Autor Wątek: konie  (Przeczytany 9812 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kaspar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Deutchland, Deutchland, Deutchland ist super!!!!
konie
« dnia: 29 Sierpień 2008, 08:16:12 »
Czy w gothicu przydałyby się konie?(jeżeli jest taki mod w którym są konie to powiedzcie jaki)
Ja myślę że tak ułatwiłyby podrórzowanie.
Co o tym myślicie?
Mi też o to chodzi nie musi być koń może być zębacz, cieniostwór, brzytwa.
Najbardziej chyba by się przydał w g3, ale ja bym chciał żeby był taki mod w g1.(a nie tylko chodzić, chodzić i jeszcze raz chodzić!!)
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2008, 11:14:50 wysłana przez Kaspar »

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Odp: konie
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpień 2008, 08:45:19 »
Moim zdaniem to jest beznadziejny pomysł , gra sie zamini w metina czy coś :/ Oby nie było koni w dodatku do g3 ani w g4 bo to będzie żenujące. Takie jest moje zdanie .

Pozdrawiam :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: konie
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Sierpień 2008, 08:45:19 »

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: konie
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Sierpień 2008, 09:18:33 »
Otóż konie bardzo by się przydały bądź inne potwory które można dosiadywać.

A co do moda to słyszałem że robią taki... to chyba był Gothic Wielka Wojna lub coś innego, na pewno ktoś napiszę coś na ten temat

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: konie
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Sierpień 2008, 09:44:09 »
Na pewno przydały by się konie jako środek transportu. Nawet w g1 czasami nudzi przedzieranie się między obozami (oczywiście zanim dostaniesz teleporty) po raz setny. Chociaż w g1 plansza jest nie wielka.

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: konie
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Sierpień 2008, 09:48:45 »
Konie by zepsuły trochę zabawy. Przecież jak mógł byś go uczyć (chyba nie tak jak tego świetlika z g2 NK). A po drugie silnik gry musiał by się bardzo zmienić. 

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: konie
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Sierpień 2008, 09:52:34 »
Ale mi nie chodzi o konia "maszynę do zabijania" tylko normalnego konika no może być nawet nie wiem tresowany cieniostwór który w razie potrzeby będzie walczył a ciebie nie zaatakuje a po walce pozwoli ci się dosiąść i pognać na nim przez zielone lasy myrtany o to mi chodzi.

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: konie
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Sierpień 2008, 11:12:48 »
Ale mi nie chodzi o konia "maszynę do zabijania" tylko normalnego konika no może być nawet nie wiem tresowany cieniostwór który w razie potrzeby będzie walczył a ciebie nie zaatakuje a po walce pozwoli ci się dosiąść i pognać na nim przez zielone lasy myrtany o to mi chodzi.
Za duzo chyba bawiles sie kucykiem Ponny. Ta gra z koniem czy innym swinstwem to juz nie ten kilmat ;)
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2008, 11:14:15 wysłana przez Alfeim »

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: konie
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Sierpień 2008, 11:34:36 »
Cytuj
Za duzo chyba bawiles sie kucykiem Ponny

Nie rozumiem tego tego twojego stwierdzenia.

Cytuj
Przecież jak mógł byś go uczyć (chyba nie tak jak tego świetlika z g2 NK).

Ja odpowiadałem tylko na to pytanie, żeby koń był tylko i wyłącznie środkiem transportu a nie jakimś tam stałym towarzyszem podróży.

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: konie
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Sierpień 2008, 11:43:49 »
Acha czyli coś w stylu Biblioteki.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: konie
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Sierpień 2008, 17:49:18 »
A po jaką cholerę w Gothicu powinny być konie i inne wierzchowce? W Gothicu zamiast wierzchowców dali kamienie teleportacyjne, które umożliwiają błyskawiczną podróż po mapie, więc wierzchowce byłyby zbędne. Poza tym, w ,,jedynce i ,,dwójce'' z dodatkiem świat jest zbyt mały, żeby można było wprowadzić jazdę na wierzchowcach, zaś w ,,trójce'' świat jest wielki, ale tak jak powiedziałem, są teleporty, zatem także wierzchowce byłyby wtedy zbędne. Chyba, że zamiast teleportów, byłyby wierzchowce. Zresztą, nawet gdyby były, to ja bym z nich i tak nie korzystał, bo wolę zwiedzać sobie powoli świat i go podziwiać oraz zdobywać przy tym doświadczenie, a maskotka by mi przy tym tylko przeszkadzała :P :P. Kiedy grałem w Obliviona, to z koni zacząłem korzystać dopiero pod koniec gry (a właściwie głównej fabuły), gdy już zwiedziłem świat na nogach i zdobyłem przy tym doświadczenie (koń do tego celu, by tylko przeszkadzał).

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: konie
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Sierpień 2008, 18:20:27 »
Powiem tak - konie przydatne by były ale w Gothic'u 3 bo w I i II jest zbyt mały świat. Poza tym idąc na "piechotę" zbieramy więcej exp i poznajemy lepiej grę.
Cytuj
W Gothicu zamiast wierzchowców dali kamienie teleportacyjne, które umożliwiają błyskawiczną podróż po mapie, więc wierzchowce byłyby zbędne.
Też racja, ale kamienie przenoszą nas tylko w z góry ustalone miejsca. Swoją drogą, zawsze zastanawiało mnie dlaczego w gothic'u są wozy a nie ma koni, czyżby ludzie je ciągli? :P

Offline Orcrist

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: konie
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Listopad 2008, 19:13:58 »
Jak dla mnie z Gothic z końmi to była by kompletnie inna gra. Już po prostu nie ten klimat.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: konie
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Listopad 2008, 11:37:14 »
Ja sądzę że konie bardzo by się przydały jako środek transportu, ponieważ czasami ciężko chodzić na pieszo po krainie. A w zasadzie to mam lepszy pomysł, przydałaby się kareta z końmi. Konie by prowadziły no i można było by wsiadać do karety. Powiedzmy że były by takie przystanki, na przykład przy bramie w Khorinis, na farmie Onara, przy tawernie itd.

Offline Kaspar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Deutchland, Deutchland, Deutchland ist super!!!!
Odp: konie
« Odpowiedź #13 dnia: 10 Listopad 2008, 13:33:20 »
Zapomniałem dodać, że konie przydałyby się do filmików z Gothica np. bitwa i pierwsza fala ataku to kawaleria; jakaś ważna wiadomość (głupio jest na filmikach jak heroldowie biegną pieszo);  jak zrobili film o Władcy Pierścieni w Gothicu, Gandalf... wchodzi na pole bitwy?????, lepiej by wyglądało jakby wjeżdżał.

Offline makerpaker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • War, war never changes...
Odp: konie
« Odpowiedź #14 dnia: 10 Listopad 2008, 23:03:25 »
Cytuj
Zapomniałem dodać, że konie przydałyby się do filmików z Gothica np. bitwa i pierwsza fala ataku to kawaleria; jakaś ważna wiadomość (głupio jest na filmikach jak heroldowie biegną pieszo);  jak zrobili film o Władcy Pierścieni w Gothicu, Gandalf... wchodzi na pole bitwy??? lepiej by wyglądało jakby wjeżdżał.
Masz rację - do filmów by się przydały, ale tylko do filmów. W g1 konie są niepotrzebne, zbyt mała mapa, tak jak ktoś już wyżej napisał - zamiast koni twórcy dali teleporty. W g2 mapa jest większa, ale większość dróg jest po prostu za wąska na wierzchowca. No i w g2, moim zdaniem, najbardziej by to zniszczyło klimat. No i g3, tutaj wierzchowce by się przydały, klimat za bardzo by na tym nie ucierpiał.

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: konie
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Listopad 2008, 08:07:22 »
Zniszczyło klimat? Tym że dostajesz się szybciej tam gdzie musisz dojść? Nie no, jak dla mnie taki pomysł jest kapitalny, i z dużą chęcią bym chciał zobaczyć konie w gothicu. A już tym bardziej walki, chociaż walki na koniu przez większość by zostało źle odebrane jako niepotrzebna zmiana klimatu to jednak mi by pasowało, taka nowość.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: konie
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Listopad 2008, 21:59:24 »
Nie wiem czy widzieliście ten screen, ale jak nie to proszę:

http://img406.imageshack.us/img406/8493/gothicmod20080417085117ye3.jpg

To jakiś mod do Gothica ale obawiam się że on jednak nie umożliwia jazdy na koniu.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: konie
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Listopad 2008, 22:26:16 »
Ta screeny wyglądają jakby Bezi nadział się na grzbiet konia, a z animacją było jeszcze gorzej na youtube były filmiki.

Offline Czesiu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 4
Odp: konie
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Listopad 2008, 23:23:32 »
Ja konikom mówię stanowczo NIE! Tak jak wcześniej koledzy wspomnieli, wole zwiedzać świat na nogach i zdobywać jak największą liczbę exp.

Offline pawelek110

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Odp: konie
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Grudzień 2008, 12:29:46 »
To nie Zmierzch bogów popsuł/zmienił klimat na gorszy
tylko podstawka.
KOnie oczywiście w modach G1/G2 oraz jak modderzy dostana wreszcie kod źródłowy do G3 stanowczo NIe.
Natomiast jak pokaząły gry Oblivion/Two worlds
konie to fajny dodatek, mozna chodzic na piechotę, dosiąść wierzchowca lub uzywac teleportu, kwestia wyboru. Walka na koniu jedynie jest w two worlds i nie jest wygodna.
Ja jestem na tak jeżeli chodzi o konie zeby pojawiły sie w gothic 4. Co to komu przeszkadza, jezeli nie bedze ktos chciał sie tak poruszac to i tak na piechote bedzie chodził
a nie wierze by chodz raz kazdy nie spróbował jak to jest.
A dzieki temu gra bedzie bardziej realna.
Ja bym chciał by G4 miało fabule na poziomie G1/G2 , system walki duzo lepszy niz w G3, poziom trudnosci wyzszy i bez wyboru jak w G3.
Teren bardiej mroczny niz w G3, cos jak G1.
 No i najwazniejsze fabuła główna długa i porywajaca i questy trudne ,długie i zróznicowane ale wiem ze tego
nie zrobią. Poziom G1 i G2 jest nieosiagalny.
i dlatego wierze tylko w projekt Piranhi Bytes  RISEN.

Forum Tawerny Gothic

Odp: konie
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Grudzień 2008, 12:29:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top