Autor Wątek: Przeróbka Hymnu Polski  (Przeczytany 13172 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Przeróbka Hymnu Polski
« dnia: 21 Sierpień 2008, 19:47:19 »
co o tym sądzicie. Według mnie jest to co zrobili z Hymnem to jest bezczeszczenie jego.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Sierpień 2008, 19:54:26 »
Ale tam zaraz bezczeszczenie, po prostu drobna pomyłka. Zresztą czy to jest aż taki duży problem?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Sierpień 2008, 19:54:26 »

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Sierpień 2008, 20:06:58 »
............Ale o co Ci chodzi? To gra jakaś? Znana chociaż?

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Sierpień 2008, 20:12:25 »
Chodzi o grę "Bejing 2008", czyli oficjalną grę igrzysk olimpijskich w Pekinie.

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Sierpień 2008, 20:18:19 »
Uuu... No to gra znana... Powinni poprawić nasz hymn, bo narazimy się na śmieszność. Ale myślę sobie, że poza Polakami wszyscy będą to mieli gdzieś... Szkoda...

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Sierpień 2008, 20:44:48 »
Cytuj
bo narazimy się na śmieszność.
LOL. Człowieku, teraz to ja na poważnie mówię, jak ja to zdanie przeczytałem to nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Ty udajesz debila sam z siebie czy ci za to płacą?

A apropo tego tematu to wg. mnie jest on jeszcze bardziej żałosny niż cała ta przeróbka (?) czy pomyłka. ÂŚmiem wątpić, że jesteś takim patriotą, by cię to na prawdę interesowało i mi się wydaje że robisz to na pokaz. Wręcz wisi ci to. Bo wydaje mi się, że dla ciebie takie wartości jak hymn narodowy, flaga, godło czy cokolwiek innego nie odgrywają w życiu większej roli, w moim zresztą też nie. Oczywiście wiąże się to z tym że nasz kraj nie jest tak szanowany ja np Francja, Anglia, Niemcy, czy Hiszpania chociażby, i chociaż wszyscy dobrze o tym wiemy jest to trochę przykre. No ale nie popadajmy w skrajność  :-\.

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Sierpień 2008, 20:58:29 »
Penaut może masz racje (jestem chyba fanatykiem lub nacjonalistą). Ale ta gra jest grą Oficjalną. Znaczy że ona ma odzwierciedlać realia (no nielicząc kilka ważnych rzeczy takich jak sterowanie). Albo wytłumacz dlacego wszystkie hymny są oryginalne a nasz nie. Przecież z Wikipedii mogli zaporzyczyć   

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Sierpień 2008, 21:07:19 »
Cytuj
bo narazimy się na śmieszność.
LOL. Człowieku, teraz to ja na poważnie mówię, jak ja to zdanie przeczytałem to nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Ty udajesz debila sam z siebie czy ci za to płacą?
Nie, nie udaję debila. Po prostu wziąłem ta sprawę na emocję.

A teraz rozmyślam na chłodno: Zwisa mi to. Już mnie to nie obchodzi, chyba, że jakiś polityk/dyplomata/celebrite powie "[...]no wiesz ten kraj co nie miał dobrego hymnu w Official Olimp Pekin Game". Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśniła. Nie lubię być idiotą.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Sierpień 2008, 21:23:05 »
Penaut może masz racje (jestem chyba fanatykiem lub nacjonalistą). Ale ta gra jest grą Oficjalną. Znaczy że ona ma odzwierciedlać realia (no nielicząc kilka ważnych rzeczy takich jak sterowanie). Albo wytłumacz dlacego wszystkie hymny są oryginalne a nasz nie. Przecież z Wikipedii mogli zaporzyczyć   

Powiedz - czy znasz wszystkie hymny świata, że możesz rzucać tutaj takimi stwierdzeniami jak to, że wszystkie hymny są oryginalne a nasz nie? Wątpię.

Cytuj
Nie lubię być idiotą.

No ale jesteś ;/.

Cytuj
(jestem chyba fanatykiem[...]

No chyba gothica.

Edit:

aaahaa, jeszcze ta perełka:

Cytuj
chyba, że jakiś polityk/dyplomata/celebrite powie "[...]no wiesz ten kraj co nie miał dobrego hymnu w Official Olimp Pekin Game".

Człowieku, tak to możesz ty sobie mówić z kumplami, bo każdy normalny polityk czy ktokolwiek inny ma na tyle rozumu we łbie, że prędzej powie po prostu Polska, niż tekst który przytoczyłeś...

Chyba że ty się za politykę weźmiesz i będziesz robił karierę idioty na arenie międzynarodowej.
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2008, 21:30:38 wysłana przez Peanut »

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Sierpień 2008, 21:28:06 »
Nie peanut nie znam ale to nie jest moja opinia tylko fakt który został ogłoszony przez CDP (jakbyś nie wiedział CD Project). Co do fanatyzmu to masz racje, ale czy to niedziwne że błąd odkrył Brytyjczyk.

100 post
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2008, 21:28:46 wysłana przez Pawel Najemnik z Farmy »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Sierpień 2008, 21:37:02 »
Cytuj
ale czy to niedziwne że błąd odkrył Brytyjczyk.
A co w tym takiego dziwnego?

Ja chciałbym zobaczyć ten artykuł, czy co to jest, który mówi że tylko polski hymn jest nieprawidłowy. Mógłbyś pokazać?

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna

Gyngysz

  • Gość
Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Sierpień 2008, 21:57:24 »
Ale masz problem... nikt ci w tą gre nie każe grać, skoro tak bardzo ci przeszkadza "znieważenie" hymnu Polski. Jak ci to przeszkadza, to w nią po prostu nie graj, a sensu tego tematu nie rozumiem.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Sierpień 2008, 22:03:00 »
A dziękuję. Cóż, zniekształcenie naszego hymnu samo w sobie jest jakąś tam zniewagą dla polski, tylko że problem polega na tym, że nie było to celowe. Z tego co wyczytałem, wszystko pasuje do mazurka dąbrowskiego, prócz tego że brakuje jakiejś tam linii melodycznej (mówię co widziałem, więc zero w tym moich pomysłów :P). Zwykły błąd. Równie dobrze mogło paść na każdy inny mniej znany kraj, zresztą już jest przygotowywany patch, który ma naprawić ten błąd. Ogólnie rzecz biorąc wg. mnie nie jest aż tak poważna wada, żeby nie można było sobie w grę spokojnie pograć. Chociaż dalej nie rozumiem, dlaczego jesteś tym tak oburzony?

Cytuj
Ale masz problem... nikt ci w tą gre nie każe grać, skoro tak bardzo ci przeszkadza "znieważenie" hymnu Polski. Jak ci to przeszkadza, to w nią po prostu nie graj, a sensu tego tematu nie rozumiem.

To ja ci wyjaśnię. Problem polega na tym, że nie tylko on gra w tę grę. No ale jego zachowanie jest śmieszne, nie ukrywajmy tego. Już wiesz o co chodzi?
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2008, 22:05:46 wysłana przez Peanut »

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Sierpień 2008, 22:06:32 »
Człowieku, tak to możesz ty sobie mówić z kumplami, bo każdy normalny polityk czy ktokolwiek inny ma na tyle rozumu we łbie, że prędzej powie po prostu Polska, niż tekst który przytoczyłeś...
Gdybyś może był bardziej domyślny, wiedziałbyś, że też o tym wiem i specjalnie tak powiedziałem. Jak mówiłem ta sprawa mi zwisa, ale nie zwisa mi obrażanie mnie.
No ale jesteś [idiotą][...]
Mogę podsumować to tak: Kto kogo przezywa, ten tak sam się nazywa.

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Sierpień 2008, 22:08:17 »
Dobra to ci wytłumaczę tak. W tą grę gra wiele osób (chyba więcej niż w wszystkie części gothic) i powiedzmy że gra jakiś Amerykanin w nią (dałem ich ponieważ mają małe IQ) i wygrywa w jakiejś dyscyplinie Polak (jakimś cudem) i on sobie słucha tego hymnu i się z niego śmieje. Albo z innej beczki. Pamiętasz mistrzostwa świata w Korei i Japonii? Jeśli tak to pamiętasz hymn "made in Edyta Górniak". Czy wtedy nie było wstydu. Piłkarze nie chcieli grać przez to (i dlatego nie dostaliśmy się do fazy finałowej). Wystarczy? Jeśli nie to napisz

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Sierpień 2008, 22:18:08 »
Cytuj
Gdybyś może był bardziej domyślny, wiedziałbyś, że też o tym wiem i specjalnie tak powiedziałem.

Eeee... serio? Myślałem że powiedziałeś tak niechcący.

Cytuj
Mogę podsumować to tak: Kto kogo przezywa, ten tak sam się nazywa.

Gadka pięciolatka. Z czym do ludzi :-\.

/Down
Rysownik, ja ci powiem tyle. Za każdym razem jak się odzywasz, udowadniasz mi że jesteś głupi niczym but, jaki to już sobie tam sam dopisz. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że chociaż sam tak chętnie posługujesz się ironią, to nawet nie rozumiesz tej, zawartej w mojej wypowiedzi. Dlatego polecałbym ci milczenie. No a rozmawiać z tobą dłużej nie mam zamiaru, bo jak to mówią, idiota najpierw ściągnie cię do swojego poziomu, a potem dobije doświadczeniem (no czy jakoś tak).
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2008, 22:37:09 wysłana przez Peanut »

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Sierpień 2008, 22:21:51 »
Eeee... serio? Myślałem że powiedziałeś tak niechcący.
No to źle myślałeś.
Gadka pięciolatka. Z czym do ludzi :-\.
No dobra zinterpretuj ten tajemny i niezrozumiały dla Ciebie tekst w ten sposób: "Nazywasz mnie idiotą a sam nim jesteś". Zrozumiałe?

Offline nukkur

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Sierpień 2008, 23:35:13 »
Peanut , uciszył byś się w końcu , on do ciebie normalnie a ty do niego że jest D**ilem , a jeśli koleś ci piszę o tym w najprostszej postaci , to ty mówisz że tekst z przedszkola , jak na razie to ty zachowujesz się na poziomie przedszkola więc wszelkie uwagi pod adresem naszego rysowniko - grafika zostaw dla siebie. Hymn to jednak jeden z symboli narodu , wyobraź sobie , co by było gdyby źle dali choćby jedną nutkę amerykańskiego , by był okropny harmider i by to w mediach podali od razu i w przeciwieństwie do ciebie nie zwisa mi to ( zwisać to ci może coś między nogami) bo jednak hymn mamy dosyć ładny i poza tym jest to symbol więc to tak jakby zamiast biało czerwonej flagi dać różowo - bordową , a takich gaf nie popełnia się w oficjalnej grze.

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Sierpień 2008, 23:51:21 »
Kolego nukkur.
Na początek to muszę ci powiedzieć że "on wcale nie do mnie normalnie" acz to ja "do niego nienormalnie" bo jak zobaczyłem zdanie "narazimy się na śmieszność" to spadłem z krzesła. Poza tym przyznasz sam, że teksty typu "kto się przezywa ten się sam tak nazywa" używają dzieci które nawet przedszkola na oczy nie widziały (jeszcze, jakby kto pytał), więc śmieszne jest, że osoba która kreuje się na takiego inteligenta etc używa tego bo nie ma argumentów. Cóż... jestem już taki że mówię co myślę każdemu prosto w oczy i przepraszam jeśli kog... wróć. Pier**li mnie to czy kogoś uraziłem czy nie. Powiedz mi dlaczego zachowuje się na poziomie przedszkola. Jeśli już chcesz mnie krytykować, popieraj to chociaż odpowiednimi argumentami.

No a co do tematu.

Cytuj
mamy dosyć ładny
A dlaczego dosyć? Polski hymn jest po prostu ładny.

Cytuj
to tak jakby zamiast biało czerwonej flagi dać różowo - bordową
Tylko że nie dali różowo bordowej flagi, tylko przekręcili hymn. Czy ty myślisz że zrobili to celowo, aby zrobić sobie z polski jaja z niewiadomego powodu, licząc na to że nikt tego nie zauważy?

Cytuj
a takich gaf nie popełnia się w oficjalnej grze.
No właśnie dlatego mi to zwisa. To jest do cholery gra, w którą 'pyka' setki tysięcy matołków, którzy swojego hymnu nawet nie znają, nie mówiąc już o hymnie tak małego państwa, i tak mało znaczącego w dzisiejszym świecie jakim jest Polska. Co innego gdyby puścili takie gówno na igrzyskach olimpijskich. Wtedy było by się o co zdenerwować, oj było by.

Btw... zachowaj takie teksty o tym, co ci tam pomiędzy nogami zwisa bo to aż kipi głupotą (speszjal fenks for altair).

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przeróbka Hymnu Polski
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Sierpień 2008, 23:51:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything