Autor Wątek: Jaka będzie rola Xardas w dodatku?  (Przeczytany 7701 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ÂŻelazko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Jaka będzie rola Xardas w dodatku?
« dnia: 07 Wrzesień 2008, 17:01:45 »
Jaka będzie rola Xardasa w dodatku i czy woglę będzie? Jak myślicie który z bogów wygrał wojne? Czekam na wasze odpowiedzi pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 07 Wrzesień 2008, 17:02:44 wysłana przez zelazko »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaka będzie rola Xardas w dodatku?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Wrzesień 2008, 22:23:55 »
Nie wiadomo, jak to twórcy z tymi zakończeniami zrobili, ale skoro w Faring na filmiku byli ludzie, to można by powiedzieć, że chodzi o ścieżkę Innosa. Jednak nie sugeruję się tym, bo na innym filmiku w Trelis są zaś orkowie, a więc może to być każda ze ścieżek. A co do Xardasa... no o nim to już nic nie powiem, bo tu też zależy od ścieżek bogów. Nie mam pojęcia tak naprawdę, co tam twórcy powymyślali - zagramy to się dowiemy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jaka będzie rola Xardas w dodatku?
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Wrzesień 2008, 22:23:55 »

Offline Kinra

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaka będzie rola Xardas w dodatku?
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Wrzesień 2008, 10:10:50 »
jedno jest pewne jeszcze się pojawi
 User pisze posty małowartościowe.

Offline Amonef

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 261
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaka będzie rola Xardas w dodatku?
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Wrzesień 2008, 17:14:05 »
sądzę że twórcy rozpatrzą 3 zakończenia o których wielu mówi ale nie jest powiedziane że się pokaże w ogóle w dodatku jak jest napisane to sorki a ja myślę i mam nadzieje że próbując zabić xardasa on posiadając ogromną moc ze smoka odradza się i pojawia w dodatku wyzwie bezia ale nie dojdzie do krwawej bójki

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaka będzie rola Xardas w dodatku?
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Wrzesień 2008, 21:14:47 »
Jakbyście się przyjrzeli wszystkim częścią sagi to byście zobaczyli że zawsze (ale to zawsze) zaczynamy tak jakbyśmy stali po dobrej "stronie mocy". Tak więc zaczniemy tak jakbyśmy byli paladynami. Czyli jak wychodzi z solucji będzie on na nas wkurzony. Dostaniemy opieprz i na tym się skończy.
« Ostatnia zmiana: 11 Wrzesień 2008, 21:19:19 wysłana przez Pawel Najemnik z Farmy »

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Jaka będzie rola Xardas w dodatku?
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Wrzesień 2008, 23:38:06 »
Cytuj
Jakbyście się przyjrzeli wszystkim częścią sagi to byście zobaczyli że zawsze (ale to zawsze) zaczynamy tak jakbyśmy stali po dobrej "stronie mocy". Tak więc zaczniemy tak jakbyśmy byli paladynami. Czyli jak wychodzi z solucji będzie on na nas wkurzony. Dostaniemy opieprz i na tym się skończy.

Co to ma do Xardasa przepraszam bardzo? Zresztą nie ważne.

Wydaje mi się, że w dodatku będzie Xardas bądź co bądź to główna postać w grze po Bezim. Bo kto jak nie on jest narratorem w grze. Narratora się nie wywala od tak z gry więc będzie musiał odegrać jakąś swoją rolę w tym przedstawieniu.

McSloniu

  • Gość
Odp: Jaka będzie rola Xardas w dodatku?
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Wrzesień 2008, 12:27:38 »
Xardas zawsze, w każdej części Gothica odgrywał kluczową rolę, na pewno i w dodatku ZB będzie z nim powiązanych kilka zadań. Nawet jeżeli niebedzie już go, bedzie nie żył lub tajemiczo zniknie to jego historia jeszcze się nie zakończy. Wątpie aby Xardas był już najważniejszy, jat to było poprzednio. Będzie jedną z ważniejsztch pobocznych postaci.

Offline wiedzmin4269

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mordo ty moja
Odp: Jaka będzie rola Xardas w dodatku?
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Wrzesień 2008, 21:59:20 »
Mnie sie wydaje, że rola Xardasa w dodatku będzie taka sama jak G3 tylko będzie kilka questów powiązanych z akcją dodatku

Offline czechu1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaka będzie rola Xardas w dodatku?
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Listopad 2008, 22:04:25 »
Mi się wydaje że będzie jak w gothic 2 Xsardas przeprowadzi nas przez większość rozgrywki i będzie miał duży udział w zakończeniu

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: Jaka będzie rola Xardas w dodatku?
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Listopad 2008, 23:48:28 »
Nie wiem czy to prawdziwa informacja(słyszałem co innego)ale podam link do filmu na youtube http://pl.youtube.com/watch?v=yRvPEFcPoC0&feature=related Jeśli ktoś troche zna angielski zrozumie tekst z 1:19 około,głównie chodzi o ten z prawego rogu ekranu.Mówi on:
Historia opiera sie na zakończeniu G3 po stronie Xardasa, Bohater opuścił zapomniane Krainy(nieznane?) po 2 latach i powrócił do Myrtany.(Moje tłumaczenie,ja to tak rozumiem-jeśli jest błąd prosze poprawić)Co wy na to...?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jaka będzie rola Xardas w dodatku?
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Listopad 2008, 23:48:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything