Autor Wątek: Co się dzieje z tą kuszą ?!  (Przeczytany 4107 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tommy131

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Co się dzieje z tą kuszą ?!
« dnia: 08 Wrzesień 2008, 18:30:05 »
Z kuszy nauczyłem się strzelać już w Reddock a zacząłem jej używać dopiero gdzieś tak w Monterze.
No i mam problem bo kiedyś jak grałem w Gothica 3 to Bezimienny sam załadowywał kuszę i to w dodatku szybciej niż teraz.Teraz muszę kliknąć lewy przycisk myszy a jak już kliknę Bezimienny Patrzy w dół przez jakieś 1,5 sekundy i dopiero bierze bełta i załadowuje.Może mi ktoś pomóc ? Da się to jakoś zmienić ? Proszę o pomoc.
P0ZDR0

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Co się dzieje z tą kuszą ?!
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Wrzesień 2008, 20:42:09 »
Z kuszy nauczyłem się strzelać już w Reddock a zacząłem jej używać dopiero gdzieś tak w Monterze.
No i mam problem bo kiedyś jak grałem w Gothica 3 to Bezimienny sam załadowywał kuszę i to w dodatku szybciej niż teraz.Teraz muszę kliknąć lewy przycisk myszy a jak już kliknę Bezimienny Patrzy w dół przez jakieś 1,5 sekundy i dopiero bierze bełta i załadowuje.Może mi ktoś pomóc ? Da się to jakoś zmienić ? Proszę o pomoc.
Normalne strzelanie z kuszy...
edit
boshe tomi, czy moje odpowiedzi sa zbyt skomplikowane i malo rozwiniete? Moze, ale reszty mozna sie domyslec  ;)
« Ostatnia zmiana: 09 Wrzesień 2008, 07:39:41 wysłana przez Alfeim »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Co się dzieje z tą kuszą ?!
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Wrzesień 2008, 20:42:09 »

Offline Tommy131

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co się dzieje z tą kuszą ?!
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Wrzesień 2008, 21:41:41 »
Znowu mnie nie zrozumiałeś Alfeim.Przeczytaj to dokładnie jeszcze raz :
Kiedyś jak grałem w Gothica 3 to Bezimienny sam załadowywał kuszę i to w dodatku szybciej niż teraz.Teraz muszę kliknąć lewy przycisk myszy a jak już kliknę Bezimienny Patrzy w dół przez jakieś 1,5 sekundy i dopiero bierze bełta i załadowuje.
P0ZDR0
« Ostatnia zmiana: 08 Wrzesień 2008, 21:42:15 wysłana przez Tomi131 »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co się dzieje z tą kuszą ?!
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Wrzesień 2008, 22:54:46 »
A na jakim poziomie masz umiejętność strzelania z kuszy? Jeśli Bezimienny pomału strzela z kuszy, to znaczy, że masz ją na podstawowym poziomie. Zwiększ tą umiejętność i już Bezi zacznie szybciej strzelać. Dopiero na poziomie mistrzowskim Bezi naprawdę strzela szybko.

Offline Tommy131

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co się dzieje z tą kuszą ?!
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Wrzesień 2008, 14:47:09 »
Roben ty też mnie nie zrozumiałeś.Nie chodzi mi o to że Bezimienny wolno ładuje kusze tylko o to że muszę kliknąć żeby ją naładował.A jak już kliknę to patrzy się w dół przez jakieś 1,5 sekundy i dopiero ładuje kusze.Piszę to już drugi raz.
P0ZDR0

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Co się dzieje z tą kuszą ?!
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Wrzesień 2008, 19:52:37 »
No to właśnie oto chodzi, żeby po kliknięciu Bezimienny naładował kuszę i wystrzelił bełta, kiedy kliknie się jeszcze raz. Zawsze tak jest.

Offline chamm3r

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bez pokoju nic by się nie utrzymało
Odp: Co się dzieje z tą kuszą ?!
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Wrzesień 2008, 16:49:42 »
eh jak to mówi roben tak jest zawsze. Najpierw klikasz żeby naładować. Czekasz, bezi się pomęczy, a potem po naładowaniu klikasz znowu aby wystrzelić. Proste :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Co się dzieje z tą kuszą ?!
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Wrzesień 2008, 16:49:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top