Autor Wątek: Gothic 4 na konsole  (Przeczytany 7543 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic 4 na konsole
« dnia: 22 Sierpień 2008, 12:18:32 »
Witam, chciałem się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie i dlaczego na temat Gothic'a 4 na konsole. Moim zdaniem nie jest to fajna wiadomość bo Gothic jest pecetowom grą, a waszym zdaniem?
« Ostatnia zmiana: 31 Marzec 2009, 18:46:42 wysłana przez Ainur »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: gothic 4 na konsole
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpień 2008, 13:35:05 »
ÂŻeś tu opisał, pozazdrościć. Ale pomijając fakt, że temat jest zje**nie napisany wyrażę swoje zdanie. Zapewne wiesz, że rynek konsolowy jest o wiele więcej warty niż pctowy, tak więc jeżeli produkceńci/wydawcy chca myśleć o poważnych pieniądzach muszą wydawać również wersję konsolową. Nie będę chebdolił tutaj o piractwie, itd. bo to jest również na konsolach, ale wracając do tematu. Gothic konsolowy pozwoli na popularyzację tej gry (jeżeli się uda oczywiście).
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2008, 13:35:52 wysłana przez Serail »

Forum Tawerny Gothic

Odp: gothic 4 na konsole
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Sierpień 2008, 13:35:05 »

Respev

  • Gość
Odp: gothic 4 na konsole
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Sierpień 2008, 14:05:14 »
Cytuj
moim zdaniem nie jest to fajna wiadomość bo gothic jest pecetowom grą a waszym zdaniem?
I? Grałeś kiedyś na next genach? Nie? To zamilcz, niewierny. Co z tego, że jest pecetową? Co ma piernik do wiatraka? Nie rozumiem co to za argument. Fable było grą na konsole, czy to znaczy, że twórcy zrobili źle, że wydali je także na komputery?
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2008, 14:07:06 wysłana przez Respev »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: gothic 4 na konsole
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Sierpień 2008, 13:59:52 »
Przecież, jak i na komputery, tak i na konsole Gothic IV będzie taki sam. Wtedy przynajmniej ktoś, nie będzie musiał ulepszać kompa, tylko kupi sobie konsolę i już będzie. Assasin's Creed też był tylko na konsole, a teraz jest także na PC i jest nawet jeszcze lepszy. Tak więc bardzo dobrze, że twórcy o tym pomyśleli.

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Odp: gothic 4 na konsole
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Sierpień 2008, 14:17:55 »
To świetnie , wreszcie ci którzy mają słabe komputery , a posiadający konsole będa mogli się zabawić ;p

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: gothic 4 na konsole
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Grudzień 2008, 11:31:46 »
To pewnie rozwizanie problemu z zawieszaniem.
« Ostatnia zmiana: 31 Marzec 2009, 18:44:59 wysłana przez Caldwell »

Offline Miemol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: gothic 4 na konsole
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Luty 2009, 20:24:15 »
W sumie to dziwne, że dopiero w czwartej odsłonie gry twórcy decydują się na zrobienie tej gry także na konsole. Ja nie mam nic przeciwko temu. To rozwiązanie może przynieść takie konsekwencje, że konsolowcy nie znający Gothica, w końcu go poznają i zainteresowanie grą wzrośnie.

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: gothic 4 na konsole
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Marzec 2009, 13:58:08 »
Mi się podoba,że gra wyjdzie na konsole,bo mój komp nie spełnia wymagań nowych gier(nie ma nawet 1GB RAM)a mam X360.
Witam,chciałem się dowiedzieć jakie jest wasze zdanie i dlaczego na temat gothica 4 na konsole,moim zdaniem nie jest to fajna wiadomość bo gothic jest pecetowom grą a waszym zdaniem?
Niby dlaczego nie miałby wyjśc na konsole?Mi nie przeszkadza że Mass Effect wyszedł na PC.Poza tym tylko zapewni twórcom więcej kasy.

Offline Dante

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 1536
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Are you talking to me bitch?
Odp: Gothic 4 na konsole
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Maj 2009, 00:06:21 »
Gry na konsole są tak drogie ponieważ właściciel platformy (Sony, Microsoft) pobiera opłatę licencyjną za wypuszczenie gry na ich konsoli. ;)

Offline Piter2479

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic 4 na konsole
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Maj 2009, 21:47:59 »
Tak jak ktos wyżej wspomniał to dobra wiadomość dal ludzi kturzy maja konsole(a konkretnie to Xbox 360). Ja napzykład wolę grę na xboxa 360 a nie na peceta. Myśle że ten pomysł był bardzo dobry i Gothic będzie miał więcej fanów.

Offline mingo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic 4 na konsole
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Maj 2009, 16:06:34 »
Ten miecz ma dwa końce. Z jednej strony fakt, że gra wychodzi na konsole może być zwiastunem uproszczenia mechaniki gry. Z drugiej strony mamy wiele gier z konsol, które wyglądają jakby były tworzone z myślą o pecetach. Wszystko zależy od tego jak SB potraktuje sprawę.
Poza tym Gothic nigdy w pełni rasowym RPGiem nie był :)

Ogólnie pomysł mi się podoba, trzymam kciuki za programistów.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic 4 na konsole
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Maj 2009, 16:06:34 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything