czasu, skoro ranga jest dla ciebie ważniejsza od Mantoska to proszę bardzo!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Weteran
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Wrzesień 2008, 22:52:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top