Tawerna Gothic > Serwis

Avatary

(1/3) > >>

Sado:
Problem jest taki, że wypieprz mi avatary. Ciągle. Dajmy na to, dam sobie tekst osobisty - wypierniczy avatar. Dodam sygne - wypierniczy avatar. Napiszę posta - wypierniczy avatar. Oczywiście nie zawsze, ale zdarza się to cholernie często. Rozmiar avka mam taki, jaki być powinien - 100x100. Nie wiem czy tylko ja mam taki problem, ponoć nie, ma go jeszcze parę osób, pewien nie jestem. Można coś na to poradzić?

Eregrin:
Mi też sie stało to samo. Zakładałem avka - dobrze. Dodałem tekst osobisty- avek zniknął, no a tekst został. Dopiero po tym ustawiłem sobie avka i już jest dobrze. Avatary, znikają gdzieś tak po 1 - 2 tygodniach. Jest to dość dziwne.

Dante:
Gdy ja uruchamiam dane profilu zawsze znika avek. Wszystko zostaje lecz nie avek. WTF? sie pytam...

Szarleǰ:
A ja odpowiadam, że ja mam już 1 avatar od chyba pół roku i ani razu mi nie zniknął. Chodzi o to, że jak ustawisz avek, adres avataru znika z pola, gdzie ma być wpisany. I potem jak zatwierdzicie i dajmy na to wejdziecie jeszcze raz kiedyś-tam, zmienicie sygne czy coś a nie wpiszecie linku do avataru i zatwierdzicie to cholera wam się usunie. Trzeba mieć link do avataru i zawsze jak edytujecie profil go sobie tam wpisać, wtedy już nie będzie znikał. I co w tym takiego dziwnego, wystarczy pomyśleć. Jedyna dziwna sytuacja jest Lorda Sado, że jak pisze posta to mu avek znika. Czy czasem wyobraźnia kolego cię nie poniosła?

Sado:

--- Cytat: Peanut w 26 Sierpień 2008, 17:02:43 ---A ja odpowiadam, że ja mam już 1 avatar od chyba pół roku i ani razu mi nie zniknął. Chodzi o to, że jak ustawisz avek, adres avataru znika z pola, gdzie ma być wpisany. I potem jak zatwierdzicie i dajmy na to wejdziecie jeszcze raz kiedyś-tam, zmienicie sygne czy coś a nie wpiszecie linku do avataru to zatwierdzicie to cholera wam się usunie. Trzeba mieć link do avataru i zawsze jak edytujecie profil go sobie tam wpisać, wtedy już nie będzie znikał. I co w tym takiego dziwnego, wystarczy pomyśleć. Jedyna dziwna sytuacja jest Lorda Sado, że jak pisze posta to mu avek znika. Czy czasem wyobraźnia kolego cię nie poniosła?

--- Koniec cytatu ---

Możliwe... możliwe że się pomyliłem... lub zwróciłem uwagę na co innego. Otóż avek mi zniknął (niespodziewanie:D) jak Dev mnie ocenił w poprzedniku. Dodam że nie zdarzyło się to pierwszy raz. PO napisaniu posta, nic nie zmieniałem ani nic nie dodawałem. Jedynie napisałem PW do paru osób i takowe też odebrałem. Potem zobaczyłem posta Deva - i avka już nie było. (Co do tego, czy był prosto przy napisaniu posta - za cholerę nie pamiętam)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
Idź do wersji pełnej