Autor Wątek: Gildie  (Przeczytany 5218 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

McSloniu

  • Gość
Gildie
« dnia: 22 Sierpień 2008, 13:16:44 »
Jak myslicie bedą w dodatku nowe glidie? Ja myslę ze na pewno. Może więcej kręgów magi i oni bedą kapłanami tych Zapomnianych Bogów np. magia ziemi.
Albo Najemny Zabójca, cos w stylu Wiedźmina (zabójca potworów). Na pewno zostaną paladyni i magowie ognia oraz Wody. Jako tako byli Czarni Magowie ale może bedzie mozna byc nekromantą w stylu Xardasa. Fajnie by było jak by mozna zmieniac gildie bądź być w kilku. Opuszczać gildie i dołączać do nowej.

Czekam na wasze pomysły.

Offline Sarkasmus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Cóż może zmienić naturę człowieka?
Odp: Gildie
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpień 2008, 15:06:01 »
wszystkie gildie pozostaną, które były w G3, wyjątkami będą najemnicy orków i być może Asasyni (chociaż tego nie jestem pewien). Buntownicy zmienią swoją nazwę na inną, ponieważ skoro orkowie odeszli to przed kim mają się buntować? Koczownicy być może będą mięli własne miasta.
Cytuj
Fajnie by było jak by mozna zmieniac gildie bądź być w kilku. Opuszczać gildie i dołączać do nowej.
Tak było przecież w G3 tylko, że oficjalnie się nie dołączało.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gildie
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpień 2008, 15:06:01 »

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gildie
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Sierpień 2008, 16:42:13 »
Z tego co widać na obrazkach i filmiku, to będą Buntownicy, Orkowie, Nordmarczycy i Koczownicy, a może ktoś jeszcze? Dziwi mnie natomiast obecność Koczownika w Vengardzie albo Nordmarczyków w Gothcie. Czyżby "globalizacja" Myrtany  ;D

Offline czechu1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gildie
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Listopad 2008, 20:55:10 »
Zgadzam się w jednym z filmów (na hyperze go oglądałem) mówili że Dodatek spoi G3 z G2Nk Więc Krąg wody może sie pojawić, Co do Drudiów Koczowników i Magów Wody niema Wątpliwości bo w końcu fabuła jest zbudowana według zakończenia G3 w którym wybieraliśmy Adanosa.

Offline diego16

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gildie
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Listopad 2008, 09:41:46 »
 8)Podzielam zdanie Isentora, to może być zwiazane z Wodnym Kręgiem, albo coś w tym stylu.  :-X, Lecz dodatek może nas zaskoczyć... ???

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gildie
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Listopad 2008, 09:41:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top