Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 11591 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Avatary
« dnia: 26 Sierpień 2008, 14:57:04 »
Problem jest taki, że wypieprz mi avatary. Ciągle. Dajmy na to, dam sobie tekst osobisty - wypierniczy avatar. Dodam sygne - wypierniczy avatar. Napiszę posta - wypierniczy avatar. Oczywiście nie zawsze, ale zdarza się to cholernie często. Rozmiar avka mam taki, jaki być powinien - 100x100. Nie wiem czy tylko ja mam taki problem, ponoć nie, ma go jeszcze parę osób, pewien nie jestem. Można coś na to poradzić?

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Avatary
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Sierpień 2008, 15:05:03 »
Mi też sie stało to samo. Zakładałem avka - dobrze. Dodałem tekst osobisty- avek zniknął, no a tekst został. Dopiero po tym ustawiłem sobie avka i już jest dobrze. Avatary, znikają gdzieś tak po 1 - 2 tygodniach. Jest to dość dziwne.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2008, 17:08:47 wysłana przez Eregrin »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Avatary
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Sierpień 2008, 15:05:03 »

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Odp: Avatary
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Sierpień 2008, 15:19:16 »
Gdy ja uruchamiam dane profilu zawsze znika avek. Wszystko zostaje lecz nie avek. WTF? sie pytam...

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Avatary
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Sierpień 2008, 17:02:43 »
A ja odpowiadam, że ja mam już 1 avatar od chyba pół roku i ani razu mi nie zniknął. Chodzi o to, że jak ustawisz avek, adres avataru znika z pola, gdzie ma być wpisany. I potem jak zatwierdzicie i dajmy na to wejdziecie jeszcze raz kiedyś-tam, zmienicie sygne czy coś a nie wpiszecie linku do avataru i zatwierdzicie to cholera wam się usunie. Trzeba mieć link do avataru i zawsze jak edytujecie profil go sobie tam wpisać, wtedy już nie będzie znikał. I co w tym takiego dziwnego, wystarczy pomyśleć. Jedyna dziwna sytuacja jest Lorda Sado, że jak pisze posta to mu avek znika. Czy czasem wyobraźnia kolego cię nie poniosła?
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2008, 17:10:02 wysłana przez Peanut »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Sierpień 2008, 17:09:59 »
A ja odpowiadam, że ja mam już 1 avatar od chyba pół roku i ani razu mi nie zniknął. Chodzi o to, że jak ustawisz avek, adres avataru znika z pola, gdzie ma być wpisany. I potem jak zatwierdzicie i dajmy na to wejdziecie jeszcze raz kiedyś-tam, zmienicie sygne czy coś a nie wpiszecie linku do avataru to zatwierdzicie to cholera wam się usunie. Trzeba mieć link do avataru i zawsze jak edytujecie profil go sobie tam wpisać, wtedy już nie będzie znikał. I co w tym takiego dziwnego, wystarczy pomyśleć. Jedyna dziwna sytuacja jest Lorda Sado, że jak pisze posta to mu avek znika. Czy czasem wyobraźnia kolego cię nie poniosła?

Możliwe... możliwe że się pomyliłem... lub zwróciłem uwagę na co innego. Otóż avek mi zniknął (niespodziewanie:D) jak Dev mnie ocenił w poprzedniku. Dodam że nie zdarzyło się to pierwszy raz. PO napisaniu posta, nic nie zmieniałem ani nic nie dodawałem. Jedynie napisałem PW do paru osób i takowe też odebrałem. Potem zobaczyłem posta Deva - i avka już nie było. (Co do tego, czy był prosto przy napisaniu posta - za cholerę nie pamiętam)

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Avatary
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Sierpień 2008, 17:12:51 »
Skoro pisałeś PW to może ci się kliknęło w edytuj profil, czy jakie tam to pole jest i dlatego. Dam głowę że tak było, bo nie wierze w cuda. Ustaw avek jeszcze raz i zawsze rób tak jak mówię a avka już nigdy zielone ludki ci nie podpieprzą.

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Odp: Avatary
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Sierpień 2008, 19:20:50 »
Ja to nawet nie mogę dać linku do avka tylko muszę wybrać z galerii a te mi się nie podobają :<

EDIT: Jest już dobrze...
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2008, 19:28:52 wysłana przez Daedagor »

Respev

  • Gość
Odp: Avatary
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Sierpień 2008, 19:22:53 »
A mi się wydaje, że po prostu kuleje u was czytanie ze zrozumieniem.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Avatary
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Sierpień 2008, 19:24:39 »
A mi się wydaje, że po prostu kuleje u was czytanie ze zrozumieniem.

W jaki sposób, Respevie?

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Odp: Avatary
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Sierpień 2008, 19:29:19 »
A mi się wydaje, że po prostu kuleje u was czytanie ze zrozumieniem.
Taaa... no co ty nie powiesz.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Avatary
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Sierpień 2008, 21:24:42 »
Jak korzystacie z badziewnych hostingów to do kogo macie pretensje. Avek wrzucony na serwer nigdy nie wywinie wam focha. Zapodanie linku z hostingu działa jak działa. Czasem nie zapisze go w konfiguracji i wywali. Ale jak już ktoś pisał trochę pomyślunku i dacie sobie radę.

A niewyjaśnione wywalenia avka to też edycja profilu ale ze strony administracji. Jak coś chcecie w systemie etc. Szlachta może wrzucać na serwer. Więc wrzucie sobie i będziecie mieć święty spokój.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Avatary
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Sierpień 2008, 23:09:25 »
Ale rozkmine macie, ja pierdole. Po prostu edytujecie profil, a że zatwierdzacie brak avatara to wam się usuwa, proste i logiczne. A na Respevka nie zwracajcie uwagi, on po prostu za dużo się w szkole nasłuchał tego "czytanie ze zrozumieniem" i teraz w kółko to powtarza. Wiem że to durne, ale prawdziwe.
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2008, 23:10:55 wysłana przez Peanut »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Avatary
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Sierpień 2008, 23:09:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top