Autor Wątek: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?  (Przeczytany 24976 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vigo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Czerwiec 2008, 21:07:03 »
Chyba już wiadomo gdzie będzie się toczyła fabuła... To będą bez zmian 3 krainy: Myrtana, Varant, Nordmar. Po czym to stwierdziłem? Po nowych screenach ;) na pierwszym widzimy (tak mi sie wydaje) Vengard, na drugim wzgórze obokm Montery(tuż obok miejsca w którym spotykali się buntownicy) a na trzecim jest wejście do Montery( w podstawce całkiem rozwalone, a za murami świątynie w której kopali niewolnicy w poszukiwaniu artefaktów)
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec 2008, 21:07:45 wysłana przez Vigo »

Offline Lares213

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Czerwiec 2008, 12:32:21 »
Zgadzam sie z Vigo po prosty bedom odbudowane zamki i ludzie bedo rzadzic kontynentem, Diego zostanie bogaty tak jak bylo ukazane na koncu G3 itp., orkowie bedom sie kryc w jaskiniach jak buntownicy w G3. To sa moje przypuszczenia.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Czerwiec 2008, 12:32:21 »

Offline Mag Wody Kamil

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #22 dnia: 21 Czerwiec 2008, 09:12:45 »
Moim zdaniem akcja Zapomnianych Bogów będzie się toczyła na Wyspach Południowych i w starym dobrym Khorinis.

Offline Vigo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #23 dnia: 21 Czerwiec 2008, 17:56:26 »
Salin to jest spam :P Trzy posty z rzędu w tym samym temacie... A wracając do tematu to być może akcja będzie się toczyła także na wyspach. Może kontynent to tylko krótki przystanek, a żeby się dostać na wyspy trzeba będzie uaktywnić jakiś portal czy coś w tym stylu. W podstawce były kręgi jak w G2, a z tego co wiem to one uaktywniały portal ;)
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2008, 17:57:30 wysłana przez Vigo »

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Czerwiec 2008, 20:03:16 »
Według mnie muszą dodać nowy ląd bo to nie byłby dotatek tylko patch. I oby dodali nam znane lokacje lub lokalizacje.
PS: pamiętacie tego Nowicjusza którego mogliśmy zabić (6 rozdział w G2) on chyba też będzie w gothic-u 3: Zapomniani Bogowie 

Offline Shaol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Czerwiec 2008, 20:17:53 »
Według mnie nie ma innej możliwości jak rozgrywanie akcji dodatku właśnie w Niezbadanych krainach. Czemu tak myślę? Twórcy gry nie mogli by sobie pozwolić na takie niedociągnięcie fabuły, po obraniu drogi, którą nam zaproponował Xardas. Obawiam się jedynie, że będzie potrzeba przejścia G3 jeszcze raz, żeby dojść do tych krain... I to mnie troszkę martwi ;). Dodatkowo do oryginalnego G3 dołączona została mapa, na której te niezbadane krainy zostały zaznaczone :).

Co do wysp południowych. Jak dla mnie motyw z nimi miał być już wykorzystany w zwykłym G3, ale odpuszczono sobie z racji i tak wielkiego obszaru jaki nam oferuje trzecia odsłona Gothica ;-)

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Lipiec 2008, 17:50:15 »
Moim zdaniem akcja będzie się rozgrywać tam gdzie podstawowy Gothic 3, czyli Varant, Myrtana i Nordmar. Dojdzie taki quest jak w np. w Noc Kruka, czyli o przebudeniu, albo pojawieniu się innych bogów. Grę będziemy zaczynać jak normalnego Gothica 3, potem przeniesiemy się do dodatku, przejdziemy go, a dalej będą te same misje co były przedtem tylko może trochę zmienione.

Offline Kamilo246

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Lipiec 2008, 14:43:56 »
Uważam ze akcja bedzie toczyla sie na wyspach poludniowych bo przecierz to ma byc wprowadzenie do arcania a gothic tale a gothic4 tam wlasnie bedzie sie rozpoczynal

Offline Lney

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Lipiec 2008, 11:52:42 »
chciałbym zobaczyć wyspe korinis pod panowaniem orków xD (choć wolałbym by to ludzie wygrali wojnę bo nienawidzę tych przebrzydłych , zielonych,przy głupawych bestii) chciałbym zobaczyć znowu górniczą dolinę , tylko odbudowaną ;p
Ale to mało prawdopodobne by akcja dodatku toczyła się w Khorinis prędzej na wyspach południowych albo w tej nowej krainie z drogi innosa.

Offline Laki13

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #29 dnia: 17 Lipiec 2008, 19:47:38 »
Wydaje mi się, że akcja dodatku będzie się działa, albo na Wyspach Południowych, albo w miejscu, gdy przechodzimy z Xardasem przez teleport. Może być również tak, że będzie to jak w GII:NK. Będą te same miejsca tylko zostanie dodany jakiś nowy akt fabularny, questy itd.

McSloniu

  • Gość
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #30 dnia: 06 Sierpień 2008, 21:36:11 »
Ja bym powiedział ze na wyspach Południowych, albo  w Niezbadanych Krainach za górami.

Offline Beling

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #31 dnia: 20 Sierpień 2008, 18:19:24 »
Moim zdaniem akcja tejże gry toczyć się będzie w Zapomnianych Krainach. Jak znajdzie się tam bohater gry? Otóż:
Droga Adanosa - bohater gry przeniósł się tam z Xardasem pod koniec Gothic 3.
Droga Beliara - W imię boga zła uda się on tam by podbić kolejną kraine.
Droga Innosa - Znudzi mu się bycie królem  i wyruszy na kolejną przygodę.
Droga innosa po pierwsze już w zapowiedziach Gothica 4 było mówine ze bedziemy mieli pod koniec gry mozliwość zabić króla czyli beziego  sam nim zostac lub nakonić beziego zeby było dobrym królem :P

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Sierpień 2008, 20:09:04 »
Ja już wiem, gdzie będzie się toczyła akcja dodatku - w tym samym świecie, co jest w Gothic 3. Jestem tego pewny na 100% ;D.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gdzie będzie się toczyła akcja dodatku?
« Odpowiedź #32 dnia: 21 Sierpień 2008, 20:09:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything